prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Antalya (XI) I 2023 / Turecko, antuka , ATP Antalya (XI) I 2023 Tenis live
dotácia: 25 tis. USD
18.11.23
10:45
finále Rikl Patrik (ČR) [3] /
Stodder Timo (Nem.)
62.50% 2 6 6 I H2H O
Jecan Mircea-Alexandru (Rum.) [1] /
Tomescu Dan Alexandru (Rum.)
37.50% 0 4 2
17.11.23
12:10
semifinále Jecan Mircea-Alexandru (Rum.) [1] /
Tomescu Dan Alexandru (Rum.)
2 6 6 I H2H O
Denisov Ivan (Rus.) /
Shin Maksim (Uzb.)
0 3 1
17.11.23
12:00
semifinále Rikl Patrik (ČR) [3] /
Stodder Timo (Nem.)
54.88% 2 6 6 1.28 I H2H O
Duran Tuncay (Tur.) [WC] /
Popovic Stefan (Srb.)
45.12% 0 2 4 3.35
17.11.23
10:20
štvťfinále Denisov Ivan (Rus.) /
Shin Maksim (Uzb.)
2 6 4 10 I H2H O
Palosi Stefan (Rum.) [4] /
Snitari Ilya (Mda.)
1 1 6 8
16.11.23
15:10
štvťfinále Jecan Mircea-Alexandru (Rum.) [1] /
Tomescu Dan Alexandru (Rum.)
2 7 6 I H2H O
Agabigun Sarp (Tur.) /
Ozdemir S Mert (Tur.)
0 6 (6) 2
16.11.23
13:20
štvťfinále Duran Tuncay (Tur.) [WC] /
Popovic Stefan (Srb.)
1 I H2H O
Jianu Filip Cristian (Rum.) /
Schinteie Gheorghe Claudiu (Rum.)
0
16.11.23
14:00
štvťfinále Rikl Patrik (ČR) [3] /
Stodder Timo (Nem.)
2 6 6 I H2H O
Saritas Gokberk (Tur.) /
Turker Mert Naci (Tur.)
0 4 0
16.11.23
12:10
osemfinale Denisov Ivan (Rus.) /
Shin Maksim (Uzb.)
56.90% 2 6 4 10 1.60 I H2H O
Ilkel Berk (Tur.) [WC] /
Sengul Bora (Tur.)
43.10% 1 3 6 8 2.20
16.11.23
12:40
osemfinale Palosi Stefan (Rum.) [4] /
Snitari Ilya (Mda.)
58.89% 2 7 6 I H2H O
Michalik Radovan (Svk) /
Simundza Josip (Chor.)
41.11% 0 5 0
16.11.23
11:45
osemfinale Duran Tuncay (Tur.) [WC] /
Popovic Stefan (Srb.)
42.86% 2 6 6 3.15 I H2H O
Clarke Jay (V.Br.) [2] /
Fomin Sergey (Uzb.)
57.14% 0 4 4 1.32
16.11.23
12:30
osemfinale Rikl Patrik (ČR) [3] /
Stodder Timo (Nem.)
51.95% 2 6 6 1.10 I H2H O
Gospodjinacki Ruben (Tal.) [WC] /
Milev Yanaki (Bul.)
48.05% 0 2 1 5.80
16.11.23
11:55
osemfinale Saritas Gokberk (Tur.) /
Turker Mert Naci (Tur.)
61.64% 2 6 7 1.57 I H2H O
Campana Federico (Tal.) /
Chirita Ioan Alexandru (Rum.)
38.36% 0 2 5 2.25
16.11.23
12:30
osemfinale Agabigun Sarp (Tur.) /
Ozdemir S Mert (Tur.)
41.46% 2 3 6 10 2.36 I H2H O
Dumitru Vlad Andrei (Rum.) /
Ionel Nicholas David (Rum.)
58.54% 1 6 3 5 1.53
16.11.23
13:00
osemfinale Jecan Mircea-Alexandru (Rum.) [1] /
Tomescu Dan Alexandru (Rum.)
61.11% 2 7 6 I H2H O
Golubev Daniil (Rus.) /
Tiurnev Evgenii (Rus.)
38.89% 0 5 3
15.11.23
16:40
osemfinale Jianu Filip Cristian (Rum.) /
Schinteie Gheorghe Claudiu (Rum.)
45.12% 1 2.60 I H2H O
Martin Tiffon Pol (Špan.) /
Weis Alexander (Tal.)
54.88% 0 1.42
15.11.23
14:00
osemfinale Ilkel Berk (Tur.) [WC] /
Sengul Bora (Tur.)
I H2H O
Handel Tim (Nem.) /
Kopp Sandro (Rak.)
15.11.23
14:00
osemfinale Palosi Stefan (Rum.) [4] /
Snitari Ilya (Mda.)
I H2H O
Manda Calin (Rum.) /
Marinescu Mihai Razvan (Rum.)
18+