prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

UTR Pro Match Series (exh.) 2022 / USA, tvrdý , ATP UTR Pro Match Series (exh.) 2022 Tenis live
dotácia: 10 tis. USD
29.11.22
17:00
Bushamuka William (USA) (1862) I H2H O
Dica Nini Gabriel (Rum.) (1580)
29.11.22
21:15
Salazar Amador (Chile) (1423) 56.67% 5.00 I H2H O
Ribeiro Lago Elio Jose (Braz.) (1061) 43.33% 1.14
29.11.22
21:30
Sancho Arbizu Daniel (Špan.) 46.56% 1.51 I H2H O
Velasquez Juan David (Kol.) 53.44% 2.38
29.11.22
18:30
Taylor Davis (USA) I H2H O
Nettles Jibril (USA)
29.11.22
18:30
Robbins Hunter () I H2H O
Bravo Alexander (USA)
29.11.22
17:00
Acevedo Nicolas (Chile) (1708) 2 6 6 I H2H O
Ekstrand Markus () 0 2 3
29.11.22
20:00
Phillips Rowland (Jam.) (1326) I H2H O
Butera Luka (USA)
29.11.22
23:00
Azuma Ryuhei (Jap.) 47.33% 1.20 I H2H O
Smith Maxwell (USA) 52.67% 4.00
29.11.22
21:30
Rodriguez Tomas (Arg.) 56.88% 5.83 I H2H O
Hudd Emile (V.Br.) (1739) 43.12% 1.10
29.11.22
21:30
Del Corral Alexander (USA) 50.43% 1.84 I H2H O
Rozin Sasha (Kan.) 49.57% 1.84
29.11.22
17:00
Lyons Justin (USA) I H2H O
Andrade Andres (Ekv.) (562)
29.11.22
20:00
Mendoza Alejandro (Bol.) (948) I H2H O
Anderson Mikel (USA)
29.11.22
23:00
Segura Matthew (USA) (1502) 46.56% 1.50 I H2H O
Miller Charlie (V.Br.) 53.44% 2.40
29.11.22
18:30
Daryabeigi Sean (USA) I H2H O
Leber Peter (Ma)
28.11.22
00:15
Rusher Azariah (USA) I H2H O
Taylor Davis (USA)
28.11.22
00:02
Robbins Hunter () 2 7 6 I H2H O
Taylor Davis (USA) 0 6 2
28.11.22
22:14
Hudd Emile (V.Br.) (1616) 2 6 6 I H2H O
Rozin Sasha (Kan.) 0 1 1
28.11.22
18:14
Segura Matthew (USA) (1502) 2 4 6 6 I H2H O
Smith Maxwell (USA) 1 6 3 3
28.11.22
17:02
Azuma Ryuhei (Jap.) 2 6 6 I H2H O
Miller Charlie (V.Br.) 0 0 3
28.11.22
21:03
Andrade Andres (Ekv.) (559) 2 6 6 I H2H O
Acevedo Nicolas (Chile) (1708) 0 3 0
28.11.22
21:30
Mendoza Alejandro (Bol.) (948) 2 6 4 7 I H2H O
Salazar Amador (Chile) (1325) 1 1 6 5
28.11.22
17:02
Sallay Peter (Ma) 2 6 1 7 I H2H O
Berghaus Mika (Nem.) 1 4 6 6
28.11.22
17:02
Herrero Cuesta Nicolas (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Caldwell Jackson B (USA) 0 1 1
28.11.22
19:37
Sancho Arbizu Daniel (Špan.) 2 2 6 6 I H2H O
Phillips Rowland (Jam.) (1422) 1 6 3 2
28.11.22
23:41
Taylor Davis (USA) 2 6 6 I H2H O
Bravo Alexander (USA) 0 3 2
28.11.22
18:37
Del Corral Alexander (USA) 2 6 7 I H2H O
Rodriguez Tomas (Arg.) 0 1 5
28.11.22
22:26
Ribeiro Lago Elio Jose (Braz.) (1059) 43.33% 2 6 6 1.08 I H2H O
Anderson Mikel (USA) 56.67% 0 3 1 6.63
28.11.22
23:51
Robbins Hunter () 54.65% 2 6 4 6 3.60 I H2H O
Nettles Jibril (USA) 45.35% 1 2 6 4 1.25
28.11.22
21:47
Lyons Justin (USA) 45.35% 2 6 7 1.36 I H2H O
Ekstrand Markus () 54.65% 0 4 6 2.90
28.11.22
20:54
Butera Luka (USA) 2 6 6 I H2H O
Velasquez Juan David (Kol.) 0 2 0
27.11.22
16:59
Rozin Sasha (Kan.) 2 6 6 I H2H O
Robbins Hunter () 0 4 4
27.11.22
17:03
Anderson Mikel (USA) 2 6 6 I H2H O
Del Corral Alexander (USA) 0 2 4
27.11.22
17:01
Butera Luka (USA) 2 6 5 7 I H2H O
Leber Peter (Ma) 1 4 7 6
27.11.22
18:59
Ekstrand Markus () 2 6 6 I H2H O
Bravo Alexander (USA) 0 2 4
27.11.22
21:15
Nettles Jibril (USA) 2 6 6 I H2H O
Simeunovic Stefan (Kan.) (1885) 0 2 3
27.11.22
19:02
Smith Maxwell (USA) 2 6 1 7 I H2H O
Miller Charlie (V.Br.) 1 2 6 6
27.11.22
21:56
Sallay Peter (Ma) 2 1 6 7 I H2H O
Caldwell Jackson B (USA) 1 6 4 6
27.11.22
22:51
Daryabeigi Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Bushamuka William (USA) (1862) 0 3 4
27.11.22
22:46
Dica Nini Gabriel (Rum.) (1580) 2 6 6 I H2H O
Castillo Bernal Tao (Špan.) 0 0 0
27.11.22
23:41
Azuma Ryuhei (Jap.) 2 6 7 I H2H O
Segura Matthew (USA) (1502) 0 3 5
27.11.22
20:33
Herrero Cuesta Nicolas (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Berghaus Mika (Nem.) 0 3 5
20.11.22
02:30
MacDonald James () I H2H O
Corse Joseph (USA)
20.11.22
??
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1656) I H2H O
Truwit Theodore (USA)
20.11.22
??
Maxted Lui (V.Br.) (1817) 2 2 6 6 I H2H O
Latinovic Stefan (Srb.) 1 6 2 4
20.11.22
01:00
Chen Derrick (V.Br.) (1585) 2 7 3 6 I H2H O
Krall Liam (USA) 1 5 6 3
20.11.22
??
Gorzny Sebastian (USA) 2 6 6 I H2H O
Visser Alexander (USA) 0 3 0
20.11.22
01:20
Smith Maxwell (USA) 2 5 6 7 I H2H O
Dica Nini Gabriel (Rum.) (1580) 1 7 4 6
20.11.22
18:00
Jong Sander (Hol.) (907) 2 4 6 6 I H2H O
Pinnington Jones Jack (V.Br.) (538) 1 6 3 2
20.11.22
18:00
Maxted Lui (V.Br.) (1817) 2 6 6 6 I H2H O
Gorzny Sebastian (USA) 1 7 3 3
20.11.22
19:30
Barton Jerry (USA) 2 6 6 I H2H O
Zamani Arman (USA) 0 4 1
20.11.22
19:45
Smith Maxwell (USA) I H2H O
Lothringer Grant (USA)
20.11.22
19:05
Rajski Maciej (Poľ.) (788) 2 6 6 I H2H O
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 0 4 0
20.11.22
19:05
Smiej Yassine (Mar.) 2 6 6 6 I H2H O
Fellin Pietro Orlando (Tal.) 1 1 7 1
20.11.22
20:42
Bellegy Arthur (Fra.) 2 7 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 5 1
20.11.22
22:36
Duong David (USA) 2 6 3 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 1 3 6 4
20.11.22
22:23
Quan Rudy (USA) 2 6 6 I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 0 2 4
19.11.22
00:27
Visser Alexander (USA) 2 7 7 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 0 6 5
19.11.22
00:34
Jong Sander (Hol.) (907) 2 6 6 I H2H O
Chen Derrick (V.Br.) (1585) 0 2 0
19.11.22
23:15
N'tcha Delmas (Benin) (2001) I H2H O
Smiej Yassine (Mar.)
19.11.22
22:58
Krishna Rithvik (Ind.) 2 6 6 I H2H O
Robertson Lachlan (Kan.) 0 4 1
19.11.22
23:45
Duong David (USA) 2 2 7 7 I H2H O
Fuchs Alex (USA) 1 6 5 5
19.11.22
22:16
Lothringer Grant (USA) 2 6 5 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 1 2 7 4
19.11.22
23:02
Pinnington Jones Jack (V.Br.) (538) 2 7 7 I H2H O
Fomba Luc (Fra.) (1765) 0 6 5
19.11.22
20:10
Bellegy Arthur (Fra.) 2 3 6 6 I H2H O
Silva Jan (USA) 1 6 3 4
19.11.22
21:02
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 7 6 I H2H O
Hunter Kent () 0 6 1
19.11.22
19:37
Zamani Arman (USA) 2 3 6 7 I H2H O
Brown Lucas (USA) 1 6 4 6
19.11.22
21:55
Jong Sander (Hol.) (907) 2 6 3 7 I H2H O
Fearnley Jacob (V.Br.) (1194) 1 3 6 6
19.11.22
19:34
Barton Jerry (USA) 2 3 6 6 I H2H O
Mesarovic Marko (USA) 1 6 3 2
19.11.22
18:09
Rajski Maciej (Poľ.) (788) 2 3 6 7 I H2H O
Mayo Keenan (USA) (1972) 1 6 4 6
18.11.22
19:33
Latinovic Stefan (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Brown Lucas (USA) 0 6 4
18.11.22
19:29
Zamani Arman (USA) 2 4 6 7 I H2H O
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1656) 1 6 3 6
18.11.22
22:47
Fomba Luc (Fra.) (1765) 2 7 6 I H2H O
Krall Liam (USA) 0 6 3
18.11.22
21:40
Maxted Lui (V.Br.) (1817) 2 6 6 I H2H O
Barton Jerry (USA) 0 4 1
18.11.22
23:04
Fearnley Jacob (V.Br.) (1194) 2 6 6 I H2H O
Mesarovic Marko (USA) 0 2 3
18.11.22
23:15
Truwit Theodore (USA) 2 6 6 I H2H O
Smith Maxwell (USA) 0 2 2
18.11.22
19:00
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Fellin Pietro Orlando (Tal.) 0 1 0
18.11.22
19:00
Rajski Maciej (Poľ.) (788) 2 6 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 0 2 1
18.11.22
20:30
Zahraj Patrick (Nem.) (977) I H2H O
Quan Rudy (USA)
18.11.22
20:30
Fradkin Jeffrey (USA) 2 6 6 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 0 0 4
18.11.22
22:00
Gomez Lucas (Mex.) (1475) 2 6 6 I H2H O
MacDonald James () 0 2 0
18.11.22
22:04
Robertson Lachlan (Kan.) 2 6 6 I H2H O
Duong David (USA) 0 1 4
18.11.22
22:38
Hunter Kent () 2 6 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 0 2
18.11.22
23:33
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 6 6 I H2H O
Silva Jan (USA) 0 4 4
18.11.22
01:00
Fellin Pietro Orlando (Tal.) 2 7 5 6 I H2H O
Silva Jan (USA) 1 6 7 3
18.11.22
01:00
Hunter Kent () 2 6 6 I H2H O
Gomez Lucas (Mex.) (1475) 0 4 2
17.11.22
01:33
Gomez Lucas (Mex.) (1475) 2 6 6 I H2H O
Smiej Yassine (Mar.) 0 2 2
17.11.22
00:30
Krishna Rithvik (Ind.) 2 6 7 I H2H O
MacDonald James () 0 1 6
17.11.22
18:00
Chen Derrick (V.Br.) (1585) 2 6 6 I H2H O
Dica Nini Gabriel (Rum.) (1580) 0 1 1
17.11.22
18:00
Visser Alexander (USA) 2 2 6 6 I H2H O
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1656) 1 6 2 2
17.11.22
19:21
Barton Jerry (USA) 2 6 6 I H2H O
Krall Liam (USA) 0 4 4
17.11.22
20:20
Jong Sander (Hol.) (907) 2 6 6 I H2H O
Brown Lucas (USA) 0 3 1
17.11.22
20:35
Gorzny Sebastian (USA) 2 6 6 I H2H O
Smith Maxwell (USA) 0 3 1
17.11.22
21:00
Pinnington Jones Jack (V.Br.) (538) 2 6 6 I H2H O
Zamani Arman (USA) 0 1 2
17.11.22
21:55
Maxted Lui (V.Br.) (1817) 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 0 1 1
17.11.22
22:31
Mesarovic Marko (USA) 2 6 6 I H2H O
Truwit Theodore (USA) 0 3 3
17.11.22
20:18
Smiej Yassine (Mar.) 2 6 2 7 I H2H O
MacDonald James () 1 2 6 6
17.11.22
22:26
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 2 6 6 I H2H O
Papa Christopher (USA) 1 6 3 4
17.11.22
23:01
Mayo Keenan (USA) (1972) 2 7 6 I H2H O
Quan Rudy (USA) 0 5 2
17.11.22
19:09
N'tcha Delmas (Benin) (2001) 2 6 6 I H2H O
Luque Rico Enrique (Špan.) (1822) 0 1 4
17.11.22
19:03
Rajski Maciej (Poľ.) (788) 2 6 6 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 0 2 0
16.11.22
00:12
Gomez Lucas (Mex.) (1475) 2 6 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 4 2
16.11.22
00:33
Fellin Pietro Orlando (Tal.) 2 7 6 I H2H O
Papa Christopher (USA) 0 6 4
16.11.22
21:52
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 0 3 4
16.11.22
19:08
Mayo Keenan (USA) (1972) 2 3 6 6 I H2H O
Zahraj Patrick (Nem.) (977) 1 6 1 3
16.11.22
21:42
Fradkin Jeffrey (USA) 2 6 6 I H2H O
Luque Rico Enrique (Špan.) (1822) 0 2 2
16.11.22
22:58
Quan Rudy (USA) 2 6 6 I H2H O
Robertson Lachlan (Kan.) 0 4 2
16.11.22
23:44
Silva Jan (USA) 2 6 6 I H2H O
Papa Christopher (USA) 0 4 3
16.11.22
21:02
Aney Alexander (USA) 2 2 6 6 I H2H O
Barton Jerry (USA) 1 6 4 3
16.11.22
21:52
Pinnington Jones Jack (V.Br.) (538) 2 6 6 I H2H O
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1656) 0 3 3
16.11.22
23:45
Silva Jan (USA) 2 6 6 I H2H O
Fuchs Alex (USA) 0 4 3
16.11.22
23:19
Fomba Luc (Fra.) 2 6 2 6 I H2H O
Maxted Lui (V.Br.) 1 4 6 2
16.11.22
22:04
Gorzny Sebastian (USA) 2 6 6 I H2H O
Truwit Theodore (USA) 0 4 0
16.11.22
19:05
Chen Derrick (V.Br.) 2 6 3 6 I H2H O
Latinovic Stefan (Srb.) 1 4 6 3
16.11.22
19:05
Zamani Arman (USA) 2 6 6 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 0 3 2
16.11.22
19:06
N'tcha Delmas (Benin) 2 3 6 7 I H2H O
Rajski Maciej (Poľ.) 1 6 2 6
15.11.22
01:25
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 7 6 I H2H O
Fellin Pietro Orlando (Tal.) 0 6 3
15.11.22
00:08
Quan Rudy (USA) 2 6 6 I H2H O
Duong David (USA) 0 1 0
15.11.22
20:38
Silva Jan (USA) 2 1 6 6 I H2H O
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 1 6 3 1
15.11.22
19:06
Hunter Kent () 2 6 6 6 I H2H O
Smiej Yassine (Mar.) 1 7 4 1
15.11.22
23:15
Mayo Keenan (USA) (1972) 2 6 6 I H2H O
Duong David (USA) 0 0 2
15.11.22
22:50
Rajski Maciej (Poľ.) (788) 2 6 6 I H2H O
Fradkin Jeffrey (USA) 0 1 3
15.11.22
19:02
Zahraj Patrick (Nem.) (977) 2 6 6 I H2H O
Robertson Lachlan (Kan.) 0 4 2
15.11.22
21:38
N'tcha Delmas (Benin) (2001) 2 6 6 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 0 4 2
15.11.22
21:05
Krall Liam (USA) 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 0 1 0
15.11.22
21:17
Fearnley Jacob (V.Br.) (1194) 2 6 6 I H2H O
Truwit Theodore (USA) 0 0 1
15.11.22
21:18
Fomba Luc (Fra.) (1765) 2 7 7 I H2H O
Barton Jerry (USA) 0 6 6
15.11.22
22:29
Jong Sander (Hol.) 2 5 6 6 I H2H O
Latinovic Stefan (Srb.) 1 7 3 2
15.11.22
22:30
Brown Lucas (USA) 2 6 7 I H2H O
Dica Nini Gabriel (Rum.) 0 1 6
15.11.22
19:32
Gorzny Sebastian (USA) 2 6 7 I H2H O
Mesarovic Marko (USA) 0 1 6
15.11.22
19:32
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 0 4 4
15.11.22
19:27
Pinnington Jones Jack (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Visser Alexander (USA) 0 4 3
15.11.22
00:30
Latinovic Stefan (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Dica Nini Gabriel (Rum.) (1580) 0 4 4
15.11.22
00:10
Visser Alexander (USA) 2 6 7 I H2H O
Zamani Arman (USA) 0 1 6
15.11.22
00:30
Hunter Kent () I H2H O
Sippel Samuel (Nem.)
14.11.22
19:30
Fomba Luc (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) (1765) 0 2 3
14.11.22
21:35
Fearnley Jacob (V.Br.) (1194) 2 6 6 I H2H O
Gorzny Sebastian (USA) 0 1 2
14.11.22
21:00
Pinnington Jones Jack (V.Br.) (537) 2 6 7 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 0 1 5
14.11.22
22:50
Brown Lucas (USA) 2 6 7 I H2H O
Chen Derrick (V.Br.) (1585) 0 4 5
14.11.22
22:46
Maxted Lui (V.Br.) (1817) 2 6 6 I H2H O
Krall Liam (USA) 0 4 2
14.11.22
19:06
Smiej Yassine (Mar.) 2 7 7 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 6 5
14.11.22
19:00
Papa Christopher (USA) I H2H O
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694)
14.11.22
21:28
Bellegy Arthur (Fra.) 2 6 7 I H2H O
Luque Rico Enrique (Špan.) (1822) 0 1 5
14.11.22
23:21
Mayo Keenan (USA) (1636) 2 6 6 I H2H O
Robertson Lachlan (Kan.) 0 1 2
14.11.22
22:00
Sakagawa Hiroki (Jap.) I H2H O
Quan Rudy (USA)
14.11.22
22:01
Fradkin Jeffrey (USA) 2 7 6 I H2H O
N'tcha Delmas (Benin) (2001) 0 6 1
14.11.22
23:30
Hunter Kent () 2 6 6 I H2H O
MacDonald James () 0 3 1
13.11.22
17:31
Bondaz Mathis (Fra.) 2 5 6 6 I H2H O
Casper Luke (USA) 1 7 1 3
13.11.22
20:15
Collier Reed (USA) I H2H O
Patil Ritesh (USA)
13.11.22
17:31
Perego Giulio (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Marson Guido (Tal.) (1798) 0 4 2
12.11.22
16:55
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 3 6 I H2H O
Taylor Kenner (USA) 1 2 6 2
12.11.22
17:01
Collier Reed (USA) 2 6 6 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 0 4 4
12.11.22
17:05
Perot Raphael (Fra.) 2 6 7 I H2H O
Rollins Pierce (USA) (1497) 0 0 5
12.11.22
17:34
Bondaz Mathis (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Patil Ritesh (USA) 0 1 4
12.11.22
19:33
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 7 I H2H O
Caldwell Jackson B (USA) 0 0 5
12.11.22
19:35
Lothringer Grant (USA) 2 6 6 I H2H O
Gonzalez Christian (USA) 0 4 4
12.11.22
20:51
Perego Giulio (Tal.) 2 6 6 6 I H2H O
Perot Raphael (Fra.) 1 7 3 4
12.11.22
20:51
Collier Reed (USA) 2 6 6 6 I H2H O
Chhabra Savan (USA) 1 7 3 1
12.11.22
21:20
Kmet Dario (Aus.) 2 6 6 I H2H O
Smillie Connor (USA) 0 4 3
12.11.22
23:16
Bondaz Mathis (Fra.) 2 7 7 I H2H O
Taylor Kenner (USA) 0 6 6
12.11.22
22:47
Patil Ritesh (USA) 2 6 6 I H2H O
Abbrat Austin (USA) 0 4 3
11.11.22
00:33
Perot Raphael (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Patil Ritesh (USA) 0 0 3
11.11.22
00:40
Taylor Kenner (USA) 2 6 4 6 I H2H O
Collier Reed (USA) 1 2 6 2
11.11.22
15:30
Perego Giulio (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 0 2 3
11.11.22
15:30
Caldwell Jackson B (USA) 2 4 7 6 I H2H O
Storch Stefan (Aus.) 1 6 6 0
11.11.22
18:17
Casper Luke (USA) 2 6 6 I H2H O
Abbrat Austin (USA) 0 3 2
11.11.22
15:30
Smillie Connor (USA) 2 6 6 I H2H O
Gonzalez Christian (USA) 0 2 0
11.11.22
15:30
Ross Matthis (V.Br.) I H2H O
Roddick Jc (USA)
10.11.22
??
Ross Matthis (V.Br.) I H2H O
Storch Stefan (Aus.)
10.11.22
00:49
Perego Giulio (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Abbrat Austin (USA) 0 3 1
10.11.22
19:30
Ross Jesse (USA) (1937) I H2H O
Abbrat Austin (USA)
10.11.22
21:10
Caldwell Jackson B (USA) 2 6 6 I H2H O
Smillie Connor (USA) 0 4 4
10.11.22
19:30
Ross Jackson (USA) 2 4 6 7 I H2H O
Abbrat Austin (USA) 1 6 0 6
10.11.22
22:30
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 7 I H2H O
Kmet Dario (Aus.) 0 1 5
10.11.22
21:55
Storch Stefan (Aus.) 2 6 2 6 I H2H O
Chhabra Savan (USA) 1 4 6 3
10.11.22
19:30
Casper Luke (USA) 2 6 6 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 0 2 4
09.11.22
01:44
Perot Raphael (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Rozin Sasha (Kan.) 0 0 0
09.11.22
01:41
Caldwell Jackson B (USA) 2 6 6 I H2H O
Ross Matthis (V.Br.) 0 4 4
09.11.22
01:20
Perego Giulio (Tal.) 2 7 6 I H2H O
Casper Luke (USA) 0 6 4
09.11.22
19:30
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 6 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 0 3 4
09.11.22
19:30
Patil Ritesh (USA) 2 6 6 I H2H O
Rozin Sasha (Kan.) 0 1 2
09.11.22
21:29
Caldwell Jackson B (USA) 2 7 1 6 I H2H O
Chhabra Savan (USA) 1 5 6 2
09.11.22
21:06
Bondaz Mathis (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Rollins Pierce (USA) (1497) 0 2 1
09.11.22
23:41
Casper Luke (USA) 2 6 6 I H2H O
Ross Jackson (USA) 0 3 3
09.11.22
22:42
Taylor Kenner (USA) 2 6 3 6 I H2H O
Kmet Dario (Aus.) 1 3 6 4
08.11.22
??
Roddick Jc (USA) I H2H O
Storch Stefan (Aus.)
08.11.22
01:48
Rollins Pierce (USA) (1497) 2 6 6 I H2H O
Rozin Sasha (Kan.) 0 1 1
08.11.22
??
Storch Stefan (Aus.) 2 7 7 I H2H O
Smillie Connor (USA) 0 6 5
08.11.22
19:30
Roddick Jc (USA) 2 6 6 I H2H O
Chhabra Savan (USA) 0 4 4
08.11.22
19:30
Ross Jackson (USA) 2 4 6 7 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 1 6 4 5
08.11.22
21:20
Rollins Pierce (USA) (1497) 2 6 7 I H2H O
Patil Ritesh (USA) 0 4 5
08.11.22
22:59
Kmet Dario (Aus.) 2 5 6 6 I H2H O
Collier Reed (USA) 1 7 4 3
08.11.22
23:35
Lothringer Grant (USA) 2 6 6 I H2H O
Taylor Kenner (USA) 0 2 4
07.11.22
19:35
Abbrat Austin (USA) 2 2 6 6 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 1 6 3 4
07.11.22
22:10
Perot Raphael (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Bondaz Mathis (Fra.) 0 2 1
07.11.22
23:04
Perego Giulio (Tal.) 2 7 5 6 I H2H O
Ross Jackson (USA) 1 5 7 3
07.11.22
19:35
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 6 I H2H O
Collier Reed (USA) 0 1 2
07.11.22
23:31
Chhabra Savan (USA) 2 6 6 I H2H O
Ross Matthis (V.Br.) 0 1 4
07.11.22
21:00
Kmet Dario (Aus.) 2 7 6 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 0 6 0
06.11.22
??
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837)
06.11.22
01:55
Sherif Lawee (USA) I H2H O
Alvarez Marco (USA)
06.11.22
19:00
Rajski Maciej (Poľ.) (772) 2 2 6 6 I H2H O
Mayo Keenan (USA) (1623) 1 6 3 1
06.11.22
19:15
Aney Alexander (USA) I H2H O
Sherif Lawee (USA)
06.11.22
21:33
Smiej Yassine (Mar.) 1 3 7 2 I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 0 6 5 0
06.11.22
20:30
Lee Karl (USA) I H2H O
Chodur Adam ()
06.11.22
22:28
Papa Christopher (USA) 2 7 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 6 2
05.11.22
00:35
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 1 7 I H2H O
Elizarraras Emiliano (Mex.) 0 5
05.11.22
18:04
Rajski Maciej (Poľ.) (772) 2 6 6 I H2H O
Luque Rico Enrique (Špan.) (1822) 0 1 2
05.11.22
22:04
Krishna Rithvik (Ind.) 2 6 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 0 2 2
05.11.22
19:16
Mayo Keenan (USA) (1623) 2 6 6 I H2H O
Zahraj Patrick (Nem.) (978) 0 1 2
05.11.22
20:20
Smiej Yassine (Mar.) 2 6 3 6 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 1 2 6 2
05.11.22
20:30
Papa Christopher (USA) 2 6 6 I H2H O
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 0 2 4
05.11.22
18:00
Aney Alexander (USA) 2 7 4 6 I H2H O
Elizarraras Emiliano (Mex.) 1 5 6 0
05.11.22
22:54
Chodur Adam () 2 6 6 I H2H O
Duong David (USA) 0 3 1
04.11.22
18:05
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 0 2 4
04.11.22
18:05
Bellegy Arthur (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 0 2 2
04.11.22
20:09
Papa Christopher (USA) 2 4 6 7 I H2H O
Mayo Keenan (USA) (1623) 1 6 3 5
04.11.22
19:30
Corse Joseph (USA) 2 6 7 I H2H O
Sherif Lawee (USA) 0 1 6
04.11.22
22:15
Zahraj Patrick (Nem.) (978) 2 7 6 I H2H O
Alvarez Marco (USA) 0 6 1
04.11.22
23:42
Krishna Rithvik (Ind.) 2 6 6 I H2H O
Chodur Adam () 0 3 3
04.11.22
21:19
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 6 7 I H2H O
Lee Karl (USA) 0 4 6
03.11.22
01:15
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 6 6 6 I H2H O
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 1 7 0 1
03.11.22
21:40
Luque Rico Enrique (Špan.) (1822) 2 7 6 I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 0 6 3
03.11.22
20:15
Smiej Yassine (Mar.) 2 6 6 I H2H O
Alvarez Marco (USA) 0 3 0
03.11.22
23:58
Mayo Keenan (USA) (1623) 2 6 6 I H2H O
Elizarraras Emiliano (Mex.) 0 3 4
03.11.22
22:30
Sherif Lawee (USA) 2 6 6 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 0 4 3
03.11.22
19:30
Zahraj Patrick (Nem.) (978) 2 6 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 0 3
03.11.22
21:00
Aney Alexander (USA) 2 6 6 I H2H O
Lee Karl (USA) 0 2 2
02.11.22
20:35
Nguyen Andy (USA) 2 6 1 7 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 1 4 6 5
02.11.22
20:57
Luque Rico Enrique (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Lee Karl (USA) 0 2 5
02.11.22
23:01
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) 2 6 7 I H2H O
Papa Christopher (USA) 0 4 6
02.11.22
22:42
Alvarez Marco (USA) 2 1 6 6 I H2H O
Jayaraman Saahith () 1 6 2 3
02.11.22
19:04
Zahraj Patrick (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Smiej Yassine (Mar.) 0 4 2
01.11.22
00:48
Rajski Maciej (Poľ.) (772) 2 6 6 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 0 2 3
01.11.22
01:37
Nguyen Andy (USA) 2 6 6 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 0 2 2
01.11.22
21:14
Rajski Maciej (Poľ.) (772) 2 6 6 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 0 1 3
01.11.22
19:18
Luque Rico Enrique (Špan.) (1822) 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 0 0 3
01.11.22
18:06
Smiej Yassine (Mar.) 2 6 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 3 1
01.11.22
19:34
Bellegy Arthur (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Sherif Lawee (USA) 0 3 2
01.11.22
22:24
Lee Karl (USA) 2 6 6 I H2H O
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 0 2 2
01.11.22
17:59
Zahraj Patrick (Nem.) (978) 2 6 6 I H2H O
Jayaraman Saahith () 0 1 1
01.11.22
23:19
Papa Christopher (USA) 2 6 6 I H2H O
Elizarraras Emiliano (Mex.) 0 2 0
31.10.22
21:01
Luque Rico Enrique (Špan.) (1822) 2 4 6 6 I H2H O
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 1 6 1 4
31.10.22
18:04
Smiej Yassine (Mar.) 2 2 6 6 I H2H O
Jayaraman Saahith () 1 6 3 4
31.10.22
20:00
Mayo Keenan (USA) (1606) 2 4 7 6 I H2H O
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 1 6 5 2
31.10.22
18:08
Krishna Rithvik (Ind.) 2 7 6 I H2H O
Alvarez Marco (USA) 0 6 0
31.10.22
23:36
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 1 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 1 6 3 2
30.10.22
01:19
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 2 6 3 6 I H2H O
Amarilla Ramiro (Arg.) 1 4 6 4
30.10.22
17:55
De La Fuente Santiago (Arg.) (794) 2 6 6 I H2H O
Kestelboim Mariano (Arg.) (754) 0 1 4
30.10.22
17:30
Hess Sean (Arg.) (1241) 2 4 6 6 I H2H O
Moreno Alejandro (1990) (Mex.) 1 6 2 0
30.10.22
19:50
Lucero Joel Angel (Arg.) 2 7 6 I H2H O
Grubert Elias (Arg.) 0 5 4
30.10.22
19:31
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 2 6 6 I H2H O
Belagarde Sebastian () 0 1 3
30.10.22
17:41
Hess Sean (Arg.) 2 4 6 6 I H2H O
Moreno Federico (Arg.) 1 6 2 0
29.10.22
21:13
Kestelboim Mariano (Arg.) (754) 2 6 6 I H2H O
Carraro Luciano (Arg.) (1502) 0 3 0
29.10.22
17:23
Moreno Federico (Arg.) (1664) 2 7 6 I H2H O
Marzialetti Genaro (Arg.) 0 5 4
29.10.22
23:01
De La Fuente Santiago (Arg.) (794) 2 7 7 I H2H O
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) (860) 0 6 5
29.10.22
19:26
Tenti Fermin (Arg.) (595) 2 6 6 I H2H O
Doria Luciano (Arg.) (1049) 0 3 3
29.10.22
19:20
Aboian Leonardo (Arg.) (487) 2 6 6 I H2H O
Simonit Ezequiel (Arg.) (1225) 0 2 4
29.10.22
22:22
Hess Sean (Arg.) (1241) 2 6 6 I H2H O
Pane Lautaro (Arg.) (1859) 0 0 4
29.10.22
21:05
Grubert Elias (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Franchini Santiago Pedro (Arg.) 0 1 0
29.10.22
23:38
Belagarde Sebastian () 2 6 6 I H2H O
Bastias Francisco (Arg.) (1657) 0 3 2
28.10.22
16:02
De La Fuente Santiago (Arg.) (794) 2 6 6 I H2H O
Moreno Federico (Arg.) (1664) 0 4 0
28.10.22
16:02
Grubert Elias (Arg.) 2 3 6 7 I H2H O
Tenti Fermin (Arg.) (595) 1 6 4 5
28.10.22
17:31
Kestelboim Mariano (Arg.) (754) 2 6 6 I H2H O
Doria Luciano (Arg.) (1049) 0 2 3
28.10.22
18:51
Marzialetti Genaro (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Lucero Joel Angel (Arg.) 0 3 2
28.10.22
20:55
Carraro Luciano (Arg.) (1502) 2 6 6 I H2H O
Pane Lautaro (Arg.) (1859) 0 3 3
28.10.22
21:11
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) (860) 2 6 6 I H2H O
Simonit Ezequiel (Arg.) (1225) 0 3 2
28.10.22
22:37
Franchini Santiago Pedro (Arg.) 2 1 6 7 I H2H O
Belagarde Sebastian () 1 6 4 5
27.10.22
16:03
Tenti Fermin (Arg.) (595) 2 6 7 I H2H O
Moreno Federico (Arg.) (1664) 0 4 6
27.10.22
19:00
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) (860) 2 6 6 I H2H O
Marzialetti Genaro (Arg.) 0 2 1
27.10.22
20:57
Doria Luciano (Arg.) (1049) 2 2 6 7 I H2H O
Bastias Francisco (Arg.) (1657) 1 6 3 5
27.10.22
17:55
Carraro Luciano (Arg.) (1502) 2 6 6 I H2H O
Aboian Leonardo (Arg.) (487) 0 4 4
27.10.22
17:42
Kestelboim Mariano (Arg.) (754) 2 6 6 I H2H O
Hess Sean (Arg.) (1241) 0 2 1
27.10.22
21:26
Pane Lautaro (Arg.) (1859) 2 6 6 I H2H O
Franchini Santiago Pedro (Arg.) 0 4 1
27.10.22
19:03
Simonit Ezequiel (Arg.) (1225) 2 6 6 I H2H O
Amarilla Ramiro (Arg.) 0 4 3
27.10.22
16:01
De La Fuente Santiago (Arg.) (794) 2 6 6 I H2H O
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 0 0 4
26.10.22
16:01
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 2 5 7 6 I H2H O
Moreno Federico (Arg.) (1664) 1 7 6 1
26.10.22
16:00
De La Fuente Santiago (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Grubert Elias (Arg.) (794) 0 0 1
26.10.22
19:28
Simonit Ezequiel (Arg.) (1225) 2 6 7 I H2H O
Lucero Joel Angel (Arg.) 0 1 6
26.10.22
19:10
Doria Luciano (Arg.) (1049) 2 3 6 6 I H2H O
Hess Sean (Arg.) (1241) 1 6 4 2
26.10.22
21:35
Carraro Luciano (Arg.) (1502) 2 6 6 I H2H O
Belagarde Sebastian () 0 4 0
26.10.22
21:35
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) (860) 2 6 6 I H2H O
Amarilla Ramiro (Arg.) 0 3 1
26.10.22
20:30
Aboian Leonardo (Arg.) (487) 2 6 6 I H2H O
Pane Lautaro (Arg.) (1859) 0 0 0
26.10.22
17:35
Kestelboim Mariano (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 0 2 0
25.10.22
21:15
Doria Luciano (Arg.) 2 4 6 6 I H2H O
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) (1049) 1 6 1 3
25.10.22
18:30
Tenti Fermin (Arg.) 2 6 6 6 I H2H O
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) (595) 1 7 4 4
25.10.22
18:30
Moreno Federico (Arg.) 2 6 7 I H2H O
Grubert Elias (Arg.) (1664) 0 4 5
25.10.22
18:30
Bastias Francisco (Arg.) 2 6 6 6 I H2H O
Hess Sean (Arg.) 1 7 4 4
25.10.22
18:30
Aboian Leonardo (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Franchini Santiago Pedro (Arg.) 0 3 4
25.10.22
15:30
Amarilla Ramiro (Arg.) 2 6 3 6 I H2H O
Karakachian Gonzalo Ariel (Arg.) 1 3 6 1
25.10.22
15:30
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Lucero Joel Angel (Arg.) 0 3 2
24.10.22
16:06
Amarilla Ramiro (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Lucero Joel Angel (Arg.) 0 4 4
24.10.22
17:33
De La Fuente Santiago (Arg.) (901) 2 6 6 I H2H O
Tenti Fermin (Arg.) (609) 0 2 1
24.10.22
16:00
Aboian Leonardo (Arg.) (488) 2 6 6 I H2H O
Cigarran Thiago (Arg.) (976) 0 1 2
24.10.22
20:30
Carraro Luciano (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Franchini Santiago Pedro (Arg.) (1492) 0 0 1
24.10.22
18:23
Hess Sean (Arg.) (1238) 2 2 7 6 I H2H O
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 1 6 6 2
24.10.22
19:00
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 2 6 3 6 I H2H O
Grubert Elias (Arg.) 1 4 6 0
24.10.22
20:30
Bastias Francisco (Arg.) (1657) 2 6 6 I H2H O
Kestelboim Mariano (Arg.) (731) 0 4 0
24.10.22
19:00
Simonit Ezequiel (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Karakachian Gonzalo Ariel (Arg.) (1221) 0 3 2
23.10.22
??
Leote Prata Martim (Por.) (1277) 2 6 7 I H2H O
Brancatelli Gabriele Thomas () 0 3 5
23.10.22
00:16
Carraro Luciano (Arg.) (1492) 2 6 6 I H2H O
Grubert Elias (Arg.) 0 3 2
23.10.22
17:04
Leote Prata Martim (Por.) (1277) 2 6 6 I H2H O
Velasquez Juan David (Kol.) 0 3 3
23.10.22
17:05
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 2 6 3 6 I H2H O
Rahman Yannik (USA) (1706) 1 3 6 1
23.10.22
17:07
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 2 6 6 I H2H O
Monzon Ignacio (Arg.) (496) 0 4 0
23.10.22
17:05
Carraro Luciano (Arg.) (1492) 2 6 6 I H2H O
Bramajo Santiago (Arg.) (1353) 0 2 1
23.10.22
18:49
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) (865) 2 6 6 I H2H O
Kestelboim Mariano (Arg.) (731) 0 3 4
23.10.22
18:35
Simonit Ezequiel (Arg.) (1221) 2 6 6 I H2H O
Iturbe Matias (Arg.) (1627) 0 4 3
23.10.22
20:53
Ratti Lucio (Arg.) (1061) 2 6 6 I H2H O
Karakachian Gonzalo Ariel (Arg.) 0 1 2
23.10.22
19:00
Mitric Aleksandar (Kan.) 2 7 6 I H2H O
Chang Dylan (USA) 0 5 3
22.10.22
06:55
Cavero Jorge (Peru) (1729) I H2H O
Mitric Aleksandar (Kan.)
22.10.22
15:17
Bramajo Santiago (Arg.) (1664) 2 6 6 I H2H O
Moreno Federico (Arg.) (1353) 0 3 1
22.10.22
20:00
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 2 6 6 I H2H O
Segura Matthew (USA) (1492) 0 4 4
22.10.22
20:00
Rahman Yannik (USA) (1706) 2 3 6 6 I H2H O
Rusher Azariah (USA) 1 6 3 1
22.10.22
17:30
Velasquez Juan David (Kol.) I H2H O
Bueno Tapia Jaime Ignacio (Chile) (2056)
22.10.22
22:47
Mitric Aleksandar (Kan.) 2 6 7 I H2H O
Rocha Juan (Arg.) (1533) 0 4 5
22.10.22
22:02
Chang Dylan (USA) 2 6 6 I H2H O
Cabrera Miguel Angel (Chile) 0 4 2
22.10.22
15:20
Ratti Lucio (Arg.) (1061) 2 6 6 I H2H O
Lucero Joel Angel (Arg.) 0 2 2
22.10.22
16:56
Simonit Ezequiel (Arg.) (1221) 2 6 6 I H2H O
Pane Lautaro (Arg.) (1859) 0 0 3
22.10.22
17:12
Iturbe Matias (Arg.) (1627) 2 6 6 I H2H O
Franchini Santiago Pedro (Arg.) 0 1 2
22.10.22
18:28
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) (865) 2 3 6 7 I H2H O
Egea Franco Emanuel (Arg.) (606) 1 6 0 5
22.10.22
18:43
Monzon Ignacio (Arg.) (496) 2 6 6 6 I H2H O
Moreno Federico (Arg.) (1664) 1 7 2 2
22.10.22
21:16
Kestelboim Mariano (Arg.) (731) 2 7 7 I H2H O
De La Fuente Santiago (Arg.) (901) 0 6 6
22.10.22
21:30
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 2 6 6 I H2H O
Doria Luciano (Arg.) (1044) 0 1 1
22.10.22
22:57
Karakachian Gonzalo Ariel (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Postay Alan (Arg.) (1828) 0 3 1
21.10.22
17:02
Bueno Tapia Jaime Ignacio (Chile) (2056) 2 6 4 7 I H2H O
Quan Rudy (USA) 1 3 6 5
21.10.22
17:02
Chang Dylan (USA) 2 6 6 I H2H O
Zick Charly (Nem.) (1430) 0 3 4
21.10.22
17:03
Rahman Yannik (USA) (1706) 2 3 7 6 I H2H O
Visser Alexander (USA) 1 6 5 3
21.10.22
20:21
Velasquez Juan David (Kol.) 2 4 6 7 I H2H O
Nortey Isaac Nortie (Gha.) 1 6 4 5
21.10.22
19:04
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 2 6 6 I H2H O
Daryabeigi Sean (USA) 0 4 3
21.10.22
19:50
Segura Matthew (USA) (1492) 2 6 6 I H2H O
Bynoe Evan (USA) (1291) 0 2 2
21.10.22
21:06
Brancatelli Gabriele Thomas () 2 6 6 I H2H O
Jacome Jaramillo Alejandro (Ekv.) 0 4 0
21.10.22
21:34
Rusher Azariah (USA) 2 6 7 I H2H O
Lyeons Jaycer (USA) (1344) 0 1 5
21.10.22
23:09
Leote Prata Martim (Por.) (1277) 2 6 7 I H2H O
Nettles Jibril (USA) 0 2 5
21.10.22
23:33
Cabrera Miguel Angel (Chile) 2 6 3 6 I H2H O
Castillo Bernal Tao (Špan.) 1 2 6 2
21.10.22
22:33
Rocha Juan (Arg.) (1533) 2 6 6 I H2H O
Hipp Thomas (Nem.) 0 2 2
21.10.22
16:02
Franchini Santiago Pedro (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Postay Alan (Arg.) (1828) 0 1 1
21.10.22
17:30
Kestelboim Mariano (Arg.) (731) 2 7 6 I H2H O
Simonit Ezequiel (Arg.) (1221) 0 6 2
21.10.22
17:11
Egea Franco Emanuel (Arg.) (606) 2 6 6 I H2H O
Iturbe Matias (Arg.) (1627) 0 4 3
21.10.22
19:10
Doria Luciano (Arg.) (1044) 2 7 6 I H2H O
Karakachian Gonzalo Ariel (Arg.) 0 6 2
21.10.22
22:15
De La Fuente Santiago (Arg.) (901) 2 5 6 6 I H2H O
Pane Lautaro (Arg.) (1859) 1 7 4 3
21.10.22
20:30
Carraro Luciano (Arg.) (1492) 2 6 6 I H2H O
Lucero Joel Angel (Arg.) 0 1 1
21.10.22
23:39
Mitric Aleksandar (Kan.) 2 6 0 6 I H2H O
Phillips Joseph (USA) 1 1 6 2
20.10.22
16:27
Castillo Bernal Tao (Špan.) 2 7 4 6 I H2H O
Bueno Tapia Jaime Ignacio (Chile) (2056) 1 5 6 2
20.10.22
16:26
Leote Prata Martim (Por.) (1277) 2 7 7 I H2H O
Bennett Athell () 0 6 5
20.10.22
16:29
Lyeons Jaycer (USA) (1344) 2 6 1 6 I H2H O
Zick Charly (Nem.) (1430) 1 2 6 3
20.10.22
17:55
Bynoe Evan (USA) (1291) 2 6 6 I H2H O
Chang Dylan (USA) 0 3 1
20.10.22
17:27
Daryabeigi Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Daciek Patrick (USA) (1428) 0 1 3
20.10.22
17:47
Jacome Jaramillo Alejandro (Ekv.) 2 7 6 I H2H O
Morandais Jean-Christian () 0 6 1
20.10.22
19:21
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 2 6 6 I H2H O
Ortega Palacios Alejandro (Špan.) (2001) 0 3 4
20.10.22
19:55
Mitric Aleksandar (Kan.) 2 7 6 I H2H O
Giuliato Alessandro (Tal.) (1760) 0 5 2
20.10.22
20:02
Phillips Joseph (USA) 2 6 6 I H2H O
Segura Matthew (USA) (1492) 0 4 4
20.10.22
21:03
Rusher Azariah (USA) 2 6 6 I H2H O
Velasquez Juan David (Kol.) 0 1 1
20.10.22
21:57
Nortey Isaac Nortie (Gha.) 2 6 2 6 I H2H O
Cavero Jorge (Peru) (1729) 1 2 6 0
20.10.22
19:53
Rahman Yannik (USA) (1706) 2 6 4 6 I H2H O
Quan Rudy (USA) 1 2 6 1
20.10.22
18:16
Nettles Jibril (USA) 2 6 6 I H2H O
Hipp Thomas (Nem.) 0 3 4
20.10.22
21:30
Rocha Juan (Arg.) (1533) I H2H O
Boscarino Federico (Arg.)
20.10.22
18:20
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 2 7 6 I H2H O
Ratti Lucio (Arg.) (1061) 0 5 2
20.10.22
16:23
Visser Alexander (USA) 2 6 6 I H2H O
Blancaneaux Maximilien (Fra.) 0 4 2
20.10.22
16:06
Grubert Elias (Arg.) 2 6 3 6 I H2H O
Karakachian Gonzalo Ariel (Arg.) 1 2 6 1
20.10.22
16:02
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) (865) 2 7 6 I H2H O
Bramajo Santiago (Arg.) (1353) 0 5 3
20.10.22
22:51
De La Fuente Santiago (Arg.) (901) 2 6 6 I H2H O
Doria Luciano (Arg.) (1044) 0 2 4
20.10.22
20:15
Kestelboim Mariano (Arg.) (731) 2 6 6 6 I H2H O
Monzon Ignacio (Arg.) (496) 1 2 7 3
20.10.22
18:12
Carraro Luciano (Arg.) (1492) 2 6 6 I H2H O
Simonit Ezequiel (Arg.) (1221) 0 0 3
19.10.22
00:31
Chang Dylan (USA) 2 6 6 I H2H O
Bennett Athell () 0 2 2
19.10.22
22:30
Kozlov Boris (USA) I H2H O
Boscarino Federico (Arg.)
19.10.22
18:30
Blancaneaux Maximilien (Fra.) I H2H O
Visser Alexander (USA)
19.10.22
17:05
Brancatelli Gabriele Thomas () 2 6 6 I H2H O
Cabrera Miguel Angel (Chile) 0 3 1
19.10.22
16:00
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Moreno Federico (Arg.) 0 1 2
19.10.22
20:30
Bramajo Santiago (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Postay Alan (Arg.) 0 2 0
19.10.22
19:31
Doria Luciano (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Grubert Elias (Arg.) 0 4 3
19.10.22
20:06
Monzon Ignacio (Arg.) 2 0 6 7 I H2H O
Simonit Ezequiel (Arg.) 1 6 2 6
19.10.22
17:30
Kestelboim Mariano (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Bahamonde Francisco (Tal.) 0 4 1
19.10.22
16:00
Egea Franco Emanuel (Arg.) 2 7 7 I H2H O
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 0 5 5
18.10.22
16:51
Bynoe Evan (USA) (1291) 2 6 6 I H2H O
Bennett Athell () 0 3 1
18.10.22
16:53
Zick Charly (Nem.) (1430) 2 6 6 I H2H O
Morandais Jean-Christian () 0 2 2
18.10.22
17:53
Velasquez Juan David (Kol.) 2 7 6 I H2H O
Mitric Aleksandar (Kan.) 0 6 2
18.10.22
23:51
Castillo Bernal Tao (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Blancaneaux Maximilien (Fra.) 0 3 3
18.10.22
22:40
Lyeons Jaycer (USA) (1344) 2 6 6 I H2H O
Jacome Jaramillo Alejandro (Ekv.) 0 3 2
18.10.22
17:48
Giuliato Alessandro (Tal.) (1760) 2 0 7 7 I H2H O
Rusher Azariah (USA) 1 6 5 5
18.10.22
19:00
Egea Franco Emanuel (Arg.) (606) I H2H O
Estevez Maximiliano (Arg.) (1469)
18.10.22
19:32
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 2 6 6 I H2H O
Cavero Jorge (Peru) (1729) 0 2 4
18.10.22
20:00
Daryabeigi Sean (USA) 2 7 6 I H2H O
Brancatelli Gabriele Thomas () 0 5 3
18.10.22
21:15
Nortey Isaac Nortie (Gha.) 2 6 6 I H2H O
Ortega Palacios Alejandro (Špan.) (2001) 0 4 1
18.10.22
20:01
Boscarino Federico (Arg.) 2 3 6 7 I H2H O
Quan Rudy (USA) 1 6 3 6
18.10.22
22:10
Rahman Yannik (USA) (1706) 2 6 6 I H2H O
Kozlov Boris (USA) (1600) 0 1 2
18.10.22
20:29
Cabrera Miguel Angel (Chile) 2 6 6 I H2H O
Daciek Patrick (USA) (1428) 0 3 4
18.10.22
22:34
Bynoe Evan (USA) (1291) 2 3 6 6 I H2H O
Leote Prata Martim (Por.) (1277) 1 6 4 1
18.10.22
16:53
Bueno Tapia Jaime Ignacio (Chile) (2056) 2 6 4 6 I H2H O
Visser Alexander (USA) 1 4 6 2
18.10.22
22:26
Iturbe Matias (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Ratti Lucio (Arg.) 0 2 3
18.10.22
22:23
Nettles Jibril (USA) 2 6 7 I H2H O
Phillips Joseph (USA) 0 4 5
18.10.22
21:31
Doria Luciano (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Pane Lautaro (Arg.) 0 3 2
17.10.22
17:03
Leote Prata Martim (Por.) (1272) 2 6 6 I H2H O
Chang Dylan (USA) 0 3 3
17.10.22
16:59
Rahman Yannik (USA) (1711) 2 6 6 I H2H O
Boscarino Federico (Arg.) 0 1 2
17.10.22
19:11
Segura Matthew (USA) (1494) 2 6 7 I H2H O
Nettles Jibril (USA) 0 4 6
17.10.22
18:27
Quan Rudy (USA) 2 4 6 6 I H2H O
Kozlov Boris (USA) (1600) 1 6 3 3
17.10.22
18:29
Daryabeigi Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Cabrera Miguel Angel (Chile) 0 4 4
17.10.22
17:30
Iturbe Matias (Arg.) (1634) I H2H O
Justo Guido Ivan (Arg.) (1338)
17.10.22
17:30
Grubert Elias (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Pane Lautaro (Arg.) (1859) 0 1 0
17.10.22
19:00
De La Fuente Santiago (Arg.) (952) 2 6 6 I H2H O
Ciurletti Andres Gabriel (Tal.) (1556) 0 3 3
17.10.22
19:00
Egea Franco Emanuel (Arg.) (607) 2 6 6 I H2H O
Ratti Lucio (Arg.) 0 2 1
17.10.22
21:41
Kestelboim Mariano (Arg.) (754) 2 6 6 I H2H O
Carraro Luciano (Arg.) (1494) 0 1 3
17.10.22
20:30
Hidalgo Gabriel Alejandro (Arg.) (885) 2 4 6 6 I H2H O
Bastias Francisco (Arg.) (1657) 1 6 3 1
17.10.22
21:00
Bueno Tapia Jaime Ignacio (Chile) (2056) I H2H O
Visser Alexander (USA)
17.10.22
17:30
Aguilar Cardozo Joaquin (Uru.) 2 6 4 6 I H2H O
Iturbe Matias (Arg.) (1634) 1 2 6 1
17.10.22
17:07
Brancatelli Gabriele Thomas () 2 6 6 I H2H O
Daciek Patrick (USA) (1428) 0 3 2
16.10.22
22:49
Cortes Campos Nicolas (Kol.) 2 5 7 6 I H2H O
Nortey Isaac Nortie (Gha.) 1 7 6 3
16.10.22
23:24
Velasquez Juan David (Kol.) 2 6 6 I H2H O
Giuliato Alessandro (Tal.) (1760) 0 2 1
16.10.22
22:36
Cavero Jorge (Peru) (1729) 2 6 6 I H2H O
Ortega Palacios Alejandro (Špan.) (2001) 0 3 2
16.10.22
20:47
Rusher Azariah (USA) 2 6 6 I H2H O
Mitric Aleksandar (Kan.) 0 2 1
16.10.22
20:47
Bueno Tapia Jaime Ignacio (Chile) (2056) 2 6 6 I H2H O
Blancaneaux Maximilien (Fra.) 0 3 0
16.10.22
18:52
Lyeons Jaycer (USA) (1348) 2 6 6 I H2H O
Morandais Jean-Christian () 0 4 4
16.10.22
20:49
Visser Alexander (USA) 2 6 7 I H2H O
Castillo Bernal Tao (Špan.) 0 3 5
16.10.22
18:25
Phillips Joseph (USA) 2 4 6 6 I H2H O
Rocha Juan (Arg.) (1533) 1 6 3 3
16.10.22
17:06
Cabrera Miguel Angel (Chile) 2 6 6 I H2H O
Phung Timothy (USA) 0 4 2
16.10.22
17:02
Boscarino Federico (Arg.) 2 6 3 6 I H2H O
Pinzon Moreno Felipe (USA) 1 4 6 3
16.10.22
16:57
Chang Dylan (USA) 2 6 6 I H2H O
Ekstrand Markus () 0 1 4
16.10.22
19:25
Jacome Jaramillo Alejandro (Ekv.) 2 6 6 I H2H O
Zick Charly (Nem.) (1430) 0 1 1
09.10.22
00:43
Thompson William Chase (USA) 2 4 6 6 I H2H O
Smiej Yassine (Mar.) 1 6 4 4
09.10.22
00:31
Phillips Joseph (USA) 2 6 1 6 I H2H O
Bharadwaj Parashar (USA) 1 4 6 3
09.10.22
03:56
Lerby Christian (Hol.) (1612) 2 6 7 I H2H O
Brown Lucas (USA) 0 4 5
09.10.22
03:08
Chodur Adam () 2 6 6 I H2H O
Arora Krish (USA) 0 2 3
09.10.22
22:11
Rajski Maciej (Poľ.) (862) 2 6 6 I H2H O
Lerby Christian (Hol.) (1612) 0 2 4
09.10.22
19:02
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 7 5 7 I H2H O
Thompson William Chase (USA) 1 6 7 6
09.10.22
19:30
Bellegy Arthur (Fra.) 2 7 6 I H2H O
Chodur Adam () 0 5 4
09.10.22
21:53
Ji Zhengqing (Čína) 2 6 6 I H2H O
Lee Karl (USA) 0 2 3
09.10.22
23:36
Phillips Joseph (USA) 2 6 4 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 1 1 6 1
08.10.22
01:27
Smiej Yassine (Mar.) 2 6 7 I H2H O
Bharadwaj Parashar (USA) 0 4 5
08.10.22
19:05
Rajski Maciej (Poľ.) (862) 2 7 6 I H2H O
Van Loben Sels Emon (USA) 0 6 1
08.10.22
19:10
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Hill Sean (USA) 0 1 2
08.10.22
21:03
Bellegy Arthur (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 0 4 3
08.10.22
20:40
Ji Zhengqing (Čína) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 1 2
08.10.22
23:00
Lee Karl (USA) 2 6 6 I H2H O
Antonescu Matteo (USA) 0 4 4
08.10.22
22:09
Aney Alexander (USA) 2 6 0 6 I H2H O
Martin Dylan Waldorf (USA) 1 4 6 3
07.10.22
01:33
Lee Karl (USA) 2 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 1 6 4 2
07.10.22
01:33
Van Loben Sels Emon (USA) 2 2 6 6 I H2H O
Hill Sean (USA) 1 6 2 2
07.10.22
19:00
Rajski Maciej (Poľ.) (862) 2 6 6 I H2H O
Antonescu Matteo (USA) 0 1 2
07.10.22
19:03
Lee Karl (USA) 2 7 6 I H2H O
Arora Krish (USA) 0 6 4
07.10.22
20:30
Lerby Christian (Hol.) (1612) 2 6 6 I H2H O
Chodur Adam () 0 2 4
07.10.22
21:29
Van Loben Sels Emon (USA) 2 6 7 I H2H O
Aney Alexander (USA) 0 3 6
07.10.22
22:24
Ji Zhengqing (Čína) 2 6 6 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 0 1 0
07.10.22
23:29
Corse Joseph (USA) 2 7 6 I H2H O
Phillips Joseph (USA) 0 5 1
07.10.22
23:48
Thompson William Chase (USA) 2 6 6 7 I H2H O
Martin Dylan Waldorf (USA) 1 1 7 6
06.10.22
00:22
Arora Krish (USA) 2 6 7 I H2H O
Van Loben Sels Emon (USA) 0 3 6
06.10.22
00:45
Smiej Yassine (Mar.) 2 6 6 I H2H O
Bankou Mikalai (Biel.) 0 1 3
06.10.22
19:01
Thompson William Chase (USA) 2 7 7 I H2H O
Ji Zhengqing (Čína) 0 6 5
06.10.22
19:04
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Antonescu Matteo (USA) 0 4 1
06.10.22
20:30
Rajski Maciej (Poľ.) (862) 2 6 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 0 1 4
06.10.22
20:30
Lerby Christian (Hol.) (1612) 2 6 6 I H2H O
Bharadwaj Parashar (USA) 0 1 1
06.10.22
22:16
Bellegy Arthur (Fra.) 2 4 6 6 I H2H O
Brown Lucas (USA) 1 6 4 4
06.10.22
22:00
Campbell Nicholas (Cyp.) I H2H O
Bankou Mikalai (Biel.)
06.10.22
22:00
Campbell Nicholas (Cyp.) 2 1 6 6 I H2H O
Chodur Adam () 1 6 4 4
05.10.22
00:16
Hill Sean (USA) 2 6 7 I H2H O
Lee Karl (USA) 0 2 5
05.10.22
01:49
Brown Lucas (USA) 2 6 6 I H2H O
Thompson William Chase (USA) 0 3 3
05.10.22
01:16
Ji Zhengqing (Čína) 2 6 6 I H2H O
Martin Dylan Waldorf (USA) 0 2 4
05.10.22
19:01
Rajski Maciej (Poľ.) (862) 2 6 6 I H2H O
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 0 4 4
05.10.22
19:04
Lerby Christian (Hol.) (1612) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 1 1
05.10.22
21:00
Antonescu Matteo (USA) 2 6 6 I H2H O
Phillips Joseph (USA) 0 3 4
05.10.22
20:30
Hill Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 0 4 0
05.10.22
22:44
Brown Lucas (USA) 2 6 6 I H2H O
Ji Zhengqing (Čína) 0 4 2
04.10.22
00:37
Hill Sean (USA) 2 7 6 I H2H O
Arora Krish (USA) 0 6 2
04.10.22
00:40
Bankou Mikalai (Biel.) 2 1 6 6 I H2H O
Bharadwaj Parashar (USA) 1 6 4 2
04.10.22
20:30
Cairo Alex (USA) I H2H O
Bharadwaj Parashar (USA)
04.10.22
19:03
Lerby Christian (Hol.) (1612) 2 5 6 6 I H2H O
Smiej Yassine (Mar.) 1 7 2 3
04.10.22
23:30
Arora Krish (USA) 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 0 2 2
04.10.22
22:30
Rajski Maciej (Poľ.) 2 6 6 I H2H O
Phillips Joseph (USA) (862) 0 3 3
04.10.22
19:08
Campbell Nicholas (Cyp.) 2 4 6 6 I H2H O
Bharadwaj Parashar (USA) 1 6 4 0
04.10.22
22:08
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Galfinger Rostislav (Kaz.) 0 1 1
03.10.22
19:07
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 7 7 I H2H O
Phillips Joseph (USA) 0 6 6
03.10.22
19:06
Smiej Yassine (Mar.) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 2 4
03.10.22
20:43
Van Loben Sels Emon (USA) 2 6 7 I H2H O
Lee Karl (USA) 0 3 6
03.10.22
22:00
Brown Lucas (USA) 2 6 6 I H2H O
Martin Dylan Waldorf (USA) 0 2 3
03.10.22
22:29
Thompson William Chase (USA) 2 7 6 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 0 6 2
03.10.22
20:30
Bankou Mikalai (Biel.) 2 1 6 6 I H2H O
Bhakar Udayan (Ind.) 1 6 4 2
03.10.22
21:38
Antonescu Matteo (USA) 2 6 6 I H2H O
Galfinger Rostislav (Kaz.) 0 2 3
18.09.22
00:21
Hill Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 0 1 1
18.09.22
01:30
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 6 4 7 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 1 3 6 6
18.09.22
01:24
Brachman Spencer (USA) 2 4 6 6 I H2H O
Lee Karl (USA) 1 6 1 0
18.09.22
19:00
Rajski Maciej (Poľ.) (789) 2 6 6 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 0 2 0
18.09.22
21:56
Jayaraman Saahith () 2 3 7 7 I H2H O
Brachman Spencer (USA) 1 6 5 5
18.09.22
19:00
Krishna Rithvik (Ind.) 2 7 6 I H2H O
Chodur Adam () 0 5 2
18.09.22
20:30
Hill Sean (USA) 1 6 2 I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 0 2 0
18.09.22
20:56
Nguyen Andy (USA) 2 6 6 I H2H O
MacDonald James () 0 2 3
17.09.22
00:43
Smiej Yassine (Mar.) 2 7 6 I H2H O
Bullard Jacob (USA) (1868) 0 5 3
17.09.22
00:20
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 6 6 I H2H O
MacDonald James () 0 3 1
17.09.22
21:03
Bellegy Arthur (Fra.) 2 6 7 6 I H2H O
Smiej Yassine (Mar.) 1 7 5 3
17.09.22
19:08
Krishna Rithvik (Ind.) 2 6 6 I H2H O
Bullard Jacob (USA) (1868) 0 1 2
17.09.22
23:00
Jayaraman Saahith () I H2H O
Zamora Noah (USA)
17.09.22
19:00
Rajski Maciej (Poľ.) (789) 2 6 6 I H2H O
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 0 4 4
17.09.22
20:53
Chodur Adam () 2 7 6 I H2H O
Wilson Jonah (USA) 0 6 2
17.09.22
20:50
Bharadwaj Parashar (USA) I H2H O
Nguyen Andy (USA)
17.09.22
21:03
MacDonald James () 2 6 2 6 I H2H O
Hasler Caden () 1 2 6 2
16.09.22
00:19
Hill Sean (USA) 48.09% 2 6 6 1.10 I H2H O
Bharadwaj Parashar (USA) 51.91% 0 0 1 5.90
16.09.22
01:22
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 7 6 I H2H O
Wilson Jonah (USA) 0 6 1
16.09.22
20:28
Brachman Spencer (USA) 2 6 6 I H2H O
Di Giulio Perry () 0 4 3
16.09.22
20:51
Corse Joseph (USA) 2 7 6 I H2H O
Hasler Caden () 0 5 2
16.09.22
22:57
Jayaraman Saahith () 2 6 6 I H2H O
Bharadwaj Parashar (USA) 0 2 2
16.09.22
22:05
Zamora Noah (USA) 2 6 7 I H2H O
Wilson Jonah (USA) 0 4 6
16.09.22
18:57
Rajski Maciej (Poľ.) (789) 2 6 7 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 0 4 5
16.09.22
18:57
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Lee Karl (USA) 0 1 2
15.09.22
02:23
Zamora Noah (USA) 43.12% 2 3 6 6 1.14 I H2H O
MacDonald James () 56.88% 1 6 2 1 5.00
15.09.22
00:25
Krishna Rithvik (Ind.) 2 6 7 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 0 3 5
15.09.22
19:00
Rajski Maciej (Poľ.) (789) 2 6 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 1 4
15.09.22
19:05
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Hasler Caden () 0 2 1
15.09.22
20:27
Schiffman Ethan (USA) 2 7 3 6 I H2H O
Brachman Spencer (USA) 1 6 6 4
15.09.22
20:25
Bellegy Arthur (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Zamora Noah (USA) 0 2 4
15.09.22
23:24
Chodur Adam () 54.65% 2 6 1 6 3.20 I H2H O
Lee Karl (USA) 45.35% 1 3 6 4 1.30
15.09.22
22:17
Jayaraman Saahith () 54.65% 2 6 7 2.40 I H2H O
Bullard Jacob (USA) (1868) 45.35% 0 3 5 1.50
14.09.22
00:35
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 6 0 6 I H2H O
Bellegy Arthur (Fra.) 1 2 6 2
14.09.22
19:00
Rajski Maciej (Poľ.) (789) 2 6 6 I H2H O
Di Giulio Perry () 0 3 0
14.09.22
19:00
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 7 6 I H2H O
Chodur Adam () 0 6 2
14.09.22
20:30
Bellegy Arthur (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Wilson Jonah (USA) 0 4 2
14.09.22
21:56
Lee Karl (USA) 2 4 6 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 1 6 4 4
14.09.22
22:00
Hill Sean (USA) 48.09% 2 6 6 1.05 I H2H O
Jayaraman Saahith () 51.91% 0 3 3 7.75
14.09.22
23:00
Papa Christopher (USA) I H2H O
Schiffman Ethan (USA)
14.09.22
23:30
Smiej Yassine (Mar.) 46.18% 1 4 6 2 1.65 I H2H O
Ji Zhengqing (Čína) 53.82% 0 6 4 0 2.10
13.09.22
00:52
Papa Christopher (USA) 46.56% 2 6 7 1.50 I H2H O
Di Giulio Perry () 53.44% 0 1 6 2.40
13.09.22
00:17
Lee Karl (USA) 2 6 6 I H2H O
Hasler Caden () 0 4 3
13.09.22
01:59
Bellegy Arthur (Fra.) 2 6 6 I H2H O
MacDonald James () 0 1 1
13.09.22
19:11
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 0 4 3
13.09.22
19:05
Smiej Yassine (Mar.) 2 6 6 I H2H O
Jayaraman Saahith () 0 4 4
13.09.22
21:09
Schiffman Ethan (USA) 2 6 6 I H2H O
Di Giulio Perry () 0 1 2
13.09.22
20:59
Chodur Adam () 2 6 6 I H2H O
Hasler Caden () 0 4 1
13.09.22
22:39
Brachman Spencer (USA) 2 7 6 I H2H O
Papa Christopher (USA) 0 5 0
13.09.22
22:44
Hill Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Bullard Jacob (USA) (1868) 0 2 0
13.09.22
23:30
Wilson Jonah (USA) 2 7 6 I H2H O
MacDonald James () 0 6 2
12.09.22
21:21
Bullard Jacob (USA) (1868) 2 2 6 7 I H2H O
Ji Zhengqing (Čína) 1 6 4 6
12.09.22
19:00
Zamora Noah (USA) 2 6 4 6 I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 1 2 6 2
12.09.22
19:00
Rajski Maciej (Poľ.) (826) 2 6 6 I H2H O
Brachman Spencer (USA) 0 1 2
12.09.22
20:30
Fradkin Jeffrey (USA) 1 7 1 I H2H O
Smiej Yassine (Mar.) 0 5 2
12.09.22
22:30
Corse Joseph (USA) 2 7 6 I H2H O
Chodur Adam () 0 6 3
11.09.22
18:05
Jesudason Alan (USA) 2 6 6 I H2H O
Lopez Esteban (Kol.) 0 1 3
11.09.22
16:03
Nava Eduardo (USA) (811) 2 6 6 6 I H2H O
Bangoura Sekou (USA) (540) 1 7 4 3
11.09.22
16:02
Efstathiou Menelaos (Cyp.) (983) 2 6 6 I H2H O
Forbes Matthew (USA) 0 4 0
10.09.22
00:11
Duan Adam (USA) 54.65% 2 6 6 2.40 I H2H O
Segura Matthew (USA) (1457) 45.35% 0 3 4 1.50
10.09.22
21:41
Jesudason Alan (USA) 2 6 6 I H2H O
Duan Adam (USA) 0 3 3
10.09.22
21:04
Forbes Matthew (USA) 2 6 7 I H2H O
Barun Bozo (Chor.) (1399) 0 3 5
10.09.22
20:09
Lopez Esteban (Kol.) 2 6 6 I H2H O
Parziale Dana (USA) 0 2 4
10.09.22
18:45
Efstathiou Menelaos (Cyp.) (983) 2 7 7 I H2H O
Benson Maxwell (USA) 0 5 5
10.09.22
18:22
Bangoura Sekou (USA) (540) 2 6 6 I H2H O
Wayand Joseph () 0 4 4
10.09.22
16:02
Nava Eduardo (USA) (811) 2 6 7 6 I H2H O
Ficovich Juan Pablo (Arg.) (128) 1 7 6 1
09.09.22
00:07
Tacchi Luciano (Arg.) (1354) 2 7 6 I H2H O
Efstathiou Menelaos (Cyp.) (983) 0 6 2
09.09.22
00:31
Barun Bozo (Chor.) (1399) 47.33% 2 6 7 1.16 I H2H O
Duan Adam (USA) 52.67% 0 4 6 4.60
09.09.22
01:14
Velasquez Juan David (Kol.) 43.12% 2 6 6 1.16 I H2H O
Makzume Togan (Tur.) 56.88% 0 2 3 4.60
09.09.22
22:13
Bangoura Sekou (USA) (540) 2 6 6 I H2H O
Tacchi Luciano (Arg.) (1354) 0 4 2
09.09.22
20:29
Efstathiou Menelaos (Cyp.) (983) 2 6 6 I H2H O
Sorbo Jonathan (Kan.) 0 3 0
09.09.22
23:46
Barun Bozo (Chor.) (1399) 45.35% 2 6 6 1.40 I H2H O
Krstic Veljko (Srb.) (1768) 54.65% 0 4 4 2.71
09.09.22
22:16
Parziale Dana (USA) 53.44% 2 6 7 2.25 I H2H O
Zick Charly (Nem.) (1430) 46.56% 0 4 5 1.57
09.09.22
21:34
Jesudason Alan (USA) 52.14% 2 6 7 1.85 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 47.86% 0 4 6 1.85
09.09.22
20:02
Benson Maxwell (USA) 2 6 2 6 I H2H O
Blanco Fernandez De Leceta Eder (Špan.) 1 4 6 2
08.09.22
01:30
Lyons Justin (USA) I H2H O
Ficovich Juan Pablo (Arg.) (128)
08.09.22
00:05
Moroni Filippo (Tal.) (1580) 51.00% 2 6 6 1.25 I H2H O
Krstic Veljko (Srb.) (1768) 49.00% 0 2 4 3.60
08.09.22
00:26
Zick Charly (Nem.) (1430) 52.14% 2 4 7 6 1.85 I H2H O
Benson Maxwell (USA) 47.86% 1 6 5 0 1.85
08.09.22
??
Tacchi Luciano (Arg.) (1354) 45.35% 2 6 6 1.35 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 54.65% 0 3 3 2.97
08.09.22
17:30
Bangoura Sekou (USA) (540) 2 6 6 6 I H2H O
Sachdev Rahul (USA) 1 7 1 2
08.09.22
21:29
Sorbo Jonathan (Kan.) 48.09% 2 6 7 1.07 I H2H O
Delgado James (USA) 51.91% 0 4 5 6.94
08.09.22
17:29
Blanco Fernandez De Leceta Eder (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Segura Matthew (USA) (1457) 0 4 4
08.09.22
22:41
Nava Eduardo (USA) (811) 52.52% 2 6 6 1.22 I H2H O
Zick Charly (Nem.) (1430) 47.48% 0 3 2 3.85
08.09.22
21:23
Krstic Veljko (Srb.) (1768) 46.18% 2 4 6 6 1.65 I H2H O
Steffen Lukas (USA) 53.82% 1 6 4 1 2.10
08.09.22
17:28
Benson Maxwell (USA) 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 0 2 4
08.09.22
23:27
Ficovich Juan Pablo (Arg.) (128) 44.16% 2 6 6 1.08 I H2H O
Thomson Matthew (USA) 55.84% 0 2 2 6.50
08.09.22
23:34
Moroni Filippo (Tal.) (1580) 51.00% 2 7 6 1.20 I H2H O
Parziale Dana (USA) 49.00% 0 5 1 4.00
08.09.22
20:59
Wayand Joseph () 2 7 6 I H2H O
Jesudason Alan (USA) 0 6 1
08.09.22
22:05
Campbell Nicholas (Cyp.) 2 6 6 I H2H O
Delgado Andrew (USA) 0 4 3
08.09.22
17:35
Forbes Matthew (USA) 2 6 7 I H2H O
Lopez Esteban (Kol.) 0 1 5
07.09.22
18:00
Segura Matthew (USA) (1457) 2 5 6 6 I H2H O
Ivanov Vasil (Bul.) 1 7 3 0
07.09.22
18:00
Velasquez Juan David (Kol.) 2 6 6 I H2H O
Sorbo Jonathan (Kan.) 0 4 1
07.09.22
18:01
Forbes Matthew (USA) 2 6 6 I H2H O
Sachdev Rahul (USA) 0 0 3
07.09.22
19:30
Bangoura Sekou (USA) (540) 2 6 4 6 I H2H O
Lopez Esteban (Kol.) 1 4 6 3
07.09.22
20:15
Parziale Dana (USA) I H2H O
Krug Jake (USA)
07.09.22
19:30
Nava Eduardo (USA) (811) 2 6 6 I H2H O
Aney Alexander (USA) 0 1 4
07.09.22
22:09
Wayand Joseph () 52.67% 2 7 7 4.13 I H2H O
Barun Bozo (Chor.) (1399) 47.33% 0 6 5 1.20
07.09.22
21:30
Efstathiou Menelaos (Cyp.) (983) 2 6 5 6 I H2H O
Delgado Andrew (USA) 1 4 7 2
07.09.22
22:21
Makzume Togan (Tur.) 54.65% 2 6 6 2.25 I H2H O
Delgado James (USA) 45.35% 0 1 3 1.57
07.09.22
23:49
Jesudason Alan (USA) 54.65% 2 6 6 2.00 I H2H O
Duan Adam (USA) 45.35% 0 4 1 1.72
07.09.22
19:30
Parziale Dana (USA) 2 6 7 I H2H O
Steffen Lukas (USA) 0 4 6
06.09.22
22:12
Monday Johannus (V.Br.) (572) 2 6 6 I H2H O
Segura Matthew (USA) (1457) 0 4 1
06.09.22
16:30
Sorbo Jonathan (Kan.) 2 7 6 I H2H O
Vallabhaneni Niroop (USA) 0 6 3
06.09.22
22:53
Delgado Andrew (USA) 52.67% 2 6 6 3.60 I H2H O
Tacchi Luciano (Arg.) (1354) 47.33% 0 4 4 1.25
06.09.22
21:05
Krug Jake (USA) 49.00% 2 6 6 4.13 I H2H O
Moroni Filippo (Tal.) (1580) 51.00% 0 4 3 1.20
06.09.22
19:34
Krstic Veljko (Srb.) (1768) 50.43% 2 7 6 1.85 I H2H O
Parziale Dana (USA) 49.57% 0 6 3 1.85
06.09.22
23:02
Wayand Joseph () 45.35% 2 4 6 6 1.57 I H2H O
Duan Adam (USA) 54.65% 1 6 3 4 2.25
06.09.22
18:00
Bangoura Sekou (USA) (540) 50.26% 2 6 6 6 1.05 I H2H O
Forbes Matthew (USA) 49.74% 1 7 2 2 8.13
06.09.22
19:32
Aney Alexander (USA) 53.44% 2 7 3 6 2.40 I H2H O
Zick Charly (Nem.) (1430) 46.56% 1 6 6 2 1.50
06.09.22
17:16
Lopez Esteban (Kol.) 2 2 6 6 I H2H O
Sachdev Rahul (USA) 1 6 0 3
06.09.22
16:30
Brown Thomas (USA) I H2H O
Velasquez Juan David (Kol.)
06.09.22
22:40
Barun Bozo (Chor.) (1399) 48.09% 2 6 6 1.10 I H2H O
Jesudason Alan (USA) 51.91% 0 3 4 5.94
06.09.22
21:12
Thomson Matthew (USA) 2 4 7 6 I H2H O
Lyons Justin (USA) 1 6 5 1
06.09.22
21:31
Efstathiou Menelaos (Cyp.) (983) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 1 0
05.09.22
19:00
Duan Adam (USA) I H2H O
Vallabhaneni Niroop (USA)
04.09.22
01:08
Zamora Noah (USA) 2 6 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 3 3
04.09.22
19:00
Sorbo Jonathan (Kan.) I H2H O
Blanco Fernandez De Leceta Eder (Špan.)
04.09.22
22:52
Azkara Arda (Tur.) 2 7 6 I H2H O
Leustian Stefan (USA) 0 5 3
04.09.22
20:15
Bilsey Brian (USA) 1 6 2 I H2H O
Becker Noah (USA) 0 3 1
04.09.22
20:28
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 6 7 I H2H O
Corse Joseph (USA) 0 3 6
04.09.22
21:24
Neos Eleftherios (Cyp.) 2 6 6 I H2H O
Ma Jiaxi (Čína) 0 4 1
04.09.22
19:03
Zharyn Dzianis (Biel.) (1861) 2 7 6 I H2H O
Zamora Noah (USA) 0 5 3
04.09.22
14:30
Gregg Perry (USA) (1183) 2 3 6 7 I H2H O
Kuperstein Alex (USA) 1 6 2 6
04.09.22
14:30
Kotzen Alexander (USA) (1256) 2 5 6 6 I H2H O
Dominko Sebastian (Slov.) (905) 1 7 4 2
04.09.22
20:28
Benson Maxwell (USA) 2 6 6 I H2H O
Makzume Togan (Tur.) 0 0 0
04.09.22
20:29
Velasquez Juan David (Kol.) 2 6 6 I H2H O
Delgado James (USA) 0 1 1
04.09.22
20:22
Sachdev Rahul (USA) 2 6 6 I H2H O
Blanco Fernandez De Leceta Eder (Špan.) 0 4 3
04.09.22
20:30
Lyons Justin (USA) 2 6 6 I H2H O
Christopher Anefu Edward (Nig.) (1764) 0 2 2
04.09.22
20:15
Kissell Chad (USA) (1570) 2 6 6 I H2H O
Bangoura Sekou (USA) (540) 0 1 1
03.09.22
01:16
Zamora Noah (USA) 2 6 6 I H2H O
Ma Jiaxi (Čína) 0 3 0
03.09.22
00:24
Brown Conrad (USA) 2 6 4 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 1 3 6 4
03.09.22
19:10
Pankin Semen (Rus.) 2 6 7 I H2H O
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 0 2 6
03.09.22
15:31
Gregg Perry (USA) (1183) 2 6 6 I H2H O
Hashimoto Hugo (USA) 0 4 3
03.09.22
15:37
Kuperstein Alex (USA) 2 6 6 I H2H O
Vashistha Aditya (Ind.) 0 4 2
03.09.22
17:24
Bangoura Sekou (USA) (540) 2 3 7 6 I H2H O
Arzhankin Anton (Rus.) 1 6 6 3
03.09.22
17:24
Kissell Chad (USA) (1570) 2 3 6 6 I H2H O
Trotter James (Jap.) (687) 1 6 1 3
03.09.22
20:11
Dominko Sebastian (Slov.) (905) 2 6 6 I H2H O
Fu Connor () 0 4 3
03.09.22
18:30
Kotzen Alexander (USA) (1256) I H2H O
Che Matthew (USA)
03.09.22
19:45
Bastola Abhishek (Nep) I H2H O
George Benjamin Thomas (Kan.)
03.09.22
20:45
Lee Evan (USA) I H2H O
Becker Noah (USA)
03.09.22
19:27
Bilsey Brian (USA) 2 6 6 7 I H2H O
Corsillo Jameson (USA) 1 2 7 5
03.09.22
22:00
Ma Jiaxi (Čína) I H2H O
Oh Seong-Gook (J.Kor.) (1909)
03.09.22
21:29
Leustian Stefan (USA) 2 6 7 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 0 4 6
03.09.22
21:04
Hill Sean (USA) 2 7 7 I H2H O
Strode Elijah (USA) (1479) 0 5 6
03.09.22
18:56
Rajesh Neel (USA) (1672) 2 6 3 7 I H2H O
Zhang Yu (2002) (Čína) 1 1 6 5
03.09.22
23:32
Corse Joseph (USA) 2 6 6 I H2H O
Trondson Jake () 0 3 2
03.09.22
23:11
Neos Eleftherios (Cyp.) 2 6 7 I H2H O
Chodur Adam () 0 3 6
03.09.22
19:10
Azkara Arda (Tur.) 2 6 2 6 I H2H O
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 1 0 6 1
03.09.22
19:10
Pankin Semen (Rus.) 2 7 6 I H2H O
Rogers Andrew (USA) 0 6 2
02.09.22
00:05
Schiffman Ethan (USA) 2 6 6 I H2H O
Neos Eleftherios (Cyp.) 0 3 2
02.09.22
00:13
Liu Lucca (USA) 2 6 6 I H2H O
Oh Seong-Gook (J.Kor.) (1909) 0 1 1
02.09.22
15:30
Hashimoto Hugo (USA) 2 7 6 I H2H O
Che Matthew (USA) 0 6 3
02.09.22
15:30
Vashistha Aditya (Ind.) 2 6 6 I H2H O
Becker Noah (USA) 0 3 2
02.09.22
15:30
Fu Connor () 2 6 3 6 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 1 4 6 4
02.09.22
17:58
Arzhankin Anton (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Rajesh Neel (USA) (1672) 0 0 3
02.09.22
17:15
Kuperstein Alex (USA) I H2H O
Malkowski Jean Marc (Švaj.)
02.09.22
19:54
Bangoura Sekou (USA) (540) 2 6 6 I H2H O
Lee Evan (USA) 0 4 2
02.09.22
21:55
Azkara Arda (Tur.) 2 6 7 I H2H O
Chodur Adam () 0 4 6
02.09.22
19:00
Schiffman Ethan (USA) 2 6 6 I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 0 3 4
02.09.22
20:30
Hill Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Leustian Stefan (USA) 0 0 3
02.09.22
21:15
Trondson Jake () I H2H O
Oh Seong-Gook (J.Kor.) (1909)
02.09.22
22:06
Neos Eleftherios (Cyp.) 2 7 4 7 I H2H O
Zharyn Dzianis (Biel.) (1861) 1 6 6 6
02.09.22
19:48
Dominko Sebastian (Slov.) (905) 2 6 6 I H2H O
Bilsey Brian (USA) 0 4 4
02.09.22
21:30
Trotter James (Jap.) (687) 2 6 6 I H2H O
Corsillo Jameson (USA) 0 0 3
02.09.22
21:30
Trotter James (Jap.) (687) I H2H O
Malkowski Jean Marc (Švaj.)
02.09.22
18:20
Kotzen Alexander (USA) (1256) 2 6 6 I H2H O
Zhang Yu (2002) (Čína) 0 3 2
01.09.22
??
Gregg Perry (USA) (1183) 2 2 6 6 I H2H O
Dominko Sebastian (Slov.) (905) 1 6 4 1
01.09.22
??
Strode Elijah (USA) (1479) 2 6 6 I H2H O
Neos Eleftherios (Cyp.) 0 2 3
01.09.22
01:01
Krishna Rithvik (Ind.) 2 6 6 I H2H O
Chodur Adam () 0 0 1
01.09.22
19:00
Pankin Semen (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Trondson Jake () 0 2 2
01.09.22
19:10
Strode Elijah (USA) (1479) 2 6 3 7 I H2H O
Zharyn Dzianis (Biel.) (1861) 1 3 6 6
01.09.22
20:33
Azkara Arda (Tur.) 2 7 6 I H2H O
Brown Conrad (USA) 0 6 3
01.09.22
21:58
Zamora Noah (USA) 2 6 7 I H2H O
Corse Joseph (USA) 0 2 5
01.09.22
22:00
Rogers Andrew (USA) 2 6 6 I H2H O
Chodur Adam () 0 1 4
01.09.22
23:30
Hill Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Ma Jiaxi (Čína) 0 2 2
01.09.22
22:17
Gregg Perry (USA) (1183) 2 6 6 I H2H O
Rajesh Neel (USA) (1672) 0 3 2
01.09.22
15:34
Gregg Perry (USA) (1183) 2 4 6 6 I H2H O
Arzhankin Anton (Rus.) 1 6 3 0
01.09.22
18:32
Trotter James (Jap.) (687) 2 6 7 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 0 2 5
01.09.22
15:38
Vashistha Aditya (Ind.) 2 6 6 I H2H O
Kotzen Alexander (USA) (1256) 0 4 4
01.09.22
20:42
Arzhankin Anton (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Dominko Sebastian (Slov.) (905) 0 2 3
01.09.22
22:45
Zhang Yu (2002) (Čína) 2 6 6 I H2H O
Becker Noah (USA) 0 4 4
01.09.22
22:45
Che Matthew (USA) 2 7 6 I H2H O
George Benjamin Thomas (Kan.) 0 6 4
01.09.22
22:31
Malkowski Jean Marc (Švaj.) 2 6 6 7 I H2H O
Fu Connor () 1 4 7 5
01.09.22
18:53
Hashimoto Hugo (USA) 2 6 1 6 I H2H O
Bangoura Sekou (USA) (540) 1 2 6 3
01.09.22
15:37
Kissell Chad (USA) (1570) 2 3 6 6 I H2H O
Zhang Yu (2002) (Čína) 1 6 4 3
31.08.22
00:41
Hashimoto Hugo (USA) 2 6 6 I H2H O
Lee Evan (USA) 0 3 1
31.08.22
00:27
Arzhankin Anton (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Bilsey Brian (USA) 0 2 2
31.08.22
00:54
Rogers Andrew (USA) 2 6 6 I H2H O
Brown Conrad (USA) 0 1 2
31.08.22
16:01
Hashimoto Hugo (USA) 2 3 6 6 I H2H O
George Benjamin Thomas (Kan.) 1 6 2 1
31.08.22
16:11
Kissell Chad (USA) (1570) 2 6 3 6 I H2H O
Kotzen Alexander (USA) (1256) 1 2 6 4
31.08.22
16:01
Kuperstein Alex (USA) 2 3 6 6 I H2H O
Trotter James (Jap.) (687) 1 6 3 4
31.08.22
20:01
Rajesh Neel (USA) (1672) 2 7 7 I H2H O
Bilsey Brian (USA) 0 6 6
31.08.22
21:15
Kotzen Alexander (USA) 2 5 6 6 I H2H O
Becker Noah (USA) (1256) 1 7 0 2
31.08.22
21:16
Che Matthew (USA) 2 6 6 6 I H2H O
Lee Evan (USA) 1 7 2 3
31.08.22
22:49
Vashistha Aditya (Ind.) 2 1 7 6 I H2H O
Kissell Chad (USA) (1570) 1 6 6 4
31.08.22
23:45
Trotter James (Jap.) 2 6 6 I H2H O
Fu Connor () (687) 0 3 1
31.08.22
19:06
Zamora Noah (USA) 2 6 6 I H2H O
Leustian Stefan (USA) 0 4 4
31.08.22
19:06
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 4 6 6 I H2H O
Oh Seong-Gook (J.Kor.) (1909) 1 6 3 4
31.08.22
21:11
Zharyn Dzianis (Biel.) (1861) 2 5 6 6 I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 1 7 1 4
31.08.22
21:46
Liu Lucca (USA) 2 6 6 I H2H O
Trondson Jake () 0 2 4
31.08.22
23:24
Rogers Andrew (USA) 2 6 6 I H2H O
Azkara Arda (Tur.) 0 2 3
30.08.22
00:02
Leustian Stefan (USA) 2 2 6 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 1 6 4 4
30.08.22
00:35
Brown Conrad (USA) I H2H O
Hanzlik Cash (USA) (1033)
30.08.22
01:58
Hill Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Zamora Noah (USA) 0 1 0
30.08.22
22:45
Bangoura Sekou (USA) (540) I H2H O
Che Matthew (USA)
30.08.22
23:00
Bangoura Sekou (USA) (540) 2 6 6 6 I H2H O
Che Matthew (USA) 1 4 7 0
30.08.22
21:06
Kuperstein Alex (USA) 2 3 6 6 I H2H O
Fu Connor () 1 6 1 1
30.08.22
00:06
Brown Conrad (USA) 2 6 6 I H2H O
Chodur Adam () 0 4 4
30.08.22
23:00
Bangoura Sekou (USA) (540) I H2H O
Beecher Matthew (V.Br.)
30.08.22
19:07
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 2 7 6 I H2H O
Trondson Jake () 0 6 2
30.08.22
23:10
Hill Sean (USA) 2 6 6 I H2H O
Corse Joseph (USA) 0 2 1
30.08.22
19:03
Krishna Rithvik (Ind.) 2 7 6 I H2H O
Azkara Arda (Tur.) 0 6 4
30.08.22
21:13
Strode Elijah (USA) (1479) 2 6 6 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 0 1 4
30.08.22
20:30
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 2 6 6 I H2H O
Neos Eleftherios (Cyp.) 0 4 3
30.08.22
22:00
Pankin Semen (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Liu Lucca (USA) 0 3 4
30.08.22
20:45
Dominko Sebastian (Slov.) 2 3 6 6 I H2H O
Rajesh Neel (USA) 1 6 4 3
29.08.22
21:07
Pankin Semen (Rus.) 2 4 6 6 I H2H O
Oh Seong-Gook (J.Kor.) (1909) 1 6 1 3
29.08.22
22:33
Rogers Andrew (USA) 2 6 6 I H2H O
Krishna Rithvik (Ind.) 0 2 4
29.08.22
20:40
Zharyn Dzianis (Biel.) (1861) 2 6 6 I H2H O
Schiffman Ethan (USA) 0 2 3
29.08.22
19:06
Liu Lucca (USA) 2 6 6 I H2H O
Ventre Alessandro-Damiano (Braz.) (1694) 0 4 4
29.08.22
18:58
Strode Elijah (USA) (1470) 2 6 6 I H2H O
Lopez Luis Humberto (Mex.) (1837) 0 3 2
29.08.22
18:03
George Benjamin Thomas (Kan.) 2 6 4 6 I H2H O
Lee Evan (USA) 1 2 6 1
29.08.22
21:00
Kissell Chad (USA) (1557) I H2H O
Becker Noah (USA)
29.08.22
19:30
Bastola Abhishek (Nep) I H2H O
Malkowski Jean Marc (Švaj.)
29.08.22
21:00
Dominko Sebastian (Slov.) (900) I H2H O
Rajesh Neel (USA) (1672)
29.08.22
19:33
Gregg Perry (USA) (1178) 2 7 6 I H2H O
Bilsey Brian (USA) 0 5 1
28.08.22
00:15
Templeman Jayden (Kan.) I H2H O
Potts Caelan (N.Zél.)
28.08.22
16:55
Schachter Noah (USA) (1256) 50.70% 2 6 6 1.62 I H2H O
Casper Luke (USA) 49.30% 0 4 2 2.15
28.08.22
17:00
Taylor Kenner (USA) 2 6 3 6 I H2H O
Sriniketh Anish (USA) 1 3 6 2
28.08.22
18:44
Marson Guido (Tal.) (1798) 46.56% 2 4 6 6 1.53 I H2H O
Perego Giulio (Tal.) 53.44% 1 6 1 3 2.35
28.08.22
19:27
Ross Matthis (V.Br.) 52.85% 2 6 6 2.96 I H2H O
Lyeons Jaycer (USA) (1567) 47.15% 0 4 4 1.35
28.08.22
21:16
Lothringer Grant (USA) 52.14% 2 6 6 1.61 I H2H O
Chavez Nathan (USA) 47.86% 0 2 2 2.16
28.08.22
01:53
Ross Matthis (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Pierce Aron (USA) (1735) 0 3 3
28.08.22
18:07
Templeman Jayden (Kan.) 2 7 6 I H2H O
Trondson Jake () 0 5 3
28.08.22
18:16
Spear Natan () 2 6 6 I H2H O
Conde Sergio (Špan.) 0 4 4
28.08.22
16:27
Bengtsson Max () 2 7 1 7 I H2H O
Lair Graydon (USA) 1 6 6 6
28.08.22
16:32
Trotter James (Jap.) (685) 2 7 6 I H2H O
Bernard Alexander (USA) (768) 0 5 4
28.08.22
16:28
Arzhankin Anton (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Sheldon Max (USA) 0 2 2
27.08.22
00:40
Taylor Kenner (USA) 2 3 6 7 I H2H O
Perego Giulio (Tal.) 1 6 3 6
27.08.22
00:39
Casper Luke (USA) 2 6 6 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 0 2 3
27.08.22
00:25
Templeman Jayden (Kan.) 2 4 7 7 I H2H O
Watt James () 1 6 6 6
27.08.22
00:25
Kandel Matthew () 2 6 1 6 I H2H O
Potts Caelan (N.Zél.) 1 2 6 4
27.08.22
18:36
Casper Luke (USA) 2 6 6 I H2H O
Storch Stefan (Aus.) 0 4 1
27.08.22
17:03
Sriniketh Anish (USA) 2 6 6 I H2H O
Hilderbrand Trey (USA) (1800) 0 4 3
27.08.22
16:59
Schachter Noah (USA) (1256) 2 6 6 I H2H O
Rollins Pierce (USA) (1430) 0 2 3
27.08.22
23:44
Chavez Nathan (USA) 2 7 6 I H2H O
Perego Pietro (Tal.) 0 5 3
27.08.22
22:15
Perego Giulio (Tal.) 2 6 6 7 I H2H O
Bondaz Mathis (Fra.) 1 7 4 6
27.08.22
22:10
Lyeons Jaycer (USA) (1567) 2 6 6 I H2H O
Patil Ritesh (USA) 0 1 4
27.08.22
20:06
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 6 I H2H O
Roddick Jc (USA) 0 4 3
27.08.22
18:52
Taylor Kenner (USA) 2 6 5 7 I H2H O
Chang Jonathan (USA) (1309) 1 4 7 6
27.08.22
22:19
Bengtsson Max () 2 7 7 I H2H O
Kandel Matthew () 0 5 5
27.08.22
20:52
Spear Natan () 2 7 6 I H2H O
Pierce Brogan (USA) 0 6 3
27.08.22
20:39
Sheldon Max (USA) 2 7 3 6 I H2H O
Goli Saiprakash (USA) 1 6 6 4
27.08.22
20:37
Lair Graydon (USA) 2 7 6 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 0 5 2
27.08.22
19:04
Trotter James (Jap.) (685) 2 6 6 I H2H O
Lutschaunig Andrew (USA) 0 4 4
27.08.22
19:02
Arzhankin Anton (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Yakubov Reece (USA) 0 3 3
27.08.22
18:58
Bernard Alexander (USA) (768) 2 6 6 I H2H O
Kissell Chad (USA) (1557) 0 4 1
26.08.22
00:40
Perego Giulio (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Schachter Noah (USA) (1256) 0 4 3
26.08.22
00:15
Storch Stefan (Aus.) 2 6 6 6 I H2H O
Chang Jonathan (USA) (1309) 1 7 2 2
26.08.22
02:19
Casper Luke (USA) 2 7 6 I H2H O
Lyeons Jaycer (USA) (1567) 0 6 2
26.08.22
02:26
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 4 6 I H2H O
Rollins Pierce (USA) (1430) 1 4 6 4
26.08.22
01:12
Kissell Chad (USA) (1557) 2 3 6 7 I H2H O
Templeman Jayden (Kan.) 1 6 3 6
26.08.22
00:17
Trotter James (Jap.) (685) 2 6 6 I H2H O
Pierce Brogan (USA) 0 2 2
26.08.22
00:50
Sheldon Max (USA) 2 6 5 6 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 1 4 7 4
26.08.22
22:13
Chang Jonathan (USA) (1309) 2 6 7 I H2H O
Pierce Aron (USA) (1735) 0 2 5
26.08.22
19:03
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 6 I H2H O
Chavez Nathan (USA) 0 1 3
26.08.22
22:29
Kissell Chad (USA) (1557) 2 0 6 6 I H2H O
Yakubov Reece (USA) 1 6 1 4
26.08.22
19:02
Rollins Pierce (USA) (1430) 2 7 3 6 I H2H O
Patil Ritesh (USA) 1 6 6 3
26.08.22
21:31
Ross Matthis (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Perego Pietro (Tal.) 0 3 4
26.08.22
22:48
Pierce Brogan (USA) 2 6 6 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 0 2 3
26.08.22
21:00
Trotter James (Jap.) 2 6 6 I H2H O
Trondson Jake () (685) 0 3 4
26.08.22
23:15
Bondaz Mathis (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Lyeons Jaycer (USA) (1567) 0 1 3
26.08.22
20:58
Bernard Alexander (USA) (768) 2 6 6 I H2H O
Spear Natan () 0 4 4
26.08.22
21:00
Koong Alex () I H2H O
Roddick Jc (USA)
26.08.22
22:38
Conde Sergio (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Lair Graydon (USA) 0 3 1
26.08.22
23:54
Lutschaunig Andrew (USA) 2 6 6 I H2H O
McCoy Wyatt (USA) (1768) 0 0 0
25.08.22
01:13
Schachter Noah (USA) (1256) 2 6 6 I H2H O
Taylor Kenner (USA) 0 2 4
25.08.22
01:04
Perego Giulio (Tal.) 2 6 7 I H2H O
Perego Pietro (Tal.) 0 0 6
25.08.22
19:01
Hilderbrand Trey (USA) (1800) 2 6 6 I H2H O
Chavez Nathan (USA) 0 4 2
25.08.22
18:59
Roddick Jc (USA) 2 6 6 7 I H2H O
Pierce Aron (USA) (1735) 1 4 7 6
25.08.22
21:03
Bondaz Mathis (Fra.) 2 6 7 6 I H2H O
Sriniketh Anish (USA) 1 7 6 3
25.08.22
22:39
Taylor Kenner (USA) 2 6 6 I H2H O
Ross Matthis (V.Br.) 0 1 4
25.08.22
01:04
Lutschaunig Andrew (USA) 2 6 6 I H2H O
Conde Sergio (Špan.) 0 0 0
25.08.22
00:49
Arzhankin Anton (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Spear Natan () 0 3 0
25.08.22
00:08
Bastola Abhishek (Nep) 2 4 6 6 I H2H O
Trondson Jake () 1 6 0 2
25.08.22
23:41
Spear Natan () 2 6 6 I H2H O
Potts Caelan (N.Zél.) 0 0 3
25.08.22
21:00
Bengtsson Max () 2 2 6 6 I H2H O
Yakubov Reece (USA) 1 6 4 3
25.08.22
22:29
Bernard Alexander (USA) (768) 2 6 6 I H2H O
Arzhankin Anton (Rus.) 0 1 3
25.08.22
21:02
Lutschaunig Andrew (USA) 2 6 7 I H2H O
Goli Saiprakash (USA) 0 2 6
25.08.22
23:16
Lair Graydon (USA) 2 7 0 6 I H2H O
McCoy Wyatt (USA) (1768) 1 5 6 4
24.08.22
00:30
Taylor Kenner (USA) 2 1 6 6 I H2H O
Perego Giulio (Tal.) 1 6 3 4
24.08.22
00:51
Casper Luke (USA) 2 4 6 6 I H2H O
Sriniketh Anish (USA) 1 6 4 2
24.08.22
00:21
Lair Graydon (USA) 2 3 7 6 I H2H O
Goli Saiprakash (USA) 1 6 6 4
24.08.22
00:08
Conde Sergio (Špan.) 2 6 6 I H2H O
McCoy Wyatt (USA) (1768) 0 2 4
24.08.22
00:43
Taylor Kenner (USA) 2 1 6 6 I H2H O
Perego Pietro (Tal.) 1 6 3 4
24.08.22
19:03
Chang Jonathan (USA) (1309) 2 6 6 I H2H O
Koong Alex () 0 3 0
24.08.22
19:03
Storch Stefan (Aus.) 2 6 7 I H2H O
Pierce Aron (USA) (1735) 0 2 5
24.08.22
21:01
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 3 6 I H2H O
Hilderbrand Trey (USA) (1800) 1 4 6 3
24.08.22
20:58
Bondaz Mathis (Fra.) 2 6 2 6 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 1 2 6 2
24.08.22
23:24
Patil Ritesh (USA) 2 6 6 I H2H O
Chavez Nathan (USA) 0 2 2
24.08.22
21:02
Goli Saiprakash (USA) 2 5 6 6 I H2H O
McCoy Wyatt (USA) (1768) 1 7 1 0
24.08.22
20:58
Kissell Chad (USA) (1557) 2 1 6 6 I H2H O
Bengtsson Max () 1 6 2 4
24.08.22
23:30
Kandel Matthew () I H2H O
Bernard Alexander (USA) (768)
24.08.22
23:36
Sriniketh Anish (USA) 2 6 7 I H2H O
Lyeons Jaycer (USA) 0 3 5
24.08.22
23:08
Yakubov Reece (USA) 2 7 6 I H2H O
Watt James () 0 6 1
24.08.22
22:25
Sheldon Max (USA) 2 6 6 I H2H O
Pierce Brogan (USA) 0 4 4
23.08.22
00:15
Yakubov Reece (USA) 2 6 6 I H2H O
Templeman Jayden (Kan.) 0 2 2
23.08.22
17:54
Sriniketh Anish (USA) 2 6 3 6 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 1 2 6 1
23.08.22
17:52
Bondaz Mathis (Fra.) 2 6 6 6 I H2H O
Casper Luke (USA) 1 4 7 3
23.08.22
01:00
Watt James () 2 6 6 I H2H O
Bengtsson Max () 0 4 3
23.08.22
18:03
Pierce Aron (USA) (1735) 2 7 2 6 I H2H O
Koong Alex () 1 6 6 3
23.08.22
21:46
Rollins Pierce (USA) (1430) 2 6 6 6 I H2H O
Hilderbrand Trey (USA) (1800) 1 7 2 4
23.08.22
21:19
Schachter Noah (USA) (1256) 2 6 2 7 I H2H O
Ross Matthis (V.Br.) 1 2 6 6
23.08.22
19:57
Roddick Jc (USA) 2 4 6 6 I H2H O
Storch Stefan (Aus.) 1 6 0 4
23.08.22
21:00
Marson Guido (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Patil Ritesh (USA) (1798) 0 3 2
23.08.22
22:44
Lyeons Jaycer (USA) (1567) 2 6 7 I H2H O
Lothringer Grant (USA) 0 3 5
23.08.22
20:58
Arzhankin Anton (Rus.) 2 6 7 I H2H O
Potts Caelan (N.Zél.) 0 1 6
23.08.22
20:58
Spear Natan () 2 7 6 I H2H O
Kandel Matthew () 0 5 3
23.08.22
21:00
Sheldon Max (USA) I H2H O
Trotter James (Jap.) (685)
23.08.22
21:58
Pierce Brogan (USA) 2 4 6 7 I H2H O
Trondson Jake () 1 6 2 6
23.08.22
23:04
Bengtsson Max () 2 6 6 I H2H O
Templeman Jayden (Kan.) 0 1 1
23.08.22
22:41
Watt James () 2 6 6 I H2H O
Kissell Chad (USA) (1557) 0 3 3
22.08.22
21:00
Trotter James (Jap.) (688) 2 6 6 I H2H O
Bastola Abhishek (Nep) 0 1 3
22.08.22
21:00
Bernard Alexander (USA) (756) 2 6 6 I H2H O
Potts Caelan (N.Zél.) 0 4 1
22.08.22
22:30
Szilvassy Andre (Kan.) I H2H O
Lutschaunig Andrew (USA)
22.08.22
19:02
Rollins Pierce (USA) (1411) 2 6 3 6 I H2H O
Chavez Nathan (USA) 1 1 6 3
22.08.22
19:01
Koong Alex () 2 6 6 I H2H O
Storch Stefan (Aus.) 0 4 0
22.08.22
19:02
Hilderbrand Trey (USA) (1782) 2 6 6 I H2H O
Patil Ritesh (USA) 0 1 0
22.08.22
21:09
Roddick Jc (USA) 2 6 6 I H2H O
Chang Jonathan (USA) (1309) 0 4 2
22.08.22
20:30
Schachter Noah (USA) (1238) 2 6 6 I H2H O
Perego Giulio (Tal.) 0 1 2
22.08.22
20:55
Perego Giulio (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Ross Matthis (V.Br.) 0 1 4
22.08.22
22:36
Sheldon Max (USA) 2 2 6 6 I H2H O
Trondson Jake () 1 6 1 4
22.08.22
20:58
Arzhankin Anton (Rus.) 2 7 6 I H2H O
Kandel Matthew () 0 5 1
22.08.22
22:35
Goli Saiprakash (USA) 2 6 6 I H2H O
Conde Sergio (Špan.) 0 2 2
22.08.22
21:30
Schachter Noah (USA) (1238) 2 6 6 I H2H O
Perego Pietro (Tal.) 0 1 2
21.08.22
17:03
Fearnley Jacob (V.Br.) (1194) 2 6 6 I H2H O
Krall Liam (USA) 0 2 1
21.08.22
18:39
Ribero Franco (Arg.) (1430) 2 6 6 I H2H O
Cloud Louis (USA) 0 3 2
21.08.22
18:30
Hopper James (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Clark Callaway (USA) 0 0 3
20.08.22
20:02
Ribero Franco (Arg.) (1430) 2 7 6 I H2H O
Sakagawa Hiroki (Jap.) 0 6 0
20.08.22
20:00
Krall Liam (USA) 2 6 6 I H2H O
Arevalo Isaac Arturo (Mex.) (1550) 0 1 3
20.08.22
22:05
Hopper James (V.Br.) 2 6 7 I H2H O
Ardila Landon (USA) 0 3 5
20.08.22
21:31
Fearnley Jacob (V.Br.) (1194) 2 6 6 I H2H O
Muza Ethan (USA) 0 4 4
20.08.22
23:34
Cloud Louis (USA) 2 6 6 I H2H O
Shugar Avi () 0 2 1
19.08.22
00:02
Ardila Landon (USA) 2 6 1 7 I H2H O
Pierce Aron (USA) (1735) 1 4 6 6
19.08.22
19:59
Arevalo Isaac Arturo (Mex.) (1550) 2 6 6 I H2H O
Walters Marcus (V.Br.) (1735) 0 1 4
19.08.22
20:06
Krall Liam (USA) 2 2 6 6 I H2H O
Brown Lucas (USA) 1 6 1 4
19.08.22
21:34
Fearnley Jacob (V.Br.) (1194) 2 6 6 I H2H O
Valiev Ilgiz (Rus.) 0 2 2
19.08.22
22:21
Muza Ethan (USA) 2 6 6 I H2H O
Yatsuk Ivan (USA) (1851) 0 2 3
19.08.22
22:49
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 7 I H2H O
Kissell Chad (USA) (1543) 0 4 6
18.08.22
00:30
Sriniketh Anish (USA) 2 6 6 I H2H O
Kersten Arjun (USA) 0 2 2
18.08.22
01:30
Valiev Ilgiz (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Moreno Daniel (USA) 0 1 4
18.08.22
01:30
Arevalo Isaac Arturo (Mex.) (1550) I H2H O
Oral Mert (USA)
18.08.22
01:00
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 6 I H2H O
Zavala Avery (USA) 0 1 1
18.08.22
01:08
Ardila Landon (USA) 2 2 6 6 I H2H O
Cloud Louis (USA) 1 6 2 2
18.08.22
19:59
Hopper James (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Park Brandon () 0 2 4
18.08.22
19:59
Ribero Franco (Arg.) 2 6 7 I H2H O
Chhabra Savan (USA) 0 2 6
18.08.22
21:31
Sakagawa Hiroki (Jap.) 2 6 6 I H2H O
Koong Alex () 0 2 2
18.08.22
22:04
Shugar Avi () 2 6 7 I H2H O
Sriniketh Anish (USA) 0 2 6
18.08.22
22:00
Oral Mert (USA) I H2H O
Zavala Avery (USA)
17.08.22
00:56
Sakagawa Hiroki (Jap.) 2 6 6 I H2H O
Aduru Vishwa () 0 0 3
17.08.22
00:25
Brown Lucas (USA) 2 6 6 6 I H2H O
Sriniketh Anish (USA) 1 7 4 2
17.08.22
16:58
Rock Harry (V.Br.) 2 6 3 6 I H2H O
Ribero Franco (Arg.) (1430) 1 3 6 3
17.08.22
17:00
Fearnley Jacob (V.Br.) (1194) 2 6 6 I H2H O
Chavez Nathan (USA) 0 4 2
17.08.22
16:59
Walters Marcus (V.Br.) (1735) 2 7 0 6 I H2H O
Hopper James (V.Br.) 1 6 6 2
17.08.22
18:30
Krall Liam (USA) 2 6 6 I H2H O
Chhabra Savan (USA) 0 2 2
17.08.22
18:52
Pierce Aron (USA) (1735) 2 6 6 6 I H2H O
Zakharov Volodymyr (Ukr.) 1 3 7 1
17.08.22
19:41
Koong Alex () (1550) 2 2 6 6 I H2H O
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) 1 6 2 4
17.08.22
20:00
Kumar Pranav (USA) (1634) I H2H O
Sakagawa Hiroki (Jap.)
17.08.22
21:15
Aduru Vishwa () 2 6 6 I H2H O
Muza Ethan (USA) 0 3 0
17.08.22
22:07
Brown Lucas (USA) 2 7 2 6 I H2H O
Kissell Chad (USA) (1543) 1 6 6 0
17.08.22
23:23
Yatsuk Ivan (USA) (1851) 2 6 6 I H2H O
Park Brandon () 0 0 2
17.08.22
23:10
Shugar Avi () 2 7 6 I H2H O
Zisette Johnny (USA) 0 6 2
17.08.22
20:00
Clark Callaway (USA) 2 0 6 7 I H2H O
Sakagawa Hiroki (Jap.) 1 6 4 6
16.08.22
00:38
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1550) 2 6 6 I H2H O
Walters Marcus (V.Br.) (1735) 0 3 3
16.08.22
00:03
Brown Lucas (USA) 2 6 6 I H2H O
Kersten Arjun (USA) 0 1 1
16.08.22
16:59
Zavala Avery (USA) 2 6 6 I H2H O
Moreno Daniel (USA) 0 4 1
16.08.22
17:02
Ribero Franco (Arg.) (1430) 2 7 6 I H2H O
Chavez Nathan (USA) 0 6 4
16.08.22
17:00
Fearnley Jacob (V.Br.) (1194) 2 6 6 I H2H O
Rock Harry (V.Br.) 0 2 4
16.08.22
18:42
Oral Mert (USA) 2 3 6 6 I H2H O
Cloud Louis (USA) 1 6 3 2
16.08.22
19:40
Arevalo Isaac Arturo (Mex.) (1550) 2 6 7 I H2H O
Ardila Landon (USA) 0 2 5
16.08.22
18:40
Pierce Aron (USA) (1735) 2 7 6 I H2H O
Chhabra Savan (USA) 0 6 3
16.08.22
21:26
Yatsuk Ivan (USA) (1851) 2 4 7 6 I H2H O
Zisette Johnny (USA) 1 6 5 2
16.08.22
20:43
Krall Liam (USA) 2 6 6 I H2H O
Zakharov Volodymyr (Ukr.) 0 1 3
16.08.22
21:52
Valiev Ilgiz (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Marson Guido (Tal.) (1798) 0 4 4
16.08.22
23:26
Park Brandon () 2 6 6 I H2H O
Shugar Avi () 0 3 3
16.08.22
23:33
Walters Marcus (V.Br.) (1735) 2 6 6 I H2H O
Koong Alex () 0 1 1
16.08.22
22:02
Kissell Chad (USA) (1543) 2 7 6 I H2H O
Kersten Arjun (USA) 0 6 4
15.08.22
00:01
Aduru Vishwa () 2 7 7 I H2H O
Chavez Nathan (USA) 0 6 5
15.08.22
02:43
Cloud Louis (USA) 2 6 6 I H2H O
Arevalo Isaac Arturo (Mex.) (1580) 0 4 4
15.08.22
01:33
Kissell Chad (USA) (1573) 2 6 6 I H2H O
Sriniketh Anish (USA) 0 1 2
15.08.22
00:03
Hopper James (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1580) 0 3 4
15.08.22
17:01
Yatsuk Ivan (USA) (1851) 2 7 6 I H2H O
Shugar Avi () 0 5 3
15.08.22
16:59
Fearnley Jacob (V.Br.) (1452) 2 6 6 I H2H O
Ribero Franco (Arg.) (1194) 0 3 1
15.08.22
17:00
Zavala Avery (USA) 2 6 6 6 I H2H O
Valiev Ilgiz (Rus.) 1 7 3 2
15.08.22
18:25
Rock Harry (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Chavez Nathan (USA) 0 1 3
15.08.22
18:48
Krall Liam (USA) (1735) 2 6 6 I H2H O
Pierce Aron (USA) 0 4 2
15.08.22
19:47
Chhabra Savan (USA) 2 3 7 6 I H2H O
Zakharov Volodymyr (Ukr.) 1 6 6 1
15.08.22
20:00
Park Brandon () 2 6 6 I H2H O
Zisette Johnny (USA) 0 2 1
15.08.22
20:16
Muza Ethan (USA) 2 6 4 6 I H2H O
Sakagawa Hiroki (Jap.) 1 1 6 3
15.08.22
22:18
Ardila Landon (USA) 2 6 6 I H2H O
Oral Mert (USA) 0 1 3
15.08.22
21:30
Hopper James (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Koong Alex () 0 3 1
15.08.22
22:51
Marson Guido (Tal.) (1798) 2 6 6 I H2H O
Moreno Daniel (USA) 0 4 2
15.08.22
23:00
Kumar Pranav (USA) 2 6 6 6 I H2H O
Aduru Vishwa () 1 4 7 2
14.08.22
22:00
Chhabra Savan (USA) 2 6 6 I H2H O
Clark Callaway (USA) 0 4 2
14.08.22
22:00
Koong Alex () 2 6 6 I H2H O
Hovenier Blaine (USA) 0 2 3
14.08.22
22:34
Shugar Avi () 2 6 6 I H2H O
Zisette Johnny (USA) 0 3 2
14.08.22
23:54
Muza Ethan (USA) 2 4 6 7 I H2H O
Kumar Pranav (USA) 1 6 4 5
14.08.22
17:30
Chopra Keshav (USA) (1694) 2 3 7 6 I H2H O
McDaniel Marcus (USA) 1 6 6 2
13.08.22
20:30
Zick Charly (Nem.) (1430) I H2H O
Samofalov German (Ukr.)
13.08.22
21:55
McDaniel Marcus (USA) 2 6 6 I H2H O
Zapp Logan (USA) (1580) 0 4 2
13.08.22
21:30
Hurrion Millen (V.Br.) (797) 2 6 6 I H2H O
Marques Da Silva Rafael (Braz.) (1604) 0 4 3
13.08.22
20:00
Chopra Keshav (USA) (1694) 2 6 1 6 I H2H O
Mayew Will (USA) 1 3 6 3
13.08.22
20:02
Monday Johannus (V.Br.) (770) 2 6 6 I H2H O
Major Kevin (Bah.) (1909) 0 4 3
13.08.22
20:04
Kotzen Nicolas Ian (USA) 2 6 7 I H2H O
Raab Joshua (USA) 0 1 5
12.08.22
17:30
Chopra Keshav (USA) (1694) 2 6 4 6 I H2H O
Pitts Matthew (USA) 1 2 6 2
12.08.22
16:00
Marques Da Silva Rafael (Braz.) (1604) 2 6 1 6 I H2H O
Jones Roan (V.Br.) 1 3 6 4
12.08.22
16:00
Monday Johannus (V.Br.) (770) 2 6 6 I H2H O
Nolan William (V.Br.) 0 4 4
12.08.22
16:00
Hurrion Millen (V.Br.) (797) 2 6 6 I H2H O
Moreno Alejandro (1990) (Mex.) 0 0 4
12.08.22
21:47
Major Kevin (Bah.) (1909) 2 6 6 I H2H O
Stice Tyler (USA) 0 1 0
12.08.22
20:30
Raab Joshua (USA) 1 4 5 I H2H O
Sai Baylor () 0 6 1
12.08.22
20:30
Samofalov German (Ukr.) 2 5 6 6 I H2H O
Foster Zachery (USA) 1 7 4 4
12.08.22
21:00
Mayew Will (USA) 2 6 6 I H2H O
Bushamuka William (USA) (1886) 0 3 3
12.08.22
20:40
Zick Charly (Nem.) (1430) 2 7 4 6 I H2H O
Beasley Jacob (USA) 1 6 6 2
11.08.22
14:58
Chen Ying-Ze (Taipei) 2 7 7 I H2H O
Raab Joshua (USA) 0 5 5
11.08.22
14:59
Sai Baylor () 2 6 7 I H2H O
Deames Mitchell (USA) 0 4 5
11.08.22
16:14
Nolan William (V.Br.) 2 4 6 6 I H2H O
Zick Charly (Nem.) (1430) 1 6 2 1
11.08.22
15:48
Marques Da Silva Rafael (Braz.) (1604) 2 6 6 I H2H O
Foster Zachery (USA) 0 3 4
11.08.22
16:24
Major Kevin (Bah.) (1909) 2 7 6 I H2H O
Mayew Will (USA) 0 5 2
11.08.22
16:01
Kotzen Nicolas Ian (USA) 2 6 6 6 I H2H O
Ross Jackson (USA) 1 7 4 2
11.08.22
18:00
Zapp Logan (USA) (1580) 2 6 6 I H2H O
Tamagnone Franco (Arg.) (1730) 0 2 3
11.08.22
18:15
Chen Ying-Ze (Taipei) I H2H O
Melnic Vladislav (Rum.) (1957)
11.08.22
18:00
Moreno Alejandro (1990) (Mex.) 2 6 0 6 I H2H O
Raab Joshua (USA) 1 4 6 3
10.08.22
15:00
Monday Johannus (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Beasley Jacob (USA) (770) 0 3 2
10.08.22
15:01
Pitts Matthew (USA) 2 6 6 I H2H O
Lieberman Henry (USA) 0 3 2
10.08.22
16:19
Pelletier Beau (USA) 2 6 6 I H2H O
Wilson Jonah (USA) 0 4 2
10.08.22
16:35
Stice Tyler (USA) 2 6 7 I H2H O
Samofalov German (Ukr.) 0 3 6
10.08.22
18:16