prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live
Heraklion (XI) III 2020 / Grécko, antuka , ATP Heraklion (XI) III 2020 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
17.11.20 09:30 |
osemfinale | Cervino Ruiz Celia (Špan.) [1] (817) | 58.72% | 2 | 6 | 6 | 1.59 | I H2H O AI | |||
Kimmelmann Julia (Nem.) [10] (1123) | 41.28% | 0 | 3 | 4 | 2.12 | ||||||
17.11.20 08:30 |
osemfinale | Koshiishi Ayumi (Jap.) [6] (936) | 53.78% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O AI | |||
Moravcova Adela (ČR) | 46.22% | 0 | 2 | 2 | 10.50 | ||||||
17.11.20 08:30 |
osemfinale | Amiraghyan Ani (Arm.) [7] (1039) | 51.12% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O AI | |||
Kimchi Shavit (Izr.) [5] (907) | 48.88% | 0 | 0 | 3 | 2.60 | ||||||
17.11.20 08:30 |
osemfinale | Matoula Martha (Gr) [WC] (1318) | 52.02% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O AI | |||
Davtyan Marina (Arm.) | 47.98% | 0 | 4 | 2 | 2.60 | ||||||
17.11.20 08:30 |
osemfinale | Khirin Nicole (Izr.) (1152) | 48.22% | 2 | 6 | 6 | 1.81 | I H2H O AI | |||
Christofi Eleni (Gr) [WC] (1081) | 51.78% | 0 | 1 | 3 | 1.84 | ||||||
17.11.20 09:30 |
osemfinale | Helmi Olga (Dán.) [8] (1043) | 51.95% | 2 | 6 | 6 | 1.40 | I H2H O AI | |||
Rutlauka Sabine (Lot.) | 48.05% | 0 | 3 | 0 | 2.58 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Christofi Eleni (Gr) [WC] (1081) | 47.65% | 2 | 6 | 3 | 12 | 1.50 | I H2H O AI | ||
Wildgruber Anja (Nem.) [3] (840) | 52.35% | 1 | 2 | 6 | 10 | 2.34 | |||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Helmi Olga (Dán.) [8] (1062) | 53.93% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O AI | |||
Veleva Beloslava (Bul.) | 46.07% | 0 | 0 | 1 | 10.67 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Rutlauka Sabine (Lot.) | 51.45% | 2 | 6 | 6 | 1.78 | I H2H O AI | |||
Hrabalova Kristyna (ČR) (1317) | 48.55% | 0 | 1 | 3 | 1.86 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Kimmelmann Julia (Nem.) [10] (1122) | 59.36% | 2 | 6 | 4 | 10 | 1.60 | I H2H O AI | ||
Svatikova Laura (Svk) (1193) | 40.64% | 1 | 4 | 6 | 2 | 2.12 | |||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Cervino Ruiz Celia (Špan.) [1] (817) | 52.34% | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O AI | |||
Ambrosio Silvia (Tal.) (1165) | 47.66% | 0 | 2 | 4 | 2.12 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Khirin Nicole (Izr.) (1152) | 46.44% | 2 | 5 | 6 | 10 | 1.01 | I H2H O AI | ||
Haseth Lilly Elida (Nór.) (1193) | 53.56% | 1 | 7 | 2 | 5 | 10.67 | |||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Matoula Martha (Gr) [WC] (1317) | 57.33% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O AI | |||
Adaloglou Magdalini (Gr) | 42.67% | 0 | 3 | 4 | 2.57 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Davtyan Marina (Arm.) | 47.49% | 2 | 6 | 6 | 1.69 | I H2H O AI | |||
Karatancheva Lia (Bul.) | 52.51% | 0 | 2 | 3 | 1.98 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Kimchi Shavit (Izr.) [5] (905) | 55.33% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O AI | |||
Melosch Alicia (Nem.) | 44.67% | 0 | 2 | 1 | 10.00 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Amiraghyan Ani (Arm.) [7] (1038) | 59.22% | 2 | 6 | 7 | 1.01 | I H2H O AI | |||
Sevcikova Linda (ČR) | 40.78% | 0 | 2 | 5 | 10.67 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Koshiishi Ayumi (Jap.) [6] (936) | 62.50% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O AI | |||
Lazar Stefana (Rum.) | 37.50% | 0 | 0 | 0 | 10.67 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Moravcova Adela (ČR) | 53.24% | 2 | 6 | 6 | 2.57 | I H2H O AI | |||
Duca Gabriela (Rum.) (1139) | 46.76% | 0 | 1 | 4 | 1.41 | ||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Kimchi Shavit (Izr.) [5] (905) | 2 | 4 | 6 | 11 | I H2H O AI | ||||
Krtenova Sonja (ČR) | 1 | 6 | 2 | 9 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Hrabalova Kristyna (ČR) (1317) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Marandel Lola (Fra.) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Moravcova Adela (ČR) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O AI | ||||
Bejenaru Karola Patricia (Rum.) [9] (1106) | 1 | 3 | 6 | 6 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Duca Gabriela (Rum.) (1139) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Nieuwboer Perla (Hol.) (1295) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Lazar Stefana (Rum.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Mrowiecova Karolina (ČR) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Christofi Eleni (Gr) [WC] (1081) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Del Barrio Carla (Špan.) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Wildgruber Anja (Nem.) [3] (840) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O AI | ||||
Welker Emily (Nem.) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Helmi Olga (Dán.) [8] (1062) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Koldobski Koral (Izr.) (1274) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Veleva Beloslava (Bul.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Zafeiri Nefeli (Gr) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Rutlauka Sabine (Lot.) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O AI | ||||
Viertler Marion (Tal.) [2] (838) | 1 | 3 | 6 | 3 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Kimmelmann Julia (Nem.) [10] (1122) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Nepliy Elina (Rus.) (1173) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Svatikova Laura (Svk) (1193) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Daley Danielle (V.Br.) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Ambrosio Silvia (Tal.) (1165) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Logotheti Ellie (Gr) [WC] | 0 | 4 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Haseth Lilly Elida (Nór.) (1193) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Xantava Theodora (Gr) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Khirin Nicole (Izr.) (1152) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Maloney Eliz (V.Br.) [11] (1127) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
15.11.20 10:00 |
1. kolo | Koshiishi Ayumi (Jap.) [6] (936) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Spasova Beatris (Bul.) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Amiraghyan Ani (Arm.) [7] (1038) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Anane Soumeya (V.Br.) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Sevcikova Linda (ČR) | 2 | 7 | 6 | I H2H O AI | |||||
Schmidt Antonia (Nem.) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Melosch Alicia (Nem.) | 2 | 5 | 7 | 13 | I H2H O AI | ||||
Akler Yarden (Izr.) (1187) | 1 | 7 | 5 | 11 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Davtyan Marina (Arm.) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Younes Kristin (Izr.) [12] (1127) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Karatancheva Lia (Bul.) | 2 | 6 | 7 | I H2H O AI | |||||
Alexandrova Ralitsa (Bul.) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Adaloglou Magdalini (Gr) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Vasilyeva Alexandra (Rus.) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Matoula Martha (Gr) [WC] (1317) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Cadar Elena-Teodora (Rum.) [4] (878) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Cervino Ruiz Celia (Špan.) [1] (817) | 1 | 6 | I H2H O AI | ||||||
Krenkova Tereza (ČR) | 0 | 0 |