prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Tasmania 2004 / Austrália, tvrdý
dotácia: 25 tis. USD
26.03.04
??
finále De Voest Rik (JAR) /
Lu Yen-hsun (Taipei)
(247)
2 6 1 7 I H2H O
Azzaro Leonardo (Tal.) /
Marach Oliver (Rak.) (324)
1 3 6 5
25.03.04
??
semifinále Azzaro Leonardo (Tal.) /
Marach Oliver (Rak.)
(324)
2 6 6 I H2H O
Crabb Jaymon (Aus.) /
Luczak Peter (Aus.) (447)
0 4 4
25.03.04
??
semifinále De Voest Rik (JAR) /
Lu Yen-hsun (Taipei)
(247)
2 6 6 I H2H O
Lindstedt Robert (Švé.) /
Scherrer Jean-Claude (Švaj.) (432)
0 1 2
24.03.04
??
štvťfinále Crabb Jaymon (Aus.) /
Luczak Peter (Aus.)
(447)
2 2 6 7 I H2H O
Goldstein Paul (USA) /
Hippensteel K.J. (USA) (108)
1 6 4 6
24.03.04
??
štvťfinále Lindstedt Robert (Švé.) /
Scherrer Jean-Claude (Švaj.)
(432)
2 6 6 I H2H O
Lammer Michael (Švaj.) /
Prpic Filip (Švé.) (286)
0 3 4
24.03.04
??
štvťfinále Azzaro Leonardo (Tal.) /
Marach Oliver (Rak.)
(324)
2 4 6 6 I H2H O
Kubot Lukasz (Poľ.) /
Mlynarik Zbynek (Rak.) (342)
1 6 4 1
24.03.04
??
štvťfinále De Voest Rik (JAR) /
Lu Yen-hsun (Taipei)
(247)
1 I H2H O
Sela Dudi (Izr.) /
Wang Yeu-Tzuoo (Taipei) (261)
0
23.03.04
??
osemfinale Goldstein Paul (USA) /
Hippensteel K.J. (USA)
(108)
2 6 6 I H2H O
Feeney Adam (Aus.) /
Guccione Chris (Aus.) (895)
0 3 3
23.03.04
??
osemfinale Crabb Jaymon (Aus.) /
Luczak Peter (Aus.)
(447)
2 6 6 6 I H2H O
Aldi Francesco (Tal.) /
Lorenzi Paolo (Tal.) (266)
1 2 7 (4) 3
23.03.04
??
osemfinale Azzaro Leonardo (Tal.) /
Marach Oliver (Rak.)
(324)
2 6 6 I H2H O
Berrer Michael (Nem.) /
Kindlmann Dieter (Nem.) (262)
0 4 4
23.03.04
??
osemfinale Kubot Lukasz (Poľ.) /
Mlynarik Zbynek (Rak.)
(342)
2 6 6 I H2H O
Clarke Peter (Ír.) /
Ross Anthony (Aus.) (302)
0 1 3
23.03.04
??
osemfinale Lammer Michael (Švaj.) /
Prpic Filip (Švé.)
(286)
2 7 6 I H2H O
Kimmich Marc (Aus.) /
Weston Brad (Aus.) (569)
0 6 (4) 1
23.03.04
??
osemfinale Lindstedt Robert (Švé.) /
Scherrer Jean-Claude (Švaj.)
(432)
2 6 3 6 I H2H O
Healey Nathan (Aus.) /
Smeets Robert (Aus.) (712)
1 4 6 4
23.03.04
??
osemfinale Sela Dudi (Izr.) /
Wang Yeu-Tzuoo (Taipei)
(261)
2 6 6 I H2H O
Kadir Sadik (Aus.) /
Matsui Toshihide (Jap.) (490)
0 2 3
23.03.04
??
osemfinale De Voest Rik (JAR) /
Lu Yen-hsun (Taipei)
(247)
2 4 7 6 I H2H O
Brzezicki Juan Pablo (Arg.) /
Vosloo Louis (JAR) (229)
1 6 5 2
18+