prihlásiť | registrovať    PARTNERI: 1x2tip.com | Live výsledky | Elite-tip.com | Tenis live | NHL | KHL | Hokej live

Kursumlijska Banja XII 2024 / Srbsko, antuka , ATP Kursumlijska Banja XII 2024 Tenis live
kvalifikácia
09.07.24
11:55
osemfinale Soriano Santiago Marta (Špan.) [WC] (708) 59.11% 2 6 6 1.06 I H2H O AI
Ortega Redondo Paula (Špan.) [15 BYE] 40.89% 0 2 2 6.80
09.07.24
08:00
osemfinale Norin Fanny (Švé.) (1245) 55.14% 2 6 6 1.80 I H2H O AI
Cherny Isabelle (V.Br.) [8 BYE] 44.86% 0 4 2 1.91
09.07.24
10:05
osemfinale Daubnerova Nikola (Svk) [1 BYE] (1234) 54.55% 2 6 6 1.62 I H2H O AI
Zack Alian (Izr.) [12 BYE] (1373) 45.45% 0 3 1 2.20
09.07.24
09:45
osemfinale Vukovic Draginja (Srb.) [2 BYE] (1253) 50.41% 2 6 6 1.16 I H2H O AI
Pascual Montalvo Isabel (Špan.) [14 BYE] 49.59% 0 2 1 4.50
09.07.24
10:35
osemfinale Bulatova Arina (Rus.) [3 BYE] (1320) 59.60% 2 6 6 1.11 I H2H O AI
Aragosa Antonia (Tal.) [13 BYE] 40.40% 0 2 3 6.00
09.07.24
11:05
osemfinale Sacco Federica (Tal.) [4 BYE] (1335) 56.13% 2 6 6 1.06 I H2H O AI
Kasatkina Alena (Rus.) [WC] 43.87% 0 1 1 6.80
09.07.24
08:00
osemfinale Shmakova Maria (Rus.) [WC] 54.21% 2 7 6 I H2H O AI
Stojanova Jana (Mac.) [5 BYE] (1369) 45.79% 0 6 (2) 2
09.07.24
11:35
osemfinale Jaeger Estella (Nem.) 47.80% 2 6 6 1.67 I H2H O AI
Cassani Sonia (Tal.) [16 BYE] 52.20% 0 2 2 2.10
08.07.24
??
2. kolo Sacco Federica (Tal.) [4 BYE] (1335) 2 6 4 10 I H2H O AI
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1389) 1 2 6 8
08.07.24
??
2. kolo Vukovic Draginja (Srb.) [2 BYE] (1253) 2 7 3 10 I H2H O AI
Stosovic Milica (Srb.) 1 5 6 3
08.07.24
??
2. kolo Pascual Montalvo Isabel (Špan.) [14 BYE] 2 6 4 10 I H2H O AI
Gojkovic Jelena (Srb.) 1 1 6 6
08.07.24
??
2. kolo Bulatova Arina (Rus.) [3 BYE] (1320) 2 6 6 I H2H O AI
Zingale Rachele Elisa (Tal.) 0 0 1
08.07.24
??
2. kolo Kasatkina Alena (Rus.) [WC] 2 1 6 10 I H2H O AI
Rothensteiner Liel Marlies (Rak.) [11 BYE] 1 6 4 6
08.07.24
??
2. kolo Stojanova Jana (Mac.) [5 BYE] (1369) 2 6 6 I H2H O AI
Lebeau Yelena (Fra.) 0 3 3
08.07.24
??
2. kolo Shmakova Maria (Rus.) [WC] 2 5 6 10 I H2H O AI
Grekul Elena (Ukr.) [10 BYE] 1 7 2 1
08.07.24
??
2. kolo Jaeger Estella (Nem.) 2 7 6 I H2H O AI
Parentini Vallega Montebruno Ginevra (Tal.) [6 BYE] (1386) 0 5 2
08.07.24
??
2. kolo Cassani Sonia (Tal.) [16 BYE] 2 7 6 I H2H O AI
Simeva Aleksandra (Mac.) 0 5 0
08.07.24
??
2. kolo Soriano Santiago Marta (Špan.) [WC] (708) 2 3 6 16 I H2H O AI
Palecek Nikol (Srb.) [7 BYE] (1424) 1 6 1 14
08.07.24
??
2. kolo Ortega Redondo Paula (Špan.) [15 BYE] 2 6 7 I H2H O AI
Jankowska Hanna (Poľ.) 0 1 6 (5)
08.07.24
??
2. kolo Zack Alian (Izr.) [12 BYE] (1373) 2 6 3 10 I H2H O AI
Krastenova Galena (Bul.) 1 3 6 2
08.07.24
??
2. kolo Daubnerova Nikola (Svk) [1 BYE] (1234) 2 4 6 10 I H2H O AI
Pantelic Sara (Bel.) 1 6 4 5
08.07.24
??
2. kolo Norin Fanny (Švé.) (1245) 2 4 6 10 I H2H O AI
Cvijanovic Jelena (Aus.) [9 BYE] (1376) 1 6 2 4
08.07.24
??
2. kolo Aragosa Antonia (Tal.) [13 BYE] 2 6 4 10 I H2H O AI
Langlais Cindy (Fra.) 1 0 6 7
07.07.24
??
1. kolo Kasatkina Alena (Rus.) [WC] 2 6 3 10 I H2H O AI
Thorne Sofia Jane (V.Br.) 1 4 6 7
07.07.24
??
1. kolo Plosnik Ela (Slov.) I H2H O AI
Diatlova Kateryna (Ukr.) (1389)
07.07.24
??
1. kolo Langlais Cindy (Fra.) 2 2 6 12 I H2H O AI
Kulhava Veronika (ČR) 1 6 4 10
07.07.24
??
1. kolo Zingale Rachele Elisa (Tal.) 2 7 6 I H2H O AI
Daneva Iva (Mac.) 0 5 3
07.07.24
??
1. kolo Gojkovic Jelena (Srb.) 2 6 2 10 I H2H O AI
Ilic Nika (Srb.) 1 1 6 2
07.07.24
??
1. kolo Stosovic Milica (Srb.) 2 7 6 I H2H O AI
Golubchenko Agata (Rus.) [WC] 0 6 3
07.07.24
??
1. kolo Krastenova Galena (Bul.) 2 6 6 I H2H O AI
Karadzhaeva Mariam (Rus.) 0 3 3
07.07.24
??
1. kolo Lebeau Yelena (Fra.) 2 6 6 I H2H O AI
Prodanovic Sofia (Srb.) 0 2 3
07.07.24
??
1. kolo Shmakova Maria (Rus.) [WC] 2 6 6 I H2H O AI
Radojevic Anastasija (Srb.) 0 3 2
07.07.24
??
1. kolo Jaeger Estella (Nem.) 2 6 6 I H2H O AI
Milosavljevic Milica Vasiliki (Srb.) [WC] 0 0 0
07.07.24
??
1. kolo Simeva Aleksandra (Mac.) 2 6 6 I H2H O AI
Matuszewski Leticia (Poľ.) 0 3 2
07.07.24
??
1. kolo Soriano Santiago Marta (Špan.) [WC] (708) 2 6 6 I H2H O AI
Hrabavets Ulyana (Biel.) 0 1 3
07.07.24
??
1. kolo Jankowska Hanna (Poľ.) 2 6 6 I H2H O AI
Borovinskaya Anna (USA) [WC] 0 4 4
07.07.24
??
1. kolo Azarko Alexandra (Biel.) 2 6 6 I H2H O AI
Zamberlani Virginia (Švaj.) [WC] 0 2 0
07.07.24
??
1. kolo Norin Fanny (Švé.) (1245) 2 6 6 I H2H O AI
Lackova Viktoria (Svk) 0 1 2
07.07.24
??
1. kolo Diatlova Kateryna (Ukr.) (1389) 2 6 6 I H2H O AI
Giannini Nicole (Braz.) 0 0 2
07.07.24
??
2. kolo Cherny Isabelle (V.Br.) [8 BYE] 2 6 6 I H2H O AI
Azarko Alexandra (Biel.) 0 0 3
07.07.24
??
1. kolo Pantelic Sara (Bel.) 2 6 4 10 I H2H O AI
Jankovic Iva (2006) (Srb.) 1 2 6 8
18+