prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Telavi II 2023 / Gruzínsko, antuka , ATP Telavi II 2023 Tenis live
dotácia: 15 tis. USD
27.10.23
13:25
finále Gabashvili Teimuraz (Rus.) /
Metreveli Aleksandre (Gruz.)
2 6 6 I H2H O
Lomakin Grigoriy (Kaz.) [1] /
Tkemaladze Zura (Gruz.)
0 4 4
27.10.23
11:35
semifinále Gabashvili Teimuraz (Rus.) /
Metreveli Aleksandre (Gruz.)
2 6 6 I H2H O
Kellovsky Dominik (ČR) [2] /
Szajrych Jasza (Poľ.)
0 4 4
27.10.23
10:15
semifinále Lomakin Grigoriy (Kaz.) [1] /
Tkemaladze Zura (Gruz.)
53.66% 2 6 6 1.57 I H2H O
Mishkin Kirill (Rus.) [4] /
Shvets Vitali (Biel.)
46.34% 0 3 3 2.25
26.10.23
11:20
štvťfinále Gabashvili Teimuraz (Rus.) /
Metreveli Aleksandre (Gruz.)
2 6 6 I H2H O
Dumitru Vlad Andrei (Rum.) /
Ionel Nicholas David (Rum.)
0 2 3
26.10.23
12:40
štvťfinále Lomakin Grigoriy (Kaz.) [1] /
Tkemaladze Zura (Gruz.)
53.33% 2 6 6 1.41 I H2H O
Gulin Svyatoslav (Rus.) /
Kazakov Ivan (Rus.)
46.67% 0 1 4 2.70
26.10.23
13:00
štvťfinále Mishkin Kirill (Rus.) [4] /
Shvets Vitali (Biel.)
58.23% 1 4 1.21 I H2H O
La Vela Giuseppe (Tal.) /
Pampanin Pietro (Tal.)
41.77% 0 3 3.95
26.10.23
12:45
štvťfinále Kellovsky Dominik (ČR) [2] /
Szajrych Jasza (Poľ.)
52.68% 2 7 6 1.06 I H2H O
Cadenasso Gianluca (Tal.) /
Misasi Giannicola (Tal.)
47.32% 0 5 4 7.20
24.10.23
09:30
osemfinale Kellovsky Dominik (ČR) [2] /
Szajrych Jasza (Poľ.)
50.31% 2 6 6 1.01 I H2H O
Shvangiradze Aleksandre (Gruz.) [WC] /
Tetradze Giorgi (Gruz.)
49.69% 0 1 1 10.00
24.10.23
09:30
osemfinale Cadenasso Gianluca (Tal.) /
Misasi Giannicola (Tal.)
52.26% 2 6 6 1.14 I H2H O
Bidzinashvili Nika (Gruz.) [WC] /
Tsurtsumia Irakli (Gruz.)
47.74% 0 0 4 4.80
24.10.23
11:15
osemfinale Gabashvili Teimuraz (Rus.) /
Metreveli Aleksandre (Gruz.)
2 5 7 10 I H2H O
Basic Nikola (Chor.) [3] /
Shin Maksim (Uzb.)
1 7 5 8
24.10.23
09:30
osemfinale Dumitru Vlad Andrei (Rum.) /
Ionel Nicholas David (Rum.)
55.56% 1.83 I H2H O
Jianu Filip Cristian (Rum.) /
Schinteie Gheorghe Claudiu (Rum.)
44.44% 1.83
24.10.23
09:50
osemfinale Dumitru Vlad Andrei (Rum.) /
Ionel Nicholas David (Rum.)
2 6 6 I H2H O
Kuznetsov Victor (Rus.) /
Shpita Savelii (Rus.)
0 3 3
24.10.23
10:55
osemfinale La Vela Giuseppe (Tal.) /
Pampanin Pietro (Tal.)
54.55% 2 6 3 11 1.43 I H2H O
Bulus Christopher (Nig.) /
Gschwendtner Jeremy (V.Br.)
45.45% 1 3 6 9 2.55
24.10.23
10:30
osemfinale Mishkin Kirill (Rus.) [4] /
Shvets Vitali (Biel.)
53.37% 2 6 6 1.33 I H2H O
Kikvidze Lasha Giorgi (Gruz.) [WC] /
Tsivadze George (Gruz.)
46.63% 0 4 2 2.95
24.10.23
11:20
osemfinale Gulin Svyatoslav (Rus.) /
Kazakov Ivan (Rus.)
55.20% 2 7 6 1.56 I H2H O
Atlangeriev Bekkhan (Rus.) /
Denisov Ivan (Rus.)
44.80% 0 6 (3) 3 2.23
24.10.23
09:30
osemfinale Lomakin Grigoriy (Kaz.) [1] /
Tkemaladze Zura (Gruz.)
53.85% 2 6 4 10 I H2H O
Nesterov Alexey (1998) (Rus.) /
Zhukov Maxim (Rus.)
46.15% 1 4 6 6
18+