prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Istanbul (X) 2020 / Turecko, tvrdý , www, LIVE, DRAW, ATP Istanbul (X) 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
26.10.20 11:35 |
osemfinale | Hatouka Yuliya (Biel.) (421) | 60.61% | 2 | 7 | 4 | 10 | 2.03 | I H2H O | ||
Lumsden Maia (V.Br.) (348) | 39.39% | 1 | 6 (4) | 6 | 3 | 1.66 | |||||
26.10.20 07:50 |
osemfinale | Radanovic Dejana (Srb.) (262) | 47.37% | 2 | 6 | 6 | 1.64 | I H2H O | |||
Shoshyna Anastasiya (Ukr.) (441) | 52.63% | 0 | 1 | 3 | 2.10 | ||||||
26.10.20 09:55 |
osemfinale | Lazaro Garcia Andrea (Špan.) (276) | 60.56% | 2 | 5 | 7 | 10 | 1.33 | I H2H O | ||
Popovic Ivana (Aus.) (361) | 39.44% | 1 | 7 | 5 | 6 | 2.95 | |||||
26.10.20 11:30 |
osemfinale | Talbi Shalimar (Biel.) (358) | 53.00% | 2 | 6 | 7 | 1.63 | I H2H O | |||
Lamens Suzan (Hol.) (479) | 47.00% | 0 | 4 | 6 (6) | 2.05 | ||||||
26.10.20 09:45 |
osemfinale | Grammatikopoulou Valentini (Gr) (266) | 55.51% | 2 | 2 | 6 | 10 | 1.14 | I H2H O | ||
Yashina Ekaterina (Rus.) (622) | 44.49% | 1 | 6 | 4 | 8 | 4.70 | |||||
26.10.20 08:00 |
osemfinale | Berberovic Nefisa (BaH.) (577) | 56.96% | 2 | 6 | 6 | 1.80 | I H2H O | |||
Sebov Katherine (Kan.) (271) | 43.04% | 0 | 2 | 4 | 1.86 | ||||||
26.10.20 08:00 |
osemfinale | Papamichail Despina (Gr) (278) | 41.00% | 2 | 6 | 3 | 10 | 2.28 | I H2H O | ||
Kazionova Ekaterina (Rus.) (424) | 59.00% | 1 | 3 | 6 | 4 | 1.56 | |||||
26.10.20 09:55 |
osemfinale | Havlickova Lucie (ČR) (863) | 48.28% | 2 | 3 | 6 | 10 | 4.50 | I H2H O | ||
Yerolymos Margot (Fra.) (316) | 51.72% | 1 | 6 | 2 | 3 | 1.16 | |||||
25.10.20 09:00 |
1. kolo | Lamens Suzan (Hol.) (479) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Anil Cemre (Tur.) (1246) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
25.10.20 08:00 |
1. kolo | Talbi Shalimar (Biel.) (358) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Reinhardt Erika (Nem.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
25.10.20 10:00 |
1. kolo | Hatouka Yuliya (Biel.) (421) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Turkmen Doga (Tur.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
25.10.20 11:00 |
1. kolo | Lumsden Maia (V.Br.) (348) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gumussoy Begum Elif (Tur.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
25.10.20 10:00 |
1. kolo | Yashina Ekaterina (Rus.) (622) | 2 | 7 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Kajevic Ena (Chor.) (1182) | 1 | 6 (2) | 7 (7) | 6 | |||||||
25.10.20 10:00 |
1. kolo | Berberovic Nefisa (BaH.) (577) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Nicholls Olivia (V.Br.) (1027) | 1 | 6 | 1 | 8 | |||||||
25.10.20 09:00 |
1. kolo | Lazaro Garcia Andrea (Špan.) (276) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Makhamatjonova Iroda (Uzb.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
25.10.20 09:00 |
1. kolo | Popovic Ivana (Aus.) (361) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sezer Melis (Tur.) (950) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
25.10.20 08:00 |
1. kolo | Papamichail Despina (Gr) (278) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tokac Betina (Tur.) (1235) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
25.10.20 11:00 |
1. kolo | Kazionova Ekaterina (Rus.) (424) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Van Der Hoek Rosalie (Hol.) (1087) | 0 | 5 | 4 | ||||||||
25.10.20 11:00 |
1. kolo | Yerolymos Margot (Fra.) (316) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ipek Ceylin (Tur.) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
25.10.20 12:00 |
1. kolo | Havlickova Lucie (ČR) (863) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Tikhonova Anastasia (Rus.) (709) | 1 | 5 | 6 | 2 | |||||||
25.10.20 08:00 |
1. kolo | Shoshyna Anastasiya (Ukr.) (441) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Isaeva Anhzelika (Rus.) (768) | 0 | 2 | 5 |