prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Haabneeme 2022 / Estónsko, hala , ATP Haabneeme 2022 Tenis live
dotácia: 25 tis. USD
06.11.22
11:00
finále Helgo Malene (Nór.) (396) 45.20% 2 6 6 5.42 I H2H O AI
Rus Arantxa (Hol.) [1] (115) 54.80% 0 4 2 1.12
05.11.22
11:00
semifinále Helgo Malene (Nór.) (396) 45.03% 1 6 3 2.42 I H2H O AI
Eikeri Ulrikke (Nór.) (391) 54.97% 0 3 0 1.50
05.11.22
11:00
semifinále Rus Arantxa (Hol.) [1] (115) 51.82% 2 7 6 1.10 I H2H O AI
Hietaranta Laura (Fín.) (624) 48.18% 0 5 3 5.80
04.11.22
11:00
štvťfinále Rus Arantxa (Hol.) [1] (115) 55.94% 2 6 6 1.15 I H2H O AI
Vismane Daniela (Lot.) [6] (262) 44.06% 0 2 4 4.46
04.11.22
12:00
štvťfinále Hietaranta Laura (Fín.) (624) 45.05% 2 6 6 2.56 I H2H O AI
Jakupovic Dalila (Slov.) [4] (248) 54.95% 0 3 2 1.44
04.11.22
11:00
štvťfinále Helgo Malene (Nór.) (396) 54.30% 2 7 6 2.20 I H2H O AI
Malygina Elena (Est.) (388) 45.70% 0 6 (5) 2 1.61
04.11.22
12:00
štvťfinále Eikeri Ulrikke (Nór.) (391) 45.71% 2 6 7 1.83 I H2H O AI
Kraus Sinja (Rak.) [2] (201) 54.29% 0 4 5 1.87
03.11.22
09:30
osemfinale Rus Arantxa (Hol.) [1] (115) 59.19% 2 4 6 6 1.11 I H2H O AI
Kanev Kathleen (Nem.) (433) 40.81% 1 6 1 2 5.50
03.11.22
09:30
osemfinale Vismane Daniela (Lot.) [6] (262) 49.12% 2 6 3 6 1.07 I H2H O AI
Dapkute Iveta (Litva.) [Q] (851) 50.88% 1 2 6 4 6.68
03.11.22
09:30
osemfinale Jakupovic Dalila (Slov.) [4] (248) 59.93% 2 6 7 1.11 I H2H O AI
Vlasselaer Clara (Bel.) [WC] (633) 40.07% 0 4 6 (5) 5.43
03.11.22
13:25
osemfinale Hietaranta Laura (Fín.) (624) 51.44% 2 6 6 1.11 I H2H O AI
Elde Emilie (Nór.) [Q] (1186) 48.56% 0 1 1 5.56
03.11.22
11:00
osemfinale Helgo Malene (Nór.) (396) 53.19% 2 6 2 6 1.26 I H2H O AI
Falkner Ziva (Slov.) (554) 46.81% 1 4 6 3 3.50
03.11.22
11:00
osemfinale Malygina Elena (Est.) (388) 55.31% 2 6 6 1.05 I H2H O AI
Saner Julita (Švé.) [Q] (985) 44.69% 0 2 3 7.48
03.11.22
11:50
osemfinale Kraus Sinja (Rak.) [2] (201) 43.75% 2 6 6 1.09 I H2H O AI
Paukstyte Patricija (Litva.) [Q] (1363) 56.25% 0 4 3 5.91
03.11.22
12:30
osemfinale Eikeri Ulrikke (Nór.) (391) 56.47% 2 7 3 6 1.36 I H2H O AI
Aksu Ayla (Tur.) (569) 43.53% 1 6 (5) 6 4 2.85
02.11.22
13:35
1. kolo Paukstyte Patricija (Litva.) [Q] (1363) 58.53% 2 6 0 7 5.40 I H2H O AI
Bolkvadze Mariam (Gruz.) (326) 41.47% 1 3 6 6 (9) 1.12
02.11.22
10:00
1. kolo Saner Julita (Švé.) [Q] (985) 51.58% 2 7 1 6 1.23 I H2H O AI
Rahnel Laura (Est.) [Q] 48.42% 1 6 (5) 6 1 3.62
02.11.22
11:00
1. kolo Vismane Daniela (Lot.) [6] (612) 56.64% 2 6 6 1.49 I H2H O AI
Nuudi Maileen (Est.) (262) 43.36% 0 2 3 2.42
02.11.22
14:00
1. kolo Helgo Malene (Nór.) (258) 47.35% 2 7 2 7 2.84 I H2H O AI
Falkowska Weronika (Poľ.) [5] (396) 52.65% 1 6 (5) 6 5 1.36
02.11.22
12:30
1. kolo Malygina Elena (Est.) (388) 49.40% 2 6 2 6 2.12 I H2H O AI
Lamens Suzan (Hol.) [3] (211) 50.60% 1 4 6 2 1.64
02.11.22
09:00
1. kolo Eikeri Ulrikke (Nór.) (265) 55.41% 2 6 6 1.58 I H2H O AI
Mikulskyte Justina (Litva.) [7] (391) 44.59% 0 0 0 2.20
02.11.22
09:00
1. kolo Kanev Kathleen (Nem.) (433) 59.90% 2 6 6 1.06 I H2H O AI
Saar Katriin (Est.) [WC] (1141) 40.10% 0 2 0 7.08
02.11.22
14:00
1. kolo Kraus Sinja (Rak.) [2] (593) 55.43% 2 6 6 1.46 I H2H O AI
Ryser Valentina (Švaj.) (201) 44.57% 0 1 3 2.49
02.11.22
10:00
1. kolo Rus Arantxa (Hol.) [1] (115) 49.67% 2 6 6 1.04 I H2H O AI
Schmidt Antonia (Nem.) [Q] (667) 50.33% 0 2 1 8.13
02.11.22
10:00
1. kolo Dapkute Iveta (Litva.) [Q] (659) 46.42% 2 6 6 2.84 I H2H O AI
Klasen Anna (Nem.) [WC] (851) 53.58% 0 2 4 1.36
02.11.22
11:00
1. kolo Jakupovic Dalila (Slov.) [4] (248) 45.49% 2 6 7 1.08 I H2H O AI
Kolb Nadya (Ukr.) [Q] (759) 54.51% 0 4 5 6.36
02.11.22
09:00
1. kolo Hietaranta Laura (Fín.) (624) 52.92% 1 3 1.14 I H2H O AI
Hutchinson Holly (V.Br.) [Q] (1173) 47.08% 0 0 5.00
02.11.22
11:00
1. kolo Elde Emilie (Nór.) [Q] (1186) 55.04% 2 1 6 7 8.15 I H2H O AI
Semenistaja Darja (Lot.) [8] (261) 44.96% 1 6 3 6 (7) 1.04
01.11.22
11:00
1. kolo Falkner Ziva (Slov.) (554) 55.78% 2 6 6 1.01 I H2H O AI
Iila Elisabeth (Est.) [WC] 44.22% 0 2 1 9.94
01.11.22
11:00
1. kolo Vlasselaer Clara (Bel.) [WC] (633) 45.31% 2 6 6 3.32 I H2H O AI
Duerst Jenny (Švaj.) (338) 54.69% 0 1 4 1.27
01.11.22
11:00
1. kolo Aksu Ayla (Tur.) (569) 40.49% 2 1 6 6 2.28 I H2H O AI
Middendorf Julia (Nem.) (390) 59.51% 1 6 4 2 1.54
18+