prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Všeobecné podmienky používania servera TenisInfo.eu

1. Všeobecná časť
Web TenisInfo.eu vznikol za účelom pomôcť tipérom pri tipovaní tenisových zápasov ako aj pre návštevníkov, ktorých zaujímajú informácie z tenisového sveta. Užívateľ si môže zobraziť štatistiku jedného hráča alebo porovnať dvoch hráčov podľa rôznych kritérií výberu. Pri porovnaní hráčov sa automaticky zistí aj pravdepodobnosť výhry jedného hráča voči druhému a to na základe predošlých výsledkov jednotlivých hráčov podľa zvolených kritérií.

2. Ochrana osobných údajov a zabezpečenie súkromia
Za osobné údaje, ktoré nebudú sprístupnený tretej osobe sa považujú údaje: email a heslo užívateľa, ktoré sú zaznamenávané pri registrácii a ip adresa, ktorá je zaznamenávaná pri registrácií ako aj priebežne pri niektorých návštevách užívateľa. Email slúži na komunikáciu prevádzkovateľa a užívateľa, heslo slúži pri autorizácii daného užívateľa, ip adresa je zaznamenávaná pre prípad identifikácie užívateľa v prípade porušovania pravidiel (podmienok) využívania servera TenisInfo.eu alebo pre identifikáciu užívateľa v prípade porušovania zákonov. Ostatné údaje tipéra, t.j. jeho tipy, tikety ako aj ostatné príspevky užívateľa si vyhradzuje prevádzkovateľ servera TenisInfo.eu zverejniť, resp. sprístupniť tretej strane. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo preventívne kontrolovať súkromné správy posielané medzi jednotlivými užívateľmi na serveri TenisInfo.eu , za účelom zabezpečenia poriadku, dodržiavania podmienok používania servera TenisInfo.eu ako aj dodržiavania zákonov SR. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zaslať registrovanému užívateľovi reklamný email, maximálne však 1 email v priebehu 30 dní. Užívateľ má v rámci zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov právo na požiadanie zrušiť zasielanie reklamných emailov, čo budeme v plnej miere rešpektovať. Za reklamný email sa nepovažuje informačný email o novinkách na serveri TenisInfo.eu . Je zakázané zasielanie reklamných správ, resp. iných nevyžiadaných správ formou súkromných správ.

3. Odkazy na iné stránky
Hypertextové odkazy, ktoré adresujú na iné serveri, mimo servera TenisInfo.eu majú len informatívny charakter a majú pomôcť zorientovať sa užívateľovi pri hľadní informácií, ktoré užívateľ požaduje. Nevieme zabezpečiť legálnosť, správnosť, aktuálnosť, ochranu osobných údajov a ostatnú politiku servera na ktorý odkaz adresuje. V prípade, ak sa rozhodnete prejsť na server, na ktorý odkaz adresuje, robíte tak na vlastné riziko a prevádzkovateľ servera TenisInfo.eu nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné vzniknuté problémy alebo straty spôsobené prechodom na tento server.

4. Súťaž
Cieľom súťaže na serveri TenisInfo.eu je získať v aktuálnom mesiaci čo najväčší počet bodov. Užívatelia s najväčším počtom bodov v danom mesiaci v súťaži získavajú ceny, podľa aktuálneho zoznamu cien. S cieľom zabezpečenia kvality súťaže a použiteľnosti pridaných tipov sme obmedzili maximálny počet zápasov, ktorý užívateľ môže pridať na svoj tiket na jeden zápas a počet tiketov, ktoré môže užívateľ v jeden deň pridať na 5 tikety, t.j. každý užívateľ môže každý deň pridať maximálne 5 sólo zápasy. Sú striktne zakázané viacnásobné registrácie a súťaženie pod viacerými užívateľskými menami v našej súťaži. V prípade zistenia viacnásobnej registrácie bude danému užívateľovi zrušený účet na serveri TenisInfo.eu

5. Tipy na hráča
V súťaži má užívateľ, ktorý sa zapojil do súťaže na výber medzi dvoma tipmi, tip: 1 a tip: 2. V prípade, ak je tip užívateľa 1 užívateľ tipuje, že vyhrá hráč, ktorý je uvedený ako domáci , v prípade ak je tip užívateľa 2 užívateľ tipuje, že vyhrá hráč, ktorý je uvedený ako hosťujúci.

6. Výsledný kurz
Výsledný kurz sa určuje ako kurz vypísaný na vybraný tip pri vybranom zápase.

7. Eventuálna (možná) výhra / eventuálny zisk / eventuálna strata
Eventuálna výhra predstavuje výšku výsledného kurzu, eventuálny zisk predstavuje výsledný kurz znížený o 1 bod a eventuálna strata predstavuje stratu 1 bodu.

8. Výherný, resp. nevýherný tiket
Tiket je výherný v prípade, ak tipovaný zápas skončil tak ako tipoval daný užívateľ.

9. Odložené / nehrané zápasy
Zápasy, ktoré sú odložené, resp. ak sa z nejakého dôvodu neodohrali sa vyhodnocujú ako výherné a kurz sa pri danom zápase upravuje na 1.

10. Skrečované zápasy
Skrečované zápasy sa vyhodnocujú ako prehra hráča, ktorý zápas skrečoval.

11. Vyhodnocovanie zápasov
Vyhodnocovanie zápasov prebieha zvyčajne druhý deň ráno po odohraní zápasov, ak sú výsledky zápasov známe.

12. Ponuka zápasov
Ponuka zápasov sa dopĺňa zvyčajne v ranných hodinách. Je len na rozhodnutí prevádzkovateľa, ktoré zápasy zaradí do ponuky zápasov a aké kurzy uvedie pri jednotlivých tipoch na zápas, snahou bude uvádzať priemerný kurz, ktorý sa vypočíta ako priemer z kurzov vypísaných na daný tip v stávkových, ktorých kurzy evidujeme a na daný tip kurz vypísali.

13. Stornovanie / úprava tiketov, zápasov
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo stiahnuť zápas z aktuálnej ponuky zápasov bez udania dôvodu, upraviť chybne zadaný kurz, už aj na uzavretých tiketoch užívateľov, resp. stornovať zápas (vyhodnotiť ako výherný s kurzom 1) už aj na uzavretých tiketoch užívateľov bez udania dôvodu (ale hlavne z dôvodu zle zadaného zápasu, t.j. neexistujúceho zápasu).

14. Zrušenie účtu zablokovanie prístupu
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zrušiť účet užívateľa, resp. zablokovať prístup na server TenisInfo.eu , bez udania dôvodu. V prípade zrušenia, resp. zablokovania účtu nevzniká danému užívateľovi žiaden nárok na odškodné.

15. Záverečné ustanovenia
Prevádzkovateľ servera TenisInfo.eu nenesie žiadnu zodpovednosť za správnosť a aktuálnosť zverejňovaných informácií, ani za prípadné finančné a iné straty vzniknuté užívateľovi používaním servera TenisInfo.eu . Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za príspevky, pridané užívateľmi servera (zodpovednosť za jednotlivé pridané príspevky nesie užívateľ, ktorý daný príspevok pridal). Informácie, ktoré sú zverejňované na serveri TenisInfo.eu podliehajú autorskému zákonu a akékoľvek ďalšie šírenie alebo publikovanie časti alebo celku je bez predošlého písomného súhlasu prevádzkovateľa zakázané.


18+