prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Antalya (XII) II 2023 / Turecko, antuka , ATP Antalya (XII) II 2023 Tenis live
dotácia: 15 tis. USD
23.12.23
13:10
finále Catini Niccolo (Tal.) /
Pieri Samuele (Tal.)
53.52% 2 6 2 10 1.56 I H2H O
Golubev Daniil (Rus.) [4] /
Tiurnev Evgenii (Rus.)
46.48% 1 2 6 7 2.22
22.12.23
15:00
semifinále Catini Niccolo (Tal.) /
Pieri Samuele (Tal.)
2 6 6 I H2H O
Quang Hien Pham Hien (Aus.) [WC] /
Yilmaz Kerem (Tur.)
0 3 1
22.12.23
11:15
semifinále Golubev Daniil (Rus.) [4] /
Tiurnev Evgenii (Rus.)
39.24% 1 2.50 I H2H O
Popko Dmitry (Kaz.) [2] /
Snitari Ilya (Mda.)
60.76% 0 1.45
22.12.23
13:30
štvťfinále Catini Niccolo (Tal.) /
Pieri Samuele (Tal.)
42.65% 2 6 6 2.80 I H2H O
Cazacu Dragos Nicolae (Rum.) [1] /
Denolly Corentin (Fra.)
57.35% 0 3 1 1.37
21.12.23
12:05
štvťfinále Quang Hien Pham Hien (Aus.) [WC] /
Yilmaz Kerem (Tur.)
51.72% 2 6 6 5.20 I H2H O
Andreescu Stefan Adrian (Rum.) /
Schinteie Gheorghe Claudiu (Rum.)
48.28% 0 4 4 1.12
21.12.23
11:40
štvťfinále Golubev Daniil (Rus.) [4] /
Tiurnev Evgenii (Rus.)
59.74% 2 6 6 1.33 I H2H O
Jermar Jan (ČR) /
Tumbas Kajgo Kristian (Špan.)
40.26% 0 4 2 2.95
21.12.23
12:25
štvťfinále Popko Dmitry (Kaz.) [2] /
Snitari Ilya (Mda.)
61.54% 2 6 6 1.22 I H2H O
Kobierski Jan (Rak.) /
Valle Federico (Tal.)
38.46% 0 2 2 3.70
20.12.23
12:20
osemfinale Golubev Daniil (Rus.) [4] /
Tiurnev Evgenii (Rus.)
50.93% 2 6 6 1.04 I H2H O
Biondolillo Gregorio (Tal.) /
O'Byrne Sebastian (Tal.)
49.07% 0 3 2 7.80
20.12.23
11:00
osemfinale Jermar Jan (ČR) /
Tumbas Kajgo Kristian (Špan.)
47.27% 2 6 6 2.44 I H2H O
Arinc Kaya (Tur.) /
Saritas Gokberk (Tur.)
52.73% 0 3 4 1.47
20.12.23
13:55
osemfinale Quang Hien Pham Hien (Aus.) [WC] /
Yilmaz Kerem (Tur.)
44.59% 2 6 6 8.20 I H2H O
Campana Federico (Tal.) [3] /
Noce Gabriele Maria (Tal.)
55.41% 0 1 4 1.03
20.12.23
12:15
osemfinale Catini Niccolo (Tal.) /
Pieri Samuele (Tal.)
44.74% 2 6 6 3.30 I H2H O
Woerner Paul (Nem.) /
Zielinski Marcel (Nem.)
55.26% 0 3 1 1.27
19.12.23
14:15
osemfinale Popko Dmitry (Kaz.) [2] /
Snitari Ilya (Mda.)
2 4 6 10 I H2H O
Brancatelli Gabriele Thomas (USA) /
Soyler Baran (Tur.)
1 6 0 3
19.12.23
14:00
osemfinale Kobierski Jan (Rak.) /
Valle Federico (Tal.)
2 6 6 I H2H O
Orazmuhammedov Meylis (Turkm.) [WC] /
Rogusskiy Yuriy (Turkm.)
0 4 1
19.12.23
??
osemfinale Misasi Giannicola (Tal.) /
Perruzza Valerio (Tal.)
I H2H O
Golubev Daniil (Rus.) [4] /
Tiurnev Evgenii (Rus.)
19.12.23
14:40
osemfinale Andreescu Stefan Adrian (Rum.) /
Schinteie Gheorghe Claudiu (Rum.)
2 6 2 10 I H2H O
Chirita Ioan Alexandru (Rum.) /
Konov Samuil (Bul.)
1 4 6 8
19.12.23
11:30
osemfinale Cazacu Dragos Nicolae (Rum.) [1] /
Denolly Corentin (Fra.)
55.41% 2 6 6 I H2H O
Fomin Ivan (Rus.) [WC] /
Rakhmatullayev Danial (Kaz.)
44.59% 0 1 3
18+