prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Skopje 2023 / Maced?nsko, antuka , ATP Skopje 2023 Tenis live
dotácia: 40 tis. USD
17.09.23
11:00
finále Radanovic Dejana (Srb.) [14 BYE] (362) 58.44% 2 6 6 1.69 I H2H O AI
Primorac Iva (Chor.) (683) 41.56% 0 1 3 2.02
16.09.23
10:00
semifinále Radanovic Dejana (Srb.) [14 BYE] (362) 60.81% 2 3 7 6 1.40 I H2H O AI
Mikulskyte Justina (Litva.) [9 BYE] (286) 39.19% 1 6 6 (2) 3 2.68
16.09.23
11:30
semifinále Primorac Iva (Chor.) (683) 40.37% 2 6 7 2.38 I H2H O AI
Gjorcheska Lina (Mac.) [4 BYE] (226) 59.63% 0 4 6 (5) 1.50
15.09.23
10:00
štvťfinále Primorac Iva (Chor.) (683) 35.29% 2 6 6 3.08 I H2H O AI
Jeanjean Leolia (Fra.) [1 BYE] (146) 64.71% 0 3 2 1.31
15.09.23
11:30
štvťfinále Gjorcheska Lina (Mac.) [4 BYE] (226) 63.04% 2 6 6 1.61 I H2H O AI
Nahimana Sada (Bur.) [8 BYE] (292) 36.96% 0 0 1 2.20
15.09.23
10:00
štvťfinále Mikulskyte Justina (Litva.) [9 BYE] (286) 37.14% 2 6 6 1.82 I H2H O AI
Herdzelas Dea (BaH.) (405) 62.86% 0 4 1 1.88
15.09.23
11:30
štvťfinále Radanovic Dejana (Srb.) [14 BYE] (362) 54.88% 2 6 6 1.52 I H2H O AI
Aksu Ayla (Tur.) (440) 45.12% 0 3 2 2.32
14.09.23
10:00
osemfinale Primorac Iva (Chor.) (683) 55.36% 2 6 6 1.35 I H2H O AI
Ostlund Fanny (Švé.) (494) 44.64% 0 0 1 2.95
14.09.23
10:00
osemfinale Mikulskyte Justina (Litva.) [9 BYE] (286) 37.50% 2 4 6 6 2.08 I H2H O AI
Cakarevic Sara (Fra.) (475) 62.50% 1 6 4 4 1.75
14.09.23
10:00
osemfinale Jeanjean Leolia (Fra.) [1 BYE] (146) 52.63% 2 6 6 1.90 I H2H O AI
Ristic Mia (Srb.) [15 BYE] (317) 47.37% 0 2 2 1.80
14.09.23
11:30
osemfinale Herdzelas Dea (BaH.) (405) 32.98% 2 4 6 6 3.50 I H2H O AI
Vicens Mas Rosa (Špan.) [3 BYE] (231) 67.02% 1 6 4 4 1.28
14.09.23
11:30
osemfinale Nahimana Sada (Bur.) [8 BYE] (292) 31.11% 2 6 6 2.67 I H2H O AI
Soboleva Anastasiya (Ukr.) [12 BYE] (322) 68.89% 0 0 3 1.48
14.09.23
10:00
osemfinale Aksu Ayla (Tur.) (440) 49.17% 2 6 7 2.00 I H2H O AI
Lee Gabriela (Rum.) (443) 50.83% 0 0 6 (4) 1.73
14.09.23
11:30
osemfinale Radanovic Dejana (Srb.) [14 BYE] (362) 55.41% 2 6 6 6 1.74 I H2H O AI
Oz Ipek (Tur.) [2 BYE] (203) 44.59% 1 7 (6) 4 1 2.00
14.09.23
11:30
osemfinale Gjorcheska Lina (Mac.) [4 BYE] (226) 62.99% 2 6 6 6 1.19 I H2H O AI
Saigo Rina (Jap.) [16 BYE] (368) 37.01% 1 7 (3) 2 2 4.20
13.09.23
09:00
2. kolo Aksu Ayla (Tur.) (440) 45.16% 2 6 6 6 2.38 I H2H O AI
Sierra Solana (Arg.) [6 BYE] (260) 54.84% 1 7 (5) 4 4 1.52
13.09.23
08:55
2. kolo Soboleva Anastasiya (Ukr.) [12 BYE] (322) 70.65% 2 7 6 6 1.16 I H2H O AI
Laskutova Ksenia (Rus.) (465) 29.35% 1 6 (4) 7 (6) 3 4.60
13.09.23
12:30
2. kolo Nahimana Sada (Bur.) [8 BYE] (292) 61.98% 2 6 6 1.22 I H2H O AI
Zelnickova Radka (Svk) [Q] (555) 38.02% 0 4 1 3.91
13.09.23
12:30
2. kolo Mikulskyte Justina (Litva.) [9 BYE] (286) 69.47% 2 6 6 1.50 I H2H O AI
Stevens Lexie (Hol.) (505) 30.53% 0 1 1 2.45
13.09.23
12:05
2. kolo Herdzelas Dea (BaH.) (405) 49.70% 2 6 5 7 1.86 I H2H O AI
Zolotareva Anastasia (Rus.) [13 BYE] (370) 50.30% 1 2 7 5 1.86
13.09.23
12:30
2. kolo Lee Gabriela (Rum.) (443) 44.04% 2 6 6 1.90 I H2H O AI
Matoula Martha (Gr) [11 BYE] (321) 55.96% 0 3 2 1.81
13.09.23
15:00
2. kolo Radanovic Dejana (Srb.) [14 BYE] (362) 60.45% 2 6 6 1.12 I H2H O AI
Muramatsu Chihiro (Jap.) [Q] (582) 39.55% 0 0 0 5.44
13.09.23
12:30
2. kolo Jeanjean Leolia (Fra.) [1 BYE] (146) 63.16% 2 6 6 1.20 I H2H O AI
Hoedt Merel (Hol.) [Q] (629) 36.84% 0 2 1 4.11
13.09.23
09:00
2. kolo Ristic Mia (Srb.) [15 BYE] (317) 61.70% 2 5 6 6 1.34 I H2H O AI
Van Impe Amelie (Bel.) [Q] (506) 38.30% 1 7 4 2 3.03
13.09.23
14:00
2. kolo Vicens Mas Rosa (Špan.) [3 BYE] (231) 62.79% 2 6 6 1.22 I H2H O AI
Christofi Eleni (Gr) [Q] (751) 37.21% 0 1 2 3.88
13.09.23
10:30
2. kolo Ostlund Fanny (Švé.) (494) 34.21% 2 6 3 7 6.39 I H2H O AI
Lukas Tena (Chor.) [5 BYE] (220) 65.79% 1 3 6 6 (7) 1.09
13.09.23
12:30
2. kolo Gjorcheska Lina (Mac.) [4 BYE] (226) 53.45% 2 6 6 6 1.53 I H2H O AI
Udvardy Luca (Ma) [WC] (702) 46.55% 1 7 (0) 2 2 2.37
13.09.23
09:00
2. kolo Cakarevic Sara (Fra.) (475) 67.44% 2 6 6 1.80 I H2H O AI
Buyukakcay Cagla (Tur.) [7 BYE] (276) 32.56% 0 3 3 1.93
13.09.23
12:30
2. kolo Oz Ipek (Tur.) [2 BYE] (203) 55.84% 2 6 3 6 1.36 I H2H O AI
Kulambayeva Zhibek (Kaz.) (492) 44.16% 1 4 6 0 2.93
12.09.23
11:20
1. kolo Laskutova Ksenia (Rus.) (465) 59.76% 2 6 6 1.01 I H2H O AI
Daneva Iva (Mac.) [WC] 40.24% 0 0 1 12.00
12.09.23
11:00
1. kolo Stevens Lexie (Hol.) (505) 65.66% 2 6 6 1.06 I H2H O AI
Stoilkovska Magdalena (Mac.) [WC] (1312) 34.34% 0 3 3 6.60
12.09.23
12:30
1. kolo Lee Gabriela (Rum.) (443) 58.70% 2 3 7 6 1.77 I H2H O AI
Tona Miriana (Tal.) (398) 41.30% 1 6 5 4 1.96
12.09.23
09:30
1. kolo Hoedt Merel (Hol.) [Q] (629) 38.78% 2 6 6 1.93 I H2H O AI
Glushkova Denislava (Bul.) (460) 61.22% 0 3 4 1.79
12.09.23
09:25
1. kolo Zelnickova Radka (Svk) [Q] (555) 42.17% 2 6 4 7 2.45 I H2H O AI
Marcinkevica Diana (Lot.) (366) 57.83% 1 2 6 6 (4) 1.50
12.09.23
12:50
1. kolo Herdzelas Dea (BaH.) (405) 64.77% 2 6 7 1.06 I H2H O AI
Saigo Yukina (Jap.) [Q] (965) 35.23% 0 3 6 (4) 7.60
12.09.23
09:30
1. kolo Christofi Eleni (Gr) [Q] (751) 49.38% 2 6 6 1.92 I H2H O AI
Pavlou Dimitra (Gr) (471) 50.62% 0 1 2 1.80
12.09.23
12:30
2. kolo Saigo Rina (Jap.) [16 BYE] (368) 52.32% 2 4 6 7 1.63 I H2H O AI
Yoruk Ilay (Tur.) (497) 47.68% 1 6 4 6 (0) 2.17
12.09.23
09:30
1. kolo Van Impe Amelie (Bel.) [Q] (506) 68.87% 2 6 2 6 1.06 I H2H O AI
Maric Dunja (Srb.) [WC] (1201) 31.13% 1 1 6 1 7.50
12.09.23
13:10
2. kolo Primorac Iva (Chor.) (683) 67.44% 2 6 6 1.54 I H2H O AI
Ce Gabriela (Braz.) [10 BYE] (320) 32.56% 0 4 2 2.33
12.09.23
12:30
1. kolo Muramatsu Chihiro (Jap.) [Q] (582) 62.04% 2 3 7 6 1.40 I H2H O AI
Meliss Verena (Tal.) [Q] (785) 37.96% 1 6 6 (5) 2 2.75
12.09.23
11:00
1. kolo Aksu Ayla (Tur.) (440) 50.93% 2 6 6 1.31 I H2H O AI
Mair Laura (Tal.) [Q] (729) 49.07% 0 4 0 3.19
11.09.23
16:00
1. kolo Kulambayeva Zhibek (Kaz.) (443) 56.55% 2 6 6 1.71 I H2H O AI
Cavalle-Reimers Ivonne (Špan.) (484) 43.45% 0 0 3 2.03
11.09.23
13:50
1. kolo Primorac Iva (Chor.) (931) 49.69% 2 6 6 2.25 I H2H O AI
Krunic Aleksandra (Srb.) (391) 50.31% 0 4 2 1.58
11.09.23
14:20
1. kolo Yoruk Ilay (Tur.) (492) 52.88% 2 2 6 6 2.20 I H2H O AI
Stankovic Anja (Srb.) [WC] (747) 47.12% 1 6 2 0 1.61
11.09.23
14:20
1. kolo Udvardy Luca (Ma) [WC] (782) 67.57% 2 6 6 1.34 I H2H O AI
Siedliska Natalia (Nem.) (517) 32.43% 0 3 4 3.01
11.09.23
13:20
1. kolo Ostlund Fanny (Švé.) (536) 48.17% 2 6 6 2.16 I H2H O AI
Keller Nadine (Švaj.) (438) 51.83% 0 4 3 1.63
11.09.23
15:40
1. kolo Cakarevic Sara (Fra.) (467) 61.76% 2 7 6 1.60 I H2H O AI
Smith Tina (Aus.) (481) 38.24% 0 6 (4) 4 2.20
18+