prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL.sk | KHL.sk | Hokej výsledky

Las Palmas de Gran Canaria I 2020 / Španielsko, antuka
kvalifikácia
24.11.20
11:15
osemfinale Fita Boluda Angela (Špan.) [5] (682) 53.46% 2 6 6 1.20 I H2H O
Tilbuerger Jantje (Nem.) (1053) 46.54% 0 1 4 3.74
24.11.20
11:15
osemfinale Mintegi Del Olmo Ane (Špan.) [6] (759) 53.05% 2 6 6 1.15 I H2H O
Berecoechea Nahia (Fra.) 46.95% 0 2 2 4.31
24.11.20
11:15
osemfinale Dartron Emeline (Fra.) [4] (649) 57.69% 2 6 6 1.67 I H2H O
Karunaratne Adithya (Hong.) [7] (801) 42.31% 0 1 4 1.98
24.11.20
11:15
osemfinale Bougrat Maelys (Fra.) [8] (919) 40.37% 2 7 1 10 4.59 I H2H O
Vedder Eva (Hol.) [3] (597) 59.63% 1 5 6 6 1.13
24.11.20
11:15
osemfinale Milatova Sofia (Svk) (1089) 58.82% 2 6 6 1.12 I H2H O
Pereira Rebeca (Braz.) [11] (971) 41.18% 0 2 4 4.85
24.11.20
11:15
osemfinale Naya Guillermina (Arg.) [1] (544) 54.73% 2 2 7 10 1.81 I H2H O
Pellicano Helene (Malta) (1060) 45.27% 1 6 5 5 1.81
23.11.20
11:15
2. kolo Pereira Rebeca (Braz.) [11] (970) 50.66% 2 6 6 1.01 I H2H O
Kostiuk Mariia (Ukr.) 49.34% 0 1 0 9.40
23.11.20
12:30
2. kolo Milatova Sofia (Svk) (1087) 52.97% 2 6 3 10 1.58 I H2H O
Gonzalez Vilar Raquel (Špan.) 47.03% 1 4 6 8 2.19
23.11.20
11:15
2. kolo Vedder Eva (Hol.) [3] (595) 59.62% 2 6 5 10 1.01 I H2H O
Roa Jillian Louise (USA) 40.38% 1 4 7 6 14.78
23.11.20
11:15
2. kolo Pellicano Helene (Malta) (1059) 57.98% 2 6 6 1.81 I H2H O
Palicova Barbora (ČR) [12] (1025) 42.02% 0 3 4 1.82
23.11.20
11:15
2. kolo Naya Guillermina (Arg.) [1] (542) 48.11% 2 6 6 1.01 I H2H O
Suarez Tabatha (Špan.) 51.89% 0 2 1 14.78
23.11.20
14:00
2. kolo Bougrat Maelys (Fra.) [8] (918) 47.19% 2 6 6 1.11 I H2H O
Rylatt Hannah (V.Br.) [WC] 52.81% 0 1 1 4.87
23.11.20
14:00
2. kolo Karunaratne Adithya (Hong.) [7] (799) 44.19% 2 6 6 1.03 I H2H O
Rodriguez Gregoris Paula (Špan.) 55.81% 0 0 1 7.69
23.11.20
14:00
2. kolo Tilbuerger Jantje (Nem.) (1052) 50.59% 2 4 7 10 5.56 I H2H O
Bouzas Maneiro Jessica (Špan.) [9] (932) 49.41% 1 6 6 (8) 8 1.10
23.11.20
12:30
2. kolo Mintegi Del Olmo Ane (Špan.) [6] (759) 49.82% 2 6 4 11 1.03 I H2H O
Gaggini Valentina (Tal.) 50.18% 1 1 6 9 9.07
23.11.20
12:30
2. kolo Berecoechea Nahia (Fra.) 43.53% 2 6 6 1.80 I H2H O
Read Hannah (V.Br.) [WC] 56.47% 0 3 3 1.81
23.11.20
12:30
2. kolo Dartron Emeline (Fra.) [4] (649) 51.45% 2 7 6 1.01 I H2H O
Anger Jenifer (Fra.) 48.55% 0 5 3 11.31
23.11.20
14:00
2. kolo Fita Boluda Angela (Špan.) [5] (681) 53.66% 2 6 6 1.01 I H2H O
Lerby Clarine (Hol.) 46.34% 0 2 2 11.00
22.11.20
14:00
1. kolo Mintegi Del Olmo Ane (Špan.) [6] (759) 2 6 6 I H2H O
Suviste Karola (Est.) 0 0 0
22.11.20
12:30
1. kolo Fita Boluda Angela (Špan.) [5] (681) 2 6 6 I H2H O
Boix Molla Meritxell (Špan.) 0 3 1
22.11.20
10:30
1. kolo Milatova Sofia (Svk) (1087) 2 7 6 I H2H O
Girelli Chiara (Tal.) 0 5 3
22.11.20
12:30
1. kolo Read Hannah (V.Br.) [WC] 2 6 6 I H2H O
Saar Katriin (Est.) [10] (968) 0 3 2
22.11.20
10:30
1. kolo Berecoechea Nahia (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Sauco Roque Andrea (Špan.) 0 1 0
22.11.20
12:30
1. kolo Gaggini Valentina (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Lampla Louise (Fra.) (1228) 0 2 1
22.11.20
12:30
1. kolo Roa Jillian Louise (USA) 2 6 6 I H2H O
Pitta Athina (Gr) [WC] 0 2 1
22.11.20
10:30
1. kolo Vedder Eva (Hol.) [3] (595) 2 6 6 I H2H O
Perez Bordon Andrea (Špan.) [WC] 0 0 3
22.11.20
12:30
1. kolo Pereira Rebeca (Braz.) [11] (970) 2 6 6 I H2H O
Rey Elena (Špan.) [WC] 0 0 3
22.11.20
10:30
1. kolo Kostiuk Mariia (Ukr.) 2 6 6 I H2H O
Morales Maria Fernanda (Švé.) [WC] 0 3 1
22.11.20
10:30
1. kolo Gonzalez Vilar Raquel (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Barnett Alicia (V.Br.) [2] (586) 0 3 5
22.11.20
10:30
1. kolo Palicova Barbora (ČR) [12] (1025) 2 6 6 I H2H O
Berlanga Bandera Maria (Špan.) 0 4 1
22.11.20
10:30
1. kolo Pellicano Helene (Malta) (1059) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 0 2 0
22.11.20
10:30
1. kolo Suarez Tabatha (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 4 4
22.11.20
12:30
1. kolo Rylatt Hannah (V.Br.) [WC] 2 7 7 I H2H O
Tishchenko Iana (Mda.) (1266) 0 5 5
22.11.20
12:30
1. kolo Bougrat Maelys (Fra.) [8] (918) 2 6 6 I H2H O
Cizinska Petra (ČR) 0 0 0
22.11.20
14:00
1. kolo Mintegi Del Olmo Ane (Špan.) [6] (759) I H2H O
Liebkind Nikita (Fín.)
22.11.20
14:00
1. kolo Bouzas Maneiro Jessica (Špan.) [9] (932) 2 7 6 I H2H O
Koevermans Anouk (Hol.) (1318) 0 5 0
22.11.20
14:00
1. kolo Tilbuerger Jantje (Nem.) (1052) 2 6 6 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 0 1 0
22.11.20
14:00
1. kolo Lerby Clarine (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Nunez Isabella (V.Br.) [WC] 0 1 1
22.11.20
12:30
1. kolo Karunaratne Adithya (Hong.) [7] (799) 2 6 6 I H2H O
Ayala Serra Nora (Špan.) (1115) 0 2 2
22.11.20
12:30
1. kolo Rodriguez Gregoris Paula (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Ribera Orquin Mar (Špan.) 0 4 6
22.11.20
12:30
1. kolo Anger Jenifer (Fra.) 2 7 5 10 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 1 6 7 8
22.11.20
14:00
1. kolo Dartron Emeline (Fra.) [4] (649) 2 6 3 10 I H2H O
Gettwart Fabienne (Nem.) (1318) 1 3 6 7
22.11.20
10:30
1. kolo Naya Guillermina (Arg.) [1] (542) 2 6 6 I H2H O
Koklina Elizaveta (Rus.) (1318) 0 1 2
18+