prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Antalya III 2023 / Turecko, antuka , ATP Antalya III 2023 Tenis live
dotácia: 15 tis. USD
28.01.23
11:30
finále Aksu Cengiz (Tur.) /
Saritas Gokberk (Tur.)
38.57% 2 7 2 11 2.07 I H2H O
De Vincentis Matteo (Tal.) [4] /
Galoppini Davide (Tal.)
61.43% 1 6 (3) 6 9 1.65
27.01.23
11:25
semifinále De Vincentis Matteo (Tal.) [4] /
Galoppini Davide (Tal.)
50.91% 2 7 6 1.79 I H2H O
Pavlenko Philipp (Nem.) /
Zielinski Marcel (Nem.)
49.09% 0 5 3 1.85
27.01.23
11:30
semifinále Aksu Cengiz (Tur.) /
Saritas Gokberk (Tur.)
38.46% 2 6 6 2.45 I H2H O
Goldenberg Lior (Izr.) /
Oliel Yshai (Izr.)
61.54% 0 4 4 1.49
26.01.23
11:55
štvťfinále De Vincentis Matteo (Tal.) [4] /
Galoppini Davide (Tal.)
40.00% 2 6 3 10 3.30 I H2H O
Milev Yanaki (Bul.) /
Ujvary Matthias (Rak.)
60.00% 1 0 6 6 1.26
26.01.23
11:30
štvťfinále Goldenberg Lior (Izr.) /
Oliel Yshai (Izr.)
59.04% 1 2 1.47 I H2H O
Pinto Lucca (Braz.) [3] /
Zanellato Nicolas (Braz.)
40.96% 0 0 2.41
26.01.23
11:45
štvťfinále Pavlenko Philipp (Nem.) /
Zielinski Marcel (Nem.)
54.67% 2 6 6 10 1.79 I H2H O
Gospodjinacki Ruben (Tal.) [WC] /
Kobierski Jan (Rak.)
45.33% 1 0 7 (4) 6 1.87
26.01.23
11:30
štvťfinále Aksu Cengiz (Tur.) /
Saritas Gokberk (Tur.)
44.44% 2 6 7 2.93 I H2H O
Altuna Tuna (Tur.) [1] /
Ozdemir S Mert (Tur.)
55.56% 0 2 5 1.33
25.01.23
11:15
osemfinale Pavlenko Philipp (Nem.) /
Zielinski Marcel (Nem.)
45.00% 2 6 6 3.44 I H2H O
Markovski Obrad (Mac.) [2] /
Srbljak Gorazd (Mac.)
55.00% 0 1 2 1.24
25.01.23
11:45
osemfinale De Vincentis Matteo (Tal.) [4] /
Galoppini Davide (Tal.)
48.19% 2 6 6 1.98 I H2H O
Barrena Alex (Arg.) /
Gimeno Valero Carlos (Špan.)
51.81% 0 4 3 1.69
25.01.23
10:50
osemfinale Goldenberg Lior (Izr.) /
Oliel Yshai (Izr.)
53.50% 2 6 6 1.02 I H2H O
Cooper Joe (V.Br.) [WC] /
Drewry Sean (V.Br.)
46.50% 0 1 2 8.90
25.01.23
12:10
osemfinale Pinto Lucca (Braz.) [3] /
Zanellato Nicolas (Braz.)
52.73% 2 6 6 1.26 I H2H O
Huseinovikj Amar (Mac.) [WC] /
Yilmaz Kerem (Tur.)
47.27% 0 2 0 3.38
25.01.23
10:45
osemfinale Altuna Tuna (Tur.) [1] /
Ozdemir S Mert (Tur.)
51.35% 2 6 6 1.43 I H2H O
Lobanov Aleksandr (Rus.) /
Shin Maksim (Uzb.)
48.65% 0 4 4 2.59
24.01.23
14:10
osemfinale Gospodjinacki Ruben (Tal.) [WC] /
Kobierski Jan (Rak.)
50.75% 2 7 6 1.65 I H2H O
Mora Clement Rodrigo (Špan.) /
Oliver Moratalla Vicente (Špan.)
49.25% 0 6 (2) 3 2.05
24.01.23
13:40
osemfinale Milev Yanaki (Bul.) /
Ujvary Matthias (Rak.)
55.19% 2 6 7 1.10 I H2H O
Chepik Alexander (Rus.) /
Vasilev Dmitrii (Rus.)
44.81% 0 2 6 (9) 5.75
24.01.23
13:05
osemfinale Aksu Cengiz (Tur.) /
Saritas Gokberk (Tur.)
53.21% 2 6 6 1.39 I H2H O
Krasner David (USA) /
Schinas Stephanos (Gr)
46.79% 0 2 2 2.69
18+