prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Kottingbrunn I 2022 / Rakúsko, antuka , ATP Kottingbrunn I 2022 Tenis live
kvalifikácia
01.08.22
??
osemfinale Radakovic Laura (BaH.) 2 6 6 I H2H O
Vasilyeva Alexandra (Rus.) [7] (1352) 0 1 2
01.08.22
09:30
2. kolo Vasilyeva Alexandra (Rus.) [7] (1352) 41.67% 2 6 6 1.10 I H2H O
Karadzhaeva Mariam (Rus.) [WC] 58.33% 0 3 3 5.33
01.08.22
09:30
2. kolo Radakovic Laura (BaH.) 63.33% 2 6 6 1.05 I H2H O
Riml Eva-Maria (Rak.) [WC] 36.67% 0 0 1 6.79
01.08.22
09:30
2. kolo Vlckova Karolina (ČR) [11] (1409) 56.38% 2 6 6 1.39 I H2H O
Gross Anna (Rak.) [WC] 43.62% 0 0 2 2.61
01.08.22
09:30
2. kolo Zimmer Alexandra (Rak.) [WC] 52.92% 1 7 4 3.04 I H2H O
Bojica Stefania (Rum.) 47.08% 0 5 2 1.29
01.08.22
09:30
2. kolo Slaba Natalia (Svk) 39.58% 2 6 6 1.92 I H2H O
Krznaric Noa (Chor.) (1460) 60.42% 0 2 4 1.73
01.08.22
09:30
2. kolo Mair Laura (Tal.) [2] (1201) 69.40% 2 6 6 1.05 I H2H O
Sopkova Katarina (Rak.) 30.60% 0 0 0 6.79
01.08.22
09:30
2. kolo Sevcikova Linda (ČR) [12] (1419) 62.79% 2 6 6 1.42 I H2H O
Blatter Luciana (Arg.) 37.21% 0 4 2 2.54
01.08.22
09:30
2. kolo Hrdinkova Denise (ČR) [1] (1120) 52.99% 2 2 6 10 1.80 I H2H O
Senic Natalija (Srb.) (1246) 47.01% 1 6 4 3 1.85
01.08.22
09:30
2. kolo Marusinova Martina (Svk) 57.55% 2 6 6 1.10 I H2H O
Ebster Anna Lena (Rak.) 42.45% 0 1 2 5.33
01.08.22
09:30
2. kolo Vincenti Elisa Cesarina (Tal.) 46.90% 2 6 6 1.87 I H2H O
Chudejova Mia (Svk) [8] (1374) 53.10% 0 3 1 1.77
01.08.22
??
osemfinale Mair Laura (Tal.) [2] (1201) 2 6 6 I H2H O
Slaba Natalia (Svk) 0 2 3
01.08.22
??
osemfinale Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) [9] (1386) 2 6 7 I H2H O
Koller Arabella (Rak.) [6] (1352) 0 1 5
01.08.22
12:00
osemfinale Vincenti Elisa Cesarina (Tal.) 2 7 6 I H2H O
Marusinova Martina (Svk) 0 5 1
01.08.22
??
osemfinale Vlckova Karolina (ČR) [11] (1409) 2 7 6 I H2H O
Zimmer Alexandra (Rak.) [WC] 0 6 (2) 3
01.08.22
??
osemfinale Sevcikova Linda (ČR) [12] (1419) 2 6 6 I H2H O
Hrdinkova Denise (ČR) [1] (1120) 0 3 3
01.08.22
09:30
2. kolo Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) [9] (1386) 48.18% 2 6 6 1.15 I H2H O
Murzsa Greta (Ma) 51.82% 0 0 1 4.37
01.08.22
09:30
2. kolo Koller Arabella (Rak.) [6] (1352) 48.30% 2 6 6 1.10 I H2H O
Auer Stefanie (Rak.) 51.70% 0 1 2 5.33
31.07.22
09:00
1. kolo Sopkova Katarina (Rak.) 2 6 6 I H2H O
Harajda Ema (ČR) 0 2 3
31.07.22
09:00
1. kolo Marusinova Martina (Svk) 2 6 6 I H2H O
Pochtovyk Krystyna (Ukr.) [5] (1333) 0 4 1
31.07.22
09:00
1. kolo Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) [9] (1386) 2 6 6 I H2H O
Diaz Zayas Lara (Arg.) 0 0 0
31.07.22
09:00
1. kolo Murzsa Greta (Ma) 2 6 6 I H2H O
Picorusevic Ema Lina (Rak.) 0 1 1
31.07.22
09:00
1. kolo Auer Stefanie (Rak.) 2 7 7 I H2H O
Medeghini Greta (Tal.) 0 5 5
31.07.22
12:30
1. kolo Zimmer Alexandra (Rak.) [WC] 2 6 6 I H2H O
Mukic Ana (Chor.) 0 2 2
31.07.22
12:30
1. kolo Bojica Stefania (Rum.) 2 6 6 I H2H O
Faga Sol (Arg.) [3] (1230) 0 3 4
31.07.22
12:30
1. kolo Krznaric Noa (Chor.) (1460) 2 6 6 I H2H O
Shan Yu (Čína) [10] (1386) 0 2 2
31.07.22
12:30
1. kolo Slaba Natalia (Svk) 2 6 6 I H2H O
Schueller Ava (Rak.) [WC] 0 3 2
31.07.22
09:00
1. kolo Mair Laura (Tal.) [2] (1201) 2 6 6 I H2H O
Neradova Kamila (ČR) 0 2 4
31.07.22
09:00
1. kolo Sevcikova Linda (ČR) [12] (1419) 2 6 6 I H2H O
Cacciato Tasha (Tal.) 0 3 0
31.07.22
09:00
1. kolo Blatter Luciana (Arg.) 2 6 6 I H2H O
Kurz Viktoria (Rak.) 0 0 0
31.07.22
09:00
1. kolo Senic Natalija (Srb.) (1246) 2 6 6 I H2H O
Vanik Jana (Nem.) 0 0 1
31.07.22
09:00
1. kolo Gross Anna (Rak.) [WC] 2 7 6 I H2H O
Zvonaru Ioana (Rum.) (1460) 0 5 4
31.07.22
09:00
1. kolo Vlckova Karolina (ČR) [11] (1409) 2 7 6 I H2H O
Bestetti Giuliana (Tal.) (1477) 0 5 3
31.07.22
09:00
1. kolo Koller Arabella (Rak.) [6] (1352) 2 4 6 10 I H2H O
Oana Anamaria Federica (Rum.) 1 6 4 4
31.07.22
09:00
1. kolo Chudejova Mia (Svk) [8] (1374) 2 6 6 I H2H O
Oladeji Amber (Rak.) [WC] 0 0 1
31.07.22
09:00
1. kolo Vincenti Elisa Cesarina (Tal.) 2 3 6 13 I H2H O
Baraniakova Terezia (Svk) 1 6 0 11
31.07.22
09:00
1. kolo Ebster Anna Lena (Rak.) 2 6 3 10 I H2H O
Gemovic Elena (Srb.) (1526) 1 3 6 8
31.07.22
09:00
1. kolo Vasilyeva Alexandra (Rus.) [7] (1352) 2 6 6 I H2H O
Borodulina Victoria (Rus.) 0 3 4
31.07.22
09:00
1. kolo Karadzhaeva Mariam (Rus.) [WC] 2 6 7 I H2H O
Gindl Amelie (Rak.) [WC] 0 2 5
31.07.22
11:30
1. kolo Riml Eva-Maria (Rak.) [WC] 2 6 6 I H2H O
Graovac Angelina (Aus.) 0 4 0
31.07.22
11:30
1. kolo Radakovic Laura (BaH.) 2 3 6 10 I H2H O
Michalitsch Alina (Rak.) [4] (1317) 1 6 3 6
31.07.22
09:00
1. kolo Hrdinkova Denise (ČR) [1] (1120) 2 6 6 I H2H O
Moccia Carlotta (Tal.) 0 2 1
18+