prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Heraklion (XI) IV 2020 / Grécko, antuka
dotácia: 15 tis. USD
27.11.20
15:10
finále Rosca Andreea Amalia (Rum.) [1] /
Rosca Ioana Loredana (Rum.)
2 6 6 I H2H O
Nepliy Elina (Rus.) [WC] /
Pavlou Dimitra (Gr)
0 3 3
27.11.20
13:05
semifinále Rosca Andreea Amalia (Rum.) [1] /
Rosca Ioana Loredana (Rum.)
59.79% 2 6 6 1.25 I H2H O
Amiraghyan Ani (Arm.) /
Shapatava Sophia (Gruz.)
40.21% 0 2 2 3.43
26.11.20
14:10
semifinále Nepliy Elina (Rus.) [WC] /
Pavlou Dimitra (Gr)
46.96% 2 6 6 5.30 I H2H O
Colmegna Martina (Tal.) [2] /
Delai Melania (Tal.)
53.04% 0 4 2 1.11
26.11.20
12:55
štvťfinále Amiraghyan Ani (Arm.) /
Shapatava Sophia (Gruz.)
2 4 7 11 I H2H O
Gavrila Oana (Rum.) [3] /
Oliynykova Oleksandra (Chor.)
1 6 5 9
26.11.20
15:05
štvťfinále Rosca Andreea Amalia (Rum.) [1] /
Rosca Ioana Loredana (Rum.)
57.89% 2 6 6 1.16 I H2H O
Ambrosio Silvia (Nem.) /
Cervino Ruiz Celia (Špan.)
42.11% 0 4 2 4.26
25.11.20
14:00
štvťfinále Colmegna Martina (Tal.) [2] /
Delai Melania (Tal.)
56.18% 2 6 2 10 1.71 I H2H O
Meliss Verena (Tal.) /
Spigarelli Martina (Tal.)
43.82% 1 2 6 4 1.97
25.11.20
15:00
štvťfinále Nepliy Elina (Rus.) [WC] /
Pavlou Dimitra (Gr)
47.33% 1 3.25 I H2H O
Akler Yarden (Izr.) /
Kimchi Shavit (Izr.)
52.67% 0 1.33
24.11.20
14:15
osemfinale Colmegna Martina (Tal.) [2] /
Delai Melania (Tal.)
51.53% 2 7 6 1.12 I H2H O
Christofi Eleni (Gr) [WC] /
Karatancheva Lia (Bul.)
48.47% 0 6 (4) 0 5.50
24.11.20
14:15
osemfinale Meliss Verena (Tal.) /
Spigarelli Martina (Tal.)
51.79% 2 6 6 1.09 I H2H O
Adaloglou Magdalini (Gr) [WC] /
Nikolopoulou Natalia (Gr)
48.21% 0 1 4 5.50
24.11.20
14:05
osemfinale Nepliy Elina (Rus.) [WC] /
Pavlou Dimitra (Gr)
42.37% 2 6 6 10 2.87 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) [4] /
Rusova Alica (Svk)
57.63% 1 7 (5) 4 7 1.37
24.11.20
13:10
osemfinale Akler Yarden (Izr.) /
Kimchi Shavit (Izr.)
50.75% 2 6 6 1.82 I H2H O
Cadar Elena-Teodora (Rum.) /
Duca Gabriela (Rum.)
49.25% 0 4 3 1.83
24.11.20
14:00
osemfinale Amiraghyan Ani (Arm.) /
Shapatava Sophia (Gruz.)
2 7 6 I H2H O
Nahimana Sada (Bur.) /
Reasco Gonzalez Mell Elizabeth (Ekv.)
0 5 3
24.11.20
12:40
osemfinale Gavrila Oana (Rum.) [3] /
Oliynykova Oleksandra (Chor.)
53.51% 2 6 6 1.47 I H2H O
Hrabalova Kristyna (ČR) /
Svatikova Laura (Svk)
46.49% 0 3 1 2.39
24.11.20
12:00
osemfinale Ambrosio Silvia (Nem.) /
Cervino Ruiz Celia (Špan.)
52.15% 2 7 7 1.56 I H2H O
Inoue Miyabi (Jap.) /
Koshiishi Ayumi (Jap.)
47.85% 0 6 (2) 5 2.21
24.11.20
13:55
osemfinale Rosca Andreea Amalia (Rum.) [1] /
Rosca Ioana Loredana (Rum.)
60.16% 2 6 6 1.10 I H2H O
Bejenaru Karola Patricia (Rum.) /
Popescu Anna (V.Br.)
39.84% 0 2 1 5.55
18+