prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

back to previous page

Ako dopadol súboj druhého kola medzi Čepelovou a Niculescu?

Janka po výhre nad Halep čelila ďalšej rumunskej prekážke.

Na šokujúce víťazstvo spred dvoch dní však košická rodáčka nadviazať nedokázala. Presne ako sme predpokladali v našej analýze.

Monica Niculescu bola od začiatku lepšou hráčkou na kurte. Rýchlo viedla 3-0 a náskok v podstate bez výraznejších problémov udržala až do konca setu. Podobný, hoci trochu vyrovnanejší priebeh, malo aj druhé dejstvo. Čepelová znova nezachytila úvod a prehrávala 1-4. Vtedy zabojovala, znížila na 3-4, bez výhody brejku pre Monicu. V nasledujúcej ôsmej hre sa lámal chlieb. Dlhý gem po viacerých zhodách nakoniec vybojovala rumunská tenistka, ktorá už potom duel doviedla do víťazného konca.

Niculescu za 77 minút zvíťazila 6-3, 6-3. V treťom kole dvojhry Wimbledonu tak budeme mať len jednu zástupkyňu- Magdalénu Rybárikovú. Škoda.