prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Santa Cruz (XI) 2023 / Bolívia, antuka , ATP Santa Cruz (XI) 2023 Tenis live
dotácia: 15 tis. USD
03.12.23
20:30
finále Prado Angelo Juan Carlos (Bol.) (710) 68.75% 2 6 7 1.18 I H2H O AI
Gimenez Igor (Braz.) (839) 31.25% 0 3 5 4.26
02.12.23
??
štvťfinále Prado Angelo Juan Carlos (Bol.) (710) 65.62% 2 7 6 1.39 I H2H O AI
Roncadelli Franco (Uru.) (622) 34.38% 0 6 (2) 1 2.71
02.12.23
20:50
semifinále Gimenez Igor (Braz.) (839) 36.99% 2 7 4 6 2.87 I H2H O AI
Zanellato Nicolas (Braz.) [2] (472) 63.01% 1 5 6 2 1.37
02.12.23
23:00
semifinále Prado Angelo Juan Carlos (Bol.) (710) 62.50% 2 7 7 1.51 I H2H O AI
Aboian Valerio (Arg.) [5] (487) 37.50% 0 6 (4) 6 (4) 2.40
01.12.23
22:00
štvťfinále Aboian Valerio (Arg.) [5] (487) 63.79% 2 3 6 6 1.26 I H2H O AI
Tenti Fermin (Arg.) (918) 36.21% 1 6 3 3 3.40
01.12.23
??
osemfinale Prado Angelo Juan Carlos (Bol.) (710) 34.62% 2 7 6 1.65 I H2H O AI
Justo Guido Ivan (Arg.) [8] (601) 65.38% 0 6 (3) 0 2.08
01.12.23
22:00
štvťfinále Gimenez Igor (Braz.) (839) 31.11% 2 4 6 6 3.27 I H2H O AI
Huertas Del Pino Arklon (Peru) [6] (584) 68.89% 1 6 4 3 1.28
01.12.23
22:00
štvťfinále Zanellato Nicolas (Braz.) [2] (472) 70.27% 2 6 6 1.52 I H2H O AI
Farjat Tomas (Arg.) [7] (613) 29.73% 0 3 4 2.32
30.11.23
20:00
osemfinale Farjat Tomas (Arg.) [7] (613) 61.29% 1 5 1.30 I H2H O AI
Del Pino Mateo (Arg.) [Q] (1191) 38.71% 0 3 3.20
30.11.23
00:30
1. kolo La Vela Giuseppe (Tal.) (774) 63.13% 2 7 6 1.03 I H2H O AI
Cuellar Lorberg Agustin Eduardo (Bol.) [WC] 36.87% 0 6 (3) 2 8.60
30.11.23
21:30
osemfinale Gimenez Igor (Braz.) (839) 27.54% 2 6 6 2.55 I H2H O AI
Monzon Ignacio (Arg.) [3] (490) 72.46% 0 2 3 1.46
30.11.23
20:00
osemfinale Huertas Del Pino Arklon (Peru) [6] (584) 65.66% 2 6 6 1.33 I H2H O AI
La Vela Giuseppe (Tal.) (774) 34.34% 0 3 1 3.05
30.11.23
21:35
osemfinale Aboian Valerio (Arg.) [5] (487) 52.04% 2 6 7 1.11 I H2H O AI
Tosetto Rafael (Braz.) (993) 47.96% 0 2 6 (4) 5.52
30.11.23
20:00
osemfinale Tenti Fermin (Arg.) (918) 31.03% 2 4 7 6 3.63 I H2H O AI
Rodriguez Lorenzo Joaquin (Arg.) [4] (544) 68.97% 1 6 5 3 1.23
30.11.23
22:00
osemfinale Roncadelli Franco (Uru.) (622) 63.44% 2 6 7 1.80 I H2H O AI
Aboian Leonardo (Arg.) (684) 36.56% 0 4 5 1.91
30.11.23
20:00
osemfinale Zanellato Nicolas (Braz.) [2] (472) 69.62% 2 7 6 1.22 I H2H O AI
Estevez Juan (Arg.) [Q] (1197) 30.38% 0 5 1 3.70
29.11.23
20:00
1. kolo Tenti Fermin (Arg.) (918) 54.05% 2 6 6 1.01 I H2H O AI
Berdecio Flores Daniel (Bol.) [WC] 45.95% 0 1 1 10.50
29.11.23
20:00
1. kolo Huertas Del Pino Arklon (Peru) [6] (584) 68.33% 2 6 6 1.11 I H2H O AI
Falabella Lautaro Agustin (Arg.) [Q] (1348) 31.67% 0 2 3 5.50
29.11.23
20:00
1. kolo Tosetto Rafael (Braz.) (993) 59.69% 2 6 7 6 1.67 I H2H O AI
Hoyos Alejandro (Kol.) [Q] (825) 40.31% 1 7 (3) 6 (4) 0 2.04
29.11.23
20:10
1. kolo Aboian Valerio (Arg.) [5] (487) 61.54% 2 4 7 7 1.25 I H2H O AI
La Serna Juan Manuel (Arg.) (927) 38.46% 1 6 6 (4) 5 3.50
29.11.23
00:55
1. kolo Aboian Leonardo (Arg.) (684) 60.83% 2 6 6 1.43 I H2H O AI
Lyeons Jaycer (USA) (948) 39.17% 0 1 2 2.56
29.11.23
??
1. kolo Prado Angelo Juan Carlos (Bol.) (710) 62.88% 2 6 6 1.23 I H2H O AI
Vilicich Bautista (Arg.) [Q] (1149) 37.12% 0 3 2 3.65
29.11.23
23:05
1. kolo Monzon Ignacio (Arg.) [3] (490) 63.06% 2 6 5 6 1.42 I H2H O AI
Lehmann Nikos (Arg.) [Q] (1313) 36.94% 1 2 7 4 2.62
29.11.23
23:25
1. kolo Gimenez Igor (Braz.) (839) 61.63% 2 6 7 1.07 I H2H O AI
Lucero Joel Angel (Arg.) [LL] (1537) 38.37% 0 2 6 (0) 6.40
29.11.23
22:00
1. kolo Rodriguez Lorenzo Joaquin (Arg.) [4] (544) 54.04% 2 6 6 1.01 I H2H O AI
Oliva Ewel Luis Andre (Bol.) [WC] 45.96% 0 0 0 11.00
28.11.23
20:00
1. kolo Zanellato Nicolas (Braz.) [2] (472) 58.33% 2 7 3 6 1.21 I H2H O AI
Schachter Noah (USA) (893) 41.67% 1 6 (5) 6 2 3.86
28.11.23
22:45
1. kolo Estevez Juan (Arg.) [Q] (1197) 55.40% 2 6 6 1.63 I H2H O AI
Mouilleron Salvo Manuel (Arg.) [Q] (1402) 44.60% 0 2 2 2.11
28.11.23
20:00
1. kolo Del Pino Mateo (Arg.) [Q] (1191) 55.43% 2 6 4 7 1.85 I H2H O AI
Simonit Ezequiel (Arg.) [Q] (1582) 44.57% 1 2 6 6 (1) 1.82
28.11.23
20:00
1. kolo Farjat Tomas (Arg.) [7] (613) 62.28% 2 6 3 7 1.04 I H2H O AI
Davila Gasser Esteban (Bol.) [WC] (1775) 37.72% 1 4 6 5 8.04
28.11.23
22:50
1. kolo Justo Guido Ivan (Arg.) [8] (601) 66.28% 2 6 6 1.09 I H2H O AI
Loureiro Joao Victor Couto (Braz.) (996) 33.72% 0 1 3 5.92
28.11.23
22:30
1. kolo Roncadelli Franco (Uru.) (622) 33.71% 2 7 6 2.76 I H2H O AI
Barrena Alex (Arg.) [1] (400) 66.29% 0 6 (5) 4 1.38
18+