prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Sharm El Sheikh X 2020 / Egypt, tvrdý , www, ATP Sharm El Sheikh X 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
10.11.20 10:20 |
osemfinale | Ulyashchenko Anna (USA) | 55.90% | 2 | 6 | 6 | 1.82 | I H2H O | |||
Davis Emma (USA) (962) | 44.10% | 0 | 0 | 3 | 1.82 | ||||||
10.11.20 08:20 |
osemfinale | Garland Joanna (Taipei) (549) | 54.17% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Sierra Solana (Arg.) (1152) | 45.83% | 0 | 3 | 4 | 6.40 | ||||||
10.11.20 08:30 |
osemfinale | Tran Lian (Hol.) (910) | 38.41% | 2 | 6 | 6 | 2.95 | I H2H O | |||
Sun Lulu (Švaj.) (1122) | 61.59% | 0 | 3 | 4 | 1.33 | ||||||
10.11.20 08:25 |
osemfinale | Pulchartova Laetitia (ČR) (895) | 44.97% | 2 | 5 | 6 | 10 | 2.60 | I H2H O | ||
Defalco Jenna (USA) | 55.03% | 1 | 7 | 4 | 5 | 1.42 | |||||
10.11.20 10:15 |
osemfinale | Saidenova Noel (Rus.) (934) | 53.92% | 2 | 6 | 6 | 1.49 | I H2H O | |||
Morlet Giulia (Fra.) (1201) | 46.08% | 0 | 1 | 4 | 2.36 | ||||||
10.11.20 08:20 |
osemfinale | Bakhmutkina Polina (Rus.) (947) | 52.28% | 2 | 6 | 3 | 10 | 1.08 | I H2H O | ||
Glaude Laure Line (Bel.) | 47.72% | 1 | 0 | 6 | 7 | 6.00 | |||||
09.11.20 11:00 |
2. kolo | Bakhmutkina Polina (Rus.) (943) | 50.00% | 2 | 6 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Hesham Norhan (Egy.) | 50.00% | 0 | 2 | 2 | 8.40 | ||||||
09.11.20 09:00 |
2. kolo | Tran Lian (Hol.) (918) | 56.91% | 2 | 6 | 7 | 1.40 | I H2H O | |||
Navarro Oliva Maria Fernanda (Mex.) | 43.09% | 0 | 4 | 5 | 2.65 | ||||||
09.11.20 10:00 |
2. kolo | Sun Lulu (Švaj.) (1119) | 51.93% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Gimbrere Jasmijn (Hol.) | 48.07% | 0 | 2 | 0 | 4.86 | ||||||
09.11.20 10:00 |
2. kolo | Pulchartova Laetitia (ČR) (917) | 48.72% | 2 | 7 | 6 | 1.40 | I H2H O | |||
Bokova Vladlena (Ukr.) | 51.28% | 0 | 5 | 4 | 2.60 | ||||||
09.11.20 10:00 |
2. kolo | Defalco Jenna (USA) | 51.87% | 2 | 7 | 3 | 10 | 3.40 | I H2H O | ||
Kuzmova Katarina (2001) (Svk) | 48.13% | 1 | 5 | 6 | 4 | 1.25 | |||||
09.11.20 12:00 |
2. kolo | Morlet Giulia (Fra.) (1199) | 51.20% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Kovaleva Anastasia (Rus.) | 48.80% | 0 | 4 | 4 | 4.75 | ||||||
09.11.20 12:00 |
2. kolo | Glaude Laure Line (Bel.) | 54.65% | 2 | 7 | 7 | 2.94 | I H2H O | |||
El Sayed Aya (Egy.) (1133) | 45.35% | 0 | 5 | 5 | 1.32 | ||||||
09.11.20 11:00 |
2. kolo | Davis Emma (USA) (959) | 50.23% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Montalvo Lundy Amelie Claire (Mex.) | 49.77% | 0 | 3 | 1 | 7.25 | ||||||
09.11.20 12:00 |
2. kolo | Ulyashchenko Anna (USA) | 61.40% | 2 | 6 | 7 | 1.27 | I H2H O | |||
Meri Eszter (Svk) | 38.60% | 0 | 1 | 6 (3) | 3.15 | ||||||
09.11.20 11:00 |
2. kolo | Saidenova Noel (Rus.) (966) | 46.44% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Kalinina Viktoriia (Rus.) (1214) | 53.56% | 0 | 0 | 1 | 3.90 | ||||||
09.11.20 09:00 |
2. kolo | Sierra Solana (Arg.) (1149) | 46.41% | 2 | 6 | 3 | 10 | 3.10 | I H2H O | ||
Brogan Anna (V.Br.) (1178) | 53.59% | 1 | 3 | 6 | 7 | 1.30 | |||||
09.11.20 09:00 |
2. kolo | Garland Joanna (Taipei) (596) | 75.76% | 2 | 6 | 6 | 1.02 | I H2H O | |||
Tran Demi (Hol.) (1316) | 24.24% | 0 | 0 | 0 | 9.20 | ||||||
08.11.20 11:00 |
1. kolo | Brogan Anna (V.Br.) (1178) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gubina Polina (Ukr.) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
08.11.20 09:00 |
1. kolo | Sierra Solana (Arg.) (1149) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Borovinskaya Anna (USA) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
08.11.20 12:00 |
1. kolo | Navarro Oliva Maria Fernanda (Mex.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van Poppel Emma (Hol.) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
08.11.20 12:00 |
1. kolo | Gimbrere Jasmijn (Hol.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Iatcenko Polina (Rus.) | 0 | 6 (1) | 4 | ||||||||
08.11.20 11:00 |
1. kolo | Bokova Vladlena (Ukr.) | 2 | 6 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Shapovalova Angelika (Rus.) (1271) | 1 | 7 (1) | 5 | 7 | |||||||
08.11.20 11:00 |
1. kolo | Defalco Jenna (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Axyanova Alisa (Rus.) (1294) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
08.11.20 10:00 |
1. kolo | Kalinina Viktoriia (Rus.) (1214) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Abdel Rahim Salma (Egy.) (1249) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
08.11.20 12:00 |
1. kolo | Kovaleva Anastasia (Rus.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Garkusha Eva (Rus.) (1246) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
08.11.20 13:00 |
1. kolo | Morlet Giulia (Fra.) (1199) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Castillo Meza Midori (USA) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
08.11.20 10:00 |
1. kolo | Hesham Norhan (Egy.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Bekmetova Larisa (Uzb.) | 0 | 6 (2) | 4 | ||||||||
08.11.20 13:00 |
1. kolo | Glaude Laure Line (Bel.) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Gomez Pezuela Cano Marian (Mex.) | 0 | 6 (5) | 2 | ||||||||
08.11.20 13:00 |
1. kolo | Montalvo Lundy Amelie Claire (Mex.) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Vig Saumya (Ind.) (1294) | 1 | 7 | 0 | 3 | |||||||
08.11.20 10:00 |
1. kolo | Meri Eszter (Svk) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Badawi Amira (Egy.) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
08.11.20 13:00 |
1. kolo | Ulyashchenko Anna (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kozarov Katarina (Srb.) (1210) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
08.11.20 09:00 |
1. kolo | Tran Demi (Hol.) (1316) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Hitt Zoe (USA) | 0 | 5 | 1 |