prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 2022 / Svet, antuka , ATP EUR UTR Pro Tennis Series (exh.) 2022 Tenis live
dotácia: 25 tis. USD
30.11.22
07:00
Dema Viktoriia (Ukr.) (1259) I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.)
30.11.22
07:00
Herea Carmen Andreea (Rum.) I H2H O
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Špan.) (1177)
30.11.22
10:00
Cernecka Alise (Lot.) (1274) I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.)
30.11.22
08:30
Iancu Alexia-Shara (Rum.) I H2H O
Terziyska Julia (Bul.) (467)
29.11.22
07:00
Herea Carmen Andreea (Rum.) I H2H O
Terziyska Julia (Bul.) (467)
29.11.22
07:00
Iancu Alexia-Shara (Rum.) I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) (1126)
29.11.22
07:00
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) I H2H O
Matoula Martha (Gr) (597)
29.11.22
08:39
Dema Viktoriia (Ukr.) (1259) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 0 1
29.11.22
09:05
Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Encheva Lidia (Bul.) 0 5 2
29.11.22
08:27
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (699) 2 3 7 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 1 6 5 2
29.11.22
10:51
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Ungure Rogozoveca Patricia (Lot.) 0 2 0
29.11.22
09:46
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (1254) 2 6 5 7 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1318) 1 3 7 6
28.11.22
08:30
Matoula Martha (Gr) (598) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 1 3
28.11.22
10:48
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) (1133) 2 6 6 I H2H O
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Špan.) (1128) 0 2 3
28.11.22
07:06
Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 0 2 2
28.11.22
07:07
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1309) 0 3 4
28.11.22
07:05
Encheva Lidia (Bul.) 2 7 3 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 1 6 6 2
28.11.22
09:45
Radulova Yoana (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Ungure Rogozoveca Patricia (Lot.) 0 0 3
28.11.22
08:58
Botusharova Borislava (Bul.) (1104) 2 6 6 I H2H O
Dema Viktoriia (Ukr.) (1269) 0 2 4
30.10.22
08:00
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1424) 0 2 3
30.10.22
08:00
Rovira Alier Jana (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Garri Murcia Carmen (Špan.) 0 2 0
30.10.22
08:00
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Špan.) (1084) 2 6 7 I H2H O
Conde Sara (Arg.) 0 3 5
30.10.22
09:30
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 1 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 0 2
30.10.22
10:04
Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (769) 2 6 7 I H2H O
Siedliska Natalia (Nem.) (654) 0 3 6
29.10.22
08:00
Rovira Alier Jana (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Lubsheva Marina (Rus.) 0 4 3
29.10.22
09:30
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 6 I H2H O
Orlova Madlena (Rus.) 0 1 2
29.10.22
09:30
Garri Murcia Carmen (Špan.) I H2H O
Ortega Redondo Paula (Špan.)
29.10.22
08:00
Koussenkova Valeria (Špan.) (1424) 2 6 6 I H2H O
Monakhova Dariia (Rus.) (1403) 0 4 2
29.10.22
11:00
Alcaide Bakari Marina (Špan.) I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189)
29.10.22
11:00
Conde Sara (Arg.) 2 3 7 6 I H2H O
Natal Gomez Lucia (Špan.) 1 6 5 3
29.10.22
08:00
Siedliska Natalia (Nem.) (654) 2 2 6 6 I H2H O
Ferlito Alice (Špan.) 1 6 3 0
29.10.22
09:30
Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (769) 2 1 6 6 I H2H O
Wagner Anita (BaH.) (882) 1 6 2 3
29.10.22
11:00
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 I H2H O
Noguero Asensio Elena (Špan.) 0 0 2
29.10.22
12:30
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Špan.) (1084) 2 6 5 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (950) 1 2 7 3
28.10.22
08:00
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 6 I H2H O
Rovira Alier Jana (Špan.) 0 2 2
28.10.22
08:10
Koussenkova Valeria (Špan.) (1424) 2 6 6 I H2H O
Ortega Redondo Paula (Špan.) 0 1 2
28.10.22
08:08
Ferlito Alice (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Špan.) (1084) 0 2 1
28.10.22
12:08
Noguero Asensio Elena (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Conde Sara (Arg.) 0 4 5
28.10.22
09:33
Siedliska Natalia (Nem.) (654) 2 7 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 0 6 4
28.10.22
09:30
Wagner Anita (BaH.) (882) 2 6 6 6 I H2H O
Lubsheva Marina (Rus.) 1 4 7 1
28.10.22
09:48
Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (769) 2 6 7 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 0 2 6
28.10.22
11:00
Garri Murcia Carmen (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (950) 0 1 2
27.10.22
10:31
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 6 I H2H O
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Špan.) (1084) 0 2 2
27.10.22
08:00
Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (769) 2 6 6 I H2H O
Garri Murcia Carmen (Špan.) 0 2 0
27.10.22
11:34
Orlova Madlena (Rus.) 2 7 7 I H2H O
Lubsheva Marina (Rus.) 0 6 5
27.10.22
08:03
Ortega Redondo Paula (Špan.) 2 2 6 6 I H2H O
Natal Gomez Lucia (Špan.) 1 6 2 4
27.10.22
08:00
Siedliska Natalia (Nem.) (654) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1424) 0 4 2
27.10.22
09:30
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 2 7 7 I H2H O
Rovira Alier Jana (Špan.) 0 5 5
27.10.22
09:28
Monakhova Dariia (Rus.) (1403) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (950) 0 4 2
27.10.22
11:00
Wagner Anita (BaH.) (882) 2 6 7 I H2H O
Noguero Asensio Elena (Špan.) 0 4 5
26.10.22
09:30
Monakhova Dariia (Rus.) (1403) 2 6 6 I H2H O
Garri Murcia Carmen (Špan.) 0 0 0
26.10.22
08:00
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 I H2H O
Ortega Redondo Paula (Špan.) 0 3 1
26.10.22
08:16
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 7 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (950) 0 1 5
26.10.22
08:00
Ferlito Alice (Špan.) 2 3 6 7 I H2H O
Rovira Alier Jana (Špan.) 1 6 1 5
26.10.22
10:43
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 2 7 7 I H2H O
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 0 6 6
26.10.22
09:47
Koussenkova Valeria (Špan.) (1424) 2 2 6 6 I H2H O
Natal Gomez Lucia (Špan.) 1 6 2 4
26.10.22
08:30
Monakhova Dariia (Rus.) (1403) I H2H O
Garri Murcia Carmen (Špan.)
25.10.22
09:29
Ferlito Alice (Špan.) 2 6 4 7 I H2H O
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 1 4 6 6
25.10.22
09:30
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Špan.) (1084) 0 0 5
25.10.22
11:13
Noguero Asensio Elena (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Orlova Madlena (Rus.) 0 5 2
25.10.22
11:50
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1424) 0 3 0
25.10.22
08:06
Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (769) 2 6 6 I H2H O
Monakhova Dariia (Rus.) (1403) 0 3 2
24.10.22
08:13
Rovira Alier Jana (Špan.) 2 2 7 6 I H2H O
Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (Špan.) (1074) 1 6 5 4
24.10.22
08:28
Ferlito Alice (Špan.) 2 4 7 6 I H2H O
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 1 6 5 2
24.10.22
11:00
Orlova Madlena (Rus.) I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.)
24.10.22
11:16
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 I H2H O
Natal Gomez Lucia (Špan.) 0 3 2
24.10.22
15:26
Bouzo Zanotti Noelia (Špan.) (769) 2 3 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (948) 1 6 1 2
24.10.22
11:08
Siedliska Natalia (Nem.) (673) 2 6 6 I H2H O
Ortega Redondo Paula (Špan.) 0 0 2
24.10.22
14:52
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 6 I H2H O
Monakhova Dariia (Rus.) (1395) 0 4 1
24.10.22
13:11
Noguero Asensio Elena (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Lubsheva Marina (Rus.) 0 3 2
16.10.22
08:00
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1444) 0 1 4
16.10.22
08:00
Radenkovic Maja (Švé.) (1295) 2 7 6 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) (1511) 0 5 0
16.10.22
08:00
Lodikova Daria (Rus.) (620) 2 7 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1129) 0 6 1
16.10.22
10:00
Petkovic Anja (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Idrizovic Fatma (Srb.) (1444) 0 2 0
16.10.22
10:10
Kostova Elitsa (Bul.) (1070) 2 6 6 I H2H O
Senic Natalija (Srb.) (1246) 0 4 0
15.10.22
08:00
Idrizovic Fatma (Srb.) (1444) 2 6 6 I H2H O
Masiianskaia Mariia (Rus.) 0 3 2
15.10.22
08:03
Sezer Melis (Tur.) (1129) 2 6 6 I H2H O
Dema Viktoriia (Ukr.) (1288) 0 1 4
15.10.22
08:03
Palecek Nikol (Srb.) (1444) 2 6 6 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) 0 0 4
15.10.22
09:38
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 0 0 3
15.10.22
10:00
Gemovic Elena (Srb.) (1511) 2 6 6 I H2H O
Maric Dunja (Srb.) 0 2 3
15.10.22
11:07
Petkovic Anja (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 5 4
15.10.22
11:00
Lodikova Daria (Rus.) (620) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Eva Maria (Rum.) 0 4 1
15.10.22
11:40
Radenkovic Maja (Švé.) (1295) 2 7 7 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) 0 5 6
15.10.22
12:55
Senic Natalija (Srb.) (1246) 2 7 6 I H2H O
Lazarevic Andjela (Srb.) 0 5 0
15.10.22
14:00
Kostova Elitsa (Bul.) (1070) 2 1 6 6 I H2H O
Bojovic Jana (Srb.) (916) 1 6 4 1
14.10.22
08:00
Lodikova Daria (Rus.) (620) 2 6 6 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) 0 1 3
14.10.22
08:11
Gemovic Elena (Srb.) (1511) 2 6 6 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 0 1 4
14.10.22
09:30
Senic Natalija (Srb.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 0 3 1
14.10.22
11:00
Lazarevic Andjela (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 5 4
14.10.22
11:06
Dema Viktoriia (Ukr.) (1288) 2 6 6 I H2H O
Maric Dunja (Srb.) 0 1 4
14.10.22
11:41
Radenkovic Maja (Švé.) (1295) 2 7 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1444) 0 6 2
14.10.22
10:13
Kostova Elitsa (Bul.) (1070) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1129) 0 1 2
14.10.22
08:03
Stojanovski Lara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Masiianskaia Mariia (Rus.) 0 2 2
13.10.22
08:06
Senic Natalija (Srb.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) (1295) 0 3 0
13.10.22
08:05
Sezer Melis (Tur.) (1129) 2 6 6 I H2H O
Idrizovic Fatma (Srb.) (1444) 0 0 1
13.10.22
08:02
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 6 3 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1444) 1 2 6 4
13.10.22
10:12
Stankovic Anja (Srb.) 2 6 4 7 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) 1 4 6 5
13.10.22
09:30
Kostova Elitsa (Bul.) (1070) 2 6 6 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 0 3 0
13.10.22
13:12
Lazarevic Andjela (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Dema Viktoriia (Ukr.) (1288) 0 2 3
13.10.22
12:01
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 2 1
13.10.22
11:00
Bojovic Jana (Srb.) (916) 2 6 6 I H2H O
Masiianskaia Mariia (Rus.) 0 0 0
12.10.22
09:30
Lodikova Daria (Rus.) (620) 2 6 6 I H2H O
Masiianskaia Mariia (Rus.) 0 1 2
12.10.22
12:00
Sezer Melis (Tur.) (1129) 2 6 6 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) (1511) 0 2 3
12.10.22
08:16
Bojovic Jana (Srb.) (916) 2 6 6 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) 0 4 2
12.10.22
11:00
Kostova Elitsa (Bul.) (1444) 2 6 6 I H2H O
Idrizovic Fatma (Srb.) (1070) 0 4 0
12.10.22
08:03
Lazarevic Andjela (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 2 3
12.10.22
11:08
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) (1295) 0 6 4
12.10.22
08:06
Maric Dunja (Srb.) 2 6 0 6 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 1 4 6 1
12.10.22
09:30
Stankovic Anja (Srb.) I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1444)
11.10.22
08:00
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) (1295) 0 3 2
11.10.22
08:00
Gemovic Elena (Srb.) (1511) I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (1070)
11.10.22
11:07
Sepa Iva (Srb.) 2 6 7 I H2H O
Idrizovic Fatma (Srb.) (1444) 0 3 6
11.10.22
09:33
Senic Natalija (Srb.) (1246) 2 7 6 I H2H O
Ionescu Eva Maria (Rum.) 0 5 4
11.10.22
12:30
Dema Viktoriia (Ukr.) (1288) 2 6 4 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 1 1 6 1
11.10.22
13:18
Lazarevic Andjela (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Maric Dunja (Srb.) 0 3 4
11.10.22
12:20
Bojovic Jana (Srb.) (916) 2 6 6 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) 0 2 3
11.10.22
13:30
Lodikova Daria (Rus.) (620) 2 6 6 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) 0 0 1
10.10.22
08:28
Bojovic Jana (Srb.) (917) 2 3 7 7 I H2H O
Lodikova Daria (Rus.) (621) 1 6 6 5
10.10.22
08:26
Stankovic Anja (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Masiianskaia Mariia (Rus.) 0 0 0
10.10.22
08:36
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 0 2 2
10.10.22
12:05
Sezer Melis (Tur.) (1129) 2 6 6 6 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 1 7 0 1
10.10.22
11:14
Idrizovic Fatma (Srb.) (1448) 2 6 5 6 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) (1511) 1 1 7 4
10.10.22
09:30
Senic Natalija (Srb.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1448) 0 4 1
10.10.22
13:19
Marjanovic Mia (Srb.) 2 6 2 6 I H2H O
Dema Viktoriia (Ukr.) (1293) 1 2 6 0
10.10.22
11:09
Maric Dunja (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 3 4
08.10.22
08:07
Salvi Linda (Tal.) (1261) 2 6 7 I H2H O
Pislak Manca (Slov.) (1129) 0 2 5
08.10.22
09:04
Spigarelli Martina (Tal.) (759) 2 4 7 6 I H2H O
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 1 6 5 3
08.10.22
08:00
Zanolini Camilla (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Darja (Lot.) (269) 0 3 2
08.10.22
10:01
Moratelli Angelica (Tal.) (349) 2 2 6 7 I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 1 6 0 5
07.10.22
08:00
Salvi Linda (Tal.) (1261) 2 4 6 7 I H2H O
Abbagnato Anastasia (Tal.) (1083) 1 6 4 6
07.10.22
08:00
Lanciaprima Anna (Tal.) 2 2 6 7 I H2H O
Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) (1290) 1 6 1 5
07.10.22
08:00
Pislak Manca (Slov.) (1129) I H2H O
Stagno Beatrice (Tal.) (1290)
07.10.22
09:30
Moratelli Angelica (Tal.) (349) 2 6 1 6 I H2H O
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 1 2 6 3
07.10.22
09:30
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Sukhotina Anastasia (Rus.) (741) 0 1 4
07.10.22
10:30
Hranacova Kristyna (ČR) 2 7 7 I H2H O
Odorizzi Caterina (Tal.) 0 6 5
07.10.22
11:45
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (750) I H2H O
Spigarelli Martina (Tal.) (759)
07.10.22
13:02
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 7 I H2H O
Terziyska Julia (Bul.) (478) 0 3 6
07.10.22
14:23
Zanolini Camilla (Tal.) 2 7 6 I H2H O
Martellenghi Emma (Tal.) 0 6 1
07.10.22
12:30
Semenistaja Marija (Lot.) 2 6 6 I H2H O
Prati Federica (Tal.) (1259) 0 3 3
06.10.22
08:04
Sukhotina Anastasia (Rus.) (741) 2 7 7 I H2H O
Zanolini Camilla (Tal.) 0 5 6
06.10.22
08:00
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 6 I H2H O
Salvi Linda (Tal.) (1261) 0 2 1
06.10.22
09:10
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) (1290) 0 0 4
06.10.22
09:30
Terziyska Julia (Bul.) (478) 2 6 6 I H2H O
Abbagnato Anastasia (Tal.) (1083) 0 1 2
06.10.22
09:30
Moratelli Angelica (Tal.) (349) 2 6 6 I H2H O
Hranacova Kristyna (ČR) 0 2 1
06.10.22
10:30
Spigarelli Martina (Tal.) (759) 2 7 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 6 3
06.10.22
11:01
Stagno Beatrice (Tal.) (1290) 2 6 7 I H2H O
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (750) 0 4 6
06.10.22
11:00
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 6 I H2H O
Prati Federica (Tal.) (1259) 0 2 0
06.10.22
13:00
Salvi Linda (Tal.) (1261) 2 7 7 I H2H O
Odorizzi Caterina (Tal.) 0 5 6
06.10.22
13:09
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 6 I H2H O
Zanolini Camilla (Tal.) 0 4 1
05.10.22
08:01
Prati Federica (Tal.) (1259) 2 6 6 I H2H O
Stagno Beatrice (Tal.) (1290) 0 1 4
05.10.22
09:00
Zanolini Camilla (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Odorizzi Caterina (Tal.) 0 1 2
05.10.22
09:31
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 2 6 6 I H2H O
Martellenghi Emma (Tal.) 1 6 3 1
05.10.22
09:30
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 6 I H2H O
Sukhotina Anastasia (Rus.) (741) 0 0 2
05.10.22
10:30
Abbagnato Anastasia (Tal.) (1083) 2 6 6 I H2H O
Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) (1290) 0 3 3
05.10.22
11:05
Moratelli Angelica (Tal.) (349) 2 6 6 I H2H O
Spigarelli Martina (Tal.) (759) 0 4 1
05.10.22
11:47
Pislak Manca (Slov.) (1129) 2 6 7 I H2H O
Hranacova Kristyna (ČR) 0 3 6
05.10.22
12:59
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 6 I H2H O
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (750) 0 2 0
05.10.22
13:50
Prati Federica (Tal.) (1259) 2 7 6 I H2H O
Lanciaprima Anna (Tal.) 0 6 1
04.10.22
08:09
Spigarelli Martina (Tal.) (759) 2 6 7 I H2H O
Pislak Manca (Slov.) (1129) 0 4 5
04.10.22
08:05
Viviani Maria Vittoria (Tal.) (1028) I H2H O
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (750)
04.10.22
08:00
Moratelli Angelica (Tal.) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) (349) 0 0 2
04.10.22
09:34
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 5 6 6 I H2H O
Stagno Beatrice (Tal.) (1290) 1 7 4 1
04.10.22
09:30
Kostova Elitsa (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Odorizzi Caterina (Tal.) (876) 0 2 0
04.10.22
09:35
Sukhotina Anastasia (Rus.) (741) 2 6 6 I H2H O
Salvi Linda (Tal.) (1261) 0 3 1
04.10.22
12:04
Terziyska Julia (Bul.) (478) 2 6 6 I H2H O
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 0 3 4
04.10.22
13:48
Moratelli Angelica (Tal.) (349) 2 6 6 I H2H O
Pislak Manca (Slov.) (1129) 0 1 3
03.10.22
08:00
Spigarelli Martina (Tal.) (782) 2 6 6 I H2H O
Hranacova Kristyna (ČR) 0 0 1
03.10.22
08:00
Semenistaja Marija (Lot.) 2 6 7 I H2H O
Pislak Manca (Slov.) (1176) 0 4 5
03.10.22
09:30
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 2 6 6 I H2H O
Abbagnato Anastasia (Tal.) (1080) 1 6 3 1
03.10.22
09:30
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (758) 2 7 6 I H2H O
Prati Federica (Tal.) (1266) 0 5 3
03.10.22
09:30
Zanolini Camilla (Tal.) 2 6 7 I H2H O
Salvi Linda (Tal.) (1268) 0 3 6
03.10.22
11:00
Viviani Maria Vittoria (Tal.) (980) 1 6 I H2H O
Stagno Beatrice (Tal.) (1295) 0 3
03.10.22
13:00
Terziyska Julia (Bul.) (485) 2 6 6 I H2H O
Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) (1295) 0 0 1
25.09.22
08:00
Rakotomalala Maneva (Fra.) (1096) 2 6 2 6 I H2H O
Badics Mila (Ma) 1 2 6 2
25.09.22
08:00
Rouvroy Margaux (Fra.) (515) 2 6 6 I H2H O
Petretic Laia (Fra.) (821) 0 3 3
25.09.22
09:30
Bornay Jade (Fra.) (935) 2 6 6 I H2H O
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 0 3 4
25.09.22
08:00
Podrez Veronika (Ukr.) (1418) 2 5 6 6 I H2H O
Nicault Ines (Fra.) (1080) 1 7 3 1
25.09.22
09:30
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 7 I H2H O
Vicens Mas Rosa (Špan.) (251) 0 2 5
25.09.22
13:19
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 6 I H2H O
Rouvroy Margaux (Fra.) (515) 0 1 4
25.09.22
13:14
Podrez Veronika (Ukr.) (1418) 2 0 6 6 I H2H O
Bornay Jade (Fra.) (935) 1 6 2 0
25.09.22
12:06
Rakotomalala Maneva (Fra.) (1096) 2 6 6 I H2H O
Marie Jade (Fra.) (1586) 0 3 1
24.09.22
08:00
Marie Jade (Fra.) (1586) 1 6 I H2H O
Codino Fiona (Fra.) (1463) 0 2
24.09.22
13:04
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1102) 2 6 7 I H2H O
Levelston Grace (USA) (1236) 0 2 5
24.09.22
08:00
Komano Margaux (Fra.) (1418) 2 6 6 I H2H O
Stumpf Aliz (Ma) 0 0 0
24.09.22
13:19
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 2 6 6 I H2H O
Nsimba Noelly Longi (Kan.) (1418) 0 3 3
24.09.22
12:30
Bougrat Maelys (Fra.) (1366) 2 4 6 6 I H2H O
Yersh Kseniya (Biel.) (1347) 1 6 4 4
23.09.22
09:30
Rouvroy Margaux (Fra.) (515) 2 6 6 I H2H O
Codino Fiona (Fra.) (1463) 0 1 0
23.09.22
08:00
Vicens Mas Rosa (Špan.) (251) 2 6 6 I H2H O
Levelston Grace (USA) (1236) 0 0 1
23.09.22
08:08
Podrez Veronika (Ukr.) (1418) 2 6 6 I H2H O
Rakotomalala Maneva (Fra.) (1096) 0 2 3
23.09.22
08:00
Yersh Kseniya (Biel.) (1347) 2 6 6 I H2H O
Marie Jade (Fra.) (1586) 0 1 2
23.09.22
09:30
Petretic Laia (Fra.) (821) 2 7 6 I H2H O
Badics Mila (Ma) 0 5 1
23.09.22
09:30
Bornay Jade (Fra.) (935) I H2H O
Lollia Pauline (Fra.)
23.09.22
11:37
Nicault Ines (Fra.) (1080) 2 4 6 6 I H2H O
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1102) 1 6 2 2
23.09.22
10:52
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 6 I H2H O
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 0 4 1
22.09.22
11:00
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 6 I H2H O
Stumpf Aliz (Ma) 0 0 0
22.09.22
08:07
Codino Fiona (Fra.) (1463) 2 6 6 I H2H O
Lollia Pauline (Fra.) 0 3 1
22.09.22
08:00
Rouvroy Margaux (Fra.) (515) 2 6 6 I H2H O
Bougrat Maelys (Fra.) (1366) 0 0 2
22.09.22
08:00
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1102) 2 6 6 I H2H O
Badics Mila (Ma) 0 3 1
22.09.22
11:00
Komano Margaux (Fra.) (1418) 2 7 2 6 I H2H O
Nicault Ines (Fra.) (1080) 1 5 6 4
22.09.22
09:43
Levelston Grace (USA) (1236) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 0 1 1
22.09.22
09:30
Vicens Mas Rosa (Špan.) (251) 2 6 6 I H2H O
Podrez Veronika (Ukr.) (1418) 0 1 3
22.09.22
09:30
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 6 I H2H O
Yersh Kseniya (Biel.) (1347) 0 2 2
21.09.22
08:12
Petretic Laia (Fra.) (821) 2 6 6 I H2H O
Nicault Ines (Fra.) (1080) 0 4 1
21.09.22
08:14
Rakotomalala Maneva (Fra.) (1096) 2 1 6 6 I H2H O
Levelston Grace (USA) (1236) 1 6 2 2
21.09.22
08:00
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 6 I H2H O
Stumpf Aliz (Ma) 0 0 0
21.09.22
10:04
Rouvroy Margaux (Fra.) (515) 2 4 6 6 I H2H O
Bornay Jade (Fra.) (935) 1 6 3 2
21.09.22
09:30
Vicens Mas Rosa (Špan.) (251) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 0 2 2
21.09.22
10:32
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1102) 2 7 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1418) 0 6 3
21.09.22
12:49
Bougrat Maelys (Fra.) (1366) 2 7 6 I H2H O
Codino Fiona (Fra.) (1463) 0 5 4
21.09.22
11:39
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 6 I H2H O
Marie Jade (Fra.) (1586) 0 0 0
20.09.22
08:11
Podrez Veronika (Ukr.) (1418) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 0 0 2
20.09.22
08:16
Badics Mila (Ma) 2 6 3 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1418) 1 3 6 2
20.09.22
10:07
Petretic Laia (Fra.) (821) 2 6 3 6 I H2H O
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1102) 1 4 6 4
20.09.22
11:07
Bougrat Maelys (Fra.) (1366) 2 6 6 I H2H O
Lollia Pauline (Fra.) 0 2 3
20.09.22
09:15
Bornay Jade (Fra.) (935) I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (891)
20.09.22
12:24
Vicens Mas Rosa (Špan.) (251) 2 6 6 I H2H O
Rakotomalala Maneva (Fra.) (1096) 0 2 0
20.09.22
11:00
Kostova Elitsa (Bul.) (876) 2 6 6 I H2H O
Marie Jade (Fra.) (1586) 0 0 1
20.09.22
09:30
Bornay Jade (Fra.) (935) 2 6 6 I H2H O
Codino Fiona (Fra.) (1463) 0 2 0
19.09.22
08:11
Bornay Jade (Fra.) (964) 2 6 4 7 I H2H O
Bougrat Maelys (Fra.) (1373) 1 3 6 6
19.09.22
08:00
Rouvroy Margaux (Fra.) (493) 2 6 6 I H2H O
Lollia Pauline (Fra.) 0 0 1
19.09.22
09:00
Podrez Veronika (Ukr.) 2 6 6 I H2H O
Levelston Grace (USA) (1243) 0 2 4
19.09.22
11:25
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 2 7 2 7 I H2H O
Rakotomalala Maneva (Fra.) (1096) 1 5 6 5
19.09.22
10:35
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 7 6 I H2H O
Yersh Kseniya (Biel.) (1351) 0 6 2
19.09.22
11:57
Petretic Laia (Fra.) (802) 2 6 5 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1387) 1 2 7 3
19.09.22
11:00
Nicault Ines (Fra.) (1067) 2 6 6 I H2H O
Badics Mila (Ma) 0 1 1
18.09.22
10:04
Timmerman Reza (Hol.) 2 6 3 6 I H2H O
De Vries Demi () 1 0 6 1
18.09.22
10:06
Capadocia Marian Jade (Fili.) 2 7 6 I H2H O
Mujan Gabriella (Hol.) (1470) 0 6 0
18.09.22
11:56
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1318) 2 6 7 I H2H O
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (770) 0 1 6
18.09.22
11:30
Marinkovic Bojana (Srb.) (884) 2 6 6 I H2H O
Hazes Sem (Hol.) 0 3 1
18.09.22
13:27
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (593) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Julia (Rus.) (470) 0 0 2
17.09.22
08:00
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1050) 2 6 6 I H2H O
Hazes Sem (Hol.) 0 2 1
17.09.22
08:00
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Charalampopoulos Dunya (Hol.) 0 3 1
17.09.22
08:00
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (593) 2 7 6 I H2H O
De Vries Demi () 0 5 2
17.09.22
10:31
De Vries Demi () 2 7 6 I H2H O
Shetty Kyra (Ind.) 0 6 3
17.09.22
10:33
Timmerman Reza (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Charalampopoulos Dunya (Hol.) 0 4 3
17.09.22
10:36
Capadocia Marian Jade (Fili.) 2 2 6 6 I H2H O
Lazar Annemarie (Nem.) 1 6 1 1
17.09.22
12:00
Mujan Gabriella (Hol.) (1470) 2 6 7 I H2H O
Nweke Divine Dasam (Dán.) (1334) 0 3 6
17.09.22
??
Hazes Sem (Hol.) 2 1 7 6 I H2H O
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 1 6 5 4
17.09.22
22:40
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (593) 2 6 4 6 I H2H O
Olff Sarah (Hol.) 1 3 6 4
17.09.22
13:27
Marinkovic Bojana (Srb.) (884) 2 4 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) (1470) 1 6 4 1
17.09.22
20:57
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1318) 2 6 0 6 I H2H O
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1050) 1 3 6 4
17.09.22
21:56
Avdeeva Julia (Rus.) (470) 2 6 6 I H2H O
Okur Dilara (Hol.) 0 3 4
16.09.22
18:05
Olff Sarah (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Nweke Divine Dasam (Dán.) (1334) 0 0 3
16.09.22
16:04
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (770) 2 1 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) (1470) 1 6 0 2
16.09.22
16:06
Komano Margaux (Fra.) (1387) 2 6 6 I H2H O
Capadocia Marian Jade (Fili.) 0 3 4
16.09.22
19:34
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1318) 2 6 6 I H2H O
Lazar Annemarie (Nem.) 0 0 3
16.09.22
17:30
Avdeeva Julia (Rus.) (470) 2 6 7 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (884) 0 4 5
15.09.22
08:07
Mujan Gabriella (Hol.) (1470) 2 6 6 I H2H O
De Vries Demi () 0 0 2
15.09.22
08:05
Lazar Annemarie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Charalampopoulos Dunya (Hol.) 0 4 2
15.09.22
08:00
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (593) 2 6 6 I H2H O
Hazes Sem (Hol.) 0 0 4
15.09.22
09:29
Okur Dilara (Hol.) 2 6 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1318) 1 7 4 2
15.09.22
09:33
Capadocia Marian Jade (Fili.) 2 6 6 I H2H O
Timmerman Reza (Hol.) 0 1 3
15.09.22
09:30
Komano Margaux (Fra.) (1387) 2 6 7 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (884) 0 4 5
15.09.22
11:00
Olff Sarah (Hol.) 2 4 7 7 I H2H O
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (770) 1 6 5 5
15.09.22
11:47
Kuparev Anastasiya (Nem.) (1470) 2 6 6 I H2H O
Shetty Kyra (Ind.) 0 1 2
14.09.22
08:07
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1318) 2 6 7 I H2H O
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 0 2 5
14.09.22
08:00
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1050) I H2H O
Liebkind Nikita (Fín.)
14.09.22
08:08
Komano Margaux (Fra.) (1387) 2 6 4 6 I H2H O
Timmerman Reza (Hol.) 1 4 6 3
14.09.22
10:03
Okur Dilara (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Lazar Annemarie (Nem.) 0 5 1
14.09.22
10:54
Kuparev Anastasiya (Nem.) (1470) 2 6 6 I H2H O
Nweke Divine Dasam (Dán.) (1334) 0 2 2
14.09.22
09:30
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (770) 2 6 6 I H2H O
Shetty Kyra (Ind.) 0 0 1
14.09.22
11:44
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (593) 2 6 6 I H2H O
Mujan Gabriella (Hol.) (1470) 0 1 1
14.09.22
08:00
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1050) 2 6 6 I H2H O
De Vries Demi () 0 4 1
13.09.22
08:09
Olff Sarah (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Shetty Kyra (Ind.) 0 4 2
13.09.22
08:00
Vanlangendonck Eliessa (Bel.) (770) 2 6 6 I H2H O
Nweke Divine Dasam (Dán.) (1334) 0 4 4
13.09.22
08:10
Okur Dilara (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Charalampopoulos Dunya (Hol.) 0 0 0
13.09.22
09:37
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 7 I H2H O
Lazar Annemarie (Nem.) 0 0 5
13.09.22
09:30
Avdeeva Julia (Rus.) (470) 2 6 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1387) 0 1 2
13.09.22
09:18
Vasilescu Arina Gabriela (Rum.) (593) 2 6 5 6 I H2H O
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1050) 1 4 7 2
13.09.22
11:00
Marinkovic Bojana (Srb.) (884) 2 6 6 I H2H O
Timmerman Reza (Hol.) 0 3 0
13.09.22
11:38
Hazes Sem (Hol.) 2 6 1 6 I H2H O
Mujan Gabriella (Hol.) (1470) 1 3 6 4
12.09.22
09:30
Bakhmutkina Polina (Rus.) (1138) 2 4 6 6 I H2H O
Mujan Gabriella (Hol.) (1479) 1 6 1 2
12.09.22
11:00
Okur Dilara (Hol.) 2 6 6 6 I H2H O
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 1 7 3 2
12.09.22
09:44
Olff Sarah (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) (1506) 0 2 3
12.09.22
10:08
Nweke Divine Dasam (Dán.) (1358) 2 6 6 I H2H O
Shetty Kyra (Ind.) 0 2 0
12.09.22
12:09
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1398) 2 6 7 I H2H O
Charalampopoulos Dunya (Hol.) 0 2 5
12.09.22
08:00
Avdeeva Julia (Rus.) (476) 2 6 6 I H2H O
Timmerman Reza (Hol.) 0 2 2
12.09.22
08:00
Hazes Sem (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Liebkind Nikita (Fín.) 0 4 4
04.09.22
07:06
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1211) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (927) 0 3 1
04.09.22
07:00
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1506) 0 6 1
04.09.22
07:02
Busaad Eva (Bul.) 2 0 7 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 1 6 5 0
04.09.22
08:49
Karatancheva Lia (Bul.) (664) 2 6 7 I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (644) 0 1 6
04.09.22
08:28
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (637) 2 6 6 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 1 7 1 2
03.09.22
07:08
Busaad Eva (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 3 3
03.09.22
07:02
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (637) 2 6 7 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1450) 0 4 5
03.09.22
07:03
Pencheva Liya (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 4 1
03.09.22
08:55
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1211) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 3 2
03.09.22
08:51
Kostova Elitsa (Bul.) (644) 2 6 6 I H2H O
Shalamanova Daria (Bul.) (1057) 0 1 2
03.09.22
08:30
Bokova Vladlena (Ukr.) (927) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 0 3
03.09.22
10:18
Karatancheva Lia (Bul.) (664) 2 6 6 I H2H O
Laskutova Ksenia (Rus.) (677) 0 4 4
03.09.22
10:40
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 0 3 2
03.09.22
09:43
Palecek Nikol (Srb.) (1506) 2 6 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 4 2
02.09.22
08:36
Busaad Eva (Bul.) 2 6 5 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1506) 1 3 7 4
02.09.22
08:31
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 7 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 6 2
02.09.22
08:33
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 1 3 7 3
02.09.22
10:22
Kostova Elitsa (Bul.) (644) 2 4 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1450) 1 6 4 3
02.09.22
10:00
Terziyska Julia (Bul.) (458) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (927) 0 0 4
02.09.22
11:32
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (637) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 2 4
02.09.22
12:38
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 6 7 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 0 1 5
02.09.22
11:30
Karatancheva Lia (Bul.) (664) 2 6 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 1 4
02.09.22
19:34
Rabjohns Kiley (USA) 2 4 6 6 I H2H O
Matsuno Akari (USA) 1 6 4 1
01.09.22
07:04
Terziyska Julia (Bul.) (458) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1506) 0 4 3
01.09.22
07:08
Radulova Yoana (Bul.) 2 7 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 6 2
01.09.22
07:00
Kostova Elitsa (Bul.) (644) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 0 1
01.09.22
08:47
Vaneva Zinovia (Bul.) (1450) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 4 0
01.09.22
08:24
Laskutova Ksenia (Rus.) (677) 2 6 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 0 4 0
01.09.22
08:28
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 4
01.09.22
10:00
Shalamanova Daria (Bul.) (1057) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (927) 0 1 3
01.09.22
09:37
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (637) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1211) 0 0 3
31.08.22
07:06
Karatancheva Lia (Bul.) (664) 2 7 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (637) 0 6 2
31.08.22
07:04
Shalamanova Daria (Bul.) (1057) 2 6 6 I H2H O
Terziyska Julia (Bul.) (458) 0 4 1
31.08.22
07:05
Bokova Vladlena (Ukr.) (927) 2 7 6 I H2H O
Busaad Eva (Bul.) 0 6 3
31.08.22
08:59
Laskutova Ksenia (Rus.) (677) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 0 1
31.08.22
09:18
Pencheva Liya (Bul.) 2 6 0 7 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1211) 1 3 6 6
31.08.22
08:31
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 3 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 1 6 4 1
31.08.22
09:59
Vaneva Zinovia (Bul.) (1450) 2 6 6 6 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) 1 2 7 3
31.08.22
10:00
Kostova Elitsa (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) (644) 0 0 1
30.08.22
07:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (677) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 0
30.08.22
07:03
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 1
30.08.22
07:00
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1211) 2 6 4 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 1 4 6 4
30.08.22
08:30
Karatancheva Lia (Bul.) (664) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 1 2
30.08.22
08:30
Sahnis Ella (Mda.) 2 7 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 6 1
30.08.22
08:30
Kostova Elitsa (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Velikova Darya (Bul.) (644) 0 3 1
30.08.22
10:39
Shalamanova Daria (Bul.) (1057) 2 7 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1506) 0 5 2
30.08.22
10:00
Terziyska Julia (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Busaad Eva (Bul.) (458) 0 2 1
29.08.22
07:03
Vaneva Zinovia (Bul.) (1447) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 1 4
29.08.22
07:05
Shalamanova Daria (Bul.) (1057) 2 6 6 I H2H O
Busaad Eva (Bul.) 0 3 1
29.08.22
07:04
Velikova Darya (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 2 0
29.08.22
08:24
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 3
29.08.22
08:37
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (635) 2 6 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 2 2
29.08.22
08:42
Palecek Nikol (Srb.) (1502) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (917) 0 0 3
29.08.22
09:53
Karatancheva Lia (Bul.) (714) 2 7 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1204) 0 6 1
29.08.22
10:02
Laskutova Ksenia (Rus.) (676) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 0 3
28.08.22
07:01
Shalamanova Daria (Bul.) (1057) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1447) 0 4 3
28.08.22
07:02
Nepliy Elina (Rus.) (1173) 2 6 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 1 4
28.08.22
07:03
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 7 7 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (917) 0 6 6
28.08.22
08:47
Laskutova Ksenia (Rus.) (676) 2 7 0 6 I H2H O
Karatancheva Lia (Bul.) (714) 1 5 6 4
28.08.22
08:30
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (635) 2 4 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (882) 1 6 3 2
27.08.22
10:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (635) 2 6 6 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 1 7 3 0
27.08.22
10:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (676) 2 6 6 6 I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (641) 1 7 1 4
27.08.22
08:30
Bokova Vladlena (Ukr.) (917) 2 1 6 6 I H2H O
Busaad Eva (Bul.) 1 6 3 4
27.08.22
08:30
Vaneva Zinovia (Bul.) (1447) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1204) 0 2 1
27.08.22
07:00
Radulova Yoana (Bul.) 2 7 3 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1447) 1 5 6 3
27.08.22
07:00
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 1 1
27.08.22
07:00
Nepliy Elina (Rus.) (1173) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1502) 0 3 0
26.08.22
11:14
Karatancheva Lia (Bul.) (714) 2 6 7 I H2H O
Terziyska Julia (Bul.) (460) 0 3 5
26.08.22
08:40
Shalamanova Daria (Bul.) (1057) 2 4 7 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 1 6 6 2
26.08.22
07:03
Vaneva Zinovia (Bul.) (1447) 2 6 7 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1447) 0 4 5
26.08.22
07:00
Marinkovic Bojana (Srb.) (882) 2 6 6 I H2H O
Busaad Eva (Bul.) 0 0 1
26.08.22
07:04
Radulova Yoana (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 1 3
26.08.22
09:20
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (917) 0 4 4
26.08.22
08:30
Rosca Andreea Amalia (Rum.) (314) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1502) 0 3 1
26.08.22
11:10
Nepliy Elina (Rus.) (1173) I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (641)
25.08.22
08:30
Marinkovic Bojana (Srb.) (882) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1447) 0 4 2
25.08.22
08:15
Terziyska Julia (Bul.) (460) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 0 2
25.08.22
08:41
Kostova Elitsa (Bul.) (641) 2 7 6 I H2H O
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (635) 0 6 4
25.08.22
10:56
Karatancheva Lia (Bul.) (714) 2 5 7 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1204) 1 7 6 3
25.08.22
10:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (676) 2 6 6 I H2H O
Busaad Eva (Bul.) 0 0 1
25.08.22
07:01
Rosca Andreea Amalia (Rum.) (314) 2 7 6 I H2H O
Shalamanova Daria (Bul.) (1057) 0 5 0
25.08.22
07:01
Palecek Nikol (Srb.) (1502) 2 7 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 6 4
24.08.22
07:00
Terziyska Julia (Bul.) (1204) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (460) 0 0 4
24.08.22
07:00
Karatancheva Lia (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) (714) 0 0 4
24.08.22
07:00
Rosca Andreea Amalia (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) (314) 0 1 2
24.08.22
08:31
Komano Margaux (Fra.) (1447) 2 7 6 I H2H O
Busaad Eva (Bul.) 0 6 4
24.08.22
08:29
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1502) 0 2 3
24.08.22
08:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (676) 2 6 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (882) 0 4 1
24.08.22
10:13
Kostova Elitsa (Bul.) (641) 2 7 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 0 6 2
23.08.22
07:09
Laskutova Ksenia (Rus.) (676) 2 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1447) 0 2 1
23.08.22
07:00
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (635) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (917) 0 3 3
23.08.22
08:38
Shalamanova Daria (Bul.) (1057) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 2 3
23.08.22
09:48
Komano Margaux (Fra.) (1447) 2 6 3 6 I H2H O
Marinkovic Bojana (Srb.) (882) 1 1 6 2
23.08.22
10:50
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1204) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 2 0
23.08.22
10:00
Terziyska Julia (Bul.) (460) 2 6 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 2 4
23.08.22
07:00
Cernecka Alise (Lot.) (1274) I H2H O
Nepliy Elina (Rus.) (1173)
23.08.22
08:30
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 3 6 6 I H2H O
Rosca Andreea Amalia (Rum.) (314) 1 6 2 4
22.08.22
07:07
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1202) 2 6 7 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 3 5
22.08.22
07:05
Shalamanova Daria (Bul.) (1214) 2 7 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1502) 0 5 4
22.08.22
07:06
Karatancheva Lia (Bul.) (709) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 0 1
22.08.22
08:52
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 6 6 I H2H O
Ionescu Iulia Andreea (Rum.) 0 4 2
22.08.22
08:30
Kostova Elitsa (Bul.) (644) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (920) 0 1 2
22.08.22
08:28
Craciun Georgia Andreea (Rum.) (682) 2 6 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 0 3 3
22.08.22
10:00
Vaneva Zinovia (Bul.) (1445) 2 7 6 I H2H O
Busaad Eva (Bul.) 0 5 4
22.08.22
10:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (674) 2 6 6 I H2H O
Komano Margaux (Fra.) (1409) 0 1 1
14.08.22
08:04
Laskutova Ksenia (Rus.) (670) 2 6 4 6 I H2H O
Petruzelova Marketa (ČR) 1 3 6 3
14.08.22
08:08
Ortega Redondo Paula (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Bekmetova Larisa (Uzb.) (1560) 0 3 4
14.08.22
08:04
Conde Sara (Arg.) 2 6 7 6 I H2H O
Lazarova Victoria (Bul.) 1 7 5 3
14.08.22
10:43
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.)
14.08.22
12:00
Bokova Vladlena (Ukr.) (919) I H2H O
Zehnder Maria Jose (Arg.)
13.08.22
11:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (670) 2 6 6 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 1 4 7 2
13.08.22
12:15
Ugrelidze Nina (USA) (1526) I H2H O
Conde Sara (Arg.)
13.08.22
09:30
Lazarova Victoria (Bul.) I H2H O
Martinez Regalado Eva (Špan.) (1145)
13.08.22
09:30
Petruzelova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Knezkova Nelly (ČR) 0 3 1
13.08.22
09:30
Bakaityte Uma (Litva.) 2 6 3 6 I H2H O
Nova Andrea (ČR) 1 4 6 2
13.08.22
08:00
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 7 I H2H O
Simunyu Celine (Ír.) 0 3 5
12.08.22
08:00
Nova Andrea (ČR) 2 3 6 6 I H2H O
Lazarova Victoria (Bul.) 1 6 4 1
12.08.22
08:00
Simunyu Celine (Ír.) 2 7 6 6 I H2H O
Zehnder Maria Jose (Arg.) 1 5 7 3
12.08.22
11:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (670) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 0 2 3
12.08.22
11:00
Bakaityte Uma (Litva.) 2 6 6 7 I H2H O
Ortega Redondo Paula (Špan.) 1 3 7 6
12.08.22
08:00
Baraniakova Ema (Svk) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1411) 0 1 1
12.08.22
09:30
Petruzelova Marketa (ČR) 2 6 7 I H2H O
Martinez Regalado Eva (Špan.) (1145) 0 3 5
12.08.22
09:30
Iaconi Shanelle (Aus.) I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189)
12.08.22
09:30
Conde Sara (Arg.) 1 4 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 1
11.08.22
09:46
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 2 6 6 I H2H O
Ortega Redondo Paula (Špan.) 0 0 1
11.08.22
08:05
Petruzelova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Ayala Serra Nora (Špan.) (1115) 0 0 1
11.08.22
09:30
Bokova Vladlena (Ukr.) (919) I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.)
11.08.22
08:05
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 6 I H2H O
Martinez Regalado Eva (Špan.) (1145) 0 3 1
11.08.22
09:10
Nova Andrea (ČR) 2 6 6 I H2H O
Bekmetova Larisa (Uzb.) (1560) 0 2 3
11.08.22
08:03
Baraniakova Ema (Svk) 2 6 6 I H2H O
Lazarova Victoria (Bul.) 0 2 1
11.08.22
12:05
Knezkova Nelly (ČR) 2 3 6 6 I H2H O
Simunyu Celine (Ír.) 1 6 4 1
11.08.22
10:56
Zehnder Maria Jose (Arg.) 2 4 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 1 6 4 1
10.08.22
09:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (670) 2 6 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 0 1 1
10.08.22
09:30
Bokova Vladlena (Ukr.) (919) I H2H O
Ortega Redondo Paula (Špan.)
10.08.22
08:00
Koussenkova Valeria (Špan.) (1411) 2 6 2 7 I H2H O
Nova Andrea (ČR) 1 3 6 5
10.08.22
09:00
Bekmetova Larisa (Uzb.) (1560) I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.)
10.08.22
11:16
Petruzelova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 2 2
10.08.22
08:08
Simunyu Celine (Ír.) 2 6 6 I H2H O
Conde Sara (Arg.) 0 1 2
10.08.22
08:00
Knezkova Nelly (ČR) 2 6 6 I H2H O
Zehnder Maria Jose (Arg.) 0 2 1
09.08.22
08:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (670) 2 6 6 I H2H O
Ortega Redondo Paula (Špan.) 0 2 0
09.08.22
09:30
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 7 6 I H2H O
Ayala Serra Nora (Špan.) (1115) 0 6 1
09.08.22
08:00
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 2 7 3 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (919) 1 5 6 3
09.08.22
11:00
Koussenkova Valeria (Špan.) (1411) 2 6 6 I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.) 0 1 2
09.08.22
11:00
Baraniakova Ema (Svk) (1560) 2 6 6 I H2H O
Bekmetova Larisa (Uzb.) 0 0 2
09.08.22
09:30
Knezkova Nelly (ČR) 2 6 7 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 3 5
09.08.22
11:18
Zehnder Maria Jose (Arg.) 2 7 6 I H2H O
Conde Sara (Arg.) 0 5 3
08.08.22
08:03
Simunyu Celine (Ír.) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 0 2
08.08.22
07:56
Petruzelova Marketa (ČR) 2 6 7 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 0 4 5
08.08.22
08:00
Knezkova Nelly (ČR) 2 6 6 I H2H O
Conde Sara (Arg.) 0 4 0
08.08.22
09:39
Nova Andrea (ČR) 2 7 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 0 5 3
08.08.22
10:09
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 6 6 6 I H2H O
Ayala Serra Nora (Špan.) (1115) 1 7 3 1
08.08.22
09:30
Koussenkova Valeria (Špan.) (1560) 2 6 6 I H2H O
Bekmetova Larisa (Uzb.) (1425) 0 3 4
08.08.22
13:10
Laskutova Ksenia (Rus.) (922) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (662) 0 0 0
08.08.22
11:24
Bakaityte Uma (Litva.) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 0 1 1
07.08.22
08:03
Laskutova Ksenia (Rus.) (662) 2 6 3 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 1 4 6 1
07.08.22
08:07
Petrovic Andjela (Švaj.) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 4 3
07.08.22
08:08
Zehnder Maria Jose (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (Špan.) 0 2 2
07.08.22
10:54
Safarova Zdena (ČR) (1307) 2 6 7 I H2H O
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 0 0 5
07.08.22
10:12
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 6 2 7 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 1 0 6 5
06.08.22
08:00
Hernandez Miranda Judith (Špan.) 1 7 1 I H2H O
Liebkind Nikita (Fín.) 0 5 0
06.08.22
08:51
Zehnder Maria Jose (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (Rus.) 0 3 4
06.08.22
08:00
Petrovic Andjela (Švaj.) 2 7 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1425) 0 6 3
06.08.22
10:07
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (922) 0 4 4
06.08.22
09:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (662) 2 6 6 I H2H O
Moeller Leonie (Nem.) 0 2 1
06.08.22
10:46
Bakaityte Uma (Litva.) 2 1 6 7 I H2H O
Knezkova Nelly (ČR) 1 6 2 5
06.08.22
12:34
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 4 6 6 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 1 6 0 4
06.08.22
11:58
Safarova Zdena (ČR) (1307) 2 6 6 I H2H O
Martinez Vaquero Maria (Špan.) 0 3 0
06.08.22
13:25
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 1 6 6 I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.) 1 6 4 3
06.08.22
15:48
Ugrelidze Nina (USA) (1526) I H2H O
Kannan Annika (Ind.)
05.08.22
08:08
Safarova Zdena (ČR) (1307) 2 6 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 0 0 1
05.08.22
08:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (662) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1425) 0 2 0
05.08.22
08:06
Kannan Annika (Ind.) 2 6 3 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (Rus.) 1 2 6 1
05.08.22
09:11
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 0 0 0
05.08.22
09:24
Hernandez Miranda Judith (Špan.) 2 3 7 6 I H2H O
Knezkova Nelly (ČR) 1 6 5 0
05.08.22
10:31
Martinez Vaquero Maria (Špan.) 2 3 7 6 I H2H O
Bokova Vladlena (Ukr.) (922) 1 6 5 4
05.08.22
11:00
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.) 0 0 0
05.08.22
12:31
Petrovic Andjela (Švaj.) 2 6 7 I H2H O
Zehnder Maria Jose (Arg.) 0 3 6
04.08.22
08:06
Knezkova Nelly (ČR) 2 6 3 6 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 1 1 6 1
04.08.22
08:07
Koussenkova Valeria (Špan.) (1425) 2 7 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (Špan.) 0 5 3
04.08.22
08:08
Martinez Vaquero Maria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 2 3
04.08.22
09:30
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Liebkind Nikita (Fín.) 0 1 4
04.08.22
10:03
Bakaityte Uma (Litva.) 2 5 6 7 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 1 7 4 5
04.08.22
09:57
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (Rus.) 0 1 1
04.08.22
12:22
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 0 1 3
04.08.22
13:10
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 3 6 I H2H O
Zehnder Maria Jose (Arg.) 1 1 6 3
03.08.22
08:05
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Zehnder Maria Jose (Arg.) 0 4 5
03.08.22
08:05
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 0 0 0
03.08.22
08:37
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 7 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (Špan.) 0 5 3
03.08.22
10:14
Safarova Zdena (ČR) (1307) 2 6 6 I H2H O
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 0 3 3
03.08.22
09:38
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 6 4 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 1 4 6 2
03.08.22
10:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (662) 2 2 6 6 I H2H O
Knezkova Nelly (ČR) 1 6 1 4
03.08.22
11:00
Gomez Victoria (Špan.) I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1526)
03.08.22
11:00
Bokova Vladlena (Ukr.) (922) I H2H O
Martinez Jimenez Silvia (Špan.)
03.08.22
12:54
Bokova Vladlena (Ukr.) (922) 2 6 6 I H2H O
Avdeeva Valeria (Rus.) 0 0 4
03.08.22
12:51
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 2 6 5 7 I H2H O
Liebkind Nikita (Fín.) 1 2 7 5
02.08.22
08:10
Bakaityte Uma (Litva.) 2 6 6 I H2H O
Gomez Victoria (Špan.) 0 4 0
02.08.22
08:04
Safarova Zdena (ČR) (1307) 2 6 3 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 1 0 6 3
02.08.22
11:13
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 6 2 7 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 1 4 6 5
02.08.22
09:35
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Moeller Leonie (Nem.) 0 4 3
02.08.22
13:55
Laskutova Ksenia (Rus.) (662) 2 6 6 I H2H O
Hernandez Miranda Judith (Špan.) 0 2 0
02.08.22
11:59
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1425) 0 1 1
02.08.22
13:19
Bokova Vladlena (Ukr.) (922) 2 6 6 I H2H O
Kannan Annika (Ind.) 0 4 2
02.08.22
15:10
Martinez Vaquero Maria (Špan.) 2 6 3 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 1 1 6 1
01.08.22
08:00
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 6 I H2H O
Laskutova Ksenia (Rus.) (668) 0 0 4
01.08.22
08:00
Knezkova Nelly (ČR) (1440) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) 0 0 0
01.08.22
09:30
Bokova Vladlena (Ukr.) 2 7 0 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) (929) 1 6 6 2
01.08.22
11:00
Lopez Alcaraz Esther (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 0 3 3
01.08.22
12:37
Safarova Zdena (ČR) 2 6 6 I H2H O
Gomez Victoria (Špan.) (1361) 0 1 2
01.08.22
13:02
Moeller Leonie (Nem.) 2 2 6 6 I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.) 1 6 2 4
01.08.22
14:17
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Zehnder Maria Jose (Arg.) 0 3 3
31.07.22
12:17
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 4
31.07.22
09:37
Eraydin Basak (Tur.) (1005) 2 6 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (1080) 0 1 4
31.07.22
12:28
Laskutova Ksenia (Rus.) (668) 2 6 4 6 I H2H O
Lodikova Daria (Rus.) (602) 1 2 6 4
31.07.22
10:59
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1526) 0 4 0
31.07.22
10:40
Anil Cemre (Tur.) (1559) 2 7 6 I H2H O
Brankovic Zara (Aus.) (1468) 0 5 1
30.07.22
08:06
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 7 6 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 6 2
30.07.22
08:00
Deletic Senka (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) (1526) 0 2 1
30.07.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (1080) 2 6 6 I H2H O
Vilcek Ana () 0 1 1
30.07.22
09:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (668) 2 6 6 I H2H O
Stojanovski Lara (Srb.) 0 1 2
30.07.22
09:29
Lodikova Daria (Rus.) (602) 2 6 2 6 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) (1361) 1 2 6 3
30.07.22
10:45
Anil Cemre (Tur.) (1559) 2 6 7 I H2H O
Popovski Milica (Srb.) 0 1 5
30.07.22
14:24
Brankovic Zara (Aus.) (1468) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 2
30.07.22
14:22
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 0 3
30.07.22
15:44
Palecek Nikol (Srb.) (1526) 2 7 7 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 0 5 5
30.07.22
12:30
Eraydin Basak (Tur.) (1005) 2 7 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1224) 0 5 2
29.07.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (1080) 2 6 7 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 4 5
29.07.22
08:00
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 2 1
29.07.22
09:30
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1559) 0 1 4
29.07.22
09:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (668) 2 6 6 I H2H O
Eraydin Basak (Tur.) (1005) 0 3 0
29.07.22
11:00
Radenkovic Maja (Švé.) (1361) 2 2 6 6 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 1 6 1 1
29.07.22
11:00
Lodikova Daria (Rus.) (602) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 2
29.07.22
12:30
Deletic Senka (Srb.) 1 3 7 3 I H2H O
Kovac Jelena (Srb.) 0 6 5 1
29.07.22
12:30
Gemovic Elena (Srb.) (1526) 2 7 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1526) 0 5 3
28.07.22
08:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (668) 2 6 6 I H2H O
Brankovic Zara (Aus.) (1468) 0 3 3
28.07.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (1080) 2 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 3 3
28.07.22
09:42
Eraydin Basak (Tur.) (1005) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 4 1
28.07.22
09:36
Stojanovski Lara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 3 3
28.07.22
11:14
Radenkovic Maja (Švé.) (1361) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1224) 0 2 3
28.07.22
11:00
Lodikova Daria (Rus.) (602) 2 6 6 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) (1526) 0 0 0
28.07.22
13:01
Petrovic Andjela (Švaj.) 2 6 3 6 I H2H O
Kovac Jelena (Srb.) 1 4 6 4
28.07.22
12:30
Vilcek Ana () 2 4 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 6 4 0
27.07.22
08:00
Eraydin Basak (Tur.) (1005) 2 6 6 I H2H O
Brankovic Zara (Aus.) (1468) 0 1 0
27.07.22
08:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (668) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 1 0
27.07.22
09:30
Marjanovic Mia (Srb.) 2 2 7 7 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1559) 1 6 6 5
27.07.22
09:30
Stojanovski Lara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (1080) 0 4 3
27.07.22
12:25
Sezer Melis (Tur.) (1224) 2 6 6 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 0 4 4
27.07.22
11:00
Lodikova Daria (Rus.) (602) 1 6 3 I H2H O
Vilcek Ana () 0 0 2
27.07.22
12:30
Dimitrova Katerina (Bul.) (1245) I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) (1361)
27.07.22
12:30
Palecek Nikol (Srb.) (1526) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 2
26.07.22
08:05
Sezer Melis (Tur.) (1224) 2 4 6 7 I H2H O
Kovac Jelena (Srb.) 1 6 2 5
26.07.22
08:07
Dimitrova Katerina (Bul.) (1245) 2 6 6 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 0 1 2
26.07.22
09:30
Lodikova Daria (Rus.) (602) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1526) 0 2 4
26.07.22
09:37
Vilcek Ana () 2 3 6 6 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) (1526) 1 6 3 3
26.07.22
13:11
Eraydin Basak (Tur.) (1005) 2 7 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 5 2
26.07.22
12:03
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (1080) 2 6 6 I H2H O
Anil Cemre (Tur.) (1559) 0 2 2
26.07.22
14:59
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Brankovic Zara (Aus.) (1468) 0 4 0
26.07.22
13:41
Stojanovski Lara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 4 4
25.07.22
09:30
Sezer Melis (Tur.) (1229) 2 6 6 6 I H2H O
Dimitrova Katerina (Bul.) (1249) 1 7 4 0
25.07.22
12:40
Gemovic Elena (Srb.) (1535) 2 6 5 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 2 7 1
25.07.22
15:30
Malesevic Tamara (Srb.) (1449) I H2H O
Sahnis Ella (Mda.)
25.07.22
09:30
Radenkovic Maja (Švé.) (1373) 2 6 6 I H2H O
Kovac Jelena (Srb.) 0 3 3
25.07.22
12:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (664) 2 6 6 I H2H O
Goina Patricia Georgiana (Rum.) 0 1 1
25.07.22
13:46
Vilcek Ana () 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1535) 0 4 0
24.07.22
08:00
Zelnickova Radka (Svk) (733) 2 6 6 I H2H O
Honcova Michaela (Svk) (1572) 0 2 3
24.07.22
08:05
Rutkowska Wiktoria (Poľ.) 2 4 7 6 I H2H O
Nova Andrea (ČR) 1 6 6 2
24.07.22
09:23
Reyngold Ekaterina (Rus.) (303) 2 6 6 I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (580) 0 3 3
24.07.22
09:30
Yersh Kseniya (Biel.) (1402) 2 6 7 I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) (1339) 0 0 5
24.07.22
11:12
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 7 6 I H2H O
Jaskova Anika (Svk) (1140) 0 5 4
23.07.22
08:00
Rutkowska Wiktoria (Poľ.) 1 I H2H O
Januskova Petra (Kan.) (1595) 0
23.07.22
08:04
Nova Andrea (ČR) 2 6 7 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1385) 0 3 5
23.07.22
09:21
Reyngold Ekaterina (Rus.) (303) 2 6 6 I H2H O
Kuzmova Katarina (Svk) (818) 0 1 2
23.07.22
09:56
Kostova Elitsa (Bul.) (580) 2 6 6 I H2H O
Novak Kristina (Slov.) (1280) 0 3 3
23.07.22
11:57
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Christofi Eleni (Gr) (838) 0 2 3
23.07.22
11:02
Jaskova Anika (Svk) (1140) 2 6 6 I H2H O
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 0 3 4
23.07.22
13:00
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) (1339) 2 6 2 7 I H2H O
Stara Lenka (Svk) (1282) 1 0 6 6
23.07.22
14:30
Honcova Michaela (Svk) (1572) 2 6 3 6 I H2H O
Panackova Marketa (ČR) 1 4 6 3
22.07.22
12:30
Kostova Elitsa (Bul.) (580) 2 6 7 I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) (1339) 0 2 5
22.07.22
08:00
Kuzmova Katarina (Svk) (818) 2 6 6 I H2H O
Januskova Petra (Kan.) (1595) 0 1 2
22.07.22
08:00
Zelnickova Radka (Svk) (733) 2 4 7 6 I H2H O
Yersh Kseniya (Biel.) (1402) 1 6 6 0
22.07.22
09:30
Christofi Eleni (Gr) (838) 2 6 6 I H2H O
Panackova Marketa (ČR) 0 0 3
22.07.22
11:15
Stara Lenka (Svk) (1282) 2 7 6 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1385) 0 5 2
22.07.22
14:22
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Nova Andrea (ČR) 0 3 0
22.07.22
13:00
Rutkowska Wiktoria (Poľ.) I H2H O
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1341)
22.07.22
11:00
Reyngold Ekaterina (Rus.) (303) 2 6 6 I H2H O
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 0 2 1
21.07.22
08:00
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) (1339) 2 6 6 I H2H O
Honcova Michaela (Svk) (1572) 0 3 4
21.07.22
08:04
Kostova Elitsa (Bul.) (580) 2 6 6 I H2H O
Nova Andrea (ČR) 0 0 1
21.07.22
10:00
Jaskova Anika (Svk) (1140) 2 6 3 6 I H2H O
Kuzmova Katarina (Svk) (818) 1 3 6 1
21.07.22
09:30
Yersh Kseniya (Biel.) (1402) 2 6 6 I H2H O
Januskova Petra (Kan.) (1595) 0 0 1
21.07.22
10:39
Christofi Eleni (Gr) (838) 2 6 6 I H2H O
Stara Lenka (Svk) (1282) 0 1 1
21.07.22
12:18
Novak Kristina (Slov.) (1280) 2 6 6 I H2H O
Panackova Marketa (ČR) 0 2 2
21.07.22
12:18
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 7 6 I H2H O
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1341) 0 6 4
21.07.22
13:32
Reyngold Ekaterina (Rus.) (303) 2 6 6 I H2H O
Hejtmanek Amelie Justine (Nem.) 0 3 1
20.07.22
08:00
Reyngold Ekaterina (Rus.) (303) 2 6 6 I H2H O
Rutkowska Wiktoria (Poľ.) 0 2 0
20.07.22
09:30
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) (1339) 0 1 3
20.07.22
09:30
Kostova Elitsa (Bul.) (580) 2 6 6 I H2H O
Honcova Michaela (Svk) (1572) 0 2 2
20.07.22
11:00
Kuzmova Katarina (Svk) (818) 2 6 7 I H2H O
Baszak Weronika (Poľ.) (980) 0 4 5
20.07.22
13:26
Novak Kristina (Slov.) (1280) 2 6 7 I H2H O
Christofi Eleni (Gr) (838) 0 2 5
20.07.22
12:30
Panackova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 0 4 1
19.07.22
08:04
Novak Kristina (Slov.) (1280) 2 6 6 I H2H O
Stara Lenka (Svk) (1282) 0 2 2
19.07.22
08:09
Bakaityte Uma (Litva.) 2 7 6 I H2H O
Christofi Eleni (Gr) (838) 0 6 4
19.07.22
09:37
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1341) 2 6 6 I H2H O
Hejtmanek Amelie Justine (Nem.) 0 4 1
19.07.22
10:32
Podlinska Marcelina (Poľ.) (1250) 2 6 6 I H2H O
Rutkowska Wiktoria (Poľ.) 0 4 3
19.07.22
11:00
Honcova Michaela (Svk) (1572) 2 6 6 I H2H O
Nova Andrea (ČR) 0 2 2
19.07.22
12:19
Kostova Elitsa (Bul.) (580) 2 6 6 I H2H O
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 0 3 3
19.07.22
12:30
Yersh Kseniya (Biel.) (1402) 2 7 6 I H2H O
Jaskova Anika (Svk) (1140) 0 5 2
18.07.22
08:00
Yersh Kseniya (Biel.) (1413) I H2H O
Oliynykova Oleksandra (Chor.) (650)
18.07.22
08:00
Baszak Weronika (Poľ.) (988) 1 6 1 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (1413) 0 3 0
18.07.22
09:19
Novak Kristina (Slov.) (1289) 2 7 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 0 5 1
18.07.22
09:15
Stara Lenka (Svk) (1282) I H2H O
Panackova Marketa (ČR)
18.07.22
11:00
Reyngold Ekaterina (Rus.) (304) 2 7 7 I H2H O
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1353) 0 6 5
18.07.22
12:30
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 3 7 I H2H O
Honcova Michaela (Svk) (1572) 1 2 6 5
18.07.22
13:29
Barbulescu Bianca Elena (Rum.) (1351) 2 6 6 I H2H O
Nova Andrea (ČR) 0 4 3
18.07.22
15:18
Kuzmova Katarina (Svk) (818) 2 6 7 I H2H O
Yersh Kseniya (Biel.) (1413) 0 2 6
17.07.22
08:00
Rusova Alica (Svk) (790) 2 3 6 6 I H2H O
Stara Lenka (Svk) (1282) 1 6 0 2
17.07.22
08:00
Nova Andrea (ČR) 2 6 6 I H2H O
Spee Bente (Hol.) 0 3 3
17.07.22
09:30
Oliynykova Oleksandra (Chor.) (650) 2 3 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1321) 1 6 1 3
17.07.22
09:30
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1353) 2 6 6 I H2H O
Yersh Kseniya (Biel.) (1413) 0 0 1
17.07.22
11:30
Borodulina Victoria (Rus.) I H2H O
Platenikova Ela (Svk)
16.07.22
08:00
Stara Lenka (Svk) (1282) 2 6 6 I H2H O
Svozilova Marie (ČR) 0 0 3
16.07.22
08:00
Rusova Alica (Svk) (790) 2 6 6 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 0 3 1
16.07.22
09:30
Yersh Kseniya (Biel.) (1413) 2 6 6 I H2H O
Honcova Michaela (Svk) (1572) 0 3 0
16.07.22
09:30
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1353) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1130) 0 4 2
16.07.22
11:00
Svatikova Laura (Svk) (1321) I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (537)
16.07.22
11:25
Oliynykova Oleksandra (Chor.) (650) 2 6 7 I H2H O
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 0 1 5
16.07.22
12:01
Nova Andrea (ČR) 2 6 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (1413) 1 4 7 2
16.07.22
13:26
Spee Bente (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 0 4 4
16.07.22
14:32
Borodulina Victoria (Rus.) 2 4 7 6 I H2H O
Krajmer Karolina (Svk) 1 6 6 3
16.07.22
15:43
Platenikova Ela (Svk) 2 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 2 1
15.07.22
08:00
Svatikova Laura (Svk) (1321) 2 5 6 7 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1130) 1 7 2 5
15.07.22
08:05
Platenikova Ela (Svk) 2 7 4 6 I H2H O
Nova Andrea (ČR) 1 6 6 4
15.07.22
11:01
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 5 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 1 1 7 3
15.07.22
11:39
Svozilova Marie (ČR) 2 6 6 I H2H O
Yersh Kseniya (Biel.) (1413) 0 3 3
15.07.22
11:00
Kostova Elitsa (Bul.) (537) 2 6 6 I H2H O
Honcova Michaela (Svk) (1572) 0 1 3
15.07.22
13:22
Baraniakova Ema (Svk) 2 6 7 I H2H O
Stara Lenka (Svk) (1282) 0 4 5
15.07.22
15:17
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1353) 2 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (1413) 0 2 2
15.07.22
15:10
Oliynykova Oleksandra (Chor.) (650) 2 6 6 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 0 1 1
14.07.22
08:06
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1353) 2 6 6 I H2H O
Krajmer Karolina (Svk) 0 2 4
14.07.22
08:09
Malesevic Tamara (Srb.) (1413) 2 6 6 I H2H O
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 0 3 2
14.07.22
09:29
Platenikova Ela (Svk) 2 6 6 I H2H O
Rusova Alica (Svk) (790) 0 1 4
14.07.22
09:54
Svatikova Laura (Svk) (1321) 2 6 6 I H2H O
Nova Andrea (ČR) 0 3 1
14.07.22
11:28
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 6 6 I H2H O
Svozilova Marie (ČR) 1 1 7 2
14.07.22
11:00
Yersh Kseniya (Biel.) (1413) 2 6 6 6 I H2H O
Spee Bente (Hol.) 1 1 7 3
14.07.22
12:30
Honcova Michaela (Svk) (1572) 2 6 2 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 1 4 6 4
14.07.22
12:30
Kostova Elitsa (Bul.) (537) 2 7 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) 0 5 2
13.07.22
08:00
Honcova Michaela (Svk) (1572) 2 5 6 6 I H2H O
Stara Lenka (Svk) (1282) 1 7 4 1
13.07.22
09:27
Oliynykova Oleksandra (Chor.) (650) 2 7 6 I H2H O
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1353) 0 5 0
13.07.22
12:52
Krasnova Daria (Rus.) (1130) 2 6 4 6 I H2H O
Platenikova Ela (Svk) 1 0 6 0
13.07.22
12:30
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 5 6 6 I H2H O
Yersh Kseniya (Biel.) (1413) 1 7 3 1
13.07.22
10:59
Nova Andrea (ČR) 2 0 6 6 I H2H O
Rusova Alica (Svk) (790) 1 6 1 0
13.07.22
15:10
Spee Bente (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Svozilova Marie (ČR) 0 4 1
13.07.22
08:04
Kostova Elitsa (Bul.) (537) 2 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 1 0
13.07.22
10:28
Malesevic Tamara (Srb.) (1413) 2 4 6 6 I H2H O
Krajmer Karolina (Svk) 1 6 1 3
12.07.22
09:39
Kostova Elitsa (Bul.) (537) 2 5 6 6 I H2H O
Stara Lenka (Svk) (1282) 1 7 4 3
12.07.22
11:00
Oliynykova Oleksandra (Chor.) (650) 2 7 7 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (1413) 0 5 6
12.07.22
13:00
Nova Andrea (ČR) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1130) 0 4 3
12.07.22
15:05
Svatikova Laura (Svk) (1321) 2 6 6 I H2H O
Rusova Alica (Svk) (790) 0 0 2
12.07.22
09:38
Baraniakova Ema (Svk) 2 7 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 5 4
12.07.22
08:02
Spee Bente (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 0 1 3
12.07.22
08:00
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Svozilova Marie (ČR) 0 3 3
11.07.22
08:05
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 2 6 7 I H2H O
Rusova Alica (Svk) (784) 0 4 5
11.07.22
08:00
Svatikova Laura (Svk) (1357) 2 6 6 I H2H O
Platenikova Ela (Svk) 0 1 2
11.07.22
10:26
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Spee Bente (Hol.) 0 1 3
11.07.22
09:30
Yersh Kseniya (Biel.) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) (1407) 0 2 4
11.07.22
11:00
Honcova Michaela (Svk) 2 7 6 I H2H O
Baraniakova Ema (Svk) (1572) 0 6 1
11.07.22
11:14
Grujic Jovana (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Stara Lenka (Svk) (1282) 0 6 0
11.07.22
12:30
Oliynykova Oleksandra (Chor.) 2 3 6 6 I H2H O
Krajmer Karolina (Svk) (643) 1 6 2 1
11.07.22
12:52
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1347) 2 6 6 I H2H O
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 0 0 1
03.07.22
08:05
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 2 6 6 I H2H O
Yakunina Taisia (Rus.) 0 2 4
03.07.22
08:06
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 2 7 6 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 0 6 0
03.07.22
09:30
Di Francesco Alanna (Špan.) I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.)
03.07.22
09:54
Schech Ruxandra (Nem.) 2 7 6 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 0 5 2
03.07.22
12:46
Laboutkova Aneta (ČR) (511) 2 3 7 6 I H2H O
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 1 6 5 4
02.07.22
15:04
Laboutkova Aneta (ČR) (511) I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274)
02.07.22
10:00
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.)
02.07.22
11:00
Schech Ruxandra (Nem.) 2 2 7 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 1 6 5 3
02.07.22
08:00
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 1 2
02.07.22
08:00
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1309) 0 3 0
02.07.22
12:30
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 1 6 2 I H2H O
Darley Cheri (V.Br.) 0 4 0
02.07.22
12:30
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Ferlito Alice (Špan.) 0 6 1
02.07.22
08:00
Aranda Arcas Lucia (Špan.) I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk)
02.07.22
11:00
Di Francesco Alanna (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 0 0 4
02.07.22
14:40
Yakunina Taisia (Rus.) I H2H O
Lopez Giese Laura (Špan.)
01.07.22
08:03
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 0 1 2
01.07.22
08:05
Koussenkova Valeria (Špan.) (1309) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 0 3 3
01.07.22
09:25
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 6 I H2H O
Lopez Giese Laura (Špan.) 1 3 7 2
01.07.22
10:07
Laboutkova Aneta (ČR) (511) 2 6 6 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 0 2 0
01.07.22
12:21
Bakaityte Uma (Litva.) 2 6 6 I H2H O
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 0 4 3
01.07.22
11:10
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) I H2H O
Martinez Jimenez Silvia (Špan.)
01.07.22
14:13
Ferlito Alice (Špan.) 2 1 6 6 I H2H O
Darley Cheri (V.Br.) 1 6 3 2
01.07.22
13:08
Di Francesco Alanna (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 0 1 2
01.07.22
11:22
Yakunina Taisia (Rus.) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 1 3
30.06.22
14:32
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Martinez Jimenez Silvia (Špan.) 0 0 2
30.06.22
14:02
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 6 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 0 3 1
30.06.22
11:56
Ferlito Alice (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Di Francesco Alanna (Špan.) 0 4 0
30.06.22
11:48
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 2 1 7 6 I H2H O
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 1 6 6 2
30.06.22
09:22
Schech Ruxandra (Nem.) 2 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 1 6 1 2
30.06.22
08:04
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 2 7 I H2H O
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 1 4 6 6
30.06.22
08:03
Bakaityte Uma (Litva.) 2 6 6 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 0 1 2
30.06.22
15:33
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Briones Ginesta Ariadna (Špan.) 0 2 2
29.06.22
13:21
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 2 6 7 I H2H O
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 0 2 5
29.06.22
08:18
Darley Cheri (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Krasnova Daria (Rus.) (1141) 0 3 1
29.06.22
08:07
Di Francesco Alanna (Špan.) 2 2 6 7 I H2H O
Schech Ruxandra (Nem.) 1 6 4 6
29.06.22
10:09
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 0 5 0
29.06.22
09:30
Lopez Giese Laura (Špan.) 2 7 6 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 1 6 7 3
29.06.22
12:13
Laboutkova Aneta (ČR) (511) 2 6 6 I H2H O
Martinez Jimenez Silvia (Špan.) 0 0 0
29.06.22
15:04
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Garcia Astudillo Laura (Špan.) 0 4 2
29.06.22
15:24
Koussenkova Valeria (Špan.) (1309) 2 6 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 0 3 4
28.06.22
08:00
Laboutkova Aneta (ČR) (511) 2 6 6 I H2H O
Garcia Astudillo Laura (Špan.) 0 3 3
28.06.22
08:10
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 4 6 7 I H2H O
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 1 6 1 5
28.06.22
10:16
Giraldi Requena Ana (Špan.) (1189) 2 5 6 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1309) 1 7 3 2
28.06.22
12:51
Ferlito Alice (Špan.) 2 5 6 6 I H2H O
Schech Ruxandra (Nem.) 1 7 1 1
28.06.22
13:01
Di Francesco Alanna (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Darley Cheri (V.Br.) 0 2 4
28.06.22
14:35
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 3 6 7 I H2H O
Krivosudska Lucia (Svk) 1 6 2 5
28.06.22
09:30
Teixido Garcia Ares (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 0 6 1
28.06.22
10:49
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 2 7 6 I H2H O
Ugrelidze Nina (USA) (1545) 0 6 1
28.06.22
15:47
Alcaide Bakari Marina (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Lopez Giese Laura (Špan.) 0 1 3
27.06.22
08:05
Schech Ruxandra (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Darley Cheri (V.Br.) 0 4 2
27.06.22
08:05
Krasnova Daria (Rus.) (1145) 2 3 6 7 I H2H O
Ferlito Alice (Špan.) 1 6 4 6
27.06.22
16:00
Alogo Piqueras Gloria (Špan.) 2 6 6 I H2H O
Martinez Jimenez Silvia (Špan.) 0 2 0
27.06.22
14:00
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 I H2H O
Bakaityte Uma (Litva.) 0 3 2
27.06.22
12:27
Laboutkova Aneta (ČR) (515) 2 6 6 I H2H O
Teixido Garcia Ares (Špan.) 0 3 3
27.06.22
12:11
Ugrelidze Nina (USA) (1548) 2 7 6 I H2H O
Aranda Arcas Lucia (Špan.) 0 6 3
27.06.22
10:31
Teixido Garcia Maria Aran (Špan.) 2 6 4 6 I H2H O
Koussenkova Valeria (Špan.) (1311) 1 0 6 1
26.06.22
10:15
Gvozdenovic Sara (Srb.) I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.)
26.06.22
07:03
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 2 2 7 6 I H2H O
Dencheva Rositsa (Bul.) 1 6 6 1
26.06.22
07:02
Sahnis Ella (Mda.) 2 5 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 1 7 0 3
26.06.22
10:22
Sezer Melis (Tur.) (1246) 2 3 6 6 I H2H O
Ionescu Eva Maria (Rum.) 1 6 3 4
26.06.22
11:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 7 6 I H2H O
Kostova Elitsa (Bul.) (415) 0 6 1
25.06.22
07:04
Pencheva Liya (Bul.) 2 6 5 6 I H2H O
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1548) 1 3 7 4
25.06.22
07:03
Simeva Aleksandra (Mac.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 2 1
25.06.22
08:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 6 4 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) 1 1 6 2
25.06.22
08:30
Kostova Elitsa (Bul.) (415) 2 6 6 I H2H O
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 0 3 3
25.06.22
11:56
Dencheva Rositsa (Bul.) 2 6 7 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 0 3 6
25.06.22
10:00
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 2 1
25.06.22
13:44
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1392) 0 0 1
25.06.22
11:47
Sezer Melis (Tur.) (1246) 2 4 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1491) 1 6 2 4
24.06.22
07:10
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1548) 2 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 1 6 3 2
24.06.22
07:00
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 2 7 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 6 4
24.06.22
09:54
Pencheva Liya (Bul.) 2 7 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 5 1
24.06.22
09:16
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 4 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 1 6 1 0
24.06.22
11:52
Chudejova Mia (Svk) (1392) 2 6 5 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 1 2 7 0
24.06.22
11:29
Dencheva Rositsa (Bul.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 3
24.06.22
13:45
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223)
23.06.22
07:03
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 1 2
23.06.22
07:04
Kostova Elitsa (Bul.) (415) 2 6 6 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) (1392) 0 2 2
23.06.22
08:30
Ionescu Eva Maria (Rum.) I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223)
23.06.22
09:34
Sezer Melis (Tur.) (1246) 2 7 6 I H2H O
Radulova Yoana (Bul.) 0 5 3
23.06.22
09:34
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 2 6 6 I H2H O
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1548) 0 0 1
23.06.22
11:39
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 2 3
23.06.22
10:58
Vaneva Zinovia (Bul.) (1491) 2 6 6 I H2H O
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 0 1 2
23.06.22
11:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 0 2
22.06.22
08:50
Dencheva Rositsa (Bul.) I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223)
22.06.22
07:02
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 3 6 7 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) 1 6 3 5
22.06.22
08:17
Chudejova Mia (Svk) (1392) 2 6 3 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 1 3 6 2
22.06.22
09:38
Radulova Yoana (Bul.) 2 7 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 5 4
22.06.22
11:06
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 2 6 6 I H2H O
Sezer Melis (Tur.) (1246) 0 0 2
22.06.22
11:34
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 4
22.06.22
11:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 6 6 6 I H2H O
Vaneva Zinovia (Bul.) (1491) 1 7 3 2
21.06.22
07:00
Vaneva Zinovia (Bul.) (1491) 2 4 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 1 6 4 1
21.06.22
07:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (671) 2 6 7 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 5
21.06.22
08:50
Ionescu Eva Maria (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 0 2
21.06.22
08:57
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (972) 2 6 6 I H2H O
Dencheva Rositsa (Bul.) 0 3 3
21.06.22
10:00
Kostova Elitsa (Bul.) (415) 2 6 6 I H2H O
Cernecka Alise (Lot.) (1274) 0 2 4
21.06.22
12:08
Sezer Melis (Tur.) (1246) 2 7 6 I H2H O
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1548) 0 6 1
21.06.22
11:30
Zlochova Zuzana (Svk) (558) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 2 1
20.06.22
07:05
Sezer Melis (Tur.) (1249) 2 6 6 I H2H O
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 1 2
20.06.22
08:30
Vaneva Zinovia (Bul.) (1488) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 1
20.06.22
09:50
Mihaylova Gebriela (Bul.) (1249) 2 6 6 I H2H O
Pencheva Liya (Bul.) 0 2 4
20.06.22
07:04
Radulova Yoana (Bul.) 2 5 6 6 I H2H O
Alexandrova Ralitsa (Bul.) (1545) 1 7 2 2
20.06.22
09:58
Dencheva Rositsa (Bul.) 2 6 6 6 I H2H O
Ionescu Eva Maria (Rum.) 1 7 4 1
20.06.22
11:26
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 6 2 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 1 2 6 0
20.06.22
11:30
Kostova Elitsa (Bul.) (375) 2 6 6 I H2H O
Sahnis Ella (Mda.) 0 0 0
19.06.22
08:00
Semenistaja Marija (Lot.) 2 6 6 I H2H O
Schalekamp Sanne (Hol.) 0 4 2
19.06.22
08:01
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 2 6 6 I H2H O
Spee Bente (Hol.) 0 4 2
19.06.22
09:42
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 4 6 6 I H2H O
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 1 6 4 2
19.06.22
09:46
Moeller Leonie (Nem.) 2 7 6 I H2H O
Panackova Marketa (ČR) 0 6 0
18.06.22
08:08
Spee Bente (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Poppe Shura (Hol.) 0 6 4
18.06.22
08:03
Rijkers Laura (Hol.) 2 4 6 7 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 1 6 4 5
18.06.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 7 I H2H O
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 0 4 5
18.06.22
09:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 2 7 6 I H2H O
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 0 6 2
18.06.22
13:13
Panackova Marketa (ČR) 2 6 4 6 I H2H O
Balzert Antonia (Nem.) 1 3 6 1
18.06.22
13:33
Moeller Leonie (Nem.) 2 7 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1514) 0 6 2
18.06.22
15:41
Schalekamp Sanne (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 0 1 2
18.06.22
12:30
Semenistaja Marija (Lot.) 2 3 7 6 I H2H O
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 1 6 6 1
17.06.22
08:00
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 0 4 0
17.06.22
08:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 2 6 7 I H2H O
Poppe Shura (Hol.) 0 2 5
17.06.22
09:30
Balzert Antonia (Nem.) 2 6 5 6 I H2H O
Rijkers Laura (Hol.) 1 3 7 2
17.06.22
10:33
Schalekamp Sanne (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Gjinaj Vesa () 0 1 0
17.06.22
12:13
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 2 6 6 I H2H O
Moeller Leonie (Nem.) 0 3 2
17.06.22
11:00
Spee Bente (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 3 2
17.06.22
14:11
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 6 I H2H O
Panackova Marketa (ČR) 0 4 1
17.06.22
12:30
Gubina Polina (Ukr.) I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.)
16.06.22
08:05
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 4 1
16.06.22
08:00
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 2 6 6 I H2H O
Semenistaja Marija (Lot.) 0 1 3
16.06.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Gjinaj Vesa () 0 0 1
16.06.22
09:44
Gubina Polina (Ukr.) 2 6 1 7 I H2H O
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 1 4 6 6
16.06.22
11:06
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 2 6 7 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1514) 0 3 6
16.06.22
13:26
Poppe Shura (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Rijkers Laura (Hol.) 0 6 2
16.06.22
13:12
Balzert Antonia (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 0 4 0
16.06.22
16:02
Jacob Katharina (Nem.) I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.)
15.06.22
08:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 2 6 6 I H2H O
Balzert Antonia (Nem.) 0 3 2
15.06.22
08:00
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Rijkers Laura (Hol.) 0 1 1
15.06.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1514) 0 2 2
15.06.22
09:30
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Spee Bente (Hol.) 0 3 2
15.06.22
11:00
Panackova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.) 0 3 0
15.06.22
11:00
Gubina Polina (Ukr.) 2 2 7 7 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 1 6 5 5
15.06.22
12:30
Schalekamp Sanne (Hol.) 2 6 6 I H2H O
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 0 4 2
15.06.22
12:30
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 2 6 7 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 2 5
14.06.22
08:00
Panackova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 0 2 0
14.06.22
08:00
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 7 6 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 0 5 0
14.06.22
09:30
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1514) 2 6 6 I H2H O
Gjinaj Vesa () 0 1 0
14.06.22
09:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Schalekamp Sanne (Hol.) 0 1 3
14.06.22
12:30
Siedliska Natalia (Nem.) (715) 2 6 6 I H2H O
Spee Bente (Hol.) 0 2 2
14.06.22
11:00
Poppe Shura (Hol.) 2 7 6 I H2H O
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 0 6 3
14.06.22
11:00
Laskutova Ksenia (Rus.) (684) 2 6 6 I H2H O
Rijkers Laura (Hol.) 0 3 0
14.06.22
12:30
Semenistaja Darja (Lot.) (326) 2 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 0 1 2
13.06.22
14:00
Panackova Marketa (ČR) 2 6 6 I H2H O
Jacob Katharina (Nem.) 0 0 2
13.06.22
11:57
Yuldasheva Sevil (Uzb.) (1484) 2 6 6 I H2H O
Schalekamp Sanne (Hol.) 0 2 1
13.06.22
11:00
Zuffova Yvonna (Svk) (1454) 2 6 6 I H2H O
Gjinaj Vesa () 0 0 1
13.06.22
12:30
Balzert Antonia (Nem.) 2 6 6 6 I H2H O
Poppe Shura (Hol.) 1 1 7 4
13.06.22
12:30
Laskutova Ksenia (Rus.) (675) 2 6 6 I H2H O
Schwarte Emelie Luisa (Nem.) 0 1 0
13.06.22
14:00
Ciobanu Daniela (Mda.) (1231) 2 6 3 6 I H2H O
Kazionova Ekaterina (Rus.) (329) 1 1 6 3
13.06.22
18:05
Moeller Leonie (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Shapovalova Angelika (Rus.) (1323) 0 3 2
13.06.22
15:30
Spee Bente (Hol.) 2 4 6 6 I H2H O
Kuparev Anastasiya (Nem.) 1 6 3 3
05.06.22
08:00
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 0 3 2
05.06.22
08:00
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 7 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 0 5 2
05.06.22
09:30
Palecek Nikol (Srb.) (1445) I H2H O
Gubina Polina (Ukr.)
05.06.22
11:00
Kempster Sashi (V.Br.) 2 6 0 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 1 3 6 3
05.06.22
09:30
Sommer Helene (Nem.) 2 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 1 1
04.06.22
08:00
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 2 3 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 1 6 2 0
04.06.22
08:00
Gubina Polina (Ukr.) 1 3 2 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 6 1
04.06.22
10:35
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 6 I H2H O
Svetac Sara (Chor.) 1 7 4 2
04.06.22
09:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 0 3 3
04.06.22
11:00
Svatikova Laura (Svk) (1326) I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.)
04.06.22
11:00
Kempster Sashi (V.Br.) I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.)
04.06.22
14:00
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 3 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 6 3 4
03.06.22
08:00
Kempster Sashi (V.Br.) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 0 4 3
03.06.22
08:00
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 2 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 1 4
03.06.22
09:30
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 7 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 0 3 6
03.06.22
12:03
Borodulina Victoria (Rus.) 2 6 6 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 1 7 1 3
03.06.22
11:00
Svetac Sara (Chor.) 1 6 3 I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.) 0 1 0
03.06.22
12:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 7 I H2H O
Zuvela Nora (Chor.) 0 2 5
03.06.22
12:30
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 5 2
02.06.22
08:00
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 2 6 6 I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.) 0 2 4
02.06.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Gubina Polina (Ukr.) 0 4 1
02.06.22
09:30
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Zuvela Nora (Chor.) 0 1 2
02.06.22
11:00
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 2 6 6 I H2H O
Kempster Sashi (V.Br.) 0 3 2
02.06.22
11:00
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 2 1
02.06.22
13:30
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 4 3
02.06.22
12:30
Stafford Emira (USA) I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1326)
01.06.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 1 7 1
01.06.22
09:30
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 2 6 6 I H2H O
Zuvela Nora (Chor.) 1 6 2 3
01.06.22
09:30
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 1 0
01.06.22
11:00
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 3 6 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 1 6 4 1
01.06.22
11:00
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 0 2 1
01.06.22
12:30
Svetac Sara (Chor.) 2 6 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1326) 1 3 7 2
31.05.22
08:00
Iaconi Shanelle (Aus.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 4 0
31.05.22
11:00
Pairone Giulia (Tal.) (1149) I H2H O
Kajevic Ena (Chor.) (1375)
31.05.22
09:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 3 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 1 6 2 3
31.05.22
09:30
Gubina Polina (Ukr.) 2 6 2 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 4 6 3
31.05.22
11:00
Svetac Sara (Chor.) 2 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 0 1 3
31.05.22
12:30
Jerolimov Chiara (Chor.) 2 7 6 I H2H O
Palecek Nikol (Srb.) (1445) 0 6 3
31.05.22
12:30
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 5 6 I H2H O
Kempster Sashi (V.Br.) 1 1 7 1
31.05.22
08:00
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 6 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 2 3
30.05.22
08:00
Kempster Sashi (V.Br.) 2 7 6 I H2H O
Tesankic Nera (Chor.) 0 5 4
30.05.22
09:57
Bubalo Ema (Chor.) I H2H O
Svetac Sara (Chor.)
30.05.22
09:30
Avdeeva Julia (Rus.) (646) 2 6 6 I H2H O
Jerolimov Chiara (Chor.) 0 2 4
30.05.22
11:00
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 6 I H2H O
Van Poppel Emma (Hol.) 0 0 0
30.05.22
11:00
Pairone Giulia (Tal.) (1149) 2 7 6 I H2H O
Iaconi Shanelle (Aus.) 0 6 2
30.05.22
14:45
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.)
30.05.22
12:30
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) I H2H O
Zuvela Nora (Chor.)
29.05.22
08:00
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1326) 0 2 4
29.05.22
08:00
Stankovic Anja (Srb.) 2 6 6 7 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 1 7 3 5
29.05.22
08:00
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 2
29.05.22
09:30
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Kolarevic Nevena (Srb.) 0 4 4
28.05.22
08:00
Malesevic Tamara (Srb.) 2 6 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) (969) 1 2 7 4
28.05.22
08:00
Dimitrova Katerina (Bul.) (1309) 1 6 1 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 0 3 0
28.05.22
08:00
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 4
28.05.22
09:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 3 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 0
28.05.22
09:30
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 0 6 7 I H2H O
Radenkovic Maja (Švé.) 1 6 3 6
28.05.22
09:30
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 0 0 3
28.05.22
11:00
Kolarevic Nevena (Srb.) 1 6 1 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 0 3 0
28.05.22
11:00
Stankovic Anja (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 0 4 2
28.05.22
11:00
Mikaca Sara (BaH.) 2 4 6 7 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 1 6 2 5
28.05.22
12:30
Petrovic Andjela (Švaj.) 1 5 6 1 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 7 1 0
27.05.22
08:00
Kolarevic Nevena (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 3 4
27.05.22
08:00
Dimitrova Katerina (Bul.) (1309) 2 6 7 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 0 4 6
27.05.22
09:30
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 7 3 7 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) 1 5 6 6
27.05.22
09:30
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 7 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 3 5
27.05.22
11:00
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 4 4
27.05.22
11:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 1 2
27.05.22
12:30
Sepa Iva (Srb.) 2 6 3 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 1 2 6 3
27.05.22
15:03
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 6 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 1 2
26.05.22
08:00
Petkovic Anja (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 6 0
26.05.22
08:00
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 1 6 I H2H O
Kouzmanov Isabelle (USA) 1 2 6 3
26.05.22
09:30
Petrovic Andjela (Švaj.) 2 6 4 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 1 1 6 4
26.05.22
09:30
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 7 I H2H O
Kolarevic Nevena (Srb.) 0 2 5
26.05.22
13:00
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 6 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) 1 7 4 0
26.05.22
11:00
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 5 3
26.05.22
15:30
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 2 6 7 I H2H O
Marjanovic Mia (Srb.) 0 4 6
26.05.22
13:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 1 2
25.05.22
08:00
Marjanovic Mia (Srb.) 2 2 7 6 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 1 6 5 3
25.05.22
08:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 0 4 0
25.05.22
10:50
Svatikova Laura (Svk) (1326) 2 6 6 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 0 4 2
25.05.22
09:30
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 6 6 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 4 4
25.05.22
12:38
Dimitrova Katerina (Bul.) (1309) 2 2 6 6 I H2H O
Kolarevic Nevena (Srb.) 1 6 2 1
25.05.22
11:00
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 6 I H2H O
Gvozdenovic Sara (Srb.) 0 4 4
25.05.22
12:30
Grujic Jovana (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Stankovic Anja (Srb.) 0 6 0
25.05.22
14:06
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 2 2
24.05.22
08:00
Ristic Mia (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1560) 0 5 0
24.05.22
08:00
Grujic Jovana (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Hristea Camelia-Elena (Rum.) (1223) 0 4 2
24.05.22
09:30
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 2 6 6 I H2H O
Deletic Senka (Srb.) 0 3 3
24.05.22
09:30
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (772) 2 6 6 I H2H O
Mikaca Sara (BaH.) 0 1 3
24.05.22
11:00
Sepa Iva (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Akimova Polina (Rus.) 0 1 1
24.05.22
11:00
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 7 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 0 5 2
24.05.22
12:30
Gvozdenovic Sara (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Dimitrova Katerina (Bul.) (1309) 0 0 4
24.05.22
12:30
Radenkovic Maja (Švé.) 2 6 6 I H2H O
Petrovic Andjela (Švaj.) 0 2 0
23.05.22
08:00
Radenkovic Maja (Švé.) 2 7 6 I H2H O
Dimitrova Katerina (Bul.) (1298) 0 6 1
23.05.22
09:30
Ristic Mia (Srb.) 2 6 6 I H2H O
Grujic Jovana (Srb.) 0 0 2
23.05.22
11:00
Mikaca Sara (BaH.) 2 6 3 6 I H2H O
Malesevic Tamara (Srb.) (969) 1 1 6 1
23.05.22
11:42
Petrovic Andjela (Švaj.) I H2H O
Svatikova Laura (Svk) (1316)
23.05.22
09:30
Stankovic Anja (Srb.) 2 7 6 I H2H O
Sokovic Nevena (Srb.) (1554) 0 5 1
23.05.22
13:45
Kouzmanov Isabelle (USA) 2 6 4 6 I H2H O
Sepa Iva (Srb.) 1 0 6 0
23.05.22
13:27
Svatikova Laura (Svk) (1316) 2 6 6 I H2H O
Petkovic Anja (Srb.) 0 4 1
22.05.22
09:00
Herea Carmen Andreea (Rum.) I H2H O
Iordache Alexandra (Rum.) (1338)
22.05.22
07:00
Gaspar-Ivan Ioana (Rum.) (774) 2 6 6 I H2H O
Popa Maria Sara (Rum.) (1201) 0 3 3
22.05.22
08:30
Anil Cemre (Tur.) (1559) 2 6 5 6 I H2H O