prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Buenos Aires (XI) 2023 / Argentina, antuka , ATP Buenos Aires (XI) 2023 Tenis live
dotácia: 130 tis. USD
15.10.23
18:10
finále Navone Mariano (Arg.) (190) 42.59% 2 2 6 6 2.34 I H2H O AI
Coria Federico (Arg.) [1] (83) 57.41% 1 6 3 4 1.60
14.10.23
19:05
semifinále Coria Federico (Arg.) [1] (83) 56.73% 2 6 6 1.74 I H2H O AI
Diaz Acosta Facundo (Arg.) [3] (106) 43.27% 0 4 4 2.10
14.10.23
16:00
semifinále Navone Mariano (Arg.) (190) 42.71% 2 2 6 7 2.37 I H2H O AI
Darderi Luciano (Tal.) (166) 57.29% 1 6 4 5 1.53
13.10.23
16:10
štvťfinále Darderi Luciano (Tal.) (166) 64.29% 2 6 7 1.86 I H2H O AI
Cerundolo Juan Manuel (Arg.) [2] (102) 35.71% 0 3 5 1.95
13.10.23
23:15
štvťfinále Diaz Acosta Facundo (Arg.) [3] (106) 57.14% 2 7 4 7 1.69 I H2H O AI
Comesana Francisco (Arg.) [7] (126) 42.86% 1 6 (5) 6 6 (3) 2.17
13.10.23
20:00
štvťfinále Coria Federico (Arg.) [1] (83) 57.69% 2 5 7 6 1.52 I H2H O AI
Choinski Jan (V.Br.) [8] (127) 42.31% 1 7 6 (3) 3 2.54
13.10.23
18:30
štvťfinále Navone Mariano (Arg.) (190) 45.63% 2 6 6 2.00 I H2H O AI
Agamenone Franco (Tal.) (203) 54.37% 0 3 2 1.81
12.10.23
00:55
osemfinale Diaz Acosta Facundo (Arg.) [3] (106) 71.26% 2 6 6 1.22 I H2H O AI
Olivo Renzo (Arg.) [Q] (296) 28.74% 0 3 4 3.84
12.10.23
20:10
osemfinale Coria Federico (Arg.) [1] (83) 60.38% 2 6 6 1.29 I H2H O AI
Reis Da Silva Joao Lucas (Braz.) [Q] (283) 39.62% 0 1 3 3.33
12.10.23
17:35
osemfinale Choinski Jan (V.Br.) [8] (127) 44.33% 1 6 2.09 I H2H O AI
Dellien Hugo (Bol.) (137) 55.67% 0 4 1.67
12.10.23
17:50
osemfinale Agamenone Franco (Tal.) (203) 68.29% 2 7 6 1.28 I H2H O AI
Villanueva Gonzalo (Arg.) [Q] (472) 31.71% 0 6 (2) 2 3.50
12.10.23
22:50
osemfinale Navone Mariano (Arg.) (190) 50.70% 2 3 6 7 1.52 I H2H O AI
Elias Gastao (Por.) [LL] (366) 49.30% 1 6 4 6 (3) 2.39
11.10.23
19:00
1. kolo Elias Gastao (Por.) [LL] (366) 2 4 6 7 I H2H O AI
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) [4] (108) 1 6 2 5
11.10.23
18:00
osemfinale Comesana Francisco (Arg.) [7] (126) 71.95% 2 6 6 6 1.51 I H2H O AI
Kovalik Jozef (Svk) (185) 28.05% 1 7 (3) 3 4 2.40
11.10.23
16:05
osemfinale Darderi Luciano (Tal.) (166) 46.60% 2 6 4 6 1.92 I H2H O AI
Kopriva Vit (ČR) [5] (114) 53.40% 1 3 6 4 1.80
11.10.23
22:35
osemfinale Cerundolo Juan Manuel (Arg.) [2] (102) 68.42% 2 6 4 6 1.46 I H2H O AI
Pellegrino Andrea (Tal.) (191) 31.58% 1 2 6 4 2.54
11.10.23
00:20
1. kolo Dellien Hugo (Bol.) (137) 54.46% 2 5 6 7 1.50 I H2H O AI
Olivieri Genaro Alberto (Arg.) (131) 45.54% 1 7 4 6 (5) 2.44
11.10.23
04:15
1. kolo Ugo Carabelli Camilo (Arg.) (177) 59.05% 1.60 I H2H O AI
Barrios Vera Marcelo Tomas (Chile) [4] (108) 40.95% 2.22
10.10.23
18:45
1. kolo Navone Mariano (Arg.) 60.56% 2 6 6 1.55 I H2H O AI
Dellien Murkel (Bol.) [Q] 39.44% 0 2 2 2.31
10.10.23
20:10
1. kolo Choinski Jan (V.Br.) [8] (150) 41.00% 2 6 1 6 2.48 I H2H O AI
Monteiro Thiago (Braz.) (127) 59.00% 1 3 6 3 1.49
10.10.23
00:55
1. kolo Diaz Acosta Facundo (Arg.) [3] (106) 74.42% 2 6 6 1.37 I H2H O AI
Delbonis Federico (Arg.) [WC] (291) 25.58% 0 3 4 2.88
10.10.23
22:45
1. kolo Agamenone Franco (Tal.) (120) 34.74% 2 6 3 7 2.43 I H2H O AI
Tabilo Alejandro (Chile) [6] (203) 65.26% 1 4 6 5 1.50
10.10.23
21:45
1. kolo Coria Federico (Arg.) [1] (83) 68.37% 2 7 2 6 1.33 I H2H O AI
Ficovich Juan Pablo (Arg.) [WC] (267) 31.63% 1 6 (4) 6 3 3.09
10.10.23
15:10
1. kolo Darderi Luciano (Tal.) (143) 44.34% 2 4 6 6 1.79 I H2H O AI
Meligeni Rodrigues Alves Felipe (Braz.) (166) 55.66% 1 6 2 4 1.94
10.10.23
15:10
1. kolo Pellegrino Andrea (Tal.) (191) 58.95% 2 7 6 1.91 I H2H O AI
Andreozzi Guido (Arg.) (211) 41.05% 0 5 2 1.81
10.10.23
18:00
1. kolo Reis Da Silva Joao Lucas (Braz.) [Q] 41.58% 2 6 7 7 2.38 I H2H O AI
Bagnis Facundo (Arg.) 58.42% 1 7 (5) 5 6 (2) 1.52
10.10.23
16:10
1. kolo Olivo Renzo (Arg.) [Q] 35.53% 2 6 6 2.06 I H2H O AI
Burruchaga Roman Andres (Arg.) [WC] 64.47% 0 0 4 1.69
10.10.23
17:10
1. kolo Comesana Francisco (Arg.) [7] 60.19% 2 6 6 1.58 I H2H O AI
Trungelliti Marco (Arg.) [Q] 39.81% 0 4 3 2.26
10.10.23
19:45
1. kolo Villanueva Gonzalo (Arg.) [Q] 27.85% 2 2 6 6 3.39 I H2H O AI
Torres Juan Bautista (Arg.) [Q] 72.15% 1 6 2 3 1.28
09.10.23
23:10
1. kolo Cerundolo Juan Manuel (Arg.) [2] (102) 68.42% 2 6 6 1.19 I H2H O AI
Collarini Andrea (Arg.) (217) 31.58% 0 3 3 4.16
09.10.23
22:20
1. kolo Kovalik Jozef (Svk) (231) 50.00% 2 6 6 6 1.54 I H2H O AI
Neumayer Lukas (Rak.) (185) 50.00% 1 7 (5) 4 2 2.34
09.10.23
20:25
1. kolo Kopriva Vit (ČR) [5] (114) 55.96% 2 7 7 1.52 I H2H O AI
Svrcina Dalibor (ČR) (154) 44.04% 0 5 6 (3) 2.38
18+