prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Heraklion (XI) I 2022 / Grécko, antuka , ATP Heraklion (XI) I 2022 Tenis live
kvalifikácia
08.11.22
09:30
osemfinale Slavikova Emma (ČR) 35.92% 2 7 6 3.40 I H2H O AI
Ortenzi Benedetta (Tal.) [8 BYE] 64.08% 0 6 1 1.24
08.11.22
09:30
osemfinale Pfeifer Lara (Tal.) [1 BYE] (1039) 56.21% 2 6 6 1.54 I H2H O AI
Lazarevic Andjela (Srb.) [9 BYE] 43.79% 0 4 4 2.22
08.11.22
08:30
osemfinale Bandurowska Xenia (Poľ.) [2 BYE] (1134) 64.42% 2 6 6 1.10 I H2H O AI
Petrovic Doroteja (Srb.) [14 BYE] 35.58% 0 2 1 5.40
08.11.22
08:30
osemfinale Pochtovyk Krystyna (Ukr.) [3 BYE] (1275) 55.83% 2 6 4 14 1.29 I H2H O AI
Odorizzi Caterina (Tal.) [11 BYE] 44.17% 1 2 6 12 3.05
08.11.22
08:30
osemfinale Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 66.47% 2 6 6 1.05 I H2H O AI
Sopkova Zuzana (Rak.) 33.53% 0 1 0 6.80
08.11.22
08:30
osemfinale Lopez Martinez Carmen (Špan.) [5 BYE] (1314) 57.14% 2 6 6 1.54 I H2H O AI
Christoforidoy Marianthi (Gr) 42.86% 0 3 4 2.22
08.11.22
08:30
osemfinale Ignatjeva Margarita (Lot.) [6 BYE] (1343) 51.28% 2 7 6 1.49 I H2H O AI
Charintceva Dana (Rus.) 48.72% 0 6 (11 2 2.33
08.11.22
08:30
osemfinale Kokkinis Tahlia (Aus.) 49.11% 2 6 6 1.24 I H2H O AI
Schaedel Lorena (Nem.) 50.89% 0 1 2 3.40
07.11.22
09:00
2. kolo Pochtovyk Krystyna (Ukr.) [3 BYE] (1295) 2 6 6 I H2H O AI
Kamenska Chiara (Svk) 0 1 0
07.11.22
09:00
2. kolo Odorizzi Caterina (Tal.) [11 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Amerio Rebecca (Tal.) 0 2 2
07.11.22
09:00
2. kolo Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 2 6 6 I H2H O AI
Vasilyeva Alexandra (Rus.) [4 BYE] (1327) 0 2 1
07.11.22
09:00
2. kolo Sopkova Zuzana (Rak.) 2 6 6 I H2H O AI
Poulka Maria Eleni (Gr) [13 BYE] 0 0 2
07.11.22
09:00
2. kolo Christoforidoy Marianthi (Gr) 2 2 6 10 I H2H O AI
Kannan Annika (Ind.) [16] 1 6 1 8
07.11.22
09:00
2. kolo Ignatjeva Margarita (Lot.) [6 BYE] (1363) 2 6 6 I H2H O AI
Burobina Anastasia (Kan.) 0 3 0
07.11.22
09:00
2. kolo Charintceva Dana (Rus.) 2 1 7 10 I H2H O AI
Fehr Natalia (Švaj.) [10 BYE] 1 6 5 4
07.11.22
09:00
2. kolo Kokkinis Tahlia (Aus.) 2 6 6 I H2H O AI
Dell'edera Francesca (Tal.) [7 BYE] (1526) 0 1 3
07.11.22
09:00
2. kolo Schaedel Lorena (Nem.) 2 6 6 I H2H O AI
Grigoras Patricia (USA) 0 4 4
07.11.22
09:00
2. kolo Ortenzi Benedetta (Tal.) [8 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Kusy Alzugaray Janika (Gua.) 0 4 3
07.11.22
09:00
2. kolo Slavikova Emma (ČR) 2 6 6 I H2H O AI
Samardzic Svetlana (Nem.) [12 BYE] 0 0 1
07.11.22
09:00
2. kolo Petrovic Doroteja (Srb.) [14 BYE] 2 6 7 I H2H O AI
Haller Jade (Švaj.) 0 4 5
07.11.22
09:00
2. kolo Bandurowska Xenia (Poľ.) [2 BYE] (1148) 2 6 6 I H2H O AI
Ivaldo Ester (Tal.) 0 1 3
07.11.22
09:00
2. kolo Lazarevic Andjela (Srb.) [9 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Ugrelidze Nina (USA) (1526) 0 1 0
07.11.22
09:00
2. kolo Pfeifer Lara (Tal.) [1 BYE] (1010) 2 6 6 I H2H O AI
Inisan Eleejah (Fra.) 0 1 3
07.11.22
09:00
2. kolo Lopez Martinez Carmen (Špan.) [5 BYE] (1337) 2 6 6 I H2H O AI
Blackbeard Keira (Kan.) 0 1 1
06.11.22
09:00
1. kolo Sopkova Zuzana (Rak.) 2 3 6 10 I H2H O AI
Zarnoveanu Gabriela Aura (Rum.) 1 6 4 5
06.11.22
09:00
1. kolo Bertea Elena Ruxandra (Rum.) 2 6 6 I H2H O AI
Muller Nikoletta (Ma) 0 1 2
06.11.22
10:30
1. kolo Amerio Rebecca (Tal.) 2 6 6 I H2H O AI
Negoitescu Ioana Alexandra (Rum.) 0 3 2
06.11.22
??
1. kolo Kamenska Chiara (Svk) 2 6 6 I H2H O AI
Tirocchi Federica (Tal.) 0 3 1
06.11.22
09:00
1. kolo Haller Jade (Švaj.) 2 6 6 I H2H O AI
Augello Martina (Tal.) 0 0 1
06.11.22
08:00
1. kolo Ivaldo Ester (Tal.) 2 6 6 I H2H O AI
Miteva Gabriela (Bul.) 0 2 2
06.11.22
08:00
1. kolo Ugrelidze Nina (USA) (1526) 2 7 3 10 I H2H O AI
Youri Ekua (Bots.) 1 6 (5) 6 8
06.11.22
09:00
1. kolo Blackbeard Keira (Kan.) 2 6 6 I H2H O AI
Dimitriadi Styliani (Gr) [WC] 0 0 0
06.11.22
09:00
1. kolo Christoforidoy Marianthi (Gr) 2 6 6 I H2H O AI
Ramharter Lena (Rak.) 0 3 1
06.11.22
09:00
1. kolo Kannan Annika (Ind.) [16] 2 6 6 I H2H O AI
El Sayed Yasmina (Aus.) (1269) 0 3 4
06.11.22
10:30
1. kolo Burobina Anastasia (Kan.) 2 3 6 10 I H2H O AI
Uzhylovska Kate (Ukr.) 1 6 2 2
06.11.22
??
1. kolo Charintceva Dana (Rus.) 2 6 6 I H2H O AI
Cooks Stoney (USA) 0 1 1
06.11.22
13:00
1. kolo Kokkinis Tahlia (Aus.) 2 6 6 I H2H O AI
Cacciato Tasha (Tal.) 0 0 1
06.11.22
09:00
1. kolo Schaedel Lorena (Nem.) 2 6 6 I H2H O AI
Degroot Fabienne Kim (Nem.) 0 0 0
06.11.22
??
1. kolo Kusy Alzugaray Janika (Gua.) 2 6 6 I H2H O AI
Simonova Nina (Svk) 0 4 3
06.11.22
13:00
1. kolo Grigoras Patricia (USA) 2 6 6 I H2H O AI
Keranovic Julia (Švé.) [15] 0 1 1
06.11.22
13:00
1. kolo Slavikova Emma (ČR) 2 6 6 10 I H2H O AI
Stanisic Lana (Srb.) 1 4 7 4
06.11.22
08:00
1. kolo Inisan Eleejah (Fra.) 2 3 6 10 I H2H O AI
Peric Jovana (2001) (Srb.) 1 6 4 5
18+