neprihlásený | prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Cologne I 2020 / Nemecko, hala , www, LIVE, pavúk / draw
dotácia: 350 tis. USD
18.10.20
16:10
finále Herbert Pierre-Hugues (Fra.) /
Mahut Nicolas (Fra.)
2 6 6 1.97 I H2H O
Kubot Lukasz (Poľ.) /
Melo Marcelo (Braz.)
0 4 4 1.75
17.10.20
18:30
semifinále Kubot Lukasz (Poľ.) /
Melo Marcelo (Braz.)
2 6 6 1.71 I H2H O
Klaasen Raven (JAR) /
Marach Oliver (Rak.)
0 4 3 2.10
16.10.20
15:10
semifinále Herbert Pierre-Hugues (Fra.) /
Mahut Nicolas (Fra.)
2 6 6 10 1.34 I H2H O
Inglot Dominic (V.Br.) /
Qureshi Aisam Ul Haq (Paki.)
1 4 7 (1) 7 2.94
15.10.20
14:10
štvťfinále Herbert Pierre-Hugues (Fra.) /
Mahut Nicolas (Fra.)
2 6 6 1.23 I H2H O
Millman John (Aus.) /
Thompson Jordan (Aus.)
0 3 3 3.78
15.10.20
15:35
štvťfinále Inglot Dominic (V.Br.) /
Qureshi Aisam Ul Haq (Paki.)
2 7 2 10 2.00 I H2H O
Gonzalez Santiago (Mex.) /
Skupski Ken (V.Br.)
1 6 (7) 6 5 1.71
15.10.20
19:10
štvťfinále Klaasen Raven (JAR) /
Marach Oliver (Rak.)
2 7 6 1.55 I H2H O
Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) /
Verdasco Fernando (Špan.)
0 5 3 2.26
15.10.20
20:40
štvťfinále Kubot Lukasz (Poľ.) /
Melo Marcelo (Braz.)
2 7 2 10 1.32 I H2H O
Brkic Tomislav (BaH.) /
Cilic Marin (Chor.)
1 6 (2) 6 5 3.20
14.10.20
17:25
osemfinale Herbert Pierre-Hugues (Fra.) /
Mahut Nicolas (Fra.)
2 6 6 1.18 I H2H O
Sharan Divij (Ind.) /
Withrow Jackson J. (USA)
0 3 3 4.18
14.10.20
18:30
osemfinale Albot Radu (Mda.) /
Berankis Ricardas (Litva.)
2.29 I H2H O
Millman John (Aus.) /
Thompson Jordan (Aus.)
1.56
14.10.20
19:00
osemfinale Gonzalez Santiago (Mex.) /
Skupski Ken (V.Br.)
2 4 6 10 2.16 I H2H O
Nielsen Frederik (Dán.) /
Puetz Tim (Nem.)
1 6 1 5 1.60
14.10.20
16:00
osemfinale Davidovich Fokina Alejandro (Špan.) /
Verdasco Fernando (Špan.)
2 3 6 10 1.57 I H2H O
Masur Daniel (Nem.) /
Molleker Rudolf (Nem.)
1 6 1 8 2.43
14.10.20
14:10
osemfinale Kubot Lukasz (Poľ.) /
Melo Marcelo (Braz.)
2 7 7 1.23 I H2H O
Auger Aliassime Felix (Kan.) /
Lindstedt Robert (Švé.)
0 5 5 3.75
13.10.20
17:50
osemfinale Inglot Dominic (V.Br.) /
Qureshi Aisam Ul Haq (Paki.)
2 6 6 1.57 I H2H O
Monroe Nick (USA) /
Paire Benoit (Fra.)
0 3 4 2.43
13.10.20
12:00
osemfinale Klaasen Raven (JAR) /
Marach Oliver (Rak.)
2 2 6 10 1.66 I H2H O
Zverev Alexander (Nem.) /
Zverev Mischa (Nem.)
1 6 4 6 2.11
13.10.20
21:30
osemfinale Brkic Tomislav (BaH.) /
Cilic Marin (Chor.)
2 6 6 1.99 I H2H O
Hurkacz Hubert (Poľ.) /
Johnson Steve (USA)
0 0 1 1.75
18+