prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Ljubljana (IX) 2023 / Slovinsko, antuka , ATP Ljubljana (IX) 2023 Tenis live
dotácia: 115 tis. USD
17.09.23
15:00
finále Bassols Ribera Marina (Špan.) [5] (132) 47.83% 2 6 7 1.62 I H2H O
Sonmez Zeynep (Tur.) (177) 52.17% 0 0 6 (2) 2.25
16.09.23
15:45
semifinále Bassols Ribera Marina (Špan.) [5] (132) 47.73% 2 7 7 1.55 I H2H O
Bulgaru Miriam (Rum.) (201) 52.27% 0 5 5 2.39
16.09.23
13:05
semifinále Sonmez Zeynep (Tur.) (177) 51.49% 2 6 6 3.56 I H2H O
Zidansek Tamara (Slov.) [4] (87) 48.51% 0 2 3 1.29
15.09.23
16:15
štvťfinále Bulgaru Miriam (Rum.) (201) 56.21% 2 6 6 2.17 I H2H O
Galfi Dalma (Ma) [3] (141) 43.79% 0 2 3 1.67
15.09.23
11:55
štvťfinále Zidansek Tamara (Slov.) [4] (87) 67.68% 2 6 5 6 1.40 I H2H O
Andreeva Erika (Rus.) [8] (164) 32.32% 1 4 7 2 3.06
15.09.23
11:55
štvťfinále Sonmez Zeynep (Tur.) (177) 54.78% 2 6 6 1.60 I H2H O
Kawa Katarzyna (Poľ.) (251) 45.22% 0 1 4 2.24
15.09.23
15:45
štvťfinále Bassols Ribera Marina (Špan.) [5] (132) 61.22% 2 6 6 1.65 I H2H O
Ciric Bagaric Lucija (Chor.) (290) 38.78% 0 2 2 2.21
14.09.23
11:55
osemfinale Galfi Dalma (Ma) [3] (141) 57.58% 2 6 7 1.53 I H2H O
Jani Reka-Luca (Ma) [LL] (249) 42.42% 0 1 6 (3) 2.43
14.09.23
10:30
osemfinale Zidansek Tamara (Slov.) [4] (87) 69.07% 2 6 6 1.10 I H2H O
Lovric Pia (Slov.) [WC] (509) 30.93% 0 0 0 6.20
14.09.23
14:05
osemfinale Bulgaru Miriam (Rum.) (201) 45.16% 2 6 6 3.62 I H2H O
Juvan Kaja (Slov.) [6] (106) 54.84% 0 4 3 1.26
14.09.23
10:30
osemfinale Andreeva Erika (Rus.) [8] (164) 34.34% 2 6 6 1.78 I H2H O
Bejlek Sara (ČR) (209) 65.66% 0 4 4 2.03
13.09.23
12:50
osemfinale Bassols Ribera Marina (Špan.) [5] (132) 65.56% 2 6 6 1.41 I H2H O
Sakellaridi Sapfo (Gr) (284) 34.44% 0 4 3 3.01
13.09.23
13:35
osemfinale Kawa Katarzyna (Poľ.) (251) 45.00% 2 7 6 3.85 I H2H O
Schmiedlova Karolina Anna (Svk) [1] (58) 55.00% 0 5 2 1.24
13.09.23
14:35
osemfinale Sonmez Zeynep (Tur.) (177) 64.39% 2 3 6 6 1.76 I H2H O
Ruzic Antonia (Chor.) (326) 35.61% 1 6 3 2 2.10
13.09.23
11:05
osemfinale Ciric Bagaric Lucija (Chor.) (290) 31.11% 2 4 6 6 2.24 I H2H O
Bolsova Aliona (Špan.) [2] (112) 68.89% 1 6 3 0 1.61
12.09.23
10:40
1. kolo Jani Reka-Luca (Ma) [LL] (249) 37.78% 2 4 6 6 1.86 I H2H O
Falkner Ziva (Slov.) [WC] (397) 62.22% 1 6 2 2 1.89
12.09.23
12:45
1. kolo Kawa Katarzyna (Poľ.) (251) 45.79% 2 6 4 6 2.01 I H2H O
Jakupovic Dalila (Slov.) (233) 54.21% 1 4 6 4 1.73
12.09.23
10:00
1. kolo Fett Jana (Chor.) (189) 42.73% 2.02 I H2H O
Sonmez Zeynep (Tur.) (177) 57.27% 1.74
12.09.23
15:15
1. kolo Bejlek Sara (ČR) (209) 59.70% 2 6 6 1.23 I H2H O
Anshba Amina (Rus.) (421) 40.30% 0 3 1 3.79
12.09.23
15:00
1. kolo Erjavec Veronika (Slov.) (197) 68.42% 1.89 I H2H O
Andreeva Erika (Rus.) [8] (164) 31.58% 1.90
12.09.23
10:35
1. kolo Galfi Dalma (Ma) [3] (141) 50.26% 2 6 4 6 1.15 I H2H O
Milic Ela Nala (Slov.) [WC] (1057) 49.74% 1 1 6 1 4.85
12.09.23
13:30
1. kolo Bassols Ribera Marina (Špan.) [5] (132) 39.13% 2 1 6 7 2.15 I H2H O
Radivojevic Lola (Srb.) (252) 60.87% 1 6 1 6 (5) 1.65
12.09.23
16:30
1. kolo Juvan Kaja (Slov.) [6] (106) 59.24% 1 3 1.17 I H2H O
Knutson Gabriela (ČR) [Q] (204) 40.76% 0 0 4.50
12.09.23
12:20
1. kolo Bulgaru Miriam (Rum.) (201) 61.60% 2 3 6 6 1.31 I H2H O
Lahey Ashley (USA) [Q] (361) 38.40% 1 6 3 4 3.29
12.09.23
10:35
1. kolo Sonmez Zeynep (Tur.) (177) 45.80% 2 6 6 1.33 I H2H O
Oliynykova Oleksandra (Ukr.) [Q] (445) 54.20% 0 3 4 3.14
12.09.23
16:05
1. kolo Andreeva Erika (Rus.) [8] (164) 58.18% 2 3 6 6 1.09 I H2H O
Gamiz Andrea (Ven.) [LL] (597) 41.82% 1 6 4 3 6.79
12.09.23
15:15
1. kolo Zidansek Tamara (Slov.) [4] (87) 68.69% 2 6 6 1.02 I H2H O
Bayerlova Michaela (ČR) [Q] (448) 31.31% 0 0 1 10.57
11.09.23
14:10
1. kolo Ruzic Antonia (Chor.) (274) 31.67% 2 6 6 2.53 I H2H O
Serban Raluca Georgiana (Cyp.) [7] (156) 68.33% 0 2 0 1.47
11.09.23
15:00
1. kolo Lovric Pia (Slov.) [WC] (508) 61.42% 2 6 6 1.72 I H2H O
Szabanin Natalia (Ma) [WC] (397) 38.58% 0 4 2 2.07
11.09.23
16:15
1. kolo Ciric Bagaric Lucija (Chor.) (301) 35.37% 2 7 6 2.17 I H2H O
Kraus Sinja (Rak.) (208) 64.63% 0 6 (4) 3 1.62
11.09.23
13:30
1. kolo Bolsova Aliona (Špan.) [2] (113) 68.42% 2 6 6 1.36 I H2H O
Potocnik Nina (Slov.) (354) 31.58% 0 2 3 3.03
11.09.23
14:20
1. kolo Sakellaridi Sapfo (Gr) (290) 35.06% 2 6 6 2.13 I H2H O
Falkowska Weronika (Poľ.) (324) 64.94% 0 1 2 1.67
11.09.23
10:30
1. kolo Schmiedlova Karolina Anna (Svk) [1] (64) 63.46% 2 6 6 1.22 I H2H O
Abduraimova Nigina (Uzb.) (194) 36.54% 0 3 2 3.99
18+