prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Pescara 2021 / Taliansko, antuka , www, ATP Pescara 2021 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
02.08.21 18:00 |
osemfinale | Schaefer Anne Jr. (Nem.) [WC] (1131) | 53.49% | 2 | 6 | 4 | 10 | 1.56 | I H2H O | ||
Fita Boluda Angela (Špan.) [7] (655) | 46.51% | 1 | 1 | 6 | 6 | 2.21 | |||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Zantedeschi Aurora (Tal.) [3] (573) | 49.54% | 2 | 3 | 6 | 10 | 1.55 | I H2H O | ||
Sabino Lisa (Švaj.) (897) | 50.46% | 1 | 6 | 4 | 8 | 2.19 | |||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Crescenzi Giulia (Tal.) (975) | 43.83% | 2 | 6 | 3 | 10 | 3.23 | I H2H O | ||
Riera Julia (Arg.) (1012) | 56.17% | 1 | 2 | 6 | 6 | 1.27 | |||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Chiesa Deborah (Tal.) [2] (538) | 48.29% | 2 | 7 | 6 | 1.31 | I H2H O | |||
Rocchetti Sofia (Tal.) (1421) | 51.71% | 0 | 5 | 0 | 3.00 | ||||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Grymalska Anastasia (Tal.) [11] (740) | 55.91% | 2 | 6 | 6 | 1.09 | I H2H O | |||
Chiesa Enola (Tal.) (1311) | 44.09% | 0 | 1 | 2 | 5.68 | ||||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Jimenez Kasintseva Victoria (And.) [8] (662) | 43.14% | 2 | 6 | 5 | 10 | 1.09 | I H2H O | ||
Dessolis Barbara (Tal.) (1391) | 56.86% | 1 | 2 | 7 | 8 | 5.68 | |||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Radisic Nika (Slov.) [1] (587) | 48.23% | 2 | 6 | 6 | 1.19 | I H2H O | |||
Scara Flaminia (Tal.) | 51.77% | 0 | 4 | 1 | 3.88 | ||||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Labrana Fernanda (Chile) (1279) | 48.80% | 2 | 6 | 7 | 2.62 | I H2H O | |||
Spigarelli Martina (Tal.) [6] (640) | 51.20% | 0 | 4 | 5 | 1.39 | ||||||
02.08.21 08:18 |
1. kolo | Fita Boluda Angela (Špan.) [7] (655) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Avataneo Sofia (Tal.) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Lavino Irene (Tal.) (1056) | 60.47% | 2 | 6 | 6 | 1.89 | I H2H O | |||
Piangerelli Anastasia (Tal.) (1083) | 39.53% | 0 | 1 | 4 | 1.74 | ||||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Schaefer Anne Jr. (Nem.) [WC] (1131) | 64.86% | 2 | 6 | 6 | 1.29 | I H2H O | |||
Sugnaux Tess (Švaj.) [5] (610) | 35.14% | 0 | 1 | 2 | 3.07 | ||||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Turati Anna (Tal.) [4] (651) | 60.58% | 2 | 7 | 6 | 1.08 | I H2H O | |||
Ceschi Gloria (Tal.) (1114) | 39.42% | 0 | 5 | 3 | 5.75 | ||||||
02.08.21 17:40 |
osemfinale | Fossa Huergo Nicole (Tal.) [9] (694) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Turati Anna (Tal.) [4] (651) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
02.08.21 15:30 |
osemfinale | Jimenez Kasintseva Victoria (And.) [8] (662) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Labrana Fernanda (Chile) (1279) | 0 | 0 | 4 | ||||||||
02.08.21 17:10 |
osemfinale | Zantedeschi Aurora (Tal.) [3] (573) | 67.96% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Lavino Irene (Tal.) (1056) | 32.04% | 0 | 3 | 4 | 5.02 | ||||||
02.08.21 16:30 |
osemfinale | Crescenzi Giulia (Tal.) (975) | 50.49% | 1 | 4.30 | I H2H O | |||||
Chiesa Deborah (Tal.) [2] (538) | 49.51% | 0 | 1.17 | ||||||||
02.08.21 15:45 |
osemfinale | Grymalska Anastasia (Tal.) [11] (740) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Radisic Nika (Slov.) [1] (587) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Fita Boluda Angela (Špan.) [7] (655) | 46.26% | 2 | 6 | 6 | 1.14 | I H2H O | |||
Trevisan Federica (Tal.) (1421) | 53.74% | 0 | 1 | 1 | 4.45 | ||||||
02.08.21 09:00 |
2. kolo | Fossa Huergo Nicole (Tal.) [9] (694) | 58.54% | 2 | 6 | 6 | 1.06 | I H2H O | |||
Losciale Valentina (Tal.) (1421) | 41.46% | 0 | 0 | 2 | 6.67 | ||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Rocchetti Sofia (Tal.) (1421) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gambogi Sara (Tal.) (799) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Sugnaux Tess (Švaj.) [5] (610) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Viviani Maria Vittoria (Tal.) (1161) | 0 | 6 (0) | 4 | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Jimenez Kasintseva Victoria (And.) [8] (662) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gennaro Camilla (Tal.) [WC] | 0 | 2 | 4 | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Dessolis Barbara (Tal.) (1391) | 2 | 6 | 4 | 13 | I H2H O | ||||
Traversi Costanza (Tal.) (1346) | 1 | 4 | 6 | 11 | |||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Labrana Fernanda (Chile) (1279) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Ruggeri Jennifer (Tal.) [WC] | 0 | 2 | 6 (6) | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Sabino Lisa (Švaj.) (897) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Carbonaro Giulia (Tal.) (1421) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Zantedeschi Aurora (Tal.) [3] (573) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Squarcialupi Gaia (Tal.) | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Riera Julia (Arg.) (1012) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Martinez Cirez Carlota (Špan.) [10] (698) | 1 | 6 | 3 | 3 | |||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Crescenzi Giulia (Tal.) (975) | 2 | 3 | 6 | 15 | I H2H O | ||||
Ortenzi Benedetta (Tal.) | 1 | 6 | 1 | 13 | |||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Chiesa Deborah (Tal.) [2] (538) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gillan Alice (V.Br.) (851) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Grymalska Anastasia (Tal.) [11] (740) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lia Valentina (Tal.) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Chiesa Enola (Tal.) (1311) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Di Giannantonio Emily (Tal.) [WC] | 0 | 2 | 0 | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Scara Flaminia (Tal.) | 2 | 6 | 5 | 11 | I H2H O | ||||
Gabrielli Carlotta (Tal.) | 1 | 1 | 7 | 9 | |||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Piangerelli Anastasia (Tal.) (1083) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolesnikova Ksenia (Rus.) (1421) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Lavino Irene (Tal.) (1056) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bertoloni Anita (Tal.) [12] (931) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Spigarelli Martina (Tal.) [6] (640) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Milanese Sara (Tal.) [WC] | 0 | 1 | 1 | ||||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Giovanardi Susanna (Tal.) [WC] | I H2H O | ||||||||
Fita Boluda Angela (Špan.) [7] (655) | |||||||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Trevisan Federica (Tal.) (1421) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Amendola Alice (Tal.) (1300) | 1 | 6 | 2 | 7 | |||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Schaefer Anne Jr. (Nem.) [WC] (1131) | 2 | 6 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Catini Chiara (Tal.) (956) | 1 | 7 (1) | 4 | 5 | |||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Fossa Huergo Nicole (Tal.) [9] (694) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Pinto Giorgia (Tal.) (1346) | 1 | 6 | 1 | 5 | |||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Losciale Valentina (Tal.) (1421) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bordo Chiara (Tal.) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Ceschi Gloria (Tal.) (1114) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gaggini Valentina (Tal.) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
01.08.21 13:00 |
1. kolo | Turati Anna (Tal.) [4] (651) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Girelli Chiara (Tal.) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
01.08.21 09:00 |
1. kolo | Radisic Nika (Slov.) [1] (587) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Abbagnato Anastasia (Tal.) [WC] | 0 | 0 | 1 |