prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Heraklion (XI) II 2020 / Grécko, antuka , ATP Heraklion (XI) II 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
11.11.20 10:00 |
osemfinale | Falkner Ziva (Slov.) (982) | 58.72% | 2 | 6 | 7 | 1.54 | I H2H O | |||
Kimmelmann Julia (Nem.) (1122) | 41.28% | 0 | 2 | 5 | 2.22 | ||||||
11.11.20 10:00 |
osemfinale | Amiraghyan Ani (Arm.) (1038) | 59.05% | 2 | 7 | 7 | 1.20 | I H2H O | |||
Adaloglou Magdalini (Gr) | 40.95% | 0 | 5 | 5 | 3.82 | ||||||
11.11.20 13:00 |
osemfinale | Bejenaru Karola Patricia (Rum.) (1106) | 50.63% | 2 | 6 | 6 | 1.29 | I H2H O | |||
Sevcikova Linda (ČR) | 49.37% | 0 | 2 | 0 | 3.14 | ||||||
11.11.20 10:00 |
osemfinale | Maloney Eliz (V.Br.) (1127) | 50.19% | 2 | 7 | 6 | 10 | 1.38 | I H2H O | ||
Khirin Nicole (Izr.) (1152) | 49.81% | 1 | 6 (5) | 7 (5) | 4 | 2.59 | |||||
11.11.20 10:00 |
osemfinale | Velcea Andreea (Rum.) (1170) | 53.89% | 2 | 6 | 6 | 1.73 | I H2H O | |||
Kardava Zoziya (Gruz.) (1097) | 46.11% | 0 | 1 | 2 | 1.91 | ||||||
11.11.20 13:00 |
osemfinale | Lavino Irene (Tal.) (1087) | 46.05% | 2 | 6 | 7 | 1.55 | I H2H O | |||
Krtenova Sonja (ČR) | 53.95% | 0 | 4 | 6 (4) | 2.16 | ||||||
09.11.20 09:00 |
2. kolo | Khirin Nicole (Izr.) (1149) | 55.84% | 2 | 6 | 6 | 1.27 | I H2H O | |||
Spasova Beatris (Bul.) | 44.16% | 0 | 2 | 1 | 3.27 | ||||||
09.11.20 09:00 |
2. kolo | Kardava Zoziya (Gruz.) (1097) | 44.09% | 2 | 6 | 2 | 11 | 1.82 | I H2H O | ||
Rusova Alica (Svk) (1316) | 55.91% | 1 | 3 | 6 | 9 | 1.83 | |||||
09.11.20 09:00 |
2. kolo | Velcea Andreea (Rum.) (1167) | 50.54% | 2 | 6 | 6 | 2.24 | I H2H O | |||
Kimchi Shavit (Izr.) (901) | 49.46% | 0 | 4 | 3 | 1.55 | ||||||
09.11.20 09:00 |
2. kolo | Lavino Irene (Tal.) (1088) | 54.97% | 2 | 6 | 3 | 10 | 1.45 | I H2H O | ||
Mariani Matilde (Tal.) | 45.03% | 1 | 2 | 6 | 8 | 2.45 | |||||
09.11.20 09:00 |
2. kolo | Krtenova Sonja (ČR) | 48.51% | 2 | 6 | 4 | 10 | 2.77 | I H2H O | ||
Cadar Elena-Teodora (Rum.) (877) | 51.49% | 1 | 4 | 6 | 5 | 1.37 | |||||
09.11.20 09:00 |
2. kolo | Maloney Eliz (V.Br.) (1124) | 59.25% | 2 | 6 | 6 | 1.42 | I H2H O | |||
Howard Zoe (USA) (1271) | 40.75% | 0 | 3 | 2 | 2.54 | ||||||
09.11.20 10:30 |
2. kolo | Sevcikova Linda (ČR) | 39.57% | 2 | 4 | 6 | 10 | 4.78 | I H2H O | ||
Koshiishi Ayumi (Jap.) (947) | 60.43% | 1 | 6 | 3 | 8 | 1.13 | |||||
09.11.20 10:30 |
2. kolo | Bejenaru Karola Patricia (Rum.) (1104) | 44.49% | 2 | 6 | 6 | 1.45 | I H2H O | |||
Alexandrova Ralitsa (Bul.) | 55.51% | 0 | 3 | 3 | 2.47 | ||||||
09.11.20 10:30 |
2. kolo | Adaloglou Magdalini (Gr) | 48.87% | 2 | 7 | 4 | 10 | 1.07 | I H2H O | ||
Marandel Lola (Fra.) | 51.13% | 1 | 5 | 6 | 7 | 6.25 | |||||
09.11.20 10:30 |
2. kolo | Amiraghyan Ani (Arm.) (1035) | 56.96% | 2 | 6 | 6 | 1.08 | I H2H O | |||
Welker Emily (Nem.) | 43.04% | 0 | 2 | 3 | 5.99 | ||||||
09.11.20 10:30 |
2. kolo | Falkner Ziva (Slov.) (998) | 59.45% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Hrabalova Kristyna (ČR) (1316) | 40.55% | 0 | 1 | 1 | 4.89 | ||||||
09.11.20 10:30 |
2. kolo | Kimmelmann Julia (Nem.) (1119) | 48.84% | 2 | 6 | 7 | 1.05 | I H2H O | |||
Melosch Alicia (Nem.) | 51.16% | 0 | 1 | 5 | 6.96 | ||||||
08.11.20 11:30 |
1. kolo | Adaloglou Magdalini (Gr) | 1 | 6 | 4 | I H2H O | |||||
Crescenzi Giulia (Tal.) (971) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
08.11.20 08:30 |
1. kolo | Velcea Andreea (Rum.) (1167) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Moravcova Adela (ČR) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
08.11.20 13:00 |
1. kolo | Kimmelmann Julia (Nem.) (1119) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Veleva Beloslava (Bul.) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
08.11.20 13:00 |
1. kolo | Melosch Alicia (Nem.) | 2 | 5 | 6 | 13 | I H2H O | ||||
Akler Yarden (Izr.) (1184) | 1 | 7 | 4 | 11 | |||||||
08.11.20 13:00 |
1. kolo | Hrabalova Kristyna (ČR) (1316) | 1 | 6 | 4 | I H2H O | |||||
Daley Danielle (V.Br.) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
08.11.20 09:30 |
1. kolo | Khirin Nicole (Izr.) (1149) | 2 | 6 | 0 | 10 | I H2H O | ||||
Lazar Stefana (Rum.) | 1 | 4 | 6 | 2 | |||||||
08.11.20 09:30 |
1. kolo | Spasova Beatris (Bul.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Hindova Denisa (ČR) (945) | 0 | 4 | 5 | ||||||||
08.11.20 09:30 |
1. kolo | Kardava Zoziya (Gruz.) (1097) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Christofi Eleni (Gr) (1081) | 1 | 3 | 6 | 7 | |||||||
08.11.20 09:30 |
1. kolo | Rusova Alica (Svk) (1316) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Davtyan Marina (Arm.) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
08.11.20 08:30 |
1. kolo | Kimchi Shavit (Izr.) (901) | 2 | 6 | 4 | 11 | I H2H O | ||||
Nuudi Maileen (Est.) (1162) | 1 | 4 | 6 | 9 | |||||||
08.11.20 08:30 |
1. kolo | Lavino Irene (Tal.) (1088) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Nieuwboer Perla (Hol.) (1294) | 0 | 6 (6) | 4 | ||||||||
08.11.20 08:30 |
1. kolo | Mariani Matilde (Tal.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Duca Gabriela (Rum.) (1137) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
08.11.20 08:30 |
1. kolo | Krtenova Sonja (ČR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Markvartova Anna (ČR) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
08.11.20 09:30 |
1. kolo | Howard Zoe (USA) (1271) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Svatikova Laura (Svk) (1190) | 0 | 1 | 6 (4) | ||||||||
08.11.20 09:30 |
1. kolo | Maloney Eliz (V.Br.) (1124) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zafeiri Nefeli (Gr) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
08.11.20 11:30 |
1. kolo | Falkner Ziva (Slov.) (998) | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Nepliy Elina (Rus.) (1173) | 1 | 3 | 6 | 2 | |||||||
08.11.20 11:30 |
1. kolo | Amiraghyan Ani (Arm.) (1035) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schmidt Antonia (Nem.) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
08.11.20 13:00 |
1. kolo | Welker Emily (Nem.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Orav Saara (Est.) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
08.11.20 11:30 |
1. kolo | Marandel Lola (Fra.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kohoutkova Natalie (ČR) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
08.11.20 11:30 |
1. kolo | Bejenaru Karola Patricia (Rum.) (1104) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vasilyeva Alexandra (Rus.) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
08.11.20 11:30 |
1. kolo | Alexandrova Ralitsa (Bul.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Krenkova Tereza (ČR) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
08.11.20 12:00 |
1. kolo | Sevcikova Linda (ČR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Haseth Lilly Elida (Nór.) (1190) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
08.11.20 13:00 |
1. kolo | Koshiishi Ayumi (Jap.) (947) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bertoloni Anita (Tal.) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
08.11.20 08:30 |
1. kolo | Cadar Elena-Teodora (Rum.) (877) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Koldobski Koral (Izr.) (1274) | 0 | 5 | 1 |