prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 2022 / , antuka , ATP EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 2022 Tenis live
dotácia: 10 tis. USD
20.11.22
11:00
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) I H2H O
Rozenberg Teun (Hol.) (1817)
20.11.22
11:00
Hansen Christian (Nem.) (1659) I H2H O
Verbeek Daniel (Hol.)
20.11.22
08:00
Muller Rik (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Fuele Matyas (Ma) (604) 0 3 1
20.11.22
08:00
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 2 7 7 I H2H O
Rozenberg Teun (Hol.) (1817) 0 6 6
20.11.22
08:00
Stuurman Roland (Hol.) (1247) 2 6 7 I H2H O
Bredschneijder Ole () 0 4 6
20.11.22
09:15
Verbeek Daniel (Hol.) I H2H O
Hodzic Alen Moritz (Nem.) (1887)
20.11.22
09:30
Jans Jarno (Hol.) (888) 2 6 6 I H2H O
Hamou Maxime (Fra.) (1234) 0 0 3
19.11.22
07:59
Stuurman Roland (Hol.) (1247) 2 6 1 6 I H2H O
Bredschneijder Mats (Hol.) 1 1 6 4
19.11.22
08:02
Bredschneijder Ole () 2 6 6 I H2H O
Van Donselaar Freek (Hol.) 0 0 3
19.11.22
08:01
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Rietkerk Kyvan (Hol.) 0 0 2
19.11.22
10:05
Muller Rik (Hol.) 2 3 7 6 I H2H O
Van Der Kooij Arthur (Hol.) 1 6 5 2
19.11.22
09:30
Fuele Matyas (Ma) (604) 2 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 0 1 4
19.11.22
12:25
Jans Jarno (Hol.) (888) 2 7 6 I H2H O
Cubelic Karlo (Nem.) (1633) 0 6 3
19.11.22
10:39
Hodzic Alen Moritz (Nem.) (1887) 2 6 6 I H2H O
Bol Jurriaan (Hol.) 0 3 2
19.11.22
10:44
Hamou Maxime (Fra.) (1234) 2 6 6 I H2H O
Verbeek Sem (Hol.) (1475) 0 2 3
18.11.22
08:00
Verbeek Sem (Hol.) (1475) 2 6 6 I H2H O
Stuurman Roland (Hol.) (1247) 0 3 1
18.11.22
08:00
Hodzic Alen Moritz (Nem.) (1887) 2 6 6 I H2H O
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 0 3 3
18.11.22
08:00
Cubelic Karlo (Nem.) (1633) 2 6 6 I H2H O
Van Baal Aloys Johannes Willem (Hol.) 0 2 2
18.11.22
09:34
Verbeek Daniel (Hol.) 2 1 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 1 6 1 3
18.11.22
09:30
Rozenberg Teun (Hol.) (1817) I H2H O
De Jager Jesse (Hol.) (1340)
18.11.22
09:38
Hamou Maxime (Fra.) (1234) 2 3 6 6 I H2H O
Muller Rik (Hol.) 1 6 2 3
18.11.22
10:34
Van Der Kooij Arthur (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 0 4 3
18.11.22
11:35
Bol Jurriaan (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Rietkerk Kyvan (Hol.) 0 4 2
17.11.22
08:00
Jans Jarno (Hol.) (888) 2 7 5 6 I H2H O
De Jager Jesse (Hol.) (1340) 1 5 7 4
17.11.22
08:07
Van Zijl Twan (Hol.) 2 7 3 6 I H2H O
Rozenberg Teun (Hol.) (1817) 1 5 6 1
17.11.22
08:00
Hamou Maxime (Fra.) (1234) I H2H O
Pierre Hugo (Fra.) (1955)
17.11.22
09:30
Muller Rik (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Bredschneijder Ole () 0 6 4
17.11.22
10:51
Hansen Christian (Nem.) (1659) 2 6 6 6 I H2H O
Van Baal Aloys Johannes Willem (Hol.) 1 7 3 4
17.11.22
09:30
Fuele Matyas (Ma) (604) 2 4 6 6 I H2H O
Stuurman Roland (Hol.) (1247) 1 6 4 2
17.11.22
12:08
Cubelic Karlo (Nem.) (1633) 2 6 6 I H2H O
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 0 1 2
17.11.22
11:00
Verbeek Sem (Hol.) (1475) 2 6 6 I H2H O
Hodzic Alen Moritz (Nem.) (1887) 0 4 2
17.11.22
13:53
Verbeek Sem (Hol.) (1475) 2 6 6 I H2H O
Hodzic Alen Moritz (Nem.) (1887) 0 4 2
16.11.22
08:00
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Stuurman Roland (Hol.) (1247) 0 0 2
16.11.22
08:00
Cubelic Karlo (Nem.) (1633) 2 6 7 I H2H O
Hansen Christian (Nem.) (1659) 0 4 6
16.11.22
08:00
Hamou Maxime (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Bredschneijder Ole () (1234) 0 3 1
16.11.22
09:30
Eisinga Zachary (Hol.) (1874) 1 6 2 I H2H O
Van Baal Aloys Johannes Willem (Hol.) 0 7 1
16.11.22
10:54
Jans Jarno (Hol.) (888) 2 6 7 I H2H O
Rozenberg Teun (Hol.) (1817) 0 1 5
16.11.22
09:33
Verbeek Daniel (Hol.) 2 1 7 6 I H2H O
De Jager Jesse (Hol.) (1340) 1 6 5 4
16.11.22
11:11
Fuele Matyas (Ma) (604) 2 6 7 I H2H O
Verbeek Sem (Hol.) (1475) 0 2 6
16.11.22
12:39
Bol Jurriaan (Hol.) 2 6 6 6 I H2H O
Muller Rik (Hol.) 1 7 4 4
15.11.22
08:06
Verbeek Sem (Hol.) (1475) 2 6 6 I H2H O
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 0 3 0
15.11.22
08:06
Hansen Christian (Nem.) (1659) 2 6 5 6 I H2H O
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 1 3 7 2
15.11.22
08:10
Hodzic Alen Moritz (Nem.) (1887) 2 4 6 7 I H2H O
Fuele Matyas (Ma) (604) 1 6 3 6
15.11.22
21:42
Jans Jarno (Hol.) (888) I H2H O
Wassermann Miko (Hol.)
15.11.22
10:59
Hamou Maxime (Fra.) (1234) 2 2 6 7 I H2H O
Bol Jurriaan (Hol.) 1 6 4 5
15.11.22
09:30
Pierre Hugo (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Bredschneijder Ole () (1955) 0 2 1
15.11.22
11:12
Cubelic Karlo (Nem.) (1633) 2 4 7 6 I H2H O
Eisinga Zachary (Hol.) (1874) 1 6 6 0
15.11.22
12:38
Verbeek Daniel (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Rozenberg Teun (Hol.) (1817) 0 2 3
15.11.22
09:49
Jans Jarno (Hol.) (888) 2 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 0 1 4
14.11.22
08:05
Jans Jarno (Hol.) (887) 2 5 6 6 I H2H O
Verbeek Daniel (Hol.) 1 7 3 3
14.11.22
08:00
Khoeblal Elgin (Hol.) (1165) I H2H O
De Jager Jesse (Hol.) (1333)
14.11.22
08:00
Bol Jurriaan (Hol.) (1290) 2 6 6 I H2H O
Vasquez Gehrke Alessio (Nem.) 0 4 2
14.11.22
11:30
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 2 3 6 6 I H2H O
Van Baal Aloys Johannes Willem (Hol.) 1 6 4 3
14.11.22
09:51
Hodzic Alen Moritz (Nem.) (1887) 2 7 6 I H2H O
Stuurman Roland (Hol.) (1238) 0 6 2
14.11.22
09:30
Fuele Matyas (Ma) (606) 2 2 7 6 I H2H O
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 1 6 5 1
14.11.22
12:02
Eisinga Zachary (Hol.) (1874) 2 3 6 7 I H2H O
Hansen Christian (Nem.) (1659) 1 6 4 6
14.11.22
11:00
Pierre Hugo (Fra.) (1618) I H2H O
Zielinski Marcel (Nem.) (1083)
14.11.22
11:58
Pierre Hugo (Fra.) (1618) 2 6 6 I H2H O
Muller Rik (Hol.) 0 4 3
13.11.22
09:00
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 2 6 6 I H2H O
Roumane Rayane (Alž.) (985) 0 0 2
13.11.22
09:00
Vanneste Jeroen (Bel.) (1397) 2 6 6 I H2H O
Perchicot Matthieu (Fra.) (677) 0 3 4
13.11.22
10:25
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1837) 2 6 6 I H2H O
Verbeek Sem (Hol.) (1468) 0 3 4
13.11.22
10:30
Hamou Maxime (Fra.) (1223) I H2H O
Laurent Yanais (Fra.) (1985)
12.11.22
08:06
Devoize Chris (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Panzo Kalomm (Fra.) 0 0 0
12.11.22
08:00
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 2 6 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 0 2 4
12.11.22
09:42
Perchicot Matthieu (Fra.) (677) 2 5 6 6 I H2H O
Bonnaud Arthur (Fra.) 1 7 4 3
12.11.22
09:30
Keisidis Christos (Gr) (2127) I H2H O
Sinius Warren (Fra.)
12.11.22
11:46
Vanneste Jeroen (Bel.) (1397) 2 7 6 I H2H O
Bresson Leo (Fra.) (1712) 0 5 4
12.11.22
11:00
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1837) 2 6 6 I H2H O
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886) 0 2 3
12.11.22
12:55
Verbeek Sem (Hol.) (1468) 2 4 6 6 I H2H O
Pierre Hugo (Fra.) (1618) 1 6 3 3
12.11.22
13:32
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Robert Quentin (1994) (Fra.) (1447) 0 2 4
12.11.22
15:21
Hamou Maxime (Fra.) (1223) 2 6 6 I H2H O
Ciurletti Andres Gabriel (Tal.) (1430) 0 2 2
11.11.22
08:00
Bonnaud Arthur (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Tadault Heiner (Fra.) (1424) 0 3 3
11.11.22
08:00
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1837) 2 6 6 I H2H O
Devoize Chris (Fra.) 0 2 4
11.11.22
09:30
Vanneste Jeroen (Bel.) (1397) 2 7 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 0 5 4
11.11.22
09:30
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 3 3
11.11.22
11:15
Ciurletti Andres Gabriel (Tal.) (1430) 2 6 6 I H2H O
Sinius Warren (Fra.) 0 2 0
11.11.22
11:00
Pierre Hugo (Fra.) (1618) 2 6 6 I H2H O
Perchicot Matthieu (Fra.) (677) 0 3 0
11.11.22
12:41
Bresson Leo (Fra.) (1712) 2 6 6 I H2H O
Roumane Rayane (Alž.) (985) 0 1 0
11.11.22
12:30
Verbeek Sem (Hol.) (1468) 2 6 6 I H2H O
Panzo Kalomm (Fra.) 0 0 0
10.11.22
08:00
Vanneste Jeroen (Bel.) (1397) 2 6 6 I H2H O
Devoize Chris (Fra.) 0 4 2
10.11.22
08:00
Hamou Maxime (Fra.) (1223) 2 6 6 I H2H O
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1837) 0 4 4
10.11.22
09:30
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 4 3
10.11.22
09:30
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886) 2 3 6 6 I H2H O
Bonnaud Arthur (Fra.) 1 6 4 4
10.11.22
12:25
Ciurletti Andres Gabriel (Tal.) (1430) 2 6 6 I H2H O
Perchicot Matthieu (Fra.) (677) 0 1 2
10.11.22
11:20
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 2 6 6 I H2H O
Sinius Warren (Fra.) 0 1 2
10.11.22
13:30
Verbeek Sem (Hol.) (1468) 2 6 6 I H2H O
Roumane Rayane (Alž.) (985) 0 0 1
10.11.22
12:39
Robert Quentin (1994) (Fra.) (1447) 2 6 6 I H2H O
Panzo Kalomm (Fra.) 0 4 0
09.11.22
08:09
Robert Quentin (1994) (Fra.) (1447) 2 7 6 I H2H O
Verbeek Sem (Hol.) (1468) 0 5 1
09.11.22
08:04
Bresson Leo (Fra.) (1712) 2 6 6 I H2H O
Panzo Kalomm (Fra.) 0 1 4
09.11.22
10:30
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 7 0 6 I H2H O
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886) 1 5 6 4
09.11.22
09:30
Tadault Heiner (Fra.) (1424) 2 0 7 7 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 1 6 6 6
09.11.22
12:35
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1837) 2 2 6 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 1 6 2 4
09.11.22
11:50
Hamou Maxime (Fra.) (1223) 2 6 6 I H2H O
Devoize Chris (Fra.) 0 0 2
09.11.22
15:17
Ciurletti Andres Gabriel (Tal.) (1430) 2 6 6 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 0 3 3
09.11.22
13:15
Sinius Warren (Fra.) 2 7 1 7 I H2H O
Pierre Hugo (Fra.) (1618) 1 5 6 5
08.11.22
12:30
Hamou Maxime (Fra.) (1223) I H2H O
Guiovanna Nathan ()
08.11.22
08:05
Perchicot Matthieu (Fra.) (677) 2 3 6 7 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 1 6 2 5
08.11.22
08:05
Ciurletti Andres Gabriel (Tal.) (1430) 2 6 6 I H2H O
Pieri Samuele (Tal.) (1516) 0 3 2
08.11.22
09:30
Verbeek Sem (Hol.) (1468) 2 6 6 I H2H O
Bresson Leo (Fra.) (1712) 0 2 2
08.11.22
10:45
Robert Quentin (1994) (Fra.) (1447) 2 7 6 I H2H O
Roumane Rayane (Alž.) (985) 0 5 2
08.11.22
12:30
Bonnaud Arthur (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 2 1
08.11.22
11:00
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Tadault Heiner (Fra.) (1424) 0 3 2
08.11.22
13:11
Hamou Maxime (Fra.) (1223) 2 4 6 6 I H2H O
Vanneste Jeroen (Bel.) (1397) 1 6 2 4
08.11.22
12:56
Guiovanna Nathan () I H2H O
Camus Charlie (Aus.) (1172)
08.11.22
08:05
Ciurletti Andres Gabriel (Tal.) (1430) 2 6 6 I H2H O
Pierre Hugo (Fra.) (1618) 0 3 2
07.11.22
08:00
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Bonnaud Arthur (Fra.) 0 1 3
07.11.22
08:00
Roumane Rayane (Alž.) (983) 2 6 6 I H2H O
Panzo Kalomm (Fra.) 0 1 3
07.11.22
09:15
Tadault Heiner (Fra.) (1424) I H2H O
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886)
07.11.22
11:45
Pierre Hugo (Fra.) (1623) 2 6 6 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 0 4 3
07.11.22
13:45
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1837) 2 7 4 6 I H2H O
Vanneste Jeroen (Bel.) (1392) 1 6 6 3
07.11.22
13:12
Bresson Leo (Fra.) (1712) 2 1 6 6 I H2H O
Robert Quentin (1994) (Fra.) (1447) 1 6 3 3
06.11.22
10:00
Wai Ching Wah (Hong.) 2 7 6 I H2H O
Bloomfield Richard (V.Br.) (1850) 0 6 3
06.11.22
10:00
Wright Anthony (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Scotuzzi Federico (Tal.) 0 1 2
06.11.22
11:30
Wendelken Harry (V.Br.) (515) 2 6 6 I H2H O
Tutu Marshall (V.Br.) (1619) 0 1 4
06.11.22
11:30
Maker Sahej (V.Br.) 2 7 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 5 4
06.11.22
13:00
Pudney Edward (V.Br.) 2 7 6 I H2H O
Gschwendtner Jeremy (V.Br.) 0 5 3
05.11.22
09:05
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 7 I H2H O
Benaim Max (V.Br.) 0 4 5
05.11.22
11:38
Gschwendtner Jeremy (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Tyler Joe (V.Br.) (1417) 0 1 2
05.11.22
12:00
Wendelken Harry (V.Br.) (515) 2 6 6 I H2H O
Onuma Yujiro (V.Br.) 0 1 1
05.11.22
10:26
Maker Sahej (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Nestola Fabio (V.Br.) 0 2 1
05.11.22
14:00
Hurrion Millen (V.Br.) (1165) I H2H O
Wai Ching Wah (Hong.)
05.11.22
09:05
Wright Anthony (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Samojlowicz Maksymilian (Poľ.) 0 0 3
05.11.22
09:05
Scotuzzi Federico (Tal.) 2 4 6 6 I H2H O
Van Donselaar Freek (Hol.) 1 6 1 4
05.11.22
11:05
Tutu Marshall (V.Br.) (1619) 2 6 6 I H2H O
Mcintosh Euan (V.Br.) (1603) 0 4 2
05.11.22
12:52
Bloomfield Richard (V.Br.) (1850) 2 6 6 I H2H O
Markiewicz James (Nem.) 0 3 2
05.11.22
11:49
Pudney Edward (V.Br.) 2 3 6 7 I H2H O
Beaven James (V.Br.) 1 6 3 6
04.11.22
09:05
Wai Ching Wah (Hong.) 2 6 7 I H2H O
Scotuzzi Federico (Tal.) 0 3 5
04.11.22
09:05
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 7 6 I H2H O
Bloomfield Richard (V.Br.) (1850) 1 7 6 2
04.11.22
09:05
Mcintosh Euan (V.Br.) (1603) 2 1 6 6 I H2H O
Gschwendtner Jeremy (V.Br.) 1 6 3 4
04.11.22
10:30
Wright Anthony (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Markiewicz James (Nem.) 0 2 2
04.11.22
12:05
Wendelken Harry (V.Br.) (515) 2 6 6 I H2H O
Benaim Max (V.Br.) 0 3 4
04.11.22
11:33
Tutu Marshall (V.Br.) (1619) 2 6 6 I H2H O
Nestola Fabio (V.Br.) 0 1 1
04.11.22
??
Onuma Yujiro (V.Br.) 2 3 6 6 I H2H O
Hurrion Millen (V.Br.) (1165) 1 6 4 2
04.11.22
12:58
Beaven James (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Van Donselaar Freek (Hol.) 0 3 3
03.11.22
11:42
Wai Ching Wah (Hong.) 2 7 6 I H2H O
Pudney Edward (V.Br.) 0 6 2
03.11.22
10:26
Beaven James (V.Br.) 2 6 7 I H2H O
Maker Sahej (V.Br.) 0 3 6
03.11.22
09:07
Bloomfield Richard (V.Br.) (1850) 2 6 6 I H2H O
Samojlowicz Maksymilian (Poľ.) 0 1 0
03.11.22
09:00
Tyler Joe (V.Br.) (1417) 2 7 5 6 I H2H O
Wright Anthony (V.Br.) 1 6 7 2
03.11.22
09:00
Hurrion Millen (V.Br.) (1165) 2 6 6 I H2H O
Van Donselaar Freek (Hol.) 0 1 2
03.11.22
10:30
Wendelken Harry (V.Br.) (515) 2 6 6 I H2H O
Markiewicz James (Nem.) 0 1 3
03.11.22
10:30
Mcintosh Euan (V.Br.) (1603) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 1 4
03.11.22
12:00
Tutu Marshall (V.Br.) (1619) 2 6 6 I H2H O
Scotuzzi Federico (Tal.) 0 0 0
02.11.22
09:04
Wai Ching Wah (Hong.) 2 6 6 I H2H O
Nestola Fabio (V.Br.) 0 3 4
02.11.22
09:04
Onuma Yujiro (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Beaven James (V.Br.) 0 1 4
02.11.22
09:00
Pudney Edward (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.) 0 2 1
02.11.22
10:15
Keisidis Christos (Gr) 2 7 6 6 I H2H O
Samojlowicz Maksymilian (Poľ.) 1 6 7 3
02.11.22
10:35
Maker Sahej (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Van Donselaar Freek (Hol.) 0 3 1
02.11.22
10:38
Bloomfield Richard (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Gschwendtner Jeremy (V.Br.) 0 3 2
02.11.22
12:11
Markiewicz James (Nem.) 2 6 1 7 I H2H O
Tyler Joe (V.Br.) 1 2 6 6
02.11.22
12:03
Benaim Max (V.Br.) 2 7 6 I H2H O
Wright Anthony (V.Br.) 0 6 4
01.11.22
09:02
Wendelken Harry (V.Br.) (515) 2 6 7 I H2H O
Tyler Joe (V.Br.) (1417) 0 3 6
01.11.22
13:21
Hurrion Millen (V.Br.) (1165) 2 6 7 I H2H O
Maker Sahej (V.Br.) 0 1 6
01.11.22
10:15
Mcintosh Euan (V.Br.) 2 4 6 6 I H2H O
Samojlowicz Maksymilian (Poľ.) (1603) 1 6 2 4
01.11.22
13:33
Onuma Yujiro (V.Br.) 2 4 6 6 I H2H O
Van Donselaar Freek (Hol.) 1 6 3 4
01.11.22
09:03
Markiewicz James (Nem.) 2 7 5 7 I H2H O
Benaim Max (V.Br.) 1 5 7 6
01.11.22
12:10
Nestola Fabio (V.Br.) I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.)
01.11.22
09:04
Gschwendtner Jeremy (V.Br.) 2 7 4 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 1 6 6 2
01.11.22
12:19
Tutu Marshall (V.Br.) (1619) 2 6 7 I H2H O
Pudney Edward (V.Br.) 0 2 6
31.10.22
09:05
Maker Sahej (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Onuma Yujiro (V.Br.) 0 4 4
31.10.22
09:00
Hurrion Millen (V.Br.) (1158) 2 6 6 I H2H O
Beaven James (V.Br.) 0 3 3
31.10.22
09:00
Tutu Marshall (V.Br.) (1619) 2 6 7 I H2H O
Wai Ching Wah (Hong.) 0 3 5
31.10.22
10:57
Pudney Edward (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Nestola Fabio (V.Br.) 0 2 3
31.10.22
10:41
Gschwendtner Jeremy (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Samojlowicz Maksymilian (Poľ.) 0 1 2
31.10.22
10:53
Mcintosh Euan (V.Br.) (1603) 2 6 4 6 I H2H O
Bloomfield Richard (V.Br.) (1850) 1 3 6 3
31.10.22
12:24
Tyler Joe (V.Br.) (1563) 2 6 6 I H2H O
Benaim Max (V.Br.) 0 3 4
31.10.22
12:00
Wendelken Harry (V.Br.) (505) 2 6 6 I H2H O
Wright Anthony (V.Br.) 0 2 2
16.10.22
08:00
Zekic Nikola (Srb.) 1 6 1 I H2H O
Rakic Strahinja (Srb.) (1735) 0 1 0
16.10.22
08:00
Hodzic Vanja (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Micov Stefan (Mac.) (1415) 0 2 2
16.10.22
08:08
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 6 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 0 2 0
16.10.22
10:08
Pavlovic Luka (Fra.) (1016) 2 6 6 I H2H O
Nedic Andrej (BaH.) (1213) 0 4 0
16.10.22
10:09
Prihodko Oleg (Ukr.) (391) 2 7 2 6 I H2H O
Dima Dragos (Rum.) (1336) 1 6 6 2
15.10.22
08:00
Zekic Nikola (Srb.) 2 6 7 I H2H O
Mardjonovic Aleksa (Srb.) 0 4 5
15.10.22
08:00
Hodzic Vanja (BaH.) 2 7 4 6 I H2H O
Daljev Pavle (Srb.) (2124) 1 6 6 4
15.10.22
08:00
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 7 6 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 0 6 0
15.10.22
09:30
Dima Dragos (Rum.) (1336) 2 6 7 I H2H O
Cungu Rrezart () (788) 0 2 6
15.10.22
10:15
Prihodko Oleg (Ukr.) (391) 2 6 6 I H2H O
Drinic Milan (Srb.) (1660) 0 4 3
15.10.22
11:00
Micov Stefan (Mac.) (1415) 2 7 7 I H2H O
Novakovic Novak (Srb.) 0 6 5
15.10.22
12:30
Rieder Horst (Tal.) (1531) I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.)
15.10.22
11:00
Rakic Strahinja (Srb.) (1735) 2 7 6 I H2H O
Vojinovic Lazar (Srb.) (1986) 0 6 2
15.10.22
13:10
Nedic Andrej (BaH.) (1213) I H2H O
Obradovic Dusan (Srb.) (860)
15.10.22
13:30
Pavlovic Luka (Fra.) (1016) 2 6 6 I H2H O
Snitari Ilya (Mda.) (532) 0 4 3
15.10.22
13:10
Pavlovic Luka (Fra.) (1016) 2 6 6 I H2H O
Snitari Ilya (Mda.) (532) 0 4 3
14.10.22
08:08
Pavlovic Luka (Fra.) (1016) 2 6 6 I H2H O
Micov Stefan (Mac.) (1415) 0 4 3
14.10.22
08:11
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 6 I H2H O
Mardjonovic Aleksa (Srb.) 0 1 4
14.10.22
11:00
Prihodko Oleg (Ukr.) (391) 2 6 6 I H2H O
Daljev Pavle (Srb.) (2124) 0 3 2
14.10.22
08:06
Obradovic Dusan (Srb.) (860) 2 7 5 6 I H2H O
Cungu Rrezart () (788) 1 6 7 1
14.10.22
09:30
Vojinovic Lazar (Srb.) (1986) 2 2 6 6 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 1 6 1 4
14.10.22
09:30
Snitari Ilya (Mda.) (532) 2 6 6 I H2H O
Hodzic Vanja (BaH.) 0 3 2
14.10.22
12:54
Rakic Strahinja (Srb.) (1735) 2 0 6 7 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 1 6 1 5
14.10.22
11:00
Drinic Milan (Srb.) (1660) 2 4 6 6 I H2H O
Rieder Horst (Tal.) (1531) 1 6 4 3
13.10.22
08:07
Nedic Andrej (BaH.) (1213) 2 6 6 I H2H O
Prihodko Oleg (Ukr.) (391) 0 4 0
13.10.22
08:12
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 2 6 6 I H2H O
Daljev Pavle (Srb.) (2124) 0 2 3
13.10.22
08:00
Snitari Ilya (Mda.) (532) 2 6 6 I H2H O
Drinic Milan (Srb.) (1660) 0 2 4
13.10.22
09:50
Cungu Rrezart () (788) 2 6 6 6 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 1 4 7 4
13.10.22
09:54
Pavlovic Luka (Fra.) (1016) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 0 3
13.10.22
12:15
Novakovic Novak (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Vojinovic Lazar (Srb.) (1986) 0 1 3
13.10.22
11:00
Zekic Nikola (Srb.) 2 6 7 I H2H O
Hodzic Vanja (BaH.) 0 2 6
13.10.22
11:00
Dima Dragos (Rum.) (1336) 2 6 6 I H2H O
Mardjonovic Aleksa (Srb.) 0 3 0
12.10.22
09:30
Snitari Ilya (Mda.) 2 6 3 6 I H2H O
Zekic Nikola (Srb.) (532) 1 2 6 3
12.10.22
08:10
Dima Dragos (Rum.) (1336) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 3 2
12.10.22
09:33
Rieder Horst (Tal.) (1531) 2 6 6 I H2H O
Hodzic Vanja (BaH.) 0 2 4
12.10.22
11:10
Mardjonovic Aleksa (Srb.) 2 3 7 6 I H2H O
Micov Stefan (Mac.) (1415) 1 6 6 4
12.10.22
11:00
Prihodko Oleg (Ukr.) (1735) 2 6 6 I H2H O
Rakic Strahinja (Srb.) (391) 0 3 3
12.10.22
08:00
Obradovic Dusan (Srb.) (860) 2 5 6 7 I H2H O
Vojinovic Lazar (Srb.) (1986) 1 7 1 6
12.10.22
11:00
Nedic Andrej (BaH.) (1213) 2 6 6 I H2H O
Daljev Pavle (Srb.) (2124) 0 2 4
12.10.22
08:04
Babinciuc Ilie (Mda.) 2 6 6 I H2H O
Novakovic Novak (Srb.) 0 1 2
11.10.22
08:05
Nedic Andrej (BaH.) (1213) 2 6 6 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 0 3 3
11.10.22
08:05
Drinic Milan (Srb.) (1660) 2 5 6 6 I H2H O
Zekic Nikola (Srb.) 1 7 3 3
11.10.22
08:05
Daljev Pavle (Srb.) (2124) 2 6 6 6 I H2H O
Rakic Strahinja (Srb.) (1735) 1 7 1 1
11.10.22
10:24
Cungu Rrezart () (788) 2 6 6 I H2H O
Novakovic Novak (Srb.) 0 2 2
11.10.22
09:59
Obradovic Dusan (Srb.) (860) 2 7 6 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 0 5 1
11.10.22
10:49
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 6 I H2H O
Micov Stefan (Mac.) (1415) 0 3 4
11.10.22
11:45
Pavlovic Luka (Fra.) (1016) 2 3 6 6 I H2H O
Dima Dragos (Rum.) (1336) 1 6 4 4
11.10.22
11:51
Snitari Ilya (Mda.) (532) 2 6 7 I H2H O
Rieder Horst (Tal.) (1531) 0 1 5
10.10.22
08:00
Pavlovic Luka (Fra.) (1006) 2 6 6 I H2H O
Mardjonovic Aleksa (Srb.) 0 1 1
10.10.22
08:28
Rieder Horst (Tal.) (1515) 2 6 6 I H2H O
Zekic Nikola (Srb.) 0 1 4
10.10.22
08:26
Dima Dragos (Rum.) (1321) 2 6 6 I H2H O
Micov Stefan (Mac.) (1395) 0 2 2
10.10.22
11:10
Prihodko Oleg (Ukr.) (386) 2 6 6 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 0 0 0
10.10.22
09:42
Nedic Andrej (BaH.) (1202) 2 6 6 I H2H O
Rakic Strahinja (Srb.) (1735) 0 1 2
10.10.22
10:08
Hodzic Alen Moritz (Nem.) (1860) 2 6 6 I H2H O
Drinic Milan (Srb.) (1660) 0 1 2
10.10.22
11:00
Cungu Rrezart () (780) 2 7 6 I H2H O
Vojinovic Lazar (Srb.) (1972) 0 5 3
10.10.22
11:25
Obradovic Dusan (Srb.) (849) 2 7 6 I H2H O
Novakovic Novak (Srb.) 0 5 0
10.10.22
10:08
Hodzic Vanja (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Drinic Milan (Srb.) (1660) 0 1 2
09.10.22
08:00
Maskow Lukas (Nem.) 2 5 6 6 I H2H O
Van Donselaar Freek (Hol.) 1 7 3 2
09.10.22
09:30
Weng Jing Long (Hol.) (1554) I H2H O
Visker Niels (Hol.) (1794)
09.10.22
10:09
Galimardanov Oscar (Rus.) (1860) 2 6 7 I H2H O
Cubelic Karlo (Nem.) (1600) 0 4 5
09.10.22
10:36
Heyman Christopher (Bel.) (574) 2 6 6 I H2H O
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 0 3 2
08.10.22
08:06
Visker Niels (Hol.) (1794) 2 6 6 I H2H O
Hendrikx Jim (Hol.) 0 4 2
08.10.22
08:00
Galimardanov Oscar (Rus.) (1860) 1 6 1 I H2H O
Sabanin Yan (Rus.) (917) 0 0 0
08.10.22
09:56
Weng Jing Long (Hol.) (1554) 2 6 6 I H2H O
Haliak Mikalai (Biel.) (851) 0 3 4
08.10.22
09:20
Cubelic Karlo (Nem.) (1600) 2 6 3 6 I H2H O
Williams Aaron James (Nem.) 1 3 6 4
08.10.22
12:54
Heyman Christopher (Bel.) (574) 2 6 6 I H2H O
Pontjodikromo Sidane (Hol.) (797) 0 3 4
08.10.22
16:44
Maskow Lukas (Nem.) 2 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 1 6 2 3
08.10.22
14:45
Van Donselaar Freek (Hol.) 2 6 0 7 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 1 4 6 5
08.10.22
11:00
Pieri Samuele (Tal.) (1486) 2 4 6 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 1 6 2 1
08.10.22
13:39
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 4 7 6 I H2H O
Jahn Jeremy (Nem.) (640) 1 6 6 2
07.10.22
10:02
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 7 6 I H2H O
Weng Jing Long (Hol.) (1554) 0 5 2
07.10.22
08:00
Cubelic Karlo (Nem.) (1600) 2 6 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 0 1 0
07.10.22
09:30
Kahlke Jannis (Nem.) (1585) I H2H O
Pontjodikromo Sidane (Hol.) (797)
07.10.22
11:00
Jahn Jeremy (Nem.) (640) 2 6 7 I H2H O
Williams Aaron James (Nem.) 0 3 6
07.10.22
10:31
Galimardanov Oscar (Rus.) (1860) 2 7 6 I H2H O
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 0 5 2
07.10.22
14:01
Haliak Mikalai (Biel.) (851) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 3 3
07.10.22
12:22
Visker Niels (Hol.) (1794) 2 6 7 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 0 4 6
06.10.22
08:08
Weng Jing Long (Hol.) (1554) 2 3 6 7 I H2H O
Maskow Lukas (Nem.) 1 6 3 6
06.10.22
08:00
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Sabanin Yan (Rus.) (917) 0 1 3
06.10.22
09:19
Williams Aaron James (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 4 2
06.10.22
09:30
Haliak Mikalai (Biel.) (851) 2 6 3 6 I H2H O
Pierre Hugo (Fra.) (1608) 1 2 6 3
06.10.22
11:00
Heyman Christopher (Bel.) (574) 2 6 6 I H2H O
Visker Niels (Hol.) (1794) 0 3 3
06.10.22
12:52
Galimardanov Oscar (Rus.) (1860) 2 6 7 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 0 4 6
06.10.22
12:39
Pontjodikromo Sidane (Hol.) (797) 2 3 6 7 I H2H O
Cubelic Karlo (Nem.) (1600) 1 6 4 5
06.10.22
12:30
Hendrikx Jim (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 0 1 1
05.10.22
08:00
Heyman Christopher (Bel.) (574) 2 6 6 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 0 4 4
05.10.22
08:02
Visker Niels (Hol.) (1794) 2 6 6 I H2H O
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 0 3 2
05.10.22
09:25
Hendrikx Jim (Hol.) 2 4 7 6 I H2H O
Cubelic Karlo (Nem.) (1600) 1 6 6 3
05.10.22
09:30
Guiovanna Nathan () 2 3 6 6 I H2H O
Kahlke Jannis (Nem.) (1585) 1 6 3 2
05.10.22
11:37
Weng Jing Long (Hol.) (1554) 2 6 6 I H2H O
Avetisyan Michael (Nem.) 0 0 4
05.10.22
11:00
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Maskow Lukas (Nem.) 0 0 3
05.10.22
12:30
Jahn Jeremy (Nem.) (640) 2 6 4 6 I H2H O
Haliak Mikalai (Biel.) (851) 1 4 6 2
05.10.22
12:58
Pierre Hugo (Fra.) (1608) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 3 2
04.10.22
09:30
Heyman Christopher (Bel.) (574) 2 7 7 I H2H O
Galimardanov Oscar (Rus.) (1860) 0 6 5
04.10.22
08:00
Jahn Jeremy (Nem.) (640) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 3 2
04.10.22
08:03
Williams Aaron James (Nem.) 2 4 7 7 I H2H O
Pierre Hugo (Fra.) (1608) 1 6 6 6
04.10.22
11:09
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 0 4 3
04.10.22
11:29
Cubelic Karlo (Nem.) (1600) 2 6 6 I H2H O
Kahlke Jannis (Nem.) (1585) 0 0 2
04.10.22
12:41
Pontjodikromo Sidane (Hol.) (797) 2 6 7 I H2H O
Hendrikx Jim (Hol.) 0 3 5
04.10.22
12:30
Laurent Yanais (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Avetisyan Michael (Nem.) (1985) 0 3 2
03.10.22
12:30
Visker Niels (Hol.) (1795) 2 6 6 I H2H O
Galimardanov Oscar (Rus.) (1858) 0 4 3
03.10.22
11:00
Haliak Mikalai (Biel.) (849) 2 6 6 I H2H O
Williams Aaron James (Nem.) 0 4 2
03.10.22
14:15
Heyman Christopher (Bel.) (569) 2 6 6 I H2H O
Bastiaansen Pepijn (Hol.) 0 0 1
02.10.22
08:00
Ambarzumjan Edison (Nem.) (1795) 2 6 6 I H2H O
Antonescu Vasile (Rum.) (1091) 0 2 3
02.10.22
08:00
Skobelev Stefan (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Tresca Giuseppe (Tal.) (1037) 0 4 4
02.10.22
08:00
Korsgaard Henrik Heise (Dán.) (1435) 1 5 I H2H O
Ingarao Alessandro (Tal.) (1568) 0 2
02.10.22
09:30
Fantini Luca (Tal.) (1155) 1 6 2 I H2H O
De Vincentis Matteo (Tal.) (1954) 0 2 1
02.10.22
09:30
Vilaro Alejo (Arg.) (1858) 2 6 6 I H2H O
Caruso Antonio (Tal.) 0 2 1
02.10.22
09:30
Martin Manzano Juan Cruz (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Taddia Leonardo (Tal.) (1897) 0 4 0
02.10.22
11:03
Mazzeschi Emanuele (Tal.) 2 2 6 6 I H2H O
Fantini Andrea () 1 6 2 1
02.10.22
12:36
Fantini Luca (Tal.) (1155) 2 7 6 I H2H O
Ambarzumjan Edison (Nem.) (1795) 0 5 4
02.10.22
11:34
Korsgaard Henrik Heise (Dán.) (1435) 2 6 6 I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.) 0 3 4
01.10.22
08:00
Korsgaard Henrik Heise (Dán.) (1435) 2 6 6 I H2H O
Parenti Luca (Tal.) 0 3 0
01.10.22
08:00
Taddia Leonardo (Tal.) (1897) 2 6 6 I H2H O
Mazzeschi Emanuele (Tal.) 0 3 0
01.10.22
09:30
Ingarao Alessandro (Tal.) (1568) 2 6 6 I H2H O
Vilaro Alejo (Arg.) (1858) 0 2 3
01.10.22
09:30
Fantini Luca (Tal.) (1155) 2 6 6 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 0 3 1
01.10.22
09:30
Babinciuc Ilie (Mda.) I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.)
01.10.22
11:00
Tresca Giuseppe (Tal.) (1037) 2 7 6 I H2H O
Martin Manzano Juan Cruz (Arg.) 0 5 3
01.10.22
11:00
Ambarzumjan Edison (Nem.) (1795) 2 6 6 I H2H O
Rieder Horst (Tal.) (1506) 0 3 4
01.10.22
12:30
De Vincentis Matteo (Tal.) (1954) 2 6 3 7 I H2H O
Korsgaard Henrik Heise (Dán.) (1435) 1 4 6 6
01.10.22
11:00
Baldovinetti Guelfo (Tal.) 1 5 I H2H O
D'Orazi Mattia (Tal.) 0 2
01.10.22
16:00
Martin Manzano Juan Cruz (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Baldovinetti Guelfo (Tal.) 0 2 1
01.10.22
16:10
Vilaro Alejo (Arg.) (1858) 2 6 7 I H2H O
Parenti Luca (Tal.) 0 2 6
01.10.22
15:10
Caruso Antonio (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Virgili Augusto (Tal.) (1943) 0 4 3
01.10.22
14:54
Taddia Leonardo (Tal.) (1897) 2 6 6 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 0 4 2
01.10.22
09:30
Skobelev Stefan (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Fantini Andrea () 0 2 2
30.09.22
08:00
Caruso Antonio (Tal.) I H2H O
Ambarzumjan Edison (Nem.) (1795)
30.09.22
08:00
De Vincentis Matteo (Tal.) (1954) I H2H O
Fomin Sergey (Uzb.) (366)
30.09.22
12:30
D'Orazi Mattia (Tal.) I H2H O
Fomin Sergey (Uzb.) (366)
29.09.22
09:56
Radovanovic Tadija (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 0 3 4
29.09.22
09:41
Skobelev Stefan (Srb.) 2 6 7 I H2H O
Virgili Augusto (Tal.) (1943) 0 4 6
29.09.22
16:54
Martin Manzano Juan Cruz (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Rieder Horst (Tal.) (1506) 0 2 1
29.09.22
16:58
Antonescu Vasile (Rum.) (1091) 2 6 7 I H2H O
Vilaro Alejo (Arg.) (1858) 0 3 6
28.09.22
08:00
Fantini Luca (Tal.) (1155) I H2H O
Pieri Samuele (Tal.) (1479)
28.09.22
08:09
Ambarzumjan Edison (Nem.) (1795) 2 4 6 6 I H2H O
Tresca Giuseppe (Tal.) (1037) 1 6 4 3
28.09.22
08:00
Virgili Augusto (Tal.) (1943) 2 7 3 6 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 1 6 6 4
28.09.22
09:53
Antonescu Vasile (Rum.) (1091) 2 6 2 6 I H2H O
Ingarao Alessandro (Tal.) (1568) 1 4 6 3
28.09.22
19:43
Caruso Antonio (Tal.) 2 6 7 I H2H O
Rieder Horst (Tal.) (1506) 0 4 5
28.09.22
19:16
Taddia Leonardo (Tal.) (1897) 2 6 6 I H2H O
Vilaro Alejo (Arg.) (1858) 0 3 4
28.09.22
20:22
Korsgaard Henrik Heise (Dán.) (1435) 2 6 6 I H2H O
D'Orazi Mattia (Tal.) 0 3 2
28.09.22
21:21
De Vincentis Matteo (Tal.) (1954) 2 6 6 I H2H O
Parenti Luca (Tal.) 0 1 0
28.09.22
08:05
Fantini Luca (Tal.) (1155) 2 6 6 I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.) 0 4 4
27.09.22
08:08
Ingarao Alessandro (Tal.) (1568) 2 7 6 I H2H O
Taddia Leonardo (Tal.) (1897) 0 5 2
27.09.22
08:04
De Vincentis Matteo (Tal.) (1954) 2 6 6 I H2H O
D'Orazi Mattia (Tal.) 0 2 3
27.09.22
09:33
Martin Manzano Juan Cruz (Arg.) 2 4 7 6 I H2H O
Caruso Antonio (Tal.) 1 6 5 0
27.09.22
09:26
Tresca Giuseppe (Tal.) (1037) 2 6 6 I H2H O
Rieder Horst (Tal.) (1506) 0 4 2
27.09.22
11:00
Fomin Sergey (Uzb.) (366) 2 6 6 I H2H O
Parenti Luca (Tal.) 0 4 3
27.09.22
11:02
Virgili Augusto (Tal.) (1943) 2 1 7 7 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 1 6 6 6
27.09.22
14:00
Fantini Luca (Tal.) (1155) 2 6 6 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 0 4 2
26.09.22
08:00
Radovanovic Tadija (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Pieri Samuele (Tal.) (1485) 0 3 4
26.09.22
08:00
Fantini Luca (Tal.) (1154) 2 4 6 6 I H2H O
Virgili Augusto (Tal.) (1943) 1 6 4 2
26.09.22
10:06
Antonescu Vasile (Rum.) (1090) 2 6 6 7 I H2H O
Taddia Leonardo (Tal.) (2084) 1 7 4 6
26.09.22
12:53
Tresca Giuseppe (Tal.) (1031) 2 2 6 7 I H2H O
Caruso Antonio (Tal.) 1 6 3 6
26.09.22
12:30
Korsgaard Henrik Heise (Dán.) (1435) 2 6 6 I H2H O
Fomin Sergey (Uzb.) (364) 0 3 2
18.09.22
10:03
Genov Anthony (Bul.) (1594) 2 6 6 I H2H O
Smit Jasper (Hol.) (706) 0 3 4
18.09.22
10:05
Hendrikx Jim (Hol.) 2 3 7 6 I H2H O
Van Der Heijden Enzo () 1 6 5 0
18.09.22
11:36
Khoeblal Elgin (Hol.) (1132) 2 2 6 6 I H2H O
Kijametovic Aziz (BaH.) (906) 1 6 4 4
18.09.22
12:51
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 2 6 I H2H O
Rieder Horst (Tal.) (1496) 1 4 6 4
18.09.22
14:05
Van Zijl Twan (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Van Donselaar Freek (Hol.) 0 5 1
17.09.22
08:00
Wassermann Miko (Hol.) 2 6 2 6 I H2H O
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 1 0 6 4
17.09.22
08:00
Khoeblal Elgin (Hol.) (1132) 2 6 5 6 I H2H O
Rieder Horst (Tal.) (1496) 1 2 7 2
17.09.22
08:00
Martinez Mateo Nicolas (Arg.) (726) 2 7 6 I H2H O
Minakov Mikhail (Rus.) (1222) 0 6 2
17.09.22
10:00
Van Donselaar Freek (Hol.) 2 6 6 6 I H2H O
Haddouch Idriss (Bel.) 1 7 2 3
17.09.22
10:00
Van Zijl Twan (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Bult Julius (Hol.) 0 1 0
17.09.22
11:15
Hendrikx Jim (Hol.) 2 6 4 7 I H2H O
Bredschneijder Ole () 1 3 6 5
17.09.22
11:42
Smit Jasper (Hol.) (706) 2 6 6 I H2H O
Van Den Berg Rob (Hol.) 0 4 4
17.09.22
12:30
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Minakov Mikhail (Rus.) (1222) 0 3 2
17.09.22
12:30
Rieder Horst (Tal.) (1496) 1 6 I H2H O
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 0 3
17.09.22
14:00
Kijametovic Aziz (BaH.) (906) 2 3 6 6 I H2H O
Martinez Mateo Nicolas (Arg.) (726) 1 6 3 3
17.09.22
20:23
Khoeblal Elgin (Hol.) (1132) 2 7 7 I H2H O
Jans Jarno (Hol.) (1029) 0 6 5
17.09.22
18:45
Genov Anthony (Bul.) (1594) 2 6 3 6 I H2H O
Wassermann Miko (Hol.) 1 4 6 4
17.09.22
17:57
Van Der Heijden Enzo () 2 7 4 6 I H2H O
Muller Rik (Hol.) 1 5 6 2
16.09.22
16:00
Genov Anthony (Bul.) (1594) 2 6 6 I H2H O
Hendrikx Jim (Hol.) 0 3 1
16.09.22
16:13
Van Den Berg Rob (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Muller Rik (Hol.) 0 2 2
16.09.22
16:00
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Haddouch Idriss (Bel.) 0 2 3
16.09.22
18:47
Jans Jarno (Hol.) (1029) 2 6 6 I H2H O
Van Der Heijden Enzo () 0 2 0
16.09.22
17:35
Smit Jasper (Hol.) (706) 2 7 4 6 I H2H O
Bredschneijder Ole () 1 5 6 0
15.09.22
08:07
Minakov Mikhail (Rus.) (1222) 2 6 4 6 I H2H O
Hendrikx Jim (Hol.) 1 3 6 3
15.09.22
08:08
Kijametovic Aziz (BaH.) (906) 2 6 6 I H2H O
Smit Jasper (Hol.) (706) 0 2 4
15.09.22
08:00
Khoeblal Elgin (Hol.) (1132) 2 3 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 1 6 4 0
15.09.22
09:42
Muller Rik (Hol.) 2 3 6 6 I H2H O
Rieder Horst (Tal.) (1496) 1 6 2 3
15.09.22
09:30
Van Baal Aloys Johannes Willem (Hol.) I H2H O
Martinez Mateo Nicolas (Arg.) (726)
15.09.22
10:53
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Bredschneijder Ole () 0 4 2
15.09.22
11:00
Jans Jarno (Hol.) (1029) 2 6 6 6 I H2H O
Wassermann Miko (Hol.) 1 7 3 2
15.09.22
12:37
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 2 6 7 I H2H O
Bult Julius (Hol.) 0 0 6
15.09.22
12:30
Martinez Mateo Nicolas (Arg.) (726) 2 6 6 I H2H O
Van Donselaar Freek (Hol.) 0 2 2
14.09.22
08:05
Smit Jasper (Hol.) (706) 2 6 6 I H2H O
Haddouch Idriss (Bel.) 0 1 1
14.09.22
08:05
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 2 6 6 I H2H O
Van Der Heijden Enzo () 0 2 1
14.09.22
08:09
Minakov Mikhail (Rus.) (1222) 2 6 0 7 I H2H O
Van Baal Aloys Johannes Willem (Hol.) 1 4 6 6
14.09.22
09:23
Rieder Horst (Tal.) (1496) 2 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 0 3 1
14.09.22
09:29
Khoeblal Elgin (Hol.) (1132) 2 6 3 7 I H2H O
Van Den Berg Rob (Hol.) 1 1 6 6
14.09.22
10:59
Martinez Mateo Nicolas (Arg.) (726) 2 6 7 6 I H2H O
Genov Anthony (Bul.) (1594) 1 7 6 2
14.09.22
12:18
Kijametovic Aziz (BaH.) (906) 2 6 6 I H2H O
Bredschneijder Ole () 0 4 3
14.09.22
12:00
Frunza Nicolae (Rum.) (590) I H2H O
Wassermann Miko (Hol.)
14.09.22
11:11
Wassermann Miko (Hol.) 2 6 7 I H2H O
Bult Julius (Hol.) 0 2 5
13.09.22
08:11
Van Der Heijden Enzo () 2 6 6 I H2H O
Wassermann Miko (Hol.) 0 2 3
13.09.22
08:00
Jans Jarno (Hol.) (1029) 2 6 6 I H2H O
Frunza Nicolae (Rum.) (590) 0 4 1
13.09.22
08:16
Genov Anthony (Bul.) (1594) 2 6 6 I H2H O
Minakov Mikhail (Rus.) (1222) 0 4 1
13.09.22
09:47
Rieder Horst (Tal.) (1496) 2 7 4 6 I H2H O
Van Den Berg Rob (Hol.) 1 6 6 3
13.09.22
09:30
Muller Rik (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 0 4 1
13.09.22
10:18
Van Baal Aloys Johannes Willem (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Hendrikx Jim (Hol.) 0 3 3
13.09.22
12:05
Bredschneijder Ole () 2 6 6 I H2H O
Haddouch Idriss (Bel.) 0 4 4
13.09.22
10:58
Kijametovic Aziz (BaH.) (906) 2 3 7 6 I H2H O
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 1 6 6 4
12.09.22
10:49
Jans Jarno (Hol.) (1256) 2 6 7 I H2H O
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 0 3 5
12.09.22
08:00
Khoeblal Elgin (Hol.) (1348) 2 6 6 I H2H O
Muller Rik (Hol.) 0 2 0
12.09.22
08:00
Van Zijl Twan (Hol.) I H2H O
De Krom Michiel (Hol.) (864)
12.09.22
09:30
Kijametovic Aziz (BaH.) (902) 2 6 6 I H2H O
Haddouch Idriss (Bel.) 0 2 1
12.09.22
09:50
Genov Anthony (Bul.) (1570) 2 7 6 I H2H O
Van Baal Aloys Johannes Willem (Hol.) 0 5 2
12.09.22
11:00
Martinez Mateo Nicolas (Arg.) (665) 2 6 6 I H2H O
Hendrikx Jim (Hol.) 0 2 2
12.09.22
08:00
Van Den Berg Rob (Hol.) 2 4 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 1 6 3 4
12.09.22
08:00
Smit Jasper (Hol.) (706) 2 6 6 I H2H O
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 0 2 4
12.09.22
11:00
Frunza Nicolae (Rum.) (580) 2 7 2 7 I H2H O
Van Der Heijden Enzo () 1 6 6 6
14.08.22
07:06
Radovanovic Tadija (Srb.) 2 7 7 I H2H O
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1413) 0 6 5
14.08.22
07:02
Skobelev Stefan (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Konowczuk Wadym (Ukr.) 0 3 2
14.08.22
07:03
Schinas Stephanos (Gr) (1792) 2 6 3 6 I H2H O
Iaconi Jerome (Aus.) 1 3 6 3
14.08.22
08:37
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 2 7 I H2H O
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 1 4 6 5
14.08.22
09:35
Torski Osman (Nem.) 2 4 6 6 I H2H O
Thanos Aristotelis (Gr) (1130) 1 6 2 1
13.08.22
10:45
Torski Osman (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Klok Denys (Rus.) (726) 0 4 4
13.08.22
10:31
Radovanovic Tadija (Srb.) 2 6 4 6 I H2H O
Bottino Edoardo (Tal.) 1 3 6 4
13.08.22
07:00
Konowczuk Wadym (Ukr.) 2 2 6 6 I H2H O
Elamin Ammar (Ír.) 1 6 2 4
13.08.22
10:41
Thanos Aristotelis (Gr) (1130) 2 6 6 I H2H O
Berry Noah (USA) 0 4 2
13.08.22
07:00
Schinas Stephanos (Gr) (1792) 1 6 1 I H2H O
Basalyha Tsimafei (Biel.) 0 4 0
13.08.22
08:30
Iaconi Jerome (Aus.) 2 6 4 6 I H2H O
Spyropoulos Athanasios (Gr) 1 0 6 0
13.08.22
09:46
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1413) 1 6 I H2H O
Leather Joe (V.Br.) 0 3
13.08.22
07:00
Skobelev Stefan (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Kresina Adam (ČR) 0 1 1
13.08.22
08:30
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 2 4 6 6 I H2H O
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 1 6 2 2
12.08.22
07:00
Klok Denys (Rus.) (726) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 4 1
12.08.22
08:36
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 2 3 6 6 I H2H O
Schinas Stephanos (Gr) (1792) 1 6 0 1
12.08.22
10:43
Bottino Edoardo (Tal.) 2 6 7 I H2H O
Elamin Ammar (Ír.) 0 2 5
12.08.22
10:48
Xilas Ioannis (Gr) (1910) 2 6 1 6 I H2H O
Iaconi Jerome (Aus.) 1 2 6 3
12.08.22
07:02
Torski Osman (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Leather Joe (V.Br.) 0 1 1
12.08.22
08:48
Kresina Adam (ČR) 2 4 6 6 I H2H O
Spyropoulos Athanasios (Gr) 1 6 2 4
12.08.22
08:41
Thanos Aristotelis (Gr) (1130) 2 3 6 6 I H2H O
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 1 6 1 1
12.08.22
07:06
Radovanovic Tadija (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Konowczuk Wadym (Ukr.) 0 4 4
11.08.22
07:03
Bottino Edoardo (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Jerome (Aus.) 0 1 2
11.08.22
07:03
Berry Noah (USA) 2 6 7 I H2H O
Elamin Ammar (Ír.) 0 1 6
11.08.22
07:08
Radovanovic Tadija (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Basalyha Tsimafei (Biel.) 0 0 4
11.08.22
11:25
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1413) 2 6 1 6 I H2H O
Kresina Adam (ČR) 1 1 6 3
11.08.22
08:32
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 2 6 2 6 I H2H O
Leather Joe (V.Br.) 1 3 6 3
11.08.22
08:30
Torski Osman (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.) 0 2 3
11.08.22
10:00
Thanos Aristotelis (Gr) (1130) 2 6 6 I H2H O
Spyropoulos Athanasios (Gr) 0 0 1
11.08.22
08:30
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 7 6 I H2H O
Konowczuk Wadym (Ukr.) 0 6 2
10.08.22
08:30
Klok Denys (Rus.) (726) 2 6 6 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 0 2 2
10.08.22
10:00
Torski Osman (Nem.) (1792) 2 6 6 I H2H O
Schinas Stephanos (Gr) 0 1 2
10.08.22
07:00
Berry Noah (USA) 2 6 6 I H2H O
Bottino Edoardo (Tal.) 0 4 0
10.08.22
08:30
Xilas Ioannis (Gr) (1910) 2 6 6 I H2H O
Elamin Ammar (Ír.) 0 3 3
10.08.22
07:02
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1413) 2 6 6 I H2H O
Spyropoulos Athanasios (Gr) 0 1 0
10.08.22
10:01
Leather Joe (V.Br.) 2 6 7 I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.) 0 1 5
10.08.22
07:00
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 2 7 3 6 I H2H O
Kresina Adam (ČR) 1 5 6 1
09.08.22
07:00
Leather Joe (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Schinas Stephanos (Gr) (1792) 0 3 4
09.08.22
08:30
Berry Noah (USA) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Jerome (Aus.) 0 3 1
09.08.22
08:30
Xilas Ioannis (Gr) (1910) 2 6 6 I H2H O
Bottino Edoardo (Tal.) 0 3 1
09.08.22
07:00
Thanos Aristotelis (Gr) (1413) 2 6 6 I H2H O
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1130) 0 1 0
09.08.22
07:00
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 2 6 6 I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.) 0 3 1
09.08.22
08:30
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 2 7 6 I H2H O
Spyropoulos Athanasios (Gr) 0 6 2
09.08.22
11:00
Klok Denys (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Konowczuk Wadym (Ukr.) 0 3 2
08.08.22
07:07
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 3 6 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 1 0 6 4
08.08.22
08:32
Skobelev Stefan (Srb.) 2 7 3 7 I H2H O
Schinas Stephanos (Gr) (1792) 1 6 6 6
08.08.22
09:39
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 2 2 6 6 I H2H O
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1435) 1 6 1 0
08.08.22
08:30
Thanos Aristotelis (Gr) (1121) 2 6 6 I H2H O
Kresina Adam (ČR) 0 2 3
08.08.22
10:00
Elamin Ammar (Ír.) 2 7 6 I H2H O
Iaconi Jerome (Aus.) 0 6 3
08.08.22
11:15
Berry Noah (USA) 2 6 6 I H2H O
Xilas Ioannis (Gr) (1960) 0 2 3
07.08.22
07:03
Radovanovic Tadija (Srb.) 2 6 4 6 I H2H O
Leather Joe (V.Br.) 1 2 6 3
07.08.22
06:57
Spyropoulos Athanasios (Gr) 2 6 6 I H2H O
Konowczuk Wadym (Ukr.) 0 4 2
07.08.22
08:38
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 6 I H2H O
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 0 2 3
07.08.22
09:00
Klok Denys (Rus.) (730) 2 3 7 7 I H2H O
Fekete Janos (Svk) 1 6 5 5
07.08.22
10:13
Thanos Aristotelis (Gr) (1121) 2 6 6 I H2H O
Xilas Ioannis (Gr) (1960) 0 2 4
06.08.22
07:00
Radovanovic Tadija (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Schinas Stephanos (Gr) (1792) 0 1 1
06.08.22
07:04
Leather Joe (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.) 0 3 4
06.08.22
08:31
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 2 6 1 6 I H2H O
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1435) 1 4 6 2
06.08.22
08:30
Keisidis Christos (Gr) (2127) I H2H O
Stergiou Athanasios (Gr)
06.08.22
08:30
Klok Denys (Rus.) (730) 2 7 6 I H2H O
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 0 6 2
06.08.22
10:06
Fekete Janos (Svk) 2 6 6 I H2H O
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 0 4 3
06.08.22
10:00
Xilas Ioannis (Gr) (1960) 2 6 6 I H2H O
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886) 0 4 2
05.08.22
07:00
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886) 2 7 4 6 I H2H O
Klok Denys (Rus.) (730) 1 5 6 4
05.08.22
09:30
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1435) I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) (1612)
05.08.22
09:28
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 2 6 6 I H2H O
Stergiou Athanasios (Gr) 0 0 0
05.08.22
09:10
Leather Joe (V.Br.) 2 6 1 6 I H2H O
Spyropoulos Athanasios (Gr) 1 4 6 2
05.08.22
10:36
Thanos Aristotelis (Gr) (1121) 2 6 3 7 I H2H O
Fekete Janos (Svk) 1 4 6 6
05.08.22
07:06
Stergiou Ioannis (Gr) (1816) 2 6 4 6 I H2H O
Schinas Stephanos (Gr) (1792) 1 0 6 1
05.08.22
07:02
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 2 3 6 6 I H2H O
Konowczuk Wadym (Ukr.) 1 6 3 0
04.08.22
07:08
Xilas Ioannis (Gr) (1960) 2 6 6 I H2H O
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 0 2 1
04.08.22
07:00
Popov Vladimir (Bul.) I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) (1612)
04.08.22
07:00
Schinas Stephanos (Gr) (1792) 2 7 6 I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) (1612) 0 6 2
04.08.22
09:00
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 2 7 6 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 1 6 6 1
04.08.22
10:00
Klok Denys (Rus.) (730) 2 6 6 I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.) 0 2 1
04.08.22
10:00
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886) 2 6 6 I H2H O
Konowczuk Wadym (Ukr.) 0 2 2
03.08.22
07:02
Fekete Janos (Svk) 2 6 2 7 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 1 3 6 5
03.08.22
07:00
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886) 2 6 6 I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.) 0 4 1
03.08.22
08:30
Klok Denys (Rus.) (730) 2 6 6 I H2H O
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 0 3 4
03.08.22
08:33
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 2 6 6 I H2H O
Spyropoulos Athanasios (Gr) 0 4 1
03.08.22
10:00
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 2 6 6 I H2H O
Popov Vladimir (Bul.) 0 3 4
02.08.22
07:04
Skobelev Stefan (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Konowczuk Wadym (Ukr.) 0 2 2
02.08.22
07:00
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 2 6 6 I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) (1612) 0 3 2
02.08.22
08:06
Thanos Aristotelis (Gr) (1121) 2 6 6 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 0 1 4
02.08.22
08:30
Oumaouche Rayane (Fra.) (1886) 2 6 6 I H2H O
Gemouchidis Paris (Gr) (1497) 0 1 3
02.08.22
10:11
Xilas Ioannis (Gr) (1960) 2 6 6 I H2H O
Leather Joe (V.Br.) 0 2 4
02.08.22
10:00
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1435) 2 6 2 6 I H2H O
Popov Vladimir (Bul.) 1 2 6 3
01.08.22
07:06
Xilas Ioannis (Gr) (1989) 2 6 6 I H2H O
Spyropoulos Athanasios (Gr) 0 1 2
01.08.22
07:06
Kyratzis Sergis (Cyp.) (1999) 2 6 5 6 I H2H O
Leather Joe (V.Br.) 1 1 7 1
01.08.22
08:30
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 2 6 1 6 I H2H O
Podorozhnyi Artem (Ukr.) (1460) 1 4 6 1
01.08.22
08:30
Kalovelonis Markos (Gr) (1652) 2 6 6 I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) (925) 0 3 3
01.08.22
10:00
Gemouchidis Paris (Gr) 2 6 6 I H2H O
Skobelev Stefan (Srb.) (1497) 0 1 3
01.08.22
11:28
Klok Denys (Rus.) (734) 2 6 6 I H2H O
Konowczuk Wadym (Ukr.) 0 2 2
01.08.22
11:43
Thanos Aristotelis (Gr) (1136) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 1 2
01.08.22
13:03
Fekete Janos (Svk) 2 6 6 I H2H O
Radovanovic Tadija (Srb.) 0 2 4
31.07.22
08:02
Utrilla Luis (Špan.) 2 2 6 6 I H2H O
Quesada Perez Tomas (Špan.) 1 6 2 3
31.07.22
08:00
Plans Jorge (Špan.) I H2H O
Fabre Antoni (Fra.)
31.07.22
10:30
Ouahab Lamine (Mar.) (1061) 2 6 6 I H2H O
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 0 4 1
31.07.22
11:00
Berry Noah (USA) I H2H O
Andersson Oliver (Švé.)
31.07.22
09:54
Campana Lee Gerard (J.Kor.) (1753) 2 7 6 I H2H O
Del Castillo Pol (Špan.) (1652) 0 6 2
31.07.22
08:05
Plans Jorge (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1867) 0 3 3
30.07.22
08:00
Berry Noah (USA) 2 5 6 7 I H2H O
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 1 7 4 5
30.07.22
08:00
Utrilla Luis (Špan.) 2 6 3 6 I H2H O
Eminefendic Ervin Haris (Tal.) 1 1 6 2
30.07.22
11:17
Del Castillo Pol (Špan.) (1652) 2 6 6 I H2H O
Vilaro Alejo (Arg.) (1586) 0 4 0
30.07.22
10:15
Otin Pol (Špan.) I H2H O
Fillat Gimenez Oriol (Špan.)
30.07.22
13:12
Campana Lee Gerard (J.Kor.) (1753) 2 6 7 I H2H O
Calvo Barcelo Fermin (Arg.) 0 1 6
30.07.22
10:55
Ouahab Lamine (Mar.) (1061) 2 6 6 I H2H O
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) 0 1 1
30.07.22
12:40
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1867) 2 6 6 I H2H O
Fabre Antoni (Fra.) 0 1 1
30.07.22
12:30
Pujol Navarro Bruno (Špan.) (792) I H2H O
Plans Jorge (Špan.)
30.07.22
14:00
Andersson Oliver (Švé.) I H2H O
Naharro David (Špan.)
30.07.22
15:35
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1753) I H2H O
Quesada Perez Tomas (Špan.)
29.07.22
08:00
Calvo Barcelo Fermin (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Eminefendic Ervin Haris (Tal.) 0 1 3
29.07.22
08:00
Otin Pol (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Utrilla Luis (Špan.) 0 2 3
29.07.22
08:00
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 1 4 I H2H O
Pujol Navarro Bruno (Špan.) (792) 0 0
29.07.22
09:30
Vilaro Alejo (Arg.) (1586) 2 3 7 6 I H2H O
Plans Jorge (Špan.) 1 6 6 3
29.07.22
09:30
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) 2 4 6 6 I H2H O
Del Castillo Pol (Špan.) (1652) 1 6 2 2
29.07.22
11:00
Campana Lee Gerard (J.Kor.) (1753) 2 6 6 I H2H O
Ouahab Lamine (Mar.) (1061) 0 3 3
29.07.22
11:00
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1867) 2 7 3 7 I H2H O
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1753) 1 5 6 5
29.07.22
09:30
Fabre Antoni (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Quesada Perez Tomas (Špan.) 0 0 2
28.07.22
08:00
Vilaro Alejo (Arg.) (1586) 2 3 6 6 I H2H O
Zhu Michael (USA) (856) 1 6 0 0
28.07.22
08:46
Berry Noah (USA) 2 7 0 6 I H2H O
Plans Jorge (Špan.) 1 5 6 2
28.07.22
09:30
Alcala Gurri Max (Špan.) (708) I H2H O
Del Castillo Pol (Špan.) (1652)
28.07.22
10:46
Ouahab Lamine (Mar.) (1061) 2 6 6 6 I H2H O
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1867) 1 2 7 1
28.07.22
11:00
Keremedchiev Ivailo (Bul.) (1531) I H2H O
Fabre Antoni (Fra.)
28.07.22
11:37
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1753) 0 3 2
28.07.22
14:32
Andersson Oliver (Švé.) 2 4 6 7 I H2H O
Eminefendic Ervin Haris (Tal.) 1 6 2 6
28.07.22
13:00
Pujol Navarro Bruno (Špan.) (792) 2 6 6 I H2H O
Calvo Barcelo Fermin (Arg.) 0 3 1
27.07.22
08:00
Calvo Barcelo Fermin (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Andersson Oliver (Švé.) 0 3 2
27.07.22
08:00
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) I H2H O
Laurent Yanais (Fra.) (1985)
27.07.22
09:23
Plans Jorge (Špan.) 2 6 2 6 I H2H O
Otin Pol (Špan.) 1 2 6 1
27.07.22
09:55
Vilaro Alejo (Arg.) (1586) 2 3 6 6 I H2H O
Berry Noah (USA) 1 6 3 3
27.07.22
12:06
Alcala Gurri Max (Špan.) (708) 2 6 6 I H2H O
Keremedchiev Ivailo (Bul.) (1531) 0 4 1
27.07.22
11:00
Genov Anthony (Bul.) (1626) I H2H O
Fabre Antoni (Fra.)
27.07.22
13:44
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1867) 2 6 6 I H2H O
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 0 3 4
27.07.22
15:21
Campana Lee Gerard (J.Kor.) (1753) 2 6 6 I H2H O
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1753) 0 4 2
27.07.22
12:49
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) 2 3 6 6 I H2H O
Fabre Antoni (Fra.) 1 6 1 2
26.07.22
08:28
Del Castillo Pol (Špan.) (1652) 2 6 6 I H2H O
Keremedchiev Ivailo (Bul.) (1531) 0 4 2
26.07.22
08:25
Alcala Gurri Max (Špan.) (708) 2 6 6 I H2H O
Genov Anthony (Bul.) (1626) 0 3 0
26.07.22
09:54
Ouahab Lamine (Mar.) (1061) 2 6 6 I H2H O
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 0 2 3
26.07.22
10:14
Campana Lee Gerard (J.Kor.) (1753) 2 7 6 I H2H O
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1867) 0 6 2
26.07.22
11:13
Calvo Barcelo Fermin (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 0 4 4
26.07.22
12:23
Pujol Navarro Bruno (Špan.) (792) 2 6 6 I H2H O
Andersson Oliver (Švé.) 0 1 1
26.07.22
13:18
Vilaro Alejo (Arg.) (1586) 2 6 6 I H2H O
Otin Pol (Špan.) 0 3 2
26.07.22
14:13
Berry Noah (USA) 2 6 6 6 I H2H O
Zhu Michael (USA) (856) 1 4 7 4
25.07.22
09:30
Plans Jorge (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Zhu Michael (USA) (855) 0 1 3
25.07.22
11:21
Del Castillo Pol (Špan.) (1664) 2 6 6 I H2H O
Fabre Antoni (Fra.) 0 4 0
25.07.22
11:26
Keremedchiev Ivailo (Bul.) (1531) 2 2 6 6 I H2H O
Genov Anthony (Bul.) (1642) 1 6 3 4
25.07.22
14:08
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 4 7 7 I H2H O
Pujol Navarro Bruno (Špan.) (780) 1 6 5 6
25.07.22
12:56
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Andersson Oliver (Švé.) 0 3 1
25.07.22
09:31
Otin Pol (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Berry Noah (USA) 0 2 1
25.07.22
08:02
Ouahab Lamine (Mar.) (917) 2 7 6 I H2H O
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1762) 0 5 0
25.07.22
07:58
Campana Lee Gerard (J.Kor.) (1762) 2 6 6 I H2H O
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 0 2 3
17.07.22
08:06
Cekirge Kuzey (Tur.) (1067) 2 6 6 I H2H O
Matas Ortega Xavi (Špan.) (1430) 0 2 0
17.07.22
08:03
Tatyanin Nikita (Rus.) (1909) 2 6 6 6 I H2H O
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) 1 7 3 1
17.07.22
09:30
Bianchi Nicolas (Arg.) (2114) I H2H O
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1943)
16.07.22
08:10
Bianchi Nicolas (Arg.) (2114) 2 7 7 I H2H O
Doria Luciano (Arg.) (1624) 0 6 6
16.07.22
08:02
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) 2 5 7 6 I H2H O
Otin Pol (Špan.) 1 7 5 3
16.07.22
11:09
Cekirge Kuzey (Tur.) (1067) 2 5 6 7 I H2H O
Genov Anthony (Bul.) (1659) 1 7 2 6
16.07.22
10:59
Matas Ortega Xavi (Špan.) (1430) 2 6 4 6 I H2H O
Lopez Noah (Švaj.) (1236) 1 4 6 3
16.07.22
23:51
Tatyanin Nikita (Rus.) (1909) I H2H O
Fillat Gimenez Oriol (Špan.)
16.07.22
14:15
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1943) I H2H O
Grant William (USA) (2005)
15.07.22
08:22
Otin Pol (Špan.) 2 3 6 6 I H2H O
Bancila Alex (USA) 1 6 4 1
15.07.22
08:22
Matas Ortega Xavi (Špan.) (1430) 2 6 4 7 I H2H O
Nefve Axel (USA) (1394) 1 2 6 5
15.07.22
09:30
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) I H2H O
Galfinger Rostislav (Kaz.)
15.07.22
11:55
Cekirge Kuzey (Tur.) (1067) 2 6 6 I H2H O
Ouahab Lamine (Mar.) (928) 0 2 4
15.07.22
11:00
Genov Anthony (Bul.) (1659) 2 2 6 6 I H2H O
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 1 6 3 4
15.07.22
11:00
Lopez Noah (Švaj.) (1236) 2 6 6 7 I H2H O
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1776) 1 3 7 6
14.07.22
08:00
Grant William (USA) (2005) 2 5 6 6 I H2H O
Del Castillo Pol (Špan.) (1672) 1 7 2 3
14.07.22
08:06
Doria Luciano (Arg.) (1624) 2 6 6 I H2H O
Vilaro Alejo (Arg.) (1611) 0 4 1
14.07.22
09:30
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) I H2H O
Bueno Gil Alvaro (Špan.)
14.07.22
09:30
Giusca Teodor (Rum.) (1698) I H2H O
Matvievici Egor (Mda.)
14.07.22
10:49
Bianchi Nicolas (Arg.) (2114) 2 3 6 6 I H2H O
Butler Samm (V.Br.) (1665) 1 6 1 4
14.07.22
11:17
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1943) 2 6 7 6 I H2H O
Plans Jorge (Špan.) 1 7 5 1
14.07.22
09:58
Tatyanin Nikita (Rus.) (1909) 2 6 6 I H2H O
Matvievici Egor (Mda.) 0 4 1
13.07.22
12:30
Ouahab Lamine (Mar.) (928) 2 6 7 I H2H O
Plans Jorge (Špan.) 0 4 5
13.07.22
11:00
Vilaro Alejo (Arg.) (1611) 2 6 7 I H2H O
Eminefendic Ervin Haris (Tal.) 0 3 5
13.07.22
16:24
Doria Luciano (Arg.) (1624) 2 6 6 I H2H O
Giusca Teodor (Rum.) (1698) 0 4 3
13.07.22
08:00
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Grant William (USA) (2005) 0 3 4
13.07.22
17:27
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1776) 2 6 3 6 I H2H O
Bianchi Nicolas (Arg.) (2114) 1 2 6 3
13.07.22
14:00
Genov Anthony (Bul.) (1659) 2 7 6 I H2H O
Tatyanin Nikita (Rus.) (1909) 0 5 1
13.07.22
12:30
Nefve Axel (USA) (1394) 2 6 6 I H2H O
Bancila Alex (USA) 0 2 1
13.07.22
10:30
Cekirge Kuzey (Tur.) (1067) 2 6 6 I H2H O
Matvievici Egor (Mda.) 0 0 1
13.07.22
09:30
Del Castillo Pol (Špan.) (1672) 2 6 6 I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) (1672) 0 4 3
13.07.22
09:30
Lopez Noah (Švaj.) (1236) 2 3 6 6 I H2H O
Bottino Edoardo (Tal.) 1 6 1 2
13.07.22
08:00
Butler Samm (V.Br.) (1665) 2 7 7 I H2H O
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 0 6 5
13.07.22
15:00
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) I H2H O
Urribarrens Ramirez Iker (Špan.)
13.07.22
11:00
Matas Ortega Xavi (Špan.) (1430) 2 6 6 I H2H O
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 0 1 4
13.07.22
08:00
Otin Pol (Špan.) 2 5 6 6 I H2H O
Monclus Martin Mario (Špan.) 1 7 4 1
13.07.22
17:23
Galfinger Rostislav (Kaz.) 2 6 6 I H2H O
De Rueda De Genover Ignasi (Špan.) (1022) 0 1 4
13.07.22
11:00
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) I H2H O
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1943)
12.07.22
12:04
Ouahab Lamine (Mar.) (928) 2 6 6 I H2H O
Urribarrens Ramirez Iker (Špan.) 0 1 0
12.07.22
14:46
Matas Ortega Xavi (Špan.) (1430) 2 3 6 6 I H2H O
Vilaro Alejo (Arg.) (1611) 1 6 1 1
12.07.22
09:46
Genov Anthony (Bul.) (1659) 2 6 6 I H2H O
Doria Luciano (Arg.) (1624) 0 0 2
12.07.22
09:30
Giusca Teodor (Rum.) (1698) 2 6 6 I H2H O
Tatyanin Nikita (Rus.) (1909) 0 2 0
12.07.22
11:00
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (1943) 2 6 6 I H2H O
Nefve Axel (USA) (1394) 0 3 3
12.07.22
13:35
Del Castillo Pol (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Matvievici Egor (Mda.) (1672) 0 2 0
12.07.22
12:30
Cekirge Kuzey (Tur.) (1067) 2 6 6 6 I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) (1672) 1 4 7 2
12.07.22
09:30
Butler Samm (V.Br.) (1665) 2 6 6 I H2H O
Bottino Edoardo (Tal.) 0 2 1
12.07.22
11:02
Bancila Alex (USA) 2 2 7 6 I H2H O
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) 1 6 6 3
12.07.22
12:30
Plans Jorge (Špan.) 2 6 3 7 I H2H O
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) 1 3 6 5
12.07.22
15:09
Bueno Gil Alvaro (Špan.) I H2H O
Khomich Aleksei (Biel.) (1916)
12.07.22
08:07
Lopez Noah (Švaj.) (1236) 2 3 6 6 I H2H O
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 1 6 2 1
12.07.22
08:05
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1776) 2 6 6 I H2H O
De Rueda De Genover Ignasi (Špan.) (1022) 0 0 4
12.07.22
15:09
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 2 6 5 6 I H2H O
Eminefendic Ervin Haris (Tal.) 1 1 7 4
11.07.22
09:30
Cekirge Kuzey (Tur.) (1239) 2 6 6 I H2H O
De Rueda De Genover Ignasi (Špan.) (1030) 0 1 4
11.07.22
08:01
Ouahab Lamine (Mar.) (895) 2 1 6 6 I H2H O
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) 1 6 2 3
11.07.22
08:06
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 2 5 6 6 I H2H O
Bottino Edoardo (Tal.) 1 7 1 0
11.07.22
08:00
Nefve Axel (USA) (1290) 2 6 6 I H2H O
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) 0 3 4
11.07.22
09:56
Cekirge Kuzey (Tur.) (1239) 2 6 6 I H2H O
Del Castillo Pol (Špan.) 0 3 4
11.07.22
10:11
Bianchi Nicolas (Arg.) (2114) 2 2 6 6 I H2H O
De Rueda De Genover Ignasi (Špan.) (1030) 1 6 2 2
11.07.22
10:27
Giusca Teodor (Rum.) (1689) 2 6 5 6 I H2H O
Genov Anthony (Bul.) (1698) 1 3 7 0
11.07.22
12:50
Vilaro Alejo (Arg.) (1639) 47.12% 2 6 6 1.49 I H2H O
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 52.88% 0 4 3 2.44
11.07.22
12:09
Doria Luciano (Arg.) (1656) 45.35% 2 6 6 1.26 I H2H O
Tatyanin Nikita (Rus.) (1909) 54.65% 0 4 3 3.49
11.07.22
13:26
Grant William (USA) (2005) 46.95% 2 6 6 1.42 I H2H O
Monclus Martin Mario (Špan.) 53.05% 0 2 1 2.65
11.07.22
14:08
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Otin Pol (Špan.) 0 0 1
10.07.22
08:06
Doria Luciano (Arg.) (1656) 2 7 2 6 I H2H O
Tonejc Vito (Chor.) 1 5 6 3
10.07.22
08:00
Del Castillo Pol (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) 0 2 3
10.07.22
08:00
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) 2 6 7 I H2H O
Eminefendic Ervin Haris (Tal.) 0 3 5
10.07.22
10:42
Giusca Teodor (Rum.) (1698) 2 6 6 I H2H O
Cekirge Kuzey (Tur.) (1239) 0 4 3
10.07.22
09:47
Bottino Edoardo (Tal.) 2 3 6 6 I H2H O
Urribarrens Ramirez Iker (Špan.) 1 6 1 2
10.07.22
09:30
Tatyanin Nikita (Rus.) (1909) 2 6 6 I H2H O
Niv Benjamin (Bul.) (1727) 0 1 2
10.07.22
12:56
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Matvievici Egor (Mda.) 0 2 0
10.07.22
11:59
Lopez Noah (Švaj.) (1243) 2 7 6 I H2H O
Butler Samm (V.Br.) (1665) 0 5 3
10.07.22
11:00
Matas Ortega Xavi (Špan.) (1460) 2 6 6 I H2H O
Khomich Aleksei (Biel.) (1916) 0 4 3
10.07.22
13:20
Grant William (USA) (2005) 2 6 6 I H2H O
Otin Pol (Špan.) 0 0 0
10.07.22
14:00
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1801) I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) (1698)
10.07.22
14:30
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Monclus Martin Mario (Špan.) 0 4 4
10.07.22
14:30
Plans Jorge (Špan.) I H2H O
Amoros Ramos Pol (Špan.) (1335)
10.07.22
14:00
Muniz Hidalgo Antonio (Špan.) (1801) 2 6 6 I H2H O
Galfinger Rostislav (Kaz.) 0 1 2
10.07.22
16:03
Bancila Alex (USA) 2 6 6 I H2H O
Makhlouf Mohamed Nazim (Alž.) (2066) 0 3 1
09.07.22
08:05
Yamaguchi Rikuto (Jap.) I H2H O
Del Castillo Pol (Špan.)
09.07.22
08:00
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) 2 6 6 I H2H O
Khomich Aleksei (Biel.) (1916) 0 4 2
09.07.22
09:30
Giusca Teodor (Rum.) (1698) 2 6 1 6 I H2H O
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 1 1 6 0
09.07.22
09:44
Tonejc Vito (Chor.) 2 7 6 I H2H O
Garcia Mestre Jordi (Špan.) 0 6 4
09.07.22
13:30
Doria Luciano (Arg.) (1656) I H2H O
Vilaro Alejo (Arg.) (1639)
08.07.22
08:07
De Rueda De Genover Ignasi (Špan.) (1030) 2 7 6 I H2H O
Toledo Bague Pol (Špan.) (677) 0 6 2
08.07.22
08:00
Khomich Aleksei (Biel.) (1916) 2 7 7 I H2H O
Urribarrens Ramirez Iker (Špan.) 0 6 5
08.07.22
10:03
Giusca Teodor (Rum.) (1698) 45.35% 2 6 6 1.49 I H2H O
Butler Samm (V.Br.) (1665) 54.65% 0 1 0 2.44
08.07.22
09:30
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Genov Anthony (Bul.) (1689) 0 0 2
08.07.22
12:08
Cekirge Kuzey (Tur.) (1239) 47.64% 2 7 4 7 1.18 I H2H O
Otin Pol (Špan.) 52.36% 1 5 6 5 4.30
08.07.22
12:15
Amoros Ramos Pol (Špan.) (1335) 47.30% 1.84 I H2H O
Monclus Martin Mario (Špan.) 52.70% 1.86
08.07.22
11:37
Yamaguchi Rikuto (Jap.) 2 6 6 I H2H O
Plans Jorge (Špan.) 0 3 4
07.07.22
08:05
Del Castillo Pol (Špan.) 2 6 3 6 I H2H O
Sancho Arbizu Daniel (Špan.) 1 2 6 2
07.07.22
08:00
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) 2 6 6 I H2H O
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1801) 0 2 4
07.07.22
10:20
Tonejc Vito (Chor.) 2 6 2 7 I H2H O
Grant William (USA) (2005) 1 4 6 5
07.07.22
09:30
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 1 6 4 7 I H2H O
Garcia Mestre Jordi (Špan.) 0 3 6 6
07.07.22
12:45
De La Bassetiere Arthus (Fra.) I H2H O
Vilaro Alejo (Arg.) (1639)
07.07.22
12:55
Doria Luciano (Arg.) (1656) 2 6 6 I H2H O
Naharro David (Špan.) 0 2 4
06.07.22
09:30
Butler Samm (V.Br.) (1665) 2 6 6 I H2H O
Tonejc Vito (Chor.) 0 4 1
06.07.22
09:30
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) 2 6 6 I H2H O
Rodriguez Garceran Juanjo (Špan.) 0 0 4
06.07.22
09:46
Naharro David (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Andreu Garcia Francisco (Špan.) (1077) 0 0 1
06.07.22
11:30
Urribarrens Ramirez Iker (Špan.) 2 7 7 I H2H O
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 0 6 6
06.07.22
09:30
Toledo Bague Pol (Špan.) (677) 2 7 6 I H2H O
Plans Jorge (Špan.) 0 5 1
06.07.22
11:30
Genov Anthony (Bul.) (1689) 2 6 6 I H2H O
Sancho Arbizu Daniel (Špan.) 0 2 4
06.07.22
11:30
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Monclus Martin Mario (Špan.) 0 6 2
06.07.22
11:30
Doria Luciano (Arg.) (1656) 2 6 6 I H2H O
Galfinger Rostislav (Kaz.) 0 1 1
06.07.22
13:49
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Vilaro Alejo (Arg.) (1639) 0 2 4
06.07.22
13:30
Del Castillo Pol (Špan.) 2 6 1 6 I H2H O
Bancila Alex (USA) 1 3 6 4
06.07.22
13:53
Cekirge Kuzey (Tur.) (1239) 2 6 7 I H2H O
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1801) 0 2 6
06.07.22
13:30
Amoros Ramos Pol (Špan.) (1335) I H2H O
Garcia Mestre Jordi (Špan.)
06.07.22
16:26
De Rueda De Genover Ignasi (Špan.) (1030) 2 6 6 I H2H O
Grant William (USA) (2005) 0 3 0
06.07.22
16:51
Giusca Teodor (Rum.) (1698) 2 7 6 I H2H O
Yamaguchi Rikuto (Jap.) 0 5 1
05.07.22
08:13
Giusca Teodor (Rum.) (1698) 2 7 7 I H2H O
Amoros Ramos Pol (Špan.) (1335) 0 5 6
05.07.22
15:33
Naharro David (Špan.) 2 5 6 6 I H2H O
Sancho Arbizu Daniel (Špan.) 1 7 0 3
05.07.22
16:38
Vilaro Alejo (Arg.) (1639) 2 6 6 I H2H O
Urribarrens Ramirez Iker (Špan.) 0 1 4
05.07.22
14:58
Cekirge Kuzey (Tur.) (1239) 2 7 6 I H2H O
Galfinger Rostislav (Kaz.) 0 5 0
05.07.22
08:08
Toledo Bague Pol (Špan.) (677) 2 6 6 I H2H O
Monclus Martin Mario (Špan.) 0 2 1
05.07.22
08:08
Garcia Mestre Jordi (Špan.) 2 6 5 6 I H2H O
Yamaguchi Rikuto (Jap.) 1 1 7 4
05.07.22
09:42
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Plans Jorge (Špan.) 0 2 6
05.07.22
10:48
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 7 1 6 I H2H O
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 1 5 6 2
05.07.22
11:53
De La Bassetiere Arthus (Fra.) 2 4 6 6 I H2H O
Khomich Aleksei (Biel.) (1916) 1 6 2 1
05.07.22
11:57
Butler Samm (V.Br.) (1665) 2 6 6 I H2H O
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) 0 3 3
05.07.22
13:28
Rodriguez Garceran Juanjo (Špan.) 2 6 0 6 I H2H O
Tonejc Vito (Chor.) 1 2 6 4
05.07.22
14:36
Otin Pol (Špan.) 2 4 6 6 I H2H O
Ouahab Lamine (Mar.) (895) 1 6 2 1
05.07.22
13:45
Genov Anthony (Bul.) (1689) I H2H O
Andreu Garcia Francisco (Špan.) (1077)
05.07.22
16:54
Doria Luciano (Arg.) (1656) 2 6 2 7 I H2H O
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1801) 1 2 6 5
04.07.22
08:07
Grant William (USA) (2005) 2 6 6 I H2H O
Bancila Alex (USA) 0 3 4
04.07.22
12:25
Butler Samm (V.Br.) (1665) 2 6 6 I H2H O
Rodriguez Garceran Juanjo (Špan.) 0 1 2
04.07.22
08:06
De Rueda De Genover Ignasi (Špan.) (1030) 2 6 1 6 I H2H O
Del Castillo Pol (Špan.) 1 1 6 4
04.07.22
10:34
Cekirge Kuzey (Tur.) (1239) 2 7 6 6 I H2H O
Doria Luciano (Arg.) (1656) 1 6 7 4
04.07.22
10:00
Genov Anthony (Bul.) (1689) 2 6 6 I H2H O
Naharro David (Špan.) 0 3 3
04.07.22
11:47
Otin Pol (Špan.) 2 7 6 I H2H O
De La Bassetiere Arthus (Fra.) 0 6 3
04.07.22
13:00
Toledo Bague Pol (Špan.) (677) 2 6 6 I H2H O
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 0 3 0
04.07.22
10:30
Khomich Aleksei (Biel.) (1916) 2 7 6 I H2H O
Ouahab Lamine (Mar.) (895) 0 5 1
04.07.22
12:30
Laurent Yanais (Fra.) (1985) I H2H O
Urribarrens Ramirez Iker (Špan.)
04.07.22
13:56
Vilaro Alejo (Arg.) (1639) 2 7 7 I H2H O
Fillat Gimenez Oriol (Špan.) 0 5 5
04.07.22
14:20
Giusca Teodor (Rum.) (1698) 2 7 6 I H2H O
Garcia Mestre Jordi (Špan.) 0 6 4
03.07.22
08:00
Rodeia Andre (Por.) 2 6 7 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 3 6
03.07.22
08:00
Pearson Kody (Aus.) (1308) 1 5 I H2H O
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 0 1
03.07.22
09:30
Rocha Francisco (Por.) (2028) 1 6 3 I H2H O
Willems Johann (Nem.) (1450) 0 3 1
03.07.22
12:18
Urribarrens Ramirez Iker (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Nouchakis Georgios (Gr) 0 4 1
03.07.22
12:02
Grant William (USA) (2005) 2 6 6 I H2H O
Del Castillo Pol (Špan.) 0 2 4
03.07.22
12:30
De Rueda De Genover Ignasi (Špan.) (1030) 2 4 6 6 I H2H O
Bancila Alex (USA) 1 6 4 3
03.07.22
17:26
Amoros Ramos Pol (Špan.) (1335) 2 2 7 6 I H2H O
Yamaguchi Rikuto (Jap.) 1 6 6 4
03.07.22
17:39
Otin Pol (Špan.) 2 6 6 6 I H2H O
Khomich Aleksei (Biel.) (1916) 1 7 3 3
03.07.22
19:25
De La Bassetiere Arthus (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Ouahab Lamine (Mar.) (895) 0 4 2
03.07.22
10:24
Naharro David (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Eminefendic Ervin Haris (Tal.) 0 0 2
03.07.22
15:47
Rodriguez Garceran Juanjo (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Popovic Mihailo (Srb.) (1909) 0 5 1
03.07.22
14:17
Mas De Ugarte Jordi (Špan.) (1801) 2 6 6 I H2H O
Galfinger Rostislav (Kaz.) 0 1 4
03.07.22
17:22
Monclus Martin Mario (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Plans Jorge (Špan.) 0 3 4
03.07.22
15:46
Tonejc Vito (Chor.) 2 7 6 I H2H O
Marquiselli Victorio (Arg.) (2154) 0 5 0
03.07.22
08:00
Bueno Gil Alvaro (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Gabarro Xavier (Špan.) (1816) 0 4 2
02.07.22
08:12
Rocha Francisco (Por.) (2028) 2 6 6 I H2H O
Zick Charly (Nem.) (1430) 0 2 4
02.07.22
08:09
Zima Leopold (Nem.) (888) 2 6 6 I H2H O
Pierre Hugo (Fra.) (1679) 0 1 2
02.07.22
10:19
Willems Johann (Nem.) (1450) 2 6 7 I H2H O
Gentzsch Tom (Nem.) (1476) 0 1 6
02.07.22
09:30
Sandkaulen Tim (Nem.) (1040) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 4 0
02.07.22
11:00
Pearson Kody (Aus.) (1308) 2 6 6 6 I H2H O
Hammes Tim (Nem.) 1 3 7 2
02.07.22
11:21
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Calvo Barcelo Fermin (Arg.) 0 3 2
02.07.22
12:30
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 4 6 6 I H2H O
Williams Aaron James (Nem.) 1 6 2 2
02.07.22
12:30
Rodeia Andre (Por.) 2 1 6 7 I H2H O
Oumaouche Rayane (Fra.) (1909) 1 6 2 6
02.07.22
14:00
Guiovanna Nathan () 1 2 6 3 I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.) 0 6 1 0
01.07.22
08:10
Willems Johann (Nem.) (1450) 2 5 6 7 I H2H O
Calvo Barcelo Fermin (Arg.) 1 7 4 6
01.07.22
08:15
Zima Leopold (Nem.) (888) 2 6 6 I H2H O
Lomakin Grigoriy (Kaz.) (892) 0 4 0
01.07.22
10:45
Zick Charly (Nem.) (1430) I H2H O
Marchand Ambroise ()
01.07.22
13:23
Sandkaulen Tim (Nem.) (1040) 2 6 6 I H2H O
Pearson Kody (Aus.) (1308) 0 3 2
01.07.22
11:00
Oumaouche Rayane (Fra.) (1909) 2 4 7 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 1 6 5 3
01.07.22
12:30
Rocha Francisco (Por.) (2028) 2 6 6 I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.) 0 0 0
01.07.22
12:54
Pierre Hugo (Fra.) (1679) 2 6 7 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 3 5
30.06.22
13:27
Gentzsch Tom (Nem.) (1476) 2 6 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 0 3 4
30.06.22
15:08
Sandkaulen Tim (Nem.) (1040) 2 7 6 I H2H O
Oumaouche Rayane (Fra.) (1909) 0 5 2
30.06.22
14:21
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 6 I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.) 0 1 1
30.06.22
11:10
Calvo Barcelo Fermin (Arg.) 2 2 6 7 I H2H O
Rodeia Andre (Por.) 1 6 3 5
30.06.22
10:16
Willems Johann (Nem.) (1450) 2 6 6 I H2H O
Zima Leopold (Nem.) (888) 0 3 3
30.06.22
08:11
Zick Charly (Nem.) (1430) 2 7 6 I H2H O
Hammes Tim (Nem.) 0 6 1
30.06.22
08:06
Campbell Nicholas (Cyp.) 2 7 6 6 I H2H O
Marchand Ambroise () 1 6 7 0
29.06.22
08:00
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 2 1
29.06.22
08:07
Rocha Francisco (Por.) (2028) 2 6 6 I H2H O
Pierre Hugo (Fra.) (1679) 0 0 1
29.06.22
09:30
Pearson Kody (Aus.) (1308) 2 6 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 0 2 1
29.06.22
09:20
Gentzsch Tom (Nem.) (1476) 2 7 6 I H2H O
Oumaouche Rayane (Fra.) (1909) 0 6 3
29.06.22
11:03
Willems Johann (Nem.) (1450) 2 6 7 I H2H O
Rodeia Andre (Por.) 0 3 6
29.06.22
11:00
Calvo Barcelo Fermin (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Lomakin Grigoriy (Kaz.) (892) 0 2 0
29.06.22
12:36
Zick Charly (Nem.) (1430) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 2 2
28.06.22
08:13
Hammes Tim (Nem.) 2 6 3 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 1 1 6 3
28.06.22
09:30
Loccisano Benjamin (Nem.) (1765) I H2H O
Sperle John (Nem.) (1619)
28.06.22
10:07
Gentzsch Tom (Nem.) (1476) 2 6 3 6 I H2H O
Sperle John (Nem.) (1619) 1 4 6 1
28.06.22
10:29
Pearson Kody (Aus.) (1308) 2 7 6 I H2H O
Oumaouche Rayane (Fra.) (1909) 0 5 3
28.06.22
12:43
Willems Johann (Nem.) (1450) 2 7 7 I H2H O
Lomakin Grigoriy (Kaz.) (892) 0 6 5
28.06.22
12:06
Rocha Francisco (Por.) (2028) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 4 1
28.06.22
14:30
Rodeia Andre (Por.) I H2H O
Berghaus Mika (Nem.)
28.06.22
12:30
Laurent Yanais (Fra.) (1985) 2 6 6 I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.) 0 0 1
28.06.22
15:30
Zima Leopold (Nem.) (888) 2 7 7 I H2H O
Rodeia Andre (Por.) 0 6 5
27.06.22
08:05
Pearson Kody (Aus.) (1159) 2 6 6 I H2H O
Loccisano Benjamin (Nem.) (1765) 0 2 1
27.06.22
08:05
Sperle John (Nem.) (1619) 2 6 6 I H2H O
Guiovanna Nathan () 0 2 1
27.06.22
12:30
Rodeia Andre (Por.) 2 6 3 7 I H2H O
Lomakin Grigoriy (Kaz.) (895) 1 3 6 5
27.06.22
13:40
Berghaus Mika (Nem.) I H2H O
Calvo Barcelo Fermin (Arg.)
27.06.22
09:30
Rocha Francisco (Por.) (2037) 2 6 7 I H2H O
Laurent Yanais (Fra.) (1619) 0 2 6
27.06.22
11:00
Campbell Nicholas (Cyp.) 2 6 6 I H2H O
Uzhylovsky Vladimir (Ukr.) (1024) 0 4 3
19.06.22
07:00
Liutarevich Ivan (Biel.) (802) I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961)
18.06.22
07:00
Kiselkov Veselin (Bul.) I H2H O
Ignat Dragos Constantin (Rum.) (2079)
14.06.22
07:00
Kolyachev Nikola (Bul.) 2 5 7 6 I H2H O
Ignat Dragos Constantin (Rum.) (2079) 1 7 6 0
14.06.22
07:00
Giusca Teodor (Rum.) (1708) 2 6 6 I H2H O
Dinev Dinko (Bul.) 0 3 2
14.06.22
11:30
Butler Samm (V.Br.) (1665) 2 6 7 I H2H O
Liutarevich Ivan (Biel.) (802) 0 3 6
14.06.22
08:30
Campbell Nicholas (Cyp.) 2 6 7 I H2H O
Popov Vladimir (Bul.) 0 4 5
14.06.22
11:30
Schinteie Gheorghe Claudiu (Rum.) 2 4 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 1 6 1 2
14.06.22
13:00
Borza Bogdan (Rum.) (1354) 2 6 6 I H2H O
Maulenov Timur (Kaz.) (2101) 0 4 4
14.06.22
13:00
Konov Samuil (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Guryev Eskander (Ukr.) 0 4 4
13.06.22
07:00
Borza Bogdan (Rum.) (1358) 2 6 6 I H2H O
Schinteie Gheorghe Claudiu (Rum.) 0 4 0
13.06.22
08:30
Denisov Ivan (Rus.) (1666) 2 6 6 I H2H O
Guryev Eskander (Ukr.) 0 1 1
13.06.22
07:00
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 2 6 6 I H2H O
Maulenov Timur (Kaz.) (2123) 0 4 4
13.06.22
08:30
Ganchev Alex (Bul.) 2 7 2 6 I H2H O
Konov Samuil (Bul.) 1 6 6 4
13.06.22
11:39
Ignat Dragos Constantin (Rum.) (1666) 2 6 4 6 I H2H O
Dinev Dinko (Bul.) 1 4 6 3
13.06.22
12:06
Kolyachev Nikola (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 0 2 4
13.06.22
11:30
Butler Samm (V.Br.) (1665) 2 6 6 I H2H O
Popov Vladimir (Bul.) 0 0 2
13.06.22
14:00
Liutarevich Ivan (Biel.) (789) 2 6 6 I H2H O
Kiselkov Veselin (Bul.) 0 0 0
12.06.22
08:00
Giusca Teodor (Rum.) (1712) 2 6 6 I H2H O
Fekete Janos (Svk) 0 3 2
12.06.22
08:00
Aguiard Enzo (Aus.) 2 7 6 I H2H O
De La Bassetiere Arthus (Fra.) 0 5 4
11.06.22
08:00
Campbell Nicholas (Cyp.) 2 7 6 I H2H O
Ambarzumjan Edison (Nem.) 0 5 2
11.06.22
08:00
Rumler Robert (ČR) (1928) 2 6 6 I H2H O
Uzhylovsky Vladimir (Ukr.) (1035) 0 3 3
11.06.22
09:30
Filip Vladimir (Rum.) (1961) I H2H O
Brzezinski Sebastian (Tal.)
11.06.22
09:30
Giusca Teodor (Rum.) (1712) 2 6 6 I H2H O
Paz Juan Pablo (Arg.) (456) 0 1 1
11.06.22
11:00
Fekete Janos (Svk) 2 6 6 6 I H2H O
Planinsek Filip Jeff (Slov.) 1 1 7 2
11.06.22
11:00
Aguiard Enzo (Aus.) 2 6 6 I H2H O
Mikovic Nik (Slov.) 0 1 0
11.06.22
12:30
De La Bassetiere Arthus (Fra.) 2 6 7 I H2H O
Vetrih Miha (Slov.) 0 3 5
10.06.22
08:00
Paz Juan Pablo (Arg.) (456) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 4 3
10.06.22
08:00
De La Bassetiere Arthus (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Broville Maxence (Fra.) (896) 0 4 0
10.06.22
08:00
Aguiard Enzo (Aus.) 2 3 6 6 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 1 6 1 3
10.06.22
10:36
Brzezinski Sebastian (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Uzhylovsky Vladimir (Ukr.) (1035) 0 4 1
10.06.22
11:00
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 2 6 6 I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.) 0 0 1
10.06.22
11:00
Giusca Teodor (Rum.) (1712) 2 6 6 I H2H O
Guryev Eskander (Ukr.) 0 3 1
10.06.22
09:30
Dominko Sebastian (Slov.) (1443) 2 6 6 I H2H O
Rumler Robert (ČR) (1928) 0 2 4
10.06.22
09:30
Planinsek Filip Jeff (Slov.) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 1 1
10.06.22
12:30
Brzezinski Sebastian (Tal.) 2 4 6 6 I H2H O
Fekete Janos (Svk) 1 6 2 0
10.06.22
12:30
De La Bassetiere Arthus (Fra.) 2 6 4 7 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 1 2 6 6
10.06.22
15:00
Rumler Robert (ČR) (1928) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 3 1
10.06.22
15:00
Vetrih Miha (Slov.) 2 6 6 I H2H O
Guryev Eskander (Ukr.) 0 2 2
10.06.22
15:30
Giusca Teodor (Rum.) (1712) 2 6 6 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 0 3 1
08.06.22
13:00
Fekete Janos (Svk) 2 6 7 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 0 1 5
08.06.22
10:00
Mikovic Nik (Slov.) 2 7 6 I H2H O
Rumler Robert (ČR) (1928) 0 6 2
08.06.22
13:30
Vetrih Miha (Slov.) 2 3 6 6 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 1 6 3 0
08.06.22
10:30
De La Bassetiere Arthus (Fra.) 2 6 6 I H2H O
Ambarzumjan Edison (Nem.) 0 3 2
08.06.22
09:00
Dominko Sebastian (Slov.) (1443) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 0 3
08.06.22
14:30
Giusca Teodor (Rum.) (1712) 2 6 6 I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.) 0 0 1
08.06.22
12:00
Aguiard Enzo (Aus.) 2 6 6 6 I H2H O
Uzhylovsky Vladimir (Ukr.) (1035) 1 4 7 2
07.06.22
08:00
Giusca Teodor (Rum.) (1712) 2 6 6 I H2H O
Vetrih Miha (Slov.) 0 4 2
07.06.22
08:00
Guryev Eskander (Ukr.) 2 2 6 6 I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.) 1 6 0 4
07.06.22
09:30
Planinsek Filip Jeff (Slov.) 2 6 7 I H2H O
Dominko Sebastian (Slov.) (1443) 0 1 5
07.06.22
09:30
Campbell Nicholas (Cyp.) 2 2 7 6 I H2H O
Mikovic Nik (Slov.) 1 6 6 1
07.06.22
11:00
Paz Juan Pablo (Arg.) (896) 2 6 6 I H2H O
Broville Maxence (Fra.) (456) 0 3 1
07.06.22
11:00
Keisidis Christos (Gr) 2 6 6 I H2H O
Ambarzumjan Edison (Nem.) (2127) 0 1 2
07.06.22
12:30
Fekete Janos (Svk) 2 6 6 I H2H O
Uzhylovsky Vladimir (Ukr.) (1035) 0 0 4
07.06.22
12:30
Aguiard Enzo (Aus.) 2 6 6 I H2H O
Brzezinski Sebastian (Tal.) 0 0 4
06.06.22
09:30
Planinsek Filip Jeff (Slov.) 2 6 5 6 I H2H O
Rumler Robert (ČR) (1928) 1 4 7 2
06.06.22
11:00
Paz Juan Pablo (Arg.) (451) 2 6 7 I H2H O
De La Bassetiere Arthus (Fra.) 0 0 5
06.06.22
12:00
Mikovic Nik (Slov.) 2 6 5 6 I H2H O
Dominko Sebastian (Slov.) (1445) 1 2 7 1
06.06.22
09:30
Vetrih Miha (Slov.) 2 6 6 I H2H O
Valiente Garcia Jose Luis (Špan.) 0 3 2
06.06.22
08:00
Fekete Janos (Svk) 2 6 6 I H2H O
Aguiard Enzo (Aus.) 0 4 3
06.06.22
08:00
Brzezinski Sebastian (Tal.) 2 6 2 6 I H2H O
Babinciuc Ilie (Mda.) 1 4 6 3
06.06.22
12:30
Broville Maxence (Fra.) (891) 2 4 6 7 I H2H O
Ambarzumjan Edison (Nem.) 1 6 3 6
06.06.22
15:12
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 2 6 6 I H2H O
Guryev Eskander (Ukr.) 0 4 1
05.06.22
09:30
Dinev Dinko (Bul.) 2 7 7 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 0 5 6
05.06.22
08:00
Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.) (1030) 2 6 6 I H2H O
Fekete Janos (Svk) 0 1 2
05.06.22
08:00
Fuele Matyas (Ma) (948) 2 7 6 I H2H O
Vukadin Noa (Chor.) 0 6 3
05.06.22
09:30
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2092) 2 4 6 6 I H2H O
Homberg Maximilian (Nem.) (1558) 1 6 0 1
04.06.22
08:00
Dinev Dinko (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 1 2
04.06.22
08:00
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 2 2 6 7 I H2H O
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 1 6 2 6
04.06.22
09:30
Vukadin Noa (Chor.) 2 6 6 7 I H2H O
Giusca Teodor (Rum.) (1709) 1 3 7 6
04.06.22
11:48
Fuele Matyas (Ma) (948) 2 7 6 I H2H O
Rumler Robert (ČR) (1928) 0 6 3
04.06.22
13:53
Fekete Janos (Svk) 2 6 6 I H2H O
Novakovic Novak (Srb.) 0 1 4
04.06.22
13:23
Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.) (1030) 2 6 7 I H2H O
Minakov Mikhail (Rus.) (1244) 0 3 5
04.06.22
15:00
Homberg Maximilian (Nem.) (1558) 2 7 7 I H2H O
De Jager Jesse (Hol.) 0 6 6
04.06.22
15:00
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2092) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 3 0
04.06.22
17:27
Dujmovic Grgo (Chor.) 2 4 7 7 I H2H O
Matvievici Egor (Mda.) 1 6 5 6
03.06.22
08:00
Vukadin Noa (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Dujmovic Grgo (Chor.) 0 3 1
03.06.22
08:00
Fekete Janos (Svk) 2 6 6 I H2H O
Homberg Maximilian (Nem.) (1558) 0 2 4
03.06.22
09:30
Minakov Mikhail (Rus.) (1244) 2 6 6 6 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 1 0 7 2
03.06.22
09:30
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 7 I H2H O
Matvievici Egor (Mda.) 0 1 6
03.06.22
13:08
Novakovic Novak (Srb.) 2 6 6 I H2H O
De Jager Jesse (Hol.) 0 4 3
03.06.22
12:30
Campbell Nicholas (Cyp.) I H2H O
Horoz Garner John (V.Br.)
03.06.22
12:03
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2092) 2 6 6 I H2H O
Tsai Chung Han (Taipei) 0 1 3
03.06.22
12:30
Fuele Matyas (Ma) (948) 2 6 6 I H2H O
Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.) (1030) 0 4 2
02.06.22
08:00
Giusca Teodor (Rum.) (1709) 2 1 6 6 I H2H O
Novakovic Novak (Srb.) 1 6 2 2
02.06.22
08:00
Rumler Robert (ČR) (1928) 2 6 7 I H2H O
Matvievici Egor (Mda.) 0 3 5
02.06.22
09:30
Keisidis Christos (Gr) (2127) 2 6 7 I H2H O
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 0 3 5
02.06.22
09:30
De Jager Jesse (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Horoz Garner John (V.Br.) 0 2 3
02.06.22
12:45
Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.) (1030) 2 6 4 6 I H2H O
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2092) 1 1 6 1
02.06.22
11:00
Dinev Dinko (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Tsai Chung Han (Taipei) 0 2 4
02.06.22
13:30
Homberg Maximilian (Nem.) (1558) 2 6 6 I H2H O
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 0 3 2
02.06.22
15:30
Fekete Janos (Svk) 2 6 6 I H2H O
Dujmovic Grgo (Chor.) 0 3 3
01.06.22
08:00
Giusca Teodor (Rum.) (1709) 2 6 6 I H2H O
De Jager Jesse (Hol.) 0 2 2
01.06.22
08:00
Novakovic Novak (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 3 1
01.06.22
09:30
Fuele Matyas (Ma) (948) 2 3 6 7 I H2H O
Tsai Chung Han (Taipei) 1 6 3 6
01.06.22
09:30
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2092) 2 6 2 6 I H2H O
Dinev Dinko (Bul.) 1 4 6 4
01.06.22
11:00
Vukadin Noa (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Homberg Maximilian (Nem.) (1558) 0 4 2
01.06.22
11:00
Fekete Janos (Svk) 2 6 7 I H2H O
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 0 3 5
01.06.22
14:04
Minakov Mikhail (Rus.) (1244) 2 6 6 I H2H O
Matvievici Egor (Mda.) 0 3 1
01.06.22
12:30
Rumler Robert (ČR) (1928) 2 3 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 1 6 1 1
31.05.22
08:00
Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.) (1030) 2 3 7 6 I H2H O
Dinev Dinko (Bul.) 1 6 6 1
31.05.22
08:00
Fuele Matyas (Ma) (948) 2 6 6 I H2H O
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2092) 0 2 2
31.05.22
09:30
Vukadin Noa (Chor.) 2 7 6 I H2H O
Fekete Janos (Svk) 0 5 0
31.05.22
09:30
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 1 3 7 2 I H2H O
Kajin Karlo (Chor.) 0 6 6 0
31.05.22
11:00
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 2 6 7 I H2H O
Rumler Robert (ČR) (1928) 0 4 6
31.05.22
13:58
Minakov Mikhail (Rus.) (1244) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 4 2
31.05.22
13:42
De Jager Jesse (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 1 4
31.05.22
14:30
Giusca Teodor (Rum.) (1709) 2 6 6 I H2H O
Horoz Garner John (V.Br.) 0 1 0
30.05.22
08:00
Vukadin Noa (Chor.) 2 2 6 6 I H2H O
Dimitrov Vasil (Bul.) (1981) 1 6 0 2
30.05.22
08:00
Homberg Maximilian (Nem.) (1558) 2 6 6 I H2H O
Kajin Karlo (Chor.) 0 4 2
30.05.22
09:30
Rumler Robert (ČR) (1928) 2 6 6 I H2H O
Minakov Mikhail (Rus.) (1244) 0 3 1
30.05.22
09:30
Filip Vladimir (Rum.) (1961) 2 6 6 I H2H O
Matvievici Egor (Mda.) 0 0 2
30.05.22
11:00
Novakovic Novak (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Horoz Garner John (V.Br.) 0 0 1
30.05.22
11:00
Fuele Matyas (Ma) (948) 2 6 6 I H2H O
Dinev Dinko (Bul.) 0 1 3
30.05.22
13:34
Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.) (1030) 2 6 6 I H2H O
Tsai Chung Han (Taipei) 0 2 2
30.05.22
12:30
Giusca Teodor (Rum.) (1709) 2 6 6 I H2H O
Campbell Nicholas (Cyp.) 0 2 0
30.05.22
12:30
Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.) (1030) 2 6 6 I H2H O
Tsai Ching-Huang (Taipei) 0 2 2
30.05.22
12:30
Kaliyanda Poonacha Niki (Ind.) (1030) 2 6 6 I H2H O
Tsai Chung Han (Taipei) 0 2 2
13.05.22
08:07
Nagy Peter (Ma) (926) 2 6 6 I H2H O
Keisidis Christos (Gr) (2127) 0 1 1
08.05.22
08:00
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2102) 2 6 6 I H2H O
Stuurman Roland (Hol.) (1696) 0 3 1
08.05.22
08:00
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 2 6 6 I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) 0 1 1
08.05.22
09:30
Den Heijer Guy (Hol.) (874) 2 6 6 I H2H O
Jans Jarno (Hol.) (1427) 0 4 3
08.05.22
09:30
Verwater Yannick (Hol.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Eisinga Zachary (Hol.) (1358) 0 1 0
07.05.22
08:00
Eisinga Zachary (Hol.) (1358) 2 6 6 I H2H O
Faivre Pierre (Fra.) (1170) 0 4 2
07.05.22
08:00
Robert Quentin (1994) (Fra.) (887) 1 6 3 I H2H O
Stuurman Roland (Hol.) (1696) 0 4 2
07.05.22
09:30
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 2 6 6 I H2H O
De Krom Michiel (Hol.) (1149) 0 4 4
07.05.22
09:30
Den Heijer Guy (Hol.) (874) 2 7 6 I H2H O
Marrero Curbelo Ivan (Špan.) (1696) 0 5 3
07.05.22
11:00
Jans Jarno (Hol.) (1427) 2 6 4 6 I H2H O
De Jager Jesse (Hol.) 1 1 6 4
07.05.22
11:00
Kalinin Aleksandr (Biel.) 2 7 6 I H2H O
Zormann Marcelo (Braz.) (1044) 0 6 3
07.05.22
12:30
Verwater Yannick (Hol.) (1694) 1 6 1 I H2H O
Bol Jurriaan (Hol.) 0 2 0
07.05.22
11:30
Crepatte Baptiste (Fra.) (770) I H2H O
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2102)
07.05.22
14:00
Hodzic Alen Moritz (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 0 0 3
07.05.22
13:00
Wassermann Miko (Hol.) I H2H O
Okala Noam (Fra.)
07.05.22
14:00
Muller Rik (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Okala Noam (Fra.) 0 1 4
06.05.22
09:00
Bol Jurriaan (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Wassermann Miko (Hol.) 0 2 4
06.05.22
08:30
Robert Quentin (1994) (Fra.) (887) 2 6 4 6 I H2H O
Okala Noam (Fra.) 1 2 6 0
06.05.22
10:00
Jans Jarno (Hol.) (1427) 2 6 6 I H2H O
Faivre Pierre (Fra.) (1170) 0 3 3
06.05.22
10:00
Kalinin Aleksandr (Biel.) 2 2 6 6 I H2H O
Verwater Yannick (Hol.) (1694) 1 6 2 1
06.05.22
11:30
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 2 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 0 2 2
06.05.22
11:30
Crepatte Baptiste (Fra.) (770) 2 7 6 I H2H O
Eisinga Zachary (Hol.) (1358) 0 6 2
06.05.22
13:00
Den Heijer Guy (Hol.) (874) 2 6 7 I H2H O
Hodzic Alen Moritz (Nem.) 0 3 5
06.05.22
13:00
Marrero Curbelo Ivan (Špan.) (1696) 2 6 6 I H2H O
Stuurman Roland (Hol.) (1696) 0 4 3
05.05.22
08:00
Verwater Yannick (Hol.) (1694) 2 6 6 I H2H O
Hodzic Alen Moritz (Nem.) 0 1 3
05.05.22
08:00
Crepatte Baptiste (Fra.) (770) 2 2 7 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 1 6 6 1
05.05.22
09:30
Marrero Curbelo Ivan (Špan.) (1696) 2 6 6 I H2H O
Wassermann Miko (Hol.) 0 1 1
05.05.22
11:00
Stuurman Roland (Hol.) (1696) 2 5 7 6 I H2H O
De Krom Michiel (Hol.) (1149) 1 7 6 3
05.05.22
11:00
Den Heijer Guy (Hol.) (874) 2 6 7 I H2H O
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2102) 0 3 6
05.05.22
12:30
De Jager Jesse (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Eisinga Zachary (Hol.) (1358) 0 5 4
05.05.22
12:30
Robert Quentin (1994) (Fra.) (887) 2 5 6 6 I H2H O
Jans Jarno (Hol.) (1427) 1 7 4 3
04.05.22
08:00
Marrero Curbelo Ivan (Špan.) (1696) 2 6 7 I H2H O
De Krom Michiel (Hol.) (1149) 0 3 6
04.05.22
08:00
Den Heijer Guy (Hol.) (874) 2 6 6 I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) 0 3 3
04.05.22
09:30
De Jager Jesse (Hol.) 2 6 2 6 I H2H O
Crepatte Baptiste (Fra.) (770) 1 3 6 4
04.05.22
09:30
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2102) 2 6 6 I H2H O
Dhoe Benjamin (Bel.) (989) 0 0 0
04.05.22
11:00
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 2 5 7 6 I H2H O
Eisinga Zachary (Hol.) (1358) 1 7 6 2
04.05.22
11:00
Zormann Marcelo (Braz.) (1044) 2 7 2 6 I H2H O
Robert Quentin (1994) (Fra.) (887) 1 6 6 1
04.05.22
15:00
Stuurman Roland (Hol.) (1696) 2 6 4 6 I H2H O
Bol Jurriaan (Hol.) 1 2 6 2
03.05.22
08:00
Jans Jarno (Hol.) (1427) 2 6 6 I H2H O
Zormann Marcelo (Braz.) (1044) 0 2 0
03.05.22
08:00
Robert Quentin (1994) (Fra.) (887) 2 6 6 I H2H O
Faivre Pierre (Fra.) (1170) 0 4 2
03.05.22
09:30
De Krom Michiel (Hol.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Wassermann Miko (Hol.) 0 2 1
03.05.22
09:30
Marrero Curbelo Ivan (Špan.) (1696) 2 6 6 I H2H O
Bol Jurriaan (Hol.) 0 2 2
03.05.22
11:00
De Jager Jesse (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 0 4 2
03.05.22
11:00
Crepatte Baptiste (Fra.) (770) 2 3 6 6 I H2H O
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 1 6 4 0
03.05.22
12:30
Kalinin Aleksandr (Biel.) 2 6 7 I H2H O
Dhoe Benjamin (Bel.) (989) 0 4 6
03.05.22
12:30
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (2102) 2 6 4 6 I H2H O
Verwater Yannick (Hol.) (1694) 1 3 6 3
02.05.22
11:00
De Krom Michiel (Hol.) (1154) 2 6 6 I H2H O
Bol Jurriaan (Hol.) 0 4 4
02.05.22
11:45
Den Heijer Guy (Hol.) (877) 2 6 6 I H2H O
Verwater Yannick (Hol.) (1694) 0 1 3
02.05.22
11:00
Stuurman Roland (Hol.) (1693) 2 6 6 I H2H O
Wassermann Miko (Hol.) 0 4 2
02.05.22
08:00
De Jager Jesse (Hol.) 2 6 3 6 I H2H O
Timmermans Jesse (Hol.) (1776) 1 3 6 3
02.05.22
08:00
Eisinga Zachary (Hol.) (1360) 2 6 6 6 I H2H O
Van Zijl Twan (Hol.) 1 4 7 4
02.05.22
12:30
Zormann Marcelo (Braz.) (1048) 2 6 4 6 I H2H O
Faivre Pierre (Fra.) (1187) 1 1 6 4
02.05.22
09:30
Trapeznikov Zakhar (Rus.) (1693) 2 6 7 I H2H O
Kalinin Aleksandr (Biel.) 0 0 6
01.05.22
08:00
Ruzgas Marius (Švé.) (1212) 2 6 6 I H2H O
Ivanov Simon Anthony (Bul.) (823) 0 0 2
01.05.22
08:00
Redondo Pereira Sergio (Špan.) 2 6 3 6 I H2H O
Heaney-Secord Christian (USA) 1 3 6 2
01.05.22
09:30
Rajski Maciej (Poľ.) (767) 2 6 6 6 I H2H O
Sigsgaard Christian (Dán.) (782) 1 7 1 4
01.05.22
08:30
Redondo Pereira David (Špan.) I H2H O
Ganchev Alex (Bul.)
30.04.22
08:00
Redondo Pereira Sergio (Špan.) 2 6 3 6 I H2H O
Villacorta-Alonso Ricardo (Špan.) (1870) 1 1 6 3
30.04.22
08:00
Ivanov Simon Anthony (Bul.) (823) 2 6 6 I H2H O
Denisov Ivan (Rus.) (2157) 0 3 0
30.04.22
08:30
Heaney-Secord Christian (USA) 1 6 I H2H O
Korsgaard Henrik Heise (Dán.) (1541) 0 3
30.04.22
08:30
Ruzgas Marius (Švé.) (1212) 2 2 7 6 I H2H O
Vanta Valentin (Rum.) (2168) 1 6 6 3
30.04.22
12:00
Walentowicz John () I H2H O
Ganchev Alex (Bul.)
30.04.22
11:00
Rajski Maciej (Poľ.) (767) 2 6 6 I H2H O
Zormann Marcelo (Braz.) (1048) 0 3 2
30.04.22
12:30
Dimitrov Martin (Bul.) (2126) 2 4 7 6 I H2H O
Milushev Plamen (Bul.) (1946)