prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Kursumlijska Banja XI 2024 / Srbsko, antuka , ATP Kursumlijska Banja XI 2024 Tenis live
dotácia: 15 tis. USD
14.07.24
09:30
finále Bondioli Federico (Tal.) [7] (866) 52.53% 2 6 5 7 1.61 I H2H O AI
Overbeck Carl Emil (Dán.) [Q] (1612) 47.47% 1 3 7 6 (1) 2.18
13.07.24
11:30
semifinále Overbeck Carl Emil (Dán.) [Q] (1612) 46.23% 2 6 2 6 2.69 I H2H O AI
Djuric Branko (Srb.) [5] (722) 53.77% 1 3 6 4 1.40
13.07.24
09:30
semifinále Bondioli Federico (Tal.) [7] (866) 35.85% 2 7 6 1.74 I H2H O AI
La Serna Juan Manuel (Arg.) [6] (853) 64.15% 0 5 3 2.00
12.07.24
13:30
štvťfinále Bondioli Federico (Tal.) [7] (866) 55.28% 2 6 6 1.29 I H2H O AI
Bieldiugin Tymur (Ukr.) [Q] (1916) 44.72% 0 1 4 3.11
12.07.24
12:00
štvťfinále Overbeck Carl Emil (Dán.) [Q] (1612) 49.54% 2 7 6 I H2H O AI
Ifi Nicolas (Bel.) (1201) 50.46% 0 5 3
12.07.24
12:00
štvťfinále Djuric Branko (Srb.) [5] (722) 32.61% 2 6 6 2.08 I H2H O AI
Kellovsky Dominik (ČR) [4] (634) 67.39% 0 2 3 1.67
12.07.24
09:00
štvťfinále La Serna Juan Manuel (Arg.) [6] (853) 77.78% 2 6 6 1.23 I H2H O AI
Fiorentini Andrea (Tal.) [Q] (1713) 22.22% 0 2 4 3.51
11.07.24
10:30
osemfinale La Serna Juan Manuel (Arg.) [6] (853) 72.16% 2 6 6 1.36 I H2H O AI
Escurra Isnardi Hernando Jose (Par.) (1092) 27.84% 0 4 3 2.76
11.07.24
12:00
osemfinale Fiorentini Andrea (Tal.) [Q] (1713) 34.07% 1 5.35 I H2H O AI
Prihodko Oleg (Ukr.) [1] (502) 65.93% 0 1.10
11.07.24
10:00
osemfinale Bieldiugin Tymur (Ukr.) [Q] (1916) 46.77% 2 7 6 I H2H O AI
Parisca Ignacio (Ven.) (1395) 53.23% 0 6 (5) 2
11.07.24
09:00
osemfinale Kellovsky Dominik (ČR) [4] (634) 59.76% 2 7 6 I H2H O AI
Stringer Tristan (USA) [WC] 40.24% 0 6 (4) 2
11.07.24
12:00
osemfinale Ifi Nicolas (Bel.) (1201) 57.03% 2 6 6 I H2H O AI
Volpi Gabriele (Tal.) [Q] (2025) 42.97% 0 1 3
11.07.24
12:00
osemfinale Bondioli Federico (Tal.) [7] (866) 67.21% 2 6 6 I H2H O AI
Srbljak Gorazd (Mac.) (1181) 32.79% 0 1 2
11.07.24
11:30
osemfinale Djuric Branko (Srb.) [5] (722) 62.86% 1 3 1.13 I H2H O AI
Djosic Nikola (Švaj.) [Q] 37.14% 0 3 4.80
11.07.24
09:00
osemfinale Overbeck Carl Emil (Dán.) [Q] (1612) 39.88% 2 6 6 1.90 I H2H O AI
Paz Juan Pablo (Arg.) [2] (580) 60.12% 0 2 1 1.78
10.07.24
16:00
1. kolo Paz Juan Pablo (Arg.) [2] (580) 48.28% 2 6 6 1.06 I H2H O AI
Biondolillo Gregorio (Tal.) [Q] 51.72% 0 2 2 6.79
10.07.24
12:00
1. kolo Overbeck Carl Emil (Dán.) [Q] (1612) 42.46% 2 6 6 2.02 I H2H O AI
Bonsach Ganley Kane (Špan.) (1034) 57.54% 0 2 0 1.68
10.07.24
16:00
1. kolo Escurra Isnardi Hernando Jose (Par.) (1092) 53.50% 2 6 7 1.01 I H2H O AI
Stanisavljevic Mateya (Srb.) [WC] 46.50% 0 2 5 9.26
10.07.24
12:00
1. kolo La Serna Juan Manuel (Arg.) [6] (853) 65.69% 2 6 6 I H2H O AI
Ludoski Zoran (Srb.) [WC] (1320) 34.31% 0 4 4
10.07.24
16:00
1. kolo Parisca Ignacio (Ven.) (1395) 41.04% 2 6 6 2.53 I H2H O AI
Chepelev Andrey (Rus.) [3] (633) 58.96% 0 1 2 1.42
10.07.24
13:30
1. kolo Srbljak Gorazd (Mac.) (1181) 63.41% 2 1 7 6 I H2H O AI
Torres Fernandez Benjamín Ignacio (Chile) (1272) 36.59% 1 6 5 0
10.07.24
10:00
1. kolo Stringer Tristan (USA) [WC] 54.08% 2 6 6 1.08 I H2H O AI
Lulic Nikola (Srb.) [WC] 45.92% 0 2 4 5.83
10.07.24
16:00
1. kolo Ifi Nicolas (Bel.) (1201) 53.50% 2 3 6 6 I H2H O AI
Markovic Sasa (Srb.) (934) 46.50% 1 6 4 3
10.07.24
16:00
1. kolo Fiorentini Andrea (Tal.) [Q] (1713) 50.54% 2 7 7 I H2H O AI
Villalon Nicolas (Chile) (1099) 49.46% 0 6 (3) 6 (6)
10.07.24
12:00
1. kolo Bieldiugin Tymur (Ukr.) [Q] (1916) 54.08% 2 6 6 I H2H O AI
Laborde Arthur (Švaj.) [Q] (2025) 45.92% 0 4 1
10.07.24
14:30
1. kolo Djosic Nikola (Švaj.) [Q] 2 6 4 6 I H2H O AI
Donev Gabriel (Bul.) (994) 1 2 6 4
10.07.24
13:30
1. kolo Kellovsky Dominik (ČR) [4] (634) 63.12% 2 6 6 I H2H O AI
Hernandez Carles (Špan.) [Q] (1916) 36.88% 0 3 2
10.07.24
15:00
1. kolo Volpi Gabriele (Tal.) [Q] (2025) 2 2 6 6 I H2H O AI
Ivanov Simon Anthony (Bul.) [8] (921) 1 6 4 3
09.07.24
14:00
1. kolo Djuric Branko (Srb.) [5] (722) 58.51% 2 6 6 1.01 I H2H O AI
Kolyachev Nikola (Bul.) (1284) 41.49% 0 3 3 9.60
09.07.24
12:00
1. kolo Bondioli Federico (Tal.) [7] (866) 61.49% 2 6 6 I H2H O AI
Franco Tobias (Arg.) (1495) 38.51% 0 2 3
09.07.24
12:00
1. kolo Prihodko Oleg (Ukr.) [1] (502) 71.97% 2 6 5 6 1.12 I H2H O AI
Carnevalle Lucio (Arg.) (1267) 28.03% 1 4 7 2 5.20
18+